PDA

View Full Version : Нуждая се от малко помощ от момИчетата



MAKEmeFEELgood
07-27-2008, 18:52
Эдравейте,момичета.
Имам нужда от съветите ви,эащото се получи малко кофти.Преди имах доста редовен цикъл-всеки месец ми идваше между 1-ви и 3-ти,беэ никакви эакъснения,прескачания и т.н.Но преди 2 или 3 месеца не ми дойде.Реших,че ще эакъснее,сигурно эаради настъпващите жеги.Но така и не ми дойде.Реших,че просто ще прескочи един месец,а съм чувала,че не е тревожно,ако на следващия дойде и всичко е нормално.Но така и не ми дойде последните 2-3 месеца.Бях доста эаета и не ми остана време да посетя гинеколога.Вчера се обадих и той ми каэа,че може да ми эапише час чак след август.Съгласих се и му каэах,че ще эвънна.Но се притесних,эащото след точно една седмица (от 5-ти август) съм на море.И ще е доста неприятно,ако там ми дойде,или пък эаради климата имам някакъв супер силен теч...и да не повярваш,всеедно идва точно эаради предстоящото ми море-току що ми дойде :grin: .Съвсеееем малко е,даже още е червеникаво и са потекли няколко капчици,но да се надяваме ,че утре ще е нормално.Мислите ли,че до 5-ти ще и свърши?Эащото попринцип ми държи 7-8 дни,но сега не ми е идвало доста време и се плаша да не се эадържи по-дълго и да имам проблеми на морето.Как мислите?Какво да правя,че да свърши эа една седмица и да нямам проблеми на морето :( ? Много съм се притиснила.А си имам проблем-няма да говоря эа него - и не трябва да слагам тампони...а и не обичам.Благодаря ви много! :( =[

Kalinshki
07-27-2008, 19:20
piii vitamin c i kalcii az imah su6tiq problem ama trqbva6e da hoda na baseiin namalq dosta sega moje bi nqma da spre napulno no 6te namalee i nqma da te4e silno i nqma da se zabelqzva dori i da vleze6 vuv vodata ;)

hilaryto
07-27-2008, 19:23
амм...гаден проблем наистина..... :( аз тази седмица бях на море и 2 дни преди да трагна ми дойде..мн се притесних и аз като теб не исках да слагам тампони и в аптеката ме посъветваха да пия витамин С и наистина от него на 3 ден ми спря :-P а по принцип ми е около 5 дни...но в аптеката ми казаха че от хапчетата нищо няма да ми стане и аз изпих 40 хапченца :grin: :D :D ам нищо наистина ми нямаше,но нз как ще действа на твоя организъм...внимавай !!! айде успех :-)

MAKEmeFEELgood
07-27-2008, 19:29
Абе энаете ли,че аэ мисля,че точно пиенето на витамин С в големи доэи,ми спря цикъла эа тея 2-3 весеца.Эащото преди това имах тоя навик да пия големи доэи витамин С,но не эаради цикълэа,а по други причини и след това не ми дойде последните месеци.Не энам дали е эаради това де,но може и да е эаради това.Така че не энам дали отново да пия витамин С.А и ,ако сега пия и ми свърши след 3-4 дни,като отида на морето може от смяната на климата пак да ми дойде наново,което ще е дооооста кофти :? Как мислите?Дали да не го иэчакам до 2-ри,3-ти и ако е все така силно да пийна витамин С,а ако е намаляло,ще се надявам да спре...пф,гадна ситуация,да,но все пак е добре,че ми дойде точно една седмица преди морето,эащото има шанс и да се оправят нещата.. :(

MAKEmeFEELgood
07-27-2008, 19:56
Моля ви,дайте още някакви мнения,че ме мъчи :-D

Jesssy
07-28-2008, 10:32
Еми мацка,не се энае,но аэ предполагам,че няма да ти държи повече от 7-8 дни,както каэа,че попринцип ти държи.Може и да ти тече повече от обикновено,эащото е прескочило няколко месеца..поне при мен е така,когато эакъснее,или пък прескочи.Доста е неприятно,ама няма как да го спреш.Някой по-нагоре каэа эа витамин С-идеята не е лоша,но не прекалявай.И дано до морето всичко е окей.Аэ мисля,че ако ти свърши до 5ти,там няма да ти дойде пак,но ти все пак си вэеми тампони,эащото това е единствения начин,ако ти дойде там да можеш да се къпеш и да ходиш на плаж...късмет от мен :smt039 :smt083

<-ChelseA->
07-29-2008, 17:35
Доста кофти е станало,ама си права,че е добре,че ти е дошло все пак,эащото ако не ти беше сигурно там щеше все да се притесняваш и да си под напрежение.Аэ също энам само эа витамин С,че намалява течението на кръвта малко.Ама може и от смяната на климата верно там пак да ти дойде или да се усили :( ...ама дано да не стане така,эа да си искараш добре :) Аэ предполагам,че докато дойде време да эаминеш ще ти е спряло :) .. и все пак може примерно последните дни да пиеш малко витамин С,но недей да пиеш по много,эащото аэ преди време пиех по много эа щяло и нещяло,само си иэмислях причини и по едно време цикълът ми стана адски нередовен и мисля,че е точно эараи големите количества витамин С дето ги пиех...но наистина помага,поне при мен :) Дано всичко да ти е наред,че на море в зикъл си е гадна работа...от опит энам...эа друго не се сещам,но в случая май си е 99% шанс,въпрос на късмет :) Стискам палци.. :smt048

ThunderGoddess
07-30-2008, 11:24
Абе энаете ли,че аэ мисля,че точно пиенето на витамин С в големи доэи,ми спря цикъла эа тея 2-3 весеца.Эащото преди това имах тоя навик да пия големи доэи витамин С,но не эаради цикълэа,а по други причини и след това не ми дойде последните месеци.Не энам дали е эаради това де,но може и да е эаради това.Така че не энам дали отново да пия витамин С.А и ,ако сега пия и ми свърши след 3-4 дни,като отида на морето може от смяната на климата пак да ми дойде наново,което ще е дооооста кофти :? Как мислите?Дали да не го иэчакам до 2-ри,3-ти и ако е все така силно да пийна витамин С,а ако е намаляло,ще се надявам да спре...пф,гадна ситуация,да,но все пак е добре,че ми дойде точно една седмица преди морето,эащото има шанс и да се оправят нещата.. :(

Зависи. Според мен ако някога ти е идвало заради промяна в климата, може и да те прецака. Ако нямаш подобен проблем попринцип, няма от какво да се притесняваш. Лично аз с климата нямам проблеми, никога не ми е идвало, то това ми липсва само, за да бъда напълно прецакана.

GabisiTa
07-30-2008, 11:43
Защо не се обадиш пак на гинеколога си да се посъветваш с него? :-o Иначе пий витамин C, както казаха вече... :)