PDA

View Full Version : На горещия стол е gPa3HuTeJl



Escarina
07-27-2008, 19:47
Приятно прекарване от мен. Аз не ти следя постовете - за това ще попитам каква е историята с въпросното "ъ" и ще започнеш ли най-накрая да го пишеш?

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:04
Историята е следната : Един ден както си чистех с прахосмукачката долу килима - реших да си изчиста клавиатурата.. тр1гнах да я чиста ама клавиатурата ми шмр1кна "ъ"-то... Тогава играех много се бях запалил по играта MuOnline... и леко полеко свикнах с 1 да пиша и от тогава не мога да спр1 ;)

А и хубаво е човек да е различен..

tuzaro
07-27-2008, 20:10
има ли нещо общо с реви бейби реви :lol:

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:13
има ли нещо общо с реви бейби реви :lol:

c реви бейби реви може и да проима нещо.. чакам я да се в1рне от морето уж... и да се видим... п1к ако ми дойде някой 30 годишен с 60 сантима бицепс ш'е го карам да тича пред колата... а п1к ако е наистина тя... ако си паснем... може да излезе нещо хубаво... харесва ми..

bulgarche
07-27-2008, 20:19
Обичаш ли да тразниш или да те дразнят? А случва ли се?

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:25
Обичаш ли да тразниш или да те дразнят? А случва ли се?

Ам да дрязня - мн0г0 0бичам... то ми е в кр1вта...
Да ме дразнят - мн0г0 рядк0 се случва, иначе се е случвало няколко п1ти.. но тук в форума още не се е намерил човек, който да ме подразни по накак1в начин...
Единствения човек, който може да ме изкара изв1н кожата ми е брат ми... глупаче с 6 години по - малко от мене...

preichetoy
07-27-2008, 20:26
На колко години си?

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 20:27
колко ти е дълаг :?:

ElisaDay
07-27-2008, 20:28
Обичаш ли да четеш?Стивън Кинг?Любима книга? :)

haterkata
07-27-2008, 20:30
по кво си падаш? 8)

tuzaro
07-27-2008, 20:31
по кво си падаш? 8) тука аз мога да кажа, по жени 8-)

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:31
Обичаш ли да четеш?Стивън Кинг?Любима книга? :)

Стив1н Кинг - Изкуплението Шоушенк



колко ти е дълаг :?:

Много лично го раздаваш...



На колко години си?

18

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:33
по кво си падаш? 8) тука аз мога да кажа, по жени 8-)

Едното го каза Васето... после..почваме... като всеки един м1ж...BMW..друго... карам сноуборд... скачам чат-пат с б1нджи.. една друма екстремни спортове... избщо не се жала...
Един п1т се живее - от всичко ще опитам :!:

mhmhmhmhm
07-27-2008, 20:36
тва на аватара ти край бейби край ли е?

Erica
07-27-2008, 20:36
На мен пък ми е интересно,каква е историята на ника ти?

ScionOfStorm
07-27-2008, 20:36
за кого си дразнител главно?

слаб и изпълнен с емоция или силен и безчувствен?

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:39
На мен пък ми е интересно,каква е историята на ника ти?

Както знаете обичам да дразня хората... Както в форума, така и в реалния живот - не толкова много, но пак. Бяхме излезнали с компания в квартала... компанията е няк1де около 10-тина - 15 човека... значи за една вечер нямаше човек, който да не бях нервирал... е свикнали са ми де и в един момент както седях и дразнех едно от момичетата хаха един от приятели ми се провикна : Ебах те в дразниятеля.. от там почнаха да ми викат дразнител... и така...


тва на аватара ти край бейби край ли е?

Да :!:

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:40
за кого си дразнител главно?

слаб и изпълнен с емоция или силен и безчувствен?

За хората около мене... по скоро второто...

Briseis
07-27-2008, 20:42
Какви BMW-та по-точно?

ScionOfStorm
07-27-2008, 20:44
а защо по-скоро второто?

почитател ли си на футбола?

каква музика харесваш?

Erica
07-27-2008, 20:44
Склонен ли си да си пренебрегнеш принципите,заради момиче?
Какви отношения предпочиташ - кристални и чисти,или мъгливи и неясни,но изпълнени със адреналин?

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:49
а защо по-скоро второто?

почитател ли си на футбола?

каква музика харесваш?

Защото просто не се определям като слаб и емоционален.
Почитател с1м на футвола естествено :!:
Ам..По принцип всичко слушам...
Примерно : Linkin Park ; Skillet ; Trapt ; Bullet For My Valentine ; Good Charlotte ; Simple Plan... даже понякога излиза някоя друга чалга песен, която ми харесва... чат - пат house...
Хареса ли ми нещо - слушам го :!:


Какви BMW-та по-точно?

M3 моделите :!:

ElisaDay
07-27-2008, 20:51
Ако ти се наложи да избираш - приятел или гадже?
Най-дългата ти връзка?
Ходил ли си с по-голямо момиче?
Най-голяма издънка?
Секс за една нощ?Да или не?

П.П.Ако част от въпросите ти се струват прекалено лични не ми отговаряй :)

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:51
Склонен ли си да си пренебрегнеш принципите,заради момиче?
Какви отношения предпочиташ - кристални и чисти,или мъгливи и неясни,но изпълнени със адреналин?

Никога :!: колкото до отношенията нещо не можах да разбера, но м1гливи и неясни, но изп1лнение с адреналин ми звучи по - добре :!:

IDEPENDENT
07-27-2008, 20:51
Чакай и аз да те питам някой въпрос ;P

Надявам се такава звезда да отговори на човечка като мен :( :razz:




1. Какво стана преди половин година май :?, защо така се промени и що стана като някой други хора няма да казвам имена :)

2. Мислеше ли си нещо вчераа докато бяхме у вас ама не у твойто вас а в другото вас при ваще :D (щото аз да) ххаха :razz:

3. Ко мислиш за мен ? :(

4. Би ли ме направил щастлива ако ***** го нямаше :? :D
[[[ко щях да правя нз :x:D ]]]:-)

и в момента не се сещам нещо конкретно иначе ако бях сама има мн въпроси :D


:D

bulgarche
07-27-2008, 20:55
колко ти е дълаг :?:
http://prikachi.com/users/bulgarche-to/3n.png

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 20:55
Ако ти се наложи да избираш - приятел или гадже?
Най-дългата ти връзка?
Ходил ли си с по-голямо момиче?
Най-голяма издънка?
Секс за една нощ?Да или не?

П.П.Ако част от въпросите ти се струват прекалено лични не ми отговаряй :)

Ако ми е истински приятел, усещам го близ1к... ш'е зарежа гаджето заради него, но приятели в тоя живот са рядкост... Баща ми непрек1снато ми повтаря :
- Сине в тоя живот приятели няма, има само познати :!:
И с всеки изминал ден се обеждавам все повече и повече, че това е вярно... хората, който си мислиш, че са ти приятели те изоставят и преставете си ЗАРАДИ МОМИЧЕ :!:
Ако се наложи да избирам между так1в тип " приятел " и гадже... гаджето ш'е ми е на п1рва линия..
Най - д1лгата ми вр1зка е близо 2 месеца... :oops:
Ходил с1м... беше с 5 години по - голяма от мене...
Хм..На скоро правих секс с едно момиче на един купон, бях много пиян естествено, презерватира се е ск1сах - аз не с1м го усетил и св1рших в нея... Щях да ставам баща...
Секс за една нощ.... Да, защо не..

Erica
07-27-2008, 20:56
Склонен ли си да си пренебрегнеш принципите,заради момиче?
Какви отношения предпочиташ - кристални и чисти,или мъгливи и неясни,но изпълнени със адреналин?

Никога :!: колкото до отношенията нещо не можах да разбера, но м1гливи и неясни, но изп1лнение с адреналин ми звучи по - добре :!:

Видях,че от време на време слушаш и чалга,тогава ако искаш чуй песента на Преслава - "По-добре" и ще ме разбереш за какво ти говоря :grin:

BulgariaZaBulgarite
07-27-2008, 20:57
Защо никога не си поствал снимката си в форума?

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 20:58
ква музика слушаш :?:
любим храна :?:
любимо занимание :?:
как наричаш жените :?: (в смисал нещо като общо название...някой ни викат п*т*и :x ) :-D

UnABooMBeR
07-27-2008, 21:05
Баси горкия човек го изтормозихте с ваще неспирни въпроси..

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:06
]Чакай и аз да те питам някой въпрос ;P

Надявам се такава звезда да отговори на човечка като мен :( :razz:




1. Какво стана преди половин година май :?, защо така се промени и що стана като някой други хора няма да казвам имена :)
gPa3HuTeJl : Мисля, че на този в1прос с1м ти отговарял и то много п1ти... просто бях нов в училището... нещата не бяха така както бях свикнал в старото... там всичко ми се поднасяше на тепсия... не ми пукаше кой какво мисли за мен и така натат1ка.. дойдох в ново училище, хората който веднага ми подадоха р1ка бяха Боби и Ники... Павката тогава не ме обичаше много много... не знаех ала бала за какво иде реч.. Исках да се впиша.. исках да с1м " най ", точно както бях в старото училище... Когато нещата между мен и теб се зад1лбочиха Павката беше горе - долу да свиква с мене.. от страна на Боби и до ден днешен усещам голем приятел, но Павката тогава не беше так1в... разбрах, че сте ходили там известно време и че той, когато аз имах вр1зка с теб, имаше още чувства... не исках да става така... казал с1м ти го много п1ти..и до ден днешен ужасно много с1жалявам..и мисля, че си ми простила :oops:

2. Мислеше ли си нещо вчераа докато бяхме у вас ама не у твойто вас а в другото вас при ваще :D (щото аз да) ххаха :razz:
gPa3HuTeJl : Мм... честно ли... Да... исках наистина да си това, за което те те мислят..А ти какво си мислеше :?:
3. Ко мислиш за мен ? :(
gPa3HuTeJl:Мисля, че знаеш какво мисля :-)
4. Би ли ме направил щастлива ако ***** го нямаше :? :D
[[[ко щях да правя нз :x:D ]]]:-)
gPa3HuTeJl: Бих се опитал :!:

и в момента не се сещам нещо конкретно иначе ако бях сама има мн въпроси :D

gPa3HuTeJl: Хипотетично да приемем, че си сама.. Задай в1просите си..

:D

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:13
ква музика слушаш :?:
любим храна :?:
любимо занимание :?:
как наричаш жените :?: (в смисал нещо като общо название...някой ни викат п*т*и :x ) :-D

Музика вече ме питаха. Прочети по напред няк1де в отговорите ми.
Любима храна : Като почнем таратор, п1ржени картофи, пилешки паржоли, чипсове, вафли ( само МуренаМакс )... солети.. дюнери...
А най - любимото ми нещо е просто : KFC - > Crunch :!:
Никак... как... понякога примера, който ти даде... иначе никак...


Защо никога не си поствал снимката си в форума?

Просто нямам мой снимки.. Това ми е едно от нещата, който най - мразя... Мразя да се снимам, не знам защо. Сигурно защото с1м си навил, че не с1м фотогеничен и не излизам добре на снимките... и така...



кое е момичето на аватара ти ?

защо си го сложил точно него ?

Момичето на снимката е ~cry_baby_cry~ ( Марина )..
Защо я сложих... ми.. просто снимката ми хареса ужасно много и така...


Баси горкия човек го изтормозихте с ваще неспирни въпроси..

Нали това е целта ;)

tuzaro
07-27-2008, 21:16
нещо повече за подписа да разкажеш?

UnABooMBeR
07-27-2008, 21:17
Имаш железни нерви..![/b]

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:18
нещо повече за подписа да разкажеш?

хаха това част от текста на песента на Simple Plan - Your Love Is Lie...една от любимите на мен и с1що както на uнTi7лeD:] ...
Долния подпис : мисля, че той сам говори за себе си :!:


Имаш железни нерви..!

Знам ;) Не си п1рвият човек, който ми го казва. Иначе по принцип се бях настроил за повече в1проси... но 12 часа е... хора няма... :P

IDEPENDENT
07-27-2008, 21:19
напраВО...


ако някой ден ти се наложи да избираш:^) коя ще изберешш мене или тая на аватара ти cry_baby_cry ??? и без да лъжеш :x :-o :-o


:D

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:22
]напраВО...


ако някой ден ти се наложи да избираш:^) коя ще изберешш мене или тая на аватара ти cry_baby_cry ??? и без да лъжеш :x :-o :-o


:D

Teбе..

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 21:24
има ли нещо повече между теб и uнTi7лeD:] / теб и cry_baby_cry :?:

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:26
има ли нещо повече между теб и uнTi7лeD:] / теб и cry_baby_cry :?:

Между мен и uнTi7лeD:] има, но за реви бейби реви не.. в смис1л... до ден днешен не мога да проумея как ш'е обичаш човек, който не си виждал изобщо.. а какво правим ако се видим и ме хареса... е та тя няма да ме остави да дишам... :lol:

ElisaDay
07-27-2008, 21:27
Харесваш ли татуси и пиърсинг?Ако да, имаш ли?
Доверчив ли си?Ако да , на кого си се доверявал най-много?Патил ли си си от прекалено споделяне и доверяване?
Какво е изневярата за теб?Самият ти изневерявал ли си?А на теб изневерявали ли са ти?

П.П. офф и аз не се спрях с тея въпроси :-o ама пък ти се извъди доста приятно момче :)

AFT
07-27-2008, 21:27
К'ви интриги се получиха! Сякаш гледам сапунката от 11 часа по БТВ. 8-)

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 21:28
цигари :?:
алкохол :?:
наркотици :?:
секс :?:

tuzaro
07-27-2008, 21:29
К'ви интриги се получиха! Сякаш гледам сапунката от 11 часа по БТВ. 8-) кви каки има там :shock:

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:33
Харесваш ли татуси и пиърсинг?Ако да, имаш ли?
Доверчив ли си?Ако да , на кого си се доверявал най-много?Патил ли си си от прекалено споделяне и доверяване?
Какво е изневярата за теб?Самият ти изневерявал ли си?А на теб изневерявали ли са ти?

П.П. офф и аз не се спрях с тея въпроси :-o ама пък ти се извъди доста приятно момче :)

Татуси и пи1рсинг харесвам и то много. Татус имах отзад на пр1сеца на десния крак, но една кола щеше да бутне 1 детенце с колело... успях да избутам детето, но колата мене ме удари и ме метна в една канафка на един строеж.. там ст1рчаха железа и точно десния крак ми разпра пр1сеца... наложи се да се махне татуса...
Доверчив с1м и то много. хм.. най - много... на родителите си... и на един приятел. Сигурно за това си изпатих точно от тоя "приятел", защото му имах много доверие..
хмм изневярата... пф.. за мене е просто край на вр1зката... Изневерявал с1м, но винаги ми се е налагало... Ми... все още са...

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:34
цигари :?:
алкохол :?:
наркотици :?:
секс :?:

Цигари : НЕ :!:
Алкохол : ДА :!:
Наркотици : НЕ :!:
Секс : ДА :!:

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 21:37
по постовете ти съдя,че си корав и не влагаш мн кувства...но все пак крие ли се дълбоко в душата ти едно мило,нежно и чувствително момче :?:

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:41
Тука трябва да се с1глася ли :?:
Не мога сам да определя как1в с1м.. за това с1м на този стол.. да разберете що за човек с1м.. курав ли с1м не с1м ли... чуствителен ли с1м не с1м ли... и т.н ;)

IDEPENDENT
07-27-2008, 21:42
по постовете ти съдя,че си корав и не влагаш мн кувства...но все пак крие ли се дълбоко в душата ти едно мило,нежно и чувствително момче :?:

в него се крие милото нежно и чувствително момче което познавам 8-) :-) :-) :-)

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 21:43
Тука трябва да се с1глася ли :?:
Не мога сам да определя как1в с1м.. за това с1м на този стол.. да разберете що за човек с1м.. курав ли с1м не с1м ли... чуствителен ли с1м не с1м ли... и т.н ;)

сори явно не съм се изразила ясно...попитах наистина ли си този "куравият" или.....

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:47
Тука трябва да се с1глася ли :?:
Не мога сам да определя как1в с1м.. за това с1м на този стол.. да разберете що за човек с1м.. курав ли с1м не с1м ли... чуствителен ли с1м не с1м ли... и т.н ;)

сори явно не съм се изразила ясно...попитах наистина ли си този "куравият" или.....

hm I guess so.....

UnABooMBeR
07-27-2008, 21:49
Левски или ЦСКА? :D (най-дебилния въпрос)

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 21:50
Левски или ЦСКА? :D (най-дебилния въпрос)

Порязах се с ножа одеве... потече синя кр1в... ти к'во мислиш :?:

UnABooMBeR
07-27-2008, 21:51
Ясно..аз те питах да не остана по назад иначе не гледам БГ фтбол..

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 22:13
Ясно..аз те питах да не остана по назад иначе не гледам БГ фтбол..

haha 8)

babity
07-27-2008, 22:29
Бахти, тея са ми задали всичките въпроси които си бях намислила! 8-) (ай, няма да казвам къде ги мислиш, че ше се обидиш :lol: )
Т'ка:
-Има ли някой от форума, с който поддържаш сериозни приятелски отношения?
-Как мина форумната среща, нищо не ми казахте! :x
-По какви критерии си подбираш приятелите?
-Вярваш ли в приятелството момче - момиче?
-Какво значеше това, че ти се "налагало" да изневериш, звучеше странно... все едно някой те е изнасилил, изнудил... 8-)
-Има ли качество (забрави за екстериорните качества 8-) ), което непременно търсиш в момичето, с което ще имаш сериозна връзка?
-Смяташ ли, че умееш да се шегуваш със себе си? И носиш ли на такива шеги?
-Възприемаш ли се като егоист? Ако видиш, че става нещо нередно с непознат ще се намесиш ли (ако ситуацията ти позволява)?
-Малко или много през последните седмици определено се показа като форумна звезда. Честно, това подхрани ли ти самочувствието или си далеч от тези неща (форумните)?
-Виждал ли си се с момиче от форума (говорим за срещи)?
-Отдал си се така на животец и несериозни връзки, защото не се възприемаш като "сериозният тип", или защото нещата с "точното момиче" са в застой?
-Вземаш ли някой от съфорумците си насериозно? Ако да, кой? (изключваме "някои хора" ;) )
-Коя е най - голямата простотия, която си правил в училище?
-Абе ти какъв ще ставаш като пораснеш? 8-)
-Кое е най - отвратителното нещо в едно момиче като визия и като черта от характера?
-Как се казват кучетата? (не можах да се стърпя :oops: )

sladku_bebzi
07-27-2008, 22:36
Когато за пръв път си спал с момиче,
е било защото си имал чувства,
или просто си искал да разбереш
кво е усещането?

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 23:04
Така :

1.Има...Това е uнTi7лeD:] и наскоро появилия се Pavcho0
2.Аз бях в1зпрепятстван и не можах да отида. Нямах превоз до там :-x
3.Нямам притерии... Приятел ли ми е - приятел ми е... не е важно дали е срамежлив или е отворко.... или п1к е стил ЕМО или ХАУСЕР..
4.Мне... не вярвам. Рано или к1сно единия почва да иЗпитва по силни чувства к1м другият и така.... след това чувствата се признават чувствата единия се отчуждата и приятелството св1рша.. Това е при 90 % от всички приятели момче-момиче..поне така мисля..
5.Ами примерно скоро имах вр1зка с едно момиче. Тоест с това момиче изкарах 2 месеца ( най - д1лгата ми вр1зка ) Нещата при нея не се получиха нещо не стана секса... и аз трябваше искам - не искам да намерим друга... е к'во да напра'а, че за 1 месец и изневерих 4 п1ти... :oops:
6.Разбира се... т1й както мога да се шегувам с1с себе си така и мога да нося на шега.
7.Да се в1зприемам като егоист - В никак1в случай. Винаги мисля за хората около мен, колкото и странно да звучи... Видя ли, че става нещп нередно с непознат и с1м сигурен, че мога да помогна веднага ш'е го направя... правил с1м ги... и пак бих го направил..
8.Хахах хубав в1прос.. Да ми похрани самочувствието не мисля, но п1к и не с1м далеч от тези "форумни" неща... все пак тук с1м от 1 година даже и повече... като едно семейство сме.. някакси този форум стана част от ежедневието ми. Дори и да влизам за някакви определенни минути на ден аз пак го правя. Просто форума стана част от мен.
8.Просто нещата са в застой..По принцип мога да б1да гаджето мечта... но за момента... нещата с "серизния тип" са в застой..
9.Взимам да... uнTi7лeD:], теб, tuzaro, неизвестният за вас Pavcho0, chernika с1що ми харесва...
10.Ау правих и то много... и всякакви... примерно... зимали сме в старото училище стреляли сме учителите по газовете като станат да пишат по д1ската с к1рфици... слагали сме им каб1рчета на столовете... имаше един учител, който обичате да треска с дневника по бюрото... бяхме го заковали дневника с 3 пирона и той като тр1гна да го дига и НЕ МОЖЕ И НЕ МОЖЕ... м1чи се там ... вика... к'во ли не прави... ние се спукахме от смях... или п1к... имахме една учителка с една много шантава чанта.. имахме 1 блок при нея ( тоест 2 часа един след друг ) междучасието тя си остави чантата в стаята, което и беше най - голямат грешка, аз с едно от тея б1рзос1хнещите лепила залепих чантата за масата... влезнахме си... всичко точно часа св1рши тая как се засили да си др1пне чантата и чантата и даде КОНТРА и оная падна... СМЕХ ГОЛЕМ СТАВАШЕ..
Едно време имаше едни миризливки като го спукаш и то мерише на ( с извинение ) лайна, говна, пумия всичко е така гадно отвратително... в междучастието накупиме такива к1м 10-тина броя... учителската стая беше на 2рия етаж... прозорците винати отворени... ние с един приятел... напукахме ги всичките и ги намятахме в учителската... сМРАт :!: Много дивотии сме правили... и все най - различни...аааа директорката по случай рождения и ден бяхме я ук1пали с една кофа вода... xhAHXAX
11.Да стана стриптозьор :!:
12.Като визия - когато прекалява с фон-дьо тена... като характер - лигоча й...
13. Бъди и Дафи.. xAHxhAHx

gPa3HuTeJl
07-27-2008, 23:06
Когато за пръв път си спал с момиче,
е било защото си имал чувства,
или просто си искал да разбереш
кво е усещането?

Ами имах чувства к1м каката... тя беше 5 години по - голяма от мене, тя с1що имаше чувства, но просто много се влияеше от хорското мнение и се опасяваше, че някои щял да я с1ди за педофилство... ш'от тогава бях на 15.. карах 16...

cherinka
07-27-2008, 23:58
Спомена, че за теб изневярата е край на връзката.
А какво ще кажеш за философията ми, че не е важно кой е на к*** ти, важно е кой е в сърцето ти.... ?

И как така ти се е налагало да изневериш!?!?


И един ако ти се наложи да отслабваш, кое ще седи на първо място за теб? Здравето ти, или това, че искаш да изглеждаш по-добре. Ясно е, че и двете, но заради кое най-главно ще предприемеш мерки да отслабнеш?

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 00:06
Ш'е ми душиш хуя ти така ми мирише...ьАЬхАЬХАХьха 8-)

С'а сериозно... ми наложи ми се... правеше ми се секс... а тя не даваше... са к'во да седим да гле'ам порно и да л1скам паламарката ли :?: Е при положение, че мога да правя секс с момиче трябва ли да го правя с дясната си р1ка :?:

А к'во тре'а да кажа за философията ти.. правилно... hahah ам...(ако с1м дебел) няма да предприемам мерки да отслабвам. Ще си остана так1в как1вто с1м си. Ако някой ме хареса ще ме хареса това което с1м, а не това което се опитвам да б1да..

cherinka
07-28-2008, 00:17
Опитах се да кажа, че хората трябва да си гледаме здравето, ама ти май не си на същото мнение. Както и да е............

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 00:25
Опитах се да кажа, че хората трябва да си гледаме здравето, ама ти май не си на същото мнение. Както и да е............

Да ти имам заключенията философски... :smt017

cherinka
07-28-2008, 00:27
Ама ги нямаш. 8-)
Какво се заяждаш сега. :)

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 00:40
Какво се заяждаш сега. :)

С1рце не ми дава :!: :smt007

Vikitooo
07-28-2008, 05:43
Еее айде и аз да питам нещо звездата на форума. :lol: Как се запозна с Марина( cry~ baby~ cry)? Тук в този форум или outside? С какво те впечетли?
Извинявай за личните въпроси, но така и така си почнал да се раздаваш :-)

pandelka
07-28-2008, 07:17
Неможеш без.. !?
За какво съжеляваш най-много??
Има ли нещо,което искаш да промениш в себе си(външен вид или характер) ?
Кое избираш- богат или красив??
Каква е твоята мечта ?
Какво събитие от миналото ти ако можеше би променил?
Коя е най-голямата ти грешка?
Как се казва момичето което си обичал най-много?

bl00dmage
07-28-2008, 07:41
немам въпроси

Свии си копче от даскалото ; )

babity
07-28-2008, 09:30
Аааайде да те почвам пак... :grin: :razz: :razz: :razz:
1.Какво не би направил за приятел?
2.Коя ти е най - любимата част от секса? (съжалявам, неможе без пикантерия! 8-) )
3.Спортуваш ли?
4.Суетен ли си?
5.Колко често се събуждаш без спомен за миналата вечер?
6.Имаш ли зле изглеждащи приятели?
7.Някога крил ли си, че се виждаш с някое момиче?
8.Смяташ ли, че трябва ти да дърпаш юздите на връзката си или и двамата трябва да имате право на дума?
9.Харесва ли ти на стола?

HenykucT
07-28-2008, 10:15
Един мъжки въпрос, че не ми се проверява по-назад :

Бира + шкембе чорба или Бира + пържола, кебапче и т.н. 8-)

И каква бира ? 8-)

w0sh
07-28-2008, 10:18
Любим спорт и отбор/играч?

ElisaDay
07-28-2008, 10:27
Способен ли си да мразиш?Мразиш ли някого?Ако да, какво го е породило?
Ходил ли си в чужбина?Ако да, къде?Ако не, къде би искал да отидеш, кое място би искал да посетиш? :)

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 11:46
Способен ли си да мразиш?Мразиш ли някого?Ако да, какво го е породило?
Ходил ли си в чужбина?Ако да, къде?Ако не, къде би искал да отидеш, кое място би искал да посетиш? :)

Мне.. по принцип с1м способен да мразя. Не мразя никого...
Ходил с1м в чужбита.. Южна Африка. Кейп Таун. Там имам к1ща..


Любим спорт и отбор/играч?

Любим спорт : хм.. футбол... Челси/Джон Тери..


Един мъжки въпрос, че не ми се проверява по-назад :

Бира + шкембе чорба или Бира + пържола, кебапче и т.н. 8-)

И каква бира ? 8-)

Бира + п1ржола, кебапче и т.н... Бира Каменица :!:


Аааайде да те почвам пак... :grin: :razz: :razz: :razz:
1.Какво не би направил за приятел? Да "изневеря" на себе си..
2.Коя ти е най - любимата част от секса? (съжалявам, неможе без пикантерия! 8-) ) Началото...
3.Спортуваш ли? Мда... активн0.. :P
4.Суетен ли си? He :!:
5.Колко често се събуждаш без спомен за миналата вечер? Напивал с1м се до степен да не мога да ходя, но винаги с1м помнел какво е ставало миналата вечер...
6.Имаш ли зле изглеждащи приятели? Имам.
7.Някога крил ли си, че се виждаш с някое момиче? Не.. Винаги с1м казвал на баща ми. Понеже живеем само двамата с него ( разведени родители ) аз го имам по скоро като приятел, а не като баща... споделям му.. планове... какво мисля да правя и т.н. Той от негова страна е с1щото..
8.Смяташ ли, че трябва ти да дърпаш юздите на връзката си или и двамата трябва да имате право на дума? Не с1м от тея властните личности.. не обичам само аз да д1рпам юздите... то по този начин момичето ш'е го направя като някоя марионетка... и двата когато имаме прави на глас е по оферта..
9.Харесва ли ти на стола? Да харесва ми... Различни в1проси..изчерпателни отговори..Мисля, че почвате да ме опознавате вече..


Неможеш без.. !? [i][b]Телефон-а и пари. :D
За какво съжеляваш най-много?? Не с1жалявам за нищо :!:
Има ли нещо,което искаш да промениш в себе си(външен вид или характер) ? В1в в1ншия си вид не, но бих променил ината.. много ама много голям инат с1м :!:
Кое избираш- богат или красив?? ха красив :!:
Каква е твоята мечта ? Всичко, което с1м искал с1м го постигнал. За момента мечти нямам. Живея ден за ден и се старая да жидея на макс :!:
Какво събитие от миналото ти ако можеше би променил? Раздялата на родители ми. Приех го много тежко..Болки в г1рдите получавах от време на време, на психиат1р хо'их ала бала простотии п1лни... е са се оправих, но тогава беше теж1к период..
Коя е най-голямата ти грешка? Уидисвам на ак1ла на хората около мене..
Как се казва момичето което си обичал най-много? Мадлен





Еее айде и аз да питам нещо звездата на форума. :lol: Как се запозна с Марина( cry~ baby~ cry)? Тук в този форум или outside? С какво те впечетли? С нея се запознах тук в форума. Направи ми впечатление начина й на писане, точно като моя 1в1, след това разбрах, че с1м и допаднал горе - долу и благодарение на kiflata за период от 1-2 седмици вярно бяхме звездите на форума... все за нас се говорете и т.н. Не е много приятно де ама п1к к'во да се пра'и..
Извинявай за личните въпроси, но така и така си почнал да се раздаваш. Впечатли ме с снимките си.. хареса ми..после ми намери скайпа.. там ми прати други снимки... арна девойка.. :-)

babity
07-28-2008, 12:21
1.Коя ти е най - любимата книга? Защо?
2.Филмът, който най - много те разчувства?
3.Кога имаш рожден ден?
4.Кое ти е любимото място?
5.Кое предпочиташ: да джиткаш насам - натам, по места, където никога не си бил (природа, забележителности, туй - онуй) или да си изкараш кротко деня и да вилнееш през нощта?
6.Най - хубавият ти момент?
7.Коя ти беше любимата игра като малък?
8.Най - милото нещо, което са правили за теб?
9.По - наперена или по - срамежлива (мома)?
10.Кой е най - големият жест, който си правил за някого?

BulgariaZaBulgarite
07-28-2008, 12:29
В кой квартал живееш в София?
Комарджия ли си?

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 12:37
В кой квартал живееш в София?
Комарджия ли си?

Oрландовци :!:
He :!:



1.Коя ти е най - любимата книга? Защо? Не'ам такава..
2.Филмът, който най - много те разчувства? Имаше едно Walk to remember ли беше нещо такова. С едно момче там болно ала бала..
3.Кога имаш рожден ден? 15 март..
4.Кое ти е любимото място? 18, 7, 69
5.Кое предпочиташ: да джиткаш насам - натам, по места, където никога не си бил (природа, забележителности, туй - онуй) или да си изкараш кротко деня и да вилнееш през нощта? бих ги редувал... едната седмица едното, другата седмица другото...
6.Най - хубавият ти момент? Имал с1м много хубави моменти..не мога да се сетя сега..може би вечерта, която прекарах с какичката, която обичах и то много силно..
7.Коя ти беше любимата игра като малък? Counter Strike 1.6 тя ми е фаворит и до ден днешен..
8.Най - милото нещо, което са правили за теб? Едно момиче... рискува живота си да спаси моя.. и двамата оцеляхме.. ;)
9.По - наперена или по - срамежлива (мома)? По срамежлива..
10.Кой е най - големият жест, който си правил за някого? Отказах се от момиче, което обичах много само и само моят най - доб1р приятел да не се чувства кофти когато с1м с нея. Защото и той беше влюбен в нея..

LizZz
07-28-2008, 12:47
8.Най - милото нещо, което са правили за теб? Едно момиче... рискува живота си да спаси моя.. и двамата оцеляхме..
Разкажи ни малко повече за този случай, ако нямаш нищо против. :)

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 12:51
8.Най - милото нещо, което са правили за теб? Едно момиче... рискува живота си да спаси моя.. и двамата оцеляхме..
Разкажи ни малко повече за този случай, ако нямаш нищо против. :)

Имаше един строеж... хората работеха.. а ние се разхождахме там с момичето.. строеж1т беше висок.. изведн1ж от горе се чу някак1в тряс1к и хората започнаха да викат " Бягай :!: ", аз не можах да реагирам просто седях, а огромното нещо просто падаше точно в1рху мен... изв1дн1ж усетих, че някой ме бутна. След това докато се усетя какво става лежах аз на земята,а тя в1рху мене.. онова нещо се беше стоварило точно на 1 мет1р от нас.. и така момичето буквално ми спаси живота...

Erica
07-28-2008, 13:12
На кой принцип си спрямо алкохола :
1. Без едно мога,с едно не мога.
2.Трябва да пийна,иначе езикът ми е вързан на възел.
3.С него и без него,когато е весело е весело,не ми е нужен,за да се отпуснa.

Плакал ли си някога за момиче?

Има ли нещо от миналото ти,за което се срамуваш дори да си спомниш?

На колко години осъзна,че Дядо Коледа не същесвува :) :D ,т.е. че животът не е лесен и че не всичко се поднася на тепсия?

LizZz
07-28-2008, 13:13
Абе не те знам колко си дразнител, 'ма мен не ме дразниш.. 8-)

Защо избра баща си пред майка си след развода? (питам, 'щото се чудех кво да те питам, а и мен ме очаква този избор скоро и така.. Ако е прекалено личен - не отговаряй.) :)

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 13:22
Абе не те знам колко си дразнител, 'ма мен не ме дразниш.. 8-)

Защо избра баща си пред майка си след развода? (питам, 'щото се чудех кво да те питам, а и мен ме очаква този избор скоро и така.. Ако е прекалено личен - не отговаряй.) :)

hahah на стола с1м не за да дразня, а за да ме опознаете... няма човек, който да не с1м решил да го дразня и да не с1м го подразнил..
Еми..прекаленно личен в1прос относно избор1т ми на родител. С1жалявам, но не ми е приятно да говоря за това..


На кой принцип си спрямо алкохола :
1. Без едно мога,с едно не мога.
2.Трябва да пийна,иначе езикът ми е вързан на възел.
3.С него и без него,когато е весело е весело,не ми е нужен,за да се отпуснa.

Плакал ли си някога за момиче?

Има ли нещо от миналото ти,за което се срамуваш дори да си спомниш?

На колко години осъзна,че Дядо Коледа не същесвува :) :D ,т.е. че животът не е лесен и че не всичко се поднася на тепсия?

За принципите по принцип с1м на 3.. с него и без него... веселото си е весело, но понякога става още по весело с него..
Плакам с1м за момиче.. и то само ведн1ж и не че ме беше яд за нещо, а просто не бях достат1чно голям.. разликата ни беше 5 години... тя се притесняваше, че ако с1м кажел на наще ш'ели да я с1дят за педофилство, нейните приятелки и говорели глупости как може с толко мал1к да ходи и т.н и за това. Единствено от ЯД :!:
Ми мисля, че нямам нещо в миналото си от което да се срамувам или поне не мога да си спомня..
...че живот1т не е лесен го разбрах още преди 3 години... дефакто на 15.. а за Дядо КОледа... хахаха още на 8... бях дете-гений... логиката ми беше разбиваща.. " как може к0гато уж баща ми отиде да сложи в1глища на парното - точно тогава да се позв1ни на зв1нета и дедока да дойде... " 8-)

LizZz
07-28-2008, 13:34
Говоря по принцип. Забелязвам твои коментари извън тази тема и не ме дразниш..
За въпроса няма проблем. :)
Аз спирам с въпросите. Минавам към spectator-ите.

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 13:38
Говоря по принцип. Забелязвам твои коментари извън тази тема и не ме дразниш..
За въпроса няма проблем. :)
Аз спирам с въпросите. Минавам към spectator-ите.

А относно избора ти на родител ако не го направиш ти - съдът ще го направи..

babity
07-28-2008, 14:11
1.Кое е първото нещо, което забелязваш в едно момиче?
2.На колко години беше, когато се целува за първи път?
3.Кое беше нещото, което ти донесе най - голямо удовлетворение?
4.Как реши да се регистрираш тук?
5.И питах за любимо място, не число! 8-)
6.Любопитен ли си?
7.Разхвърлян ли си?
8.На каква възраст смяташ, че е нормално да се създаде семейство?
9.Кой ти е любимият цвят?
10.Блондинка или брюнетка?
11.Кое е нещото, което може за секунди да ти оправи настроението?
12.Обичаш ли малки деца?
13.Случвало ли се е това, че нямаш сериозна приятелка да ти тежи?
14.Най - идиотската клюка, която си чувал за себе си?
15.Нещото, с което искаш всички да те запомнят?

IDEPENDENT
07-28-2008, 14:31
удобно ли е на този стол, ти взима голямо внимание ;)

Искам и аз :(:( :D :D

да те питам тва за приятеля а у, за мене ли се отнася :shock: :x :x
ии обичаХ, са ни ме ли обичкаШ ;( 8-) :-) :-)

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 15:26
]удобно ли е на този стол, ти взима голямо внимание ;)

Искам и аз :(:( :D :D

да те питам тва за приятеля а у, за мене ли се отнася :shock: :x :x
ии обичаХ, са ни ме ли обичкаШ ;( 8-) :-) :-)

Т'ва п1рвото за вниманието нещо не го разбрах..
И какво искаш ти и т'ва не разбрах... Искаш да си на стола или :?:

Ами да... 2 п1ти ми се е случвало до сега..преди беше в старото даскало... и след това с теб и Павката..
..че кой е казал, че не те обичКам..


1.Кое е първото нещо, което забелязваш в едно момиче?
2.На колко години беше, когато се целува за първи път?
3.Кое беше нещото, което ти донесе най - голямо удовлетворение?
4.Как реши да се регистрираш тук?
5.И питах за любимо място, не число! 8-)
6.Любопитен ли си?
7.Разхвърлян ли си?
8.На каква възраст смяташ, че е нормално да се създаде семейство?
9.Кой ти е любимият цвят?
10.Блондинка или брюнетка?
11.Кое е нещото, което може за секунди да ти оправи настроението?
12.Обичаш ли малки деца?
13.Случвало ли се е това, че нямаш сериозна приятелка да ти тежи?
14.Най - идиотската клюка, която си чувал за себе си?
15.Нещото, с което искаш всички да те запомнят?

1.Ш'ом е п1рвото нещо предполагам, че това е визията... а и гледам и тялото... не обичам жени с големи г1зове 8-)
2.Мисля, че бях на 12..
3.П1рвият п1т когато ми правиха свиркаа... х0х0хЕхЕ.. Толко много исках да разбера какво е чувството, усещането, че просто не знам.. е не успя да ми надхв1рли очакванията, но пак ми достави удовлетворение..
4.Ам един ден един мой приятел ми даде линк за няк'ва тема в раздел " Секс "... смяхме се много... след това реших да поогледам форума и оп ето, че ми хареса... реших, че бих мог1л да давам компетентни мнения и с1вети и се регнах..
5.Аааа моя грешка.. еми терасата... обичам вечер.. да легна на нея... да гледам небето... звездите... да си мисля... е така да релаксирам..
6.Много :!:
7.хЕхЕ Да :!:
8.За мене определенна в1зраст няма.. решиш ли да направиш тази важна крачка в живота си - правиш го :!: Може да е на 20, може да е на 30... се1..
9.Черното :!:
10.Брюнетка..
11.Някое момиче като дойде при мене и направи "оня" поглед.. миличкия.. веднага ми се разтапя с1рцето и ми се дига настроението - не знам защо :!:
12.Не ги обичам, но не ги и мразя... НеУтраЛеН..
13.Не изобщо :!: Понякога с1м имал нужда, но никога не ми е тежало..
14.Надуто копеле xhAHXAHXa
15.С дразненето ми... чат - пат..

IDEPENDENT
07-28-2008, 15:56
[quote=uнTi7лeD:]]удобно ли е на този стол, ти взима голямо внимание ;)

Искам и аз :(:( :D :D

да те питам тва за приятеля а у, за мене ли се отнася :shock: :x :x
ии обичаХ, са ни ме ли обичкаШ ;( 8-) :-) :-)

Т'ва п1рвото за вниманието нещо не го разбрах..
И какво искаш ти и т'ва не разбрах... Искаш да си на стола или :?:

Ами да... 2 п1ти ми се е случвало до сега..преди беше в старото даскало... и след това с теб и Павката..
..че кой е казал, че не те обичКам..

1. хахаха нищо, нищо не ти трябва да разбираш :-P всеее 1 :)
2. хаха окс окс ще спя спокойно :D :D :D
3. а до колкото за Павката... ммм не БЕШЕ нъжно ;)

ae (bye) :D

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 16:01
4-To :?:

IDEPENDENT
07-28-2008, 16:14
м нама :P

pandelka
07-28-2008, 16:26
Какъв човек искаш да имаш до теб?
Любима мисъл?
Любим текст от песен????

Samotno_Angel4e
07-28-2008, 16:32
Та зачетох се в мненията и реших и аз да напиша няколко въпроса... 8-)
1.Какво мислиш за живота и какво е той за теб?
2.С какво не се гордееш?
3.За какво мечтаеш?
4.Какво обичаш повече от всичко?
5.Целувал ли си се с човек от същия пол?
6.Би ли спал с човек от същия пол?
7.С коя известна личност искаш да се запознаеш ?
Ем тва са...Поне за тия се сещам... :D (Ако има някой твърде личен въпрос не отговаряй :oops: )

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 16:34
Какъв човек искаш да имаш до теб?
Любима мисъл?
Любим текст от песен????

Човек, който ме разбира. Човек, на който мога да се доверя на 100%. Човек, който ме обича истински...
Любима мис1л :

НЕ Е ВАЖНО НА КОЛКО ГОДИНИ СИ/Е. ВАЖНОТО Е КВО ИМА/Ш В ГЛАВАТА!!!!!!!!!!


чувствата са за слабите, силните просто оцеляваме 8)

Любим текст от песен...
Направо ще ти дам цялата песен :
Seether feat. Amy lee - Broken...

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 16:40
Та зачетох се в мненията и реших и аз да напиша няколко въпроса... 8-)
1.Какво мислиш за живота и какво е той за теб?
2.С какво не се гордееш?
3.За какво мечтаеш?
4.Какво обичаш повече от всичко?
5.Целувал ли си се с човек от същия пол?
6.Би ли спал с човек от същия пол?
7.С коя известна личност искаш да се запознаеш ?
Ем тва са...Поне за тия се сещам... :D (Ако има някой твърде личен въпрос не отговаряй :oops: )

1.Живота... хм интересен в1прос.. какво мисля... мисля, че трябва да се жидееm на маx.. не трябва да се лишаваме от нищо, защото не знаеш дали ще доживееш до утре..
Какво е той за мен... хм.. всичко.. 8-)
2.С глупавите си пост1пки..
3.ха... за много неща мечтая..мечтая да карам последен модел BMW М3 серията.. мечтая да имам хм... за сериозна вр1зка... 8-) .... мечтая...мечтая... за много неща...
4.Брат ми...
5.НЕ :!:
6.НЕ :!:
7.Vanessa Marcil, Paris Hilton, Jessica Alba, Anjelina Jolie....

pandelka
07-28-2008, 16:43
По какви гаджета си падаш? :)
Кой е твоят идол и защо (певец, музикант, актьор или някой, за който не се сещаме)?
Какво харесваш или не харесваш в приятелите си?
С какво си губиш времето или какво ти е хобито с други думи?

:)

И само да кажа ,понеже снощи ви четох постовете на теб тузаро и лош за снимката пише

i love Мони

"М"-то не се вижда точно прилича на H ama e M :)

Samotno_Angel4e
07-28-2008, 16:47
Та зачетох се в мненията и реших и аз да напиша няколко въпроса... 8-)
1.Какво мислиш за живота и какво е той за теб?
2.С какво не се гордееш?
3.За какво мечтаеш?
4.Какво обичаш повече от всичко?
5.Целувал ли си се с човек от същия пол?
6.Би ли спал с човек от същия пол?
7.С коя известна личност искаш да се запознаеш ?
Ем тва са...Поне за тия се сещам... :D (Ако има някой твърде личен въпрос не отговаряй :oops: )

1.Живота... хм интересен в1прос.. какво мисля... мисля, че трябва да се жидееm на маx.. не трябва да се лишаваме от нищо, защото не знаеш дали ще доживееш до утре..
Какво е той за мен... хм.. всичко.. 8-)
2.С глупавите си пост1пки..
3.ха... за много неща мечтая..мечтая да карам последен модел BMW М3 серията.. мечтая да имам хм... за сериозна вр1зка... 8-) .... мечтая...мечтая... за много неща...
4.Брат ми...
5.НЕ :!:
6.НЕ :!:
7.Vanessa Marcil, Paris Hilton, Jessica Alba, Anjelina Jolie....
Мерси за отговорите... :)

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 16:50
По какви гаджета си падаш? :)
Кой е твоят идол и защо (певец, музикант, актьор или някой, за който не се сещаме)?
Какво харесваш или не харесваш в приятелите си?
С какво си губиш времето или какво ти е хобито с други думи?

ха нямам определен идеал за гадже.. хареса ли ми момичето - 'зимам го :!:
Кой е моя идеал : хЕхЕ баща ми... хаха имаше период около раздова на между него и майка ми... разведоха се, тя му взе всичко.. имаше период в който едвам св1рзваше двата края и ето сега... година и половина по - к1сн0 човека си направи фирма и не си знае парите...
Не харесвам в приятелите ми като тр1гнат да се лигавят... и като им кажеш " стига " и те прод1лжават. Харесвам това, че винаги ш'е се отзоват на помощ... Имаше една такава случка.. аз на единия край на квартала... нек'ви мангасари щяха да ме г1рбат... 1 телефон и тея от другия край на квартала долетяха и стана варгал...
С какво си губя времето : хм... няма с к'во докато се усетя то е минало... вечер сядам на рс-то до к1м 4-5....то се с1мва, аз си лягам... стават к1м 4-5... малко рс... отивам да тичам малко... прибирам се..к1пя се...ха още малко рс... и нав1нка до к1м 12... после пак до к1м 4 на рс-то...
Иначе с1м почитател на екстремните спорове и адреналина... т'ва ми хобито..

А т'ва за името... не ми се верва да пише Мони чесно 8-) Направи си снимка ама така, че да се вижда цялото име..
Направиш ли го - имаш ме целия :D 8)

pandelka
07-28-2008, 16:53
По какви гаджета си падаш? :)
Кой е твоят идол и защо (певец, музикант, актьор или някой, за който не се сещаме)?
Какво харесваш или не харесваш в приятелите си?
С какво си губиш времето или какво ти е хобито с други думи?

ха нямам определен идеал за гадже.. хареса ли ми момичето - 'зимам го :!:
Кой е моя идеал : хЕхЕ баща ми... хаха имаше период около раздова на между него и майка ми... разведоха се, тя му взе всичко.. имаше период в който едвам св1рзваше двата края и ето сега... година и половина по - к1сн0 човека си направи фирма и не си знае парите...
Не харесвам в приятелите ми като тр1гнат да се лигавят... и като им кажеш " стига " и те прод1лжават. Харесвам това, че винаги ш'е се отзоват на помощ... Имаше една такава случка.. аз на единия край на квартала... нек'ви мангасари щяха да ме г1рбат... 1 телефон и тея от другия край на квартала долетяха и стана варгал...
С какво си губя времето : хм... няма с к'во докато се усетя то е минало... вечер сядам на рс-то до к1м 4-5....то се с1мва, аз си лягам... стават к1м 4-5... малко рс... отивам да тичам малко... прибирам се..к1пя се...ха още малко рс... и нав1нка до к1м 12... после пак до к1м 4 на рс-то...
Иначе с1м почитател на екстремните спорове и адреналина... т'ва ми хобито..

А т'ва за името... не ми се верва да пише Мони чесно 8-) Направи си снимка ама така, че да се вижда цялото име..
Направиш ли го - имаш ме целия :D 8)

ми то не влезе в кадъра :(

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 16:55
мм... направи друга.. :(

babity
07-28-2008, 16:59
1.Коя ти е най - любимата дреха?
2.Какво пиеш най - често? (твърд алкохол...)
3.Сексуалната фантазия, която искаш да осъществиш?
4.Море или планина?
5.В този момент липсва ли ти нещо?
6.Близък ли си с брат си?
7.Как си се представяш след 5 години?
8.Любим курорт?
9.Кой е потребителят, на чиито постове се смееш от сърце?
10.Как протича денят ти обикновено?
11.Мислиш ли, че си готов да бъдеш самостоятелен?
12.Вярваш ли във "вечното приятелство"?
13.Любим коктейл?
14.Какъв спорт практикуваш?

pandelka
07-28-2008, 17:00
Mи може...някой ден :) кат има апарат :P
и още 1 въпрос!
Разбивали ли са ти сърцето и ако да как го преживя :-D
А ти разбивал ли си сърца?

w0sh
07-28-2008, 17:07
Любим алкохол?

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 17:13
Mи може...някой ден :) кат има апарат :P
и още 1 въпрос!
Разбивали ли са ти сърцето и ако да как го преживя :-D
А ти разбивал ли си сърца?

Разбивали са ми го точно 1 п1т... как го преживях... лесн0.. спрях да я виждам... и нещата просто избледняха..
Да с1м разбивал с1рца... мхм..
Е са кат' си на морето не може да нямаш апарат..



1.Коя ти е най - любимата дреха?
2.Какво пиеш най - често? (твърд алкохол...)
3.Сексуалната фантазия, която искаш да осъществиш?
4.Море или планина?
5.В този момент липсва ли ти нещо?
6.Близък ли си с брат си?
7.Как си се представяш след 5 години?
8.Любим курорт?
9.Кой е потребителят, на чиито постове се смееш от сърце?
10.Как протича денят ти обикновено?
11.Мислиш ли, че си готов да бъдеш самостоятелен?
12.Вярваш ли във "вечното приятелство"?
13.Любим коктейл?
14.Какъв спорт практикуваш?

1.Любимата дреха... хм.. имам една блуза на North Sails и тениската ми с надпис : I fucked her ---> ...
2.По принцип карам само на биричка, но като св1рши резгам на каквото ми падне..
3.Хм... аз... с партньорката ми... на леглото...сметана... ягодки... шоколад... е сещате се вече..
4.И двете... Утре в 23:00 ми е рейса заминавам за Китен малко.. там... п1к после... или ш'е си до'ем или няк1де на планина..
5.хм.. липсва ми... една студена бира... и след малко палим маратонките и заминавам к1м квартала да пийнем 1-2 с приятели..
6.Да, в1преки, че не ме слуша много много и ме дразни..
7.хАхАхА... BMW-то... дискотеките... жените... така се представям...xhahxhax
8.Златни пяс1ци ми беше преди, но не с1м ходил отдавна на море и нещата сигурно са се променили...
9.w0sh, tuzaro and Vichko0o..
10.хм мисля, че в по горния пост го бях описал как протича... 8-)
11.ha He.. още няколко годинки...
12.Не.. bullshit :!:
13.Май - тай ( Ямайски ром, сок от зелен лимон , мъничко портокалов и още няколко вида ликьор ) ahxhax
14.Футбол... Сноуборд.. Плуване..

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 17:14
Любим алкохол?


Бира..

babity
07-28-2008, 17:22
Е, 'ма ти верно си голям дразнител! 'що не изчака една седмица да ми пра'иш компания на Китен? :razz: :razz: :razz:

Абе, баце, ти кючек мо'еш ли да връткаш? :oops:

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 17:23
Бате, на 2 галона бира и половин лит1р водка не кючек ш'е ти играем, а напра'о стриптийз ш'е напра'йм :!:

babity
07-28-2008, 17:25
Бате, на 2 галона бира и половин лит1р водка не кючек ш'е ти играем, а напра'о стриптийз ш'е напра'йм :!:

Остава и тарифата да си кажеш и те резервирам за рожденния си ден! :lol:

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 17:25
Бате, на 2 галона бира и половин лит1р водка не кючек ш'е ти играем, а напра'о стриптийз ш'е напра'йм :!:

Остава и тарифата да си кажеш и те резервирам за рожденния си ден! :lol:

Без пари бре, душа. Нали си мой човек.. 8-)

tuzaro
07-28-2008, 17:34
Проз, видя ли че на снимката е пишело Мони, само аз познах :-P

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 17:48
Проз, видя ли че на снимката е пишело Мони, само аз познах :-P

проЗ, казах й да направи друга ама да се вижда ясн0 името и тогава ш'е сме 100% сигурни.. :-P

BulgariaZaBulgarite
07-28-2008, 18:24
С какво мислиш да се занимаваш в бъдеще?
бизнесче или да бачкаш? :D

gangstata
07-28-2008, 19:15
-Какви хора харесваш(като качества)..?
-Любимия ти филм..?
-Плакал ли си някога на филм..и мислиш ли,че е смотано момче да си изразява чувствата по такъв начин..
-Можеш ли да определиш един момент от живота си досега като най-щастлив..?
тва се сещам засега,сори,ако въпросите са тъпи.. 8-)

Erica
07-28-2008, 20:14
Сетих се още нещо :)

Кой би искал да видиш на горещият стол и да му задаваш въпроси на воля?
С кой от форума смяташ,че би си допаднал и извън интернет пространството?
Смяташ ли,че повечето хора в интернет преувеличават и се представят в друга светлина,а не това което са?
Би ли се доверил,на някой който никога не си виждал,а си контактувал само и единствено във вуртуалният свят с него?
Смяташ ли,че добротата и любовта ще спасят света...?
Мислиш ли че един ден България,ще тръгне напред и нещата в държавата ни ще се нормализират?

TomorrowCanWait
07-28-2008, 20:26
krai beiby krai..kak se pi6e vs16n0st :lol:

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 20:41
Сетих се още нещо :)

Кой би искал да видиш на горещият стол и да му задаваш въпроси на воля?
С кой от форума смяташ,че би си допаднал и извън интернет пространството?
Смяташ ли,че повечето хора в интернет преувеличават и се представят в друга светлина,а не това което са?
Би ли се доверил,на някой който никога не си виждал,а си контактувал само и единствено във вуртуалният свят с него?
Смяташ ли,че добротата и любовта ще спасят света...?
Мислиш ли че един ден България,ще тръгне напред и нещата в държавата ни ще се нормализират?

uнTi7лeD:] ; tuzaro ; w0sh ; ~cry_baby_cry~ and babity са хората , които искам да видя на горещия стол..
Мисля, че бих си допаднал с babity, uнTi7лeD:] and tuzaro.. а може би и с ~cry_baby_cry~
Toва е традиция човек да преувеличава за себе си..малко или много човек окрасява понякога историите си.
Бих се доверил на tuzaro ; Марина и Надя.. не знам защо... :)
Добротата и любовта... не знам... но всичко, но не и да я спасят..
хЕхЕхАхАхОхО Ник0га ! Корупцията в България е прекаленно голямя. Всеки гледа да си п1лни гушата и да не мисли за другите. Докато това прод1лжата България ще в1рви надолу :!:



-Какви хора харесваш(като качества)..?
-Любимия ти филм..?
-Плакал ли си някога на филм..и мислиш ли,че е смотано момче да си изразява чувствата по такъв начин..
-Можеш ли да определиш един момент от живота си досега като най-щастлив..?
тва се сещам засега,сори,ако въпросите са тъпи.. 8-)

Красиви най - важното :-) Интелигентни.. Умни... Понякога да се тотални лигочи... Простаци.. е такива... да става смех..
Never Back Down ( с1що както ника ми в скайп : never backdown` )
Не с1м плак1л, е мисля, че е доста глупаво момче да реве на филм. Виж сега момиче - да, но те са по - слабият пол - нормално, но момче да реве на филм - нещо май... резбата...
He..


С какво мислиш да се занимаваш в бъдеще?
бизнесче или да бачкаш? :D

В момента баща ми има фирма за правене на значки, медали, плакети.. Имаме клиенти като д1ржания глава Първанов... Бойко Борисов, БФС. На всеки, който му трябва купа, медал или плакет се обр1ща к1м нас..Така наблюдавайки гледам, че бизнес1т е доходен..и мисля живи и здрави да го прод1лжа..


krai beiby krai..kak se pi6e vs16n0st

~cry_baby_cry~ - Марина :!:

babity
07-28-2008, 21:09
1.От какво те е страх?
2.Кое е нещото, което те успокоява когато те е страх от горното?
3.Кое не можеш да простиш?
4.Според теб има ли цена, на която да си струва да правиш секс за пари? (и понеже си мъж ще изключим варианта с удоволствието)
5.Някога бил ли си с момиче, което е девствено?
6.Спал ли си някога на открито?
7.Има ли нещо, което си искал да кажеш тук, но досега никой не те е попитал?
8.Мислил ли си кой ще сяда след теб? (Не питам кой!!!)

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 21:25
1.От какво те е страх?
2.Кое е нещото, което те успокоява когато те е страх от горното?
3.Кое не можеш да простиш?
4.Според теб има ли цена, на която да си струва да правиш секс за пари? (и понеже си мъж ще изключим варианта с удоволствието)
5.Някога бил ли си с момиче, което е девствено?
6.Спал ли си някога на открито?
7.Има ли нещо, което си искал да кажеш тук, но досега никой не те е попитал?
8.Мислил ли си кой ще сяда след теб? (Не питам кой!!!)

1.Самотата, че така как с1м го подкарал, да не се зад1ржам с една д1лго време, ш'е си умрем сам.. 8-)
2.Мне знам... Като се замисля за т'ва влизам в Counter Strike-a и ме боли хуя ( с извинение )
3.Изневярата и предателството :!:
4.хмм... ако е на час... едно 100 ле'а ги 'зимам 8-)
5.Бил с1м..До ден днешен ме преследва за още... тоя навлек.. ск1си ми живота..
6.Какво имаш предвид по спал :?: Ако е за секс - Не, но с1м спал прег1рнат с тогавашното момиче, което обичах на едно огромно коле на един брезент..
7.Ми за сега всичко, което с1м си мислил сте ме питали.. още - още.. 8-)
8.Ам понеже вие ме изкарахте тука за последните две седмици звездата на форума, реших, че сигурно следващата ш'е е ~cry_baby_cry~... защото понеже нали за това, което уж стана между нас... се разпищя половината форум... и те така.. 8-)

gangstata
07-28-2008, 21:30
Детската ти мечта,която стана реалност..?
Нещото,което винаги си искал,а не си направил..?

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 21:34
Детската ти мечта,която стана реалност..?
Нещото,което винаги си искал,а не си направил..?

Да карам "голям" мотор..
Нещото, което с1м иска, а не с1м направил.... хм..да имам сериозна вр1зка...may be.. 8-)

babity
07-29-2008, 11:39
1.Смяташ ли да бягаш навънка като приключиш образованието си?
2.Бил си вече навън. Мислиш ли, че българките са най - красиви?
3.Коя ти е любимата чалгаджийка? 8-)
4.Песента, която има най - голяма сантиментална стойност за теб?
5.С какво я свързваш?
6.Би ли се виждал с момиче, което изповядва религия, различна от твоята?
7.Вярваш ли в Бог, в съдбата... в каквото и да е?
8.Голяма, шумна компания с много непознати или по - скромна и значително по - тиха вечер с най - близките ти приятел?
9.Имаш много гадинки. Коя ти е най - любимата?
10.Малко, но "съвестни" приятели или много познати, с които да си изкарваш приятно?
12.Кой ти е любимият шоколад? :P
13.Коя е постъпката, която те е карала да се гордееш най - много със себе си?

Mementomori
07-29-2008, 13:35
Та,нещо съм попропуснала....,моля те,върни ме в час...
Какво е станало,та ти и cry_baby_cry сте станали известни,има ли нещо между вас наистина?
Как се казваш?
Какво учиш?
Какво искаш да следваш?
Какви езици си учил?
Какъв е най-големият ти страх?
Романтик ли си?
Какви са най-честите ти сънища?

pandelka
07-29-2008, 15:05
От кой човек си останал разочарован и как те е предал?
С какво са те наранили най-много за което никога няма да забравиш?
Ако някое момиче ти признае за чувствата си но ти не отвръщаш със същото би ли тръгнал с нея само за да и убиеш желанието без да я харесваш /обичаш/?

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 15:52
От кой човек си останал разочарован и как те е предал?
С какво са те наранили най-много за което никога няма да забравиш?
Ако някое момиче ти признае за чувствата си но ти не отвръщаш със същото би ли тръгнал с нея само за да и убиеш желанието без да я харесваш /обичаш/?

Наскоро останах разочарован от един мой " приятел ". Запознах го с бившето ми гадже и нейната приятелка и той си говорил с тях и едва ли не ме изкарал ебати боклука пред тях.. скарахме се и така..
Е ник0га няма да забравя развода на родители ми.. Много караници, много скандали много нещо...и те така..
Не.. ако момичето ме хареса, а аз не няма смис1л да тр1гвам с нея. Имам предвид, че ако тр1гна с нея нещата от харесване може да се зад1лбочат... и да стане още по лошо... поле последствията няма да са добри за момичето..




Та,нещо съм попропуснала....,моля те,върни ме в час...
Какво е станало,та ти и cry_baby_cry сте станали известни,има ли нещо между вас наистина?
Как се казваш?
Какво учиш?
Какво искаш да следваш?
Какви езици си учил?
Какъв е най-големият ти страх?
Романтик ли си?
Какви са най-честите ти сънища?

Еми.. благодарение на kiflata, която нон стоп се мешаше в нещата меджу мен и Марина.. всички почнаха да пишат за нас и т.н. Отначалото между нас с Марина нещата тр1гнаха на свалки... единия казва на другия, че го кефи.. другия повтаря на п1рвия, че и той го кефи и т.н... и те така....Ами не знам. За момента нищо няма между нас... живот и здраве като се видим. Ако се харесаме 8-)
Мони се казвам..
Уча с 130-то " Стефан Караджа "
Хм..ориентирал с1м се к1м икономика... в смис1л... в момента паралелката ми е счетоводство и икономика. П1к ще видим за напред..Владея английски, малко немски и от части руски..
ха т1мното 8-)
Голям романтик :!;
По принцип не с1нувам.. ако нещо в1лнуващо ми се е случило през деня с някое момиче вероятността да имам мокри с1нища е 90 % 8-)





1.Смяташ ли да бягаш навънка като приключиш образованието си?
2.Бил си вече навън. Мислиш ли, че българките са най - красиви?
3.Коя ти е любимата чалгаджийка? 8-)
4.Песента, която има най - голяма сантиментална стойност за теб?
5.С какво я свързваш?
6.Би ли се виждал с момиче, което изповядва религия, различна от твоята?
7.Вярваш ли в Бог, в съдбата... в каквото и да е?
8.Голяма, шумна компания с много непознати или по - скромна и значително по - тиха вечер с най - близките ти приятел?
9.Имаш много гадинки. Коя ти е най - любимата?
10.Малко, но "съвестни" приятели или много познати, с които да си изкарваш приятно?
12.Кой ти е любимият шоколад? :P
13.Коя е постъпката, която те е карала да се гордееш най - много със себе си?

1.Е много ясн0.. Заминавам Южна Африка. Кейп Таун..там както казах няк1де из предишните постове имам к1ща... вуйчо ми там има авток1щи и т.н..
2.хАха бил с1м нав1н. Еми по принцип..там к1дето бях 1 грозна нямаше, а тука преобладават. За това като видиш красавица по Витошка и реакцията ти е " Ейй гле'й гле'й :!: " Но да, действително има много красиви б1лгарки..ма шведките са ми фаворити 8-)
3.ДесиСлава..
4.Няма такава песен..
5.----
6.Не...Малко расистко може да прозвучи ама Не... 8-)
7.Ако имаше Бог нямаше да позволи аз да с1м на единия край на квартала, майка ми и брат ми на другия :!: Вярвам в с1дбата.. вярвам в к1смета...
8.
Голяма, шумна компания с много непознати
9.хЕхЕ. х1скитата ми.. и питаш :!:
10.
Малко, но "съвестни" приятели
11.Milkа с ягода...
12. Спасих живот..в замяна си с1драх пр1сеца на десния крак, но 1 шев и беше зак1рпен..

pandelka
07-29-2008, 16:52
изневярата за теб е?
Лесно ли се обиждаш..и с какво са те обидили най-много ?
Какво те плаши най-много?
Страх ли те е от самотата и от тъмното :-D
Какъв е смисълът на живота според теб?
Най-хубавите думи които са ти казвали?
Интересува ли те хорското мнение спрямо теб?
Какво според теб кара хората да си сложат край на живота? :-D
Какво те прави щастлив най-често ?
Коя е любимата ти поза в секса 8-)
Най-гадното ти изживяване в даскало?
Има ли нещо,което се е случило с теб,за което те е срам да кажеш ?
Как си представяш твоята половинка?
Губил ли си някога съзнание?
Какво най-много харесваш в хората от противоположния пол!
Когато видиш някое момиче ,кое е първото нещо,на което обръщаш внимание?
Разочаровал ли си някога добър приятел ?
Имаш ли тайна,която никой не знае?
Мразиш ли някой/нещо?
Често ли плачеш и за какво си плакал най-много през живота си!
Приятно отговаряне :-D :-)

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 17:10
изневярата за теб е?
Лесно ли се обиждаш..и с какво са те обидили най-много ?
Какво те плаши най-много?
Страх ли те е от самотата и от тъмното :-D
Какъв е смисълът на живота според теб?
Най-хубавите думи които са ти казвали?
Интересува ли те хорското мнение спрямо теб?
Какво според теб кара хората да си сложат край на живота? :-D
Какво те прави щастлив най-често ?
Коя е любимата ти поза в секса 8-)
Най-гадното ти изживяване в даскало?
Има ли нещо,което се е случило с теб,за което те е срам да кажеш ?
Как си представяш твоята половинка?
Губил ли си някога съзнание?
Какво най-много харесваш в хората от противоположния пол!
Когато видиш някое момиче ,кое е първото нещо,на което обръщаш внимание?
Разочаровал ли си някога добър приятел ?
Имаш ли тайна,която никой не знае?
Мразиш ли някой/нещо?
Често ли плачеш и за какво си плакал най-много през живота си!
Приятно отговаряне :-D :-)

Край на вр1зката и контактите ми с тоя човек :!:
мНе.. не е обиждам лесн0..
Самотата. Казвал с1м го и в предишните постове, че така както с1м я подкарал, с кратки вр1зки, ш'е си умрем сам... 8-)
Да. И от двете :!:
хЕхЕ Да намериш истинската любов 8-)
" Ти си всичко за мен "
Не изобщо. То к'во беше лафчето... " Не ме интересува както говорят за г1рба ми, важното е като се об1рна всички да м1лчат :!: "
Психически отклонения и несподеленя любов.. х0х0..
Аз от горе, тя отдолу... 8-)
х0х0 изключиха ме точно на рожденния ми ден от даскало. 8-)
мНе.. няма такова нещо. Не ме е срам от мене и от пост1пките ми.. Казвам си к0гато ме питат.. ;)
хЕхЕ.. усмивката на една много добра приятелка в квартала..
Не мога да си я представя. Нямам някак1в определен идеал, по който тр1ся жените..
Еми да.. и то не малко п1ти.. хАхА..
Усмивката, чара и начина по който изглежда 8-)
Ако трябва да б1да честен поглеждам лицето ако ми хареса се отправям к1м дупето.. :oops:
Не, но мен са ме разочаровали няколко п1ти..
мНе нямам..
Мразя завистта, мразя клюкарките, мразя наглостта, мразя изневярата, мразя предателството... но никой не мразя 8-)
Не с1м плак1л от 6 години..последния п1т бях 11-12 години.. брат ми беше мал1к... и ми зе тогава някаква играчка...и аз го напсувах.. и баща ми ме чу... и думите му бяха : " Ти на кой ш'е ебеш майката. Я ела тука. ПРАС ПРАС ПЛЯС ПЛЯС... С К'во ш'е я ебеш, бе !? ПЛЯС ПЛЯС ТРЕС... сцепи ми долната устна... и от тогава не ме е удрял изобщо... 8-)
В1просите бяха интересни. Забавлявах се докато отговарях..

pandelka
07-29-2008, 17:20
Хах тогаа ше мисля още!
В какво вярваш?
Доверчив ли си?
На кого разчиташ освен на себе си?
В какво Не вярваш?
Лесно ли се предаваш?
Отворен ли си за нови приятели?
Обичаш ли татуировки и пирсинг, и ако имаш колко?Ако не били си направил и къде?
Кой ти е най-на сърце от форума?И кой те дразни??
Кои са ти приятелите от форума?
Какво харесваш в себе си и какво не харесваш ?
Кое качество в даден човек най-мн ненавиждаш..
3 думи които те описват най-добре?

babity
07-29-2008, 17:30
1.Случвало ли ти се е да се събудиш до напълно непознато момиче?
2.Можеш ли да готвиш? :lol:
3.Имаш ли някакъв фетиш? 8-)
4.Нещото, което никога няма да ти омръзне?
5.Казвал ли си някога "обичам те" на момиче?
6.Кога про-гледа порно? :razz:
7.Бил ли си някога в Пловдив?
8.Кой ти беше първият домашен любимец?
9.От какво те е гнус?
10.Винаги ли получаваш това, което искаш?
11.Какъв ти е девиза?
12.Най - шантавият експеримент, който си си правил?
13.Колко време ще седиш на морето? :lol:

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 17:31
Хах тогаа ше мисля още!
В какво вярваш?
Доверчив ли си?
На кого разчиташ освен на себе си?
В какво Не вярваш?
Лесно ли се предаваш?
Отворен ли си за нови приятели?
Обичаш ли татуировки и пирсинг, и ако имаш колко?Ако не били си направил и къде?
Кой ти е най-на сърце от форума?И кой те дразни??
Кои са ти приятелите от форума?
Какво харесваш в себе си и какво не харесваш ?
Кое качество в даден човек най-мн ненавиждаш..
3 думи които те описват най-добре?

В себе си :!:
Да. Изключително много. Баща ми непрек1снато ми казва, че някой ден ще си изпатя от това, но какво да направя. Так1в с1м си :!:
На баща ми :!:
В " приятелите "... имаше си едно такова .... " Господи пази ме от приятелите, а от враговете сам мога да се пази "
Never Back DOWN :!:
Да. Разбира се :!:
Бяха ми го зарадали тоя в1прос... пак ш'е ти отговоря : Имах татус на дясния крак, но нещатата се стехока лошо... спасих едно момче от кола - колата мен бутна - метна ме в една канафка... там си разпорих пр1сеца.. точно на татуса... наложи се да го махат... и така..
uнTi7лeD:] ... Ти... Pavcho0.. бат ви васко... и др. не се сещам за сега..
uнTi7лeD:] и Pavcho0..
Харесвам това, че трудн0 се отказвам от постигането на целите ми.. 8-).. Не харесвам т'ва, че с1м изключително доверчив..
Голямо самочувствие... както бат васко е казал " Много мразя обикновенни кифли да ми се правят на курасани " 8-)
офф не знам.. питайте uнTi7лeD:]..

pandelka
07-29-2008, 17:36
Хах тогаа ше мисля още!
В какво вярваш?
Доверчив ли си?
На кого разчиташ освен на себе си?
В какво Не вярваш?
Лесно ли се предаваш?
Отворен ли си за нови приятели?
Обичаш ли татуировки и пирсинг, и ако имаш колко?Ако не били си направил и къде?
Кой ти е най-на сърце от форума?И кой те дразни??
Кои са ти приятелите от форума?
Какво харесваш в себе си и какво не харесваш ?
Кое качество в даден човек най-мн ненавиждаш..
3 думи които те описват най-добре?

офф не знам.. питайте uнTi7лeD:]..

Не възнамерявам да я питам :? :? :?

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 17:38
1.Случвало ли ти се е да се събудиш до напълно непознато момиче?
2.Можеш ли да готвиш? :lol:
3.Имаш ли някакъв фетиш? 8-)
4.Нещото, което никога няма да ти омръзне?
5.Казвал ли си някога "обичам те" на момиче?
6.Кога про-гледа порно? :razz:
7.Бил ли си някога в Пловдив?
8.Кой ти беше първият домашен любимец?
9.От какво те е гнус?
10.Винаги ли получаваш това, което искаш?
11.Какъв ти е девиза?
12.Най - шантавият експеримент, който си си правил?
13.Колко време ще седиш на морето? :lol:

1.Абе... случи ми се 1 п1т... об1рнах се на другата страна и си доспах..
2.По добре и от тебе :!:
3.Мм не знам 8-)
4.Да дразня..
5.Да..
6.Мисля, че беше 3-4 клас.. ставах нощем докато мама и татко спят ( тогава не бяха разделени ) да гледам порн0... и да махам раждата от бастунчето.. 8-)
7.Да. 1 - 2 п1ти..
8.Дафи
9.К0гато се целувам с някое момиче и то да е пушило преди това... йййййуууууууууу гадост..
10.Рано или к1сн0. ВИНАГИ :!:
11.Never back down :!:
12.Скочих с мотор от 1 скок за колела... без каска... так1в беше опита ми... над скока имаше един клон... трябваше да се хвана за него... е успях.. ма клона ме хвана мене, не аз него.. мотора си беше наред..
13.Предполагам 4-5 дена и после ако бащата му се ходи бихме отскочили до Гърция.. а може и да се прибера..

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 17:39
Хах тогаа ше мисля още!
В какво вярваш?
Доверчив ли си?
На кого разчиташ освен на себе си?
В какво Не вярваш?
Лесно ли се предаваш?
Отворен ли си за нови приятели?
Обичаш ли татуировки и пирсинг, и ако имаш колко?Ако не били си направил и къде?
Кой ти е най-на сърце от форума?И кой те дразни??
Кои са ти приятелите от форума?
Какво харесваш в себе си и какво не харесваш ?
Кое качество в даден човек най-мн ненавиждаш..
3 думи които те описват най-добре?

офф не знам.. питайте uнTi7лeD:]..

Не възнамерявам да я питам :? :? :?

Мис1лта ми беше, че тя ме познава добре и би казал. Аз сам не мога да определя... Скромностт... едното другите 2 не знам :!:

IDEPENDENT
07-29-2008, 17:39
аз ако тря те описвам няма да ми стигната само с 3 думи :( :D за това няма да започвам :D някой ден ще Опиша... :D :-)

PinkFloydSound
07-29-2008, 17:49
Кое е това момиче на аватара ти? :shock:

IDEPENDENT
07-29-2008, 17:50
еми ако щеш :razz:

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 18:09
Кое е това момиче на аватара ти? :shock:

~cry_baby_cry~

babity
07-29-2008, 18:10
Тук се заформи някакъв любовен триъгълник. Не ти ли писва вече от него?

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 18:11
Тук се заформи някакъв любовен триъгълник. Не ти ли писва вече от него?

Еми чесНо - > Не...xaHxha

tuzaro
07-29-2008, 18:13
Цитата от моя подпис от къде си го чул? :-o

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 18:15
Цитата от моя подпис от къде си го чул? :-o

..из нета с1м го срещал..

babity
07-29-2008, 18:16
Посягал ли си някога на някого? Ако да по какъв повод?

pandelka
07-29-2008, 18:18
Кой ти е любимия лаф?

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 18:18
Да момиче - НИКОГА :!:
На момче - Е и питаш 8-) Повод винаги се намира

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 18:19
Кой ти е любимия лаф?

Нямам так1в..

babity
07-29-2008, 18:21
Кой ти е любимия лаф?

Нямам так1в..

Тогава най - често употребяваната фраза.

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 18:22
Кой ти е любимия лаф?

Нямам так1в..

Тогава най - често употребяваната фраза.

Хриси ме зарази с т'ва : " Абе бягай бе :!: "

babity
07-29-2008, 18:24
Добре, сега един мнооого "горещ въпрос": кой номер обувки носиш? :razz: :razz: :razz:
Предимство ли е ако момичето е умно?
Какъв тип мома предпочиташ по - спортен или по - елегантен?

IDEPENDENT
07-29-2008, 18:24
Кой ти е любимия лаф?

Нямам так1в..

Тогава най - често употребяваната фраза.

Хриси ме зарази с т'ва : " Абе бягай бе :!: "

мууухахаха :D са ще си измисля др път с кво да те заразя :D ако има де .. :( че ще ме забраиш сиг. :(

babity
07-29-2008, 18:25
]



Кой ти е любимия лаф?

Нямам так1в..

Тогава най - често употребяваната фраза.

Хриси ме зарази с т'ва : " Абе бягай бе :!: "

мууухахаха :D са ще си измисля др път с кво да те заразя :D ако има де .. :( че ще ме забраиш сиг. :(

Не се безпокой, мила. Така като те гледам... едва ли някой, някъде е способен да те забрави! :P

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 18:26
Добре, сега един мнооого "горещ въпрос": кой номер обувки носиш? :razz: :razz: :razz:
Предимство ли е ако момичето е умно?
Какъв тип мома предпочиташ по - спортен или по - елегантен?

Номер : 42 и половина...
Да.. е Не ш'е 'фанем некоя т1па :!:
Спортен..

LadyCarameL
08-02-2008, 17:50
Постни снимка х0х00х0х 8-) 8-) 8-)

f.a.k.e.
08-02-2008, 18:11
има ли нещо повече между теб и uнTi7лeD:] / теб и cry_baby_cry :?:

Между мен и uнTi7лeD:] има, но за реви бейби реви не.. в смис1л... до ден днешен не мога да проумея как ш'е обичаш човек, който не си виждал изобщо.. а какво правим ако се видим и ме хареса... е та тя няма да ме остави да дишам... :lol:


ама мари ти казва, че те обича...? :shock:

и всъщност тя мари или марина се казва?

Pliok0019
08-02-2008, 18:56
Сбъдна се мечтата ми - темата да принадлежи на някой, който често пише в Любов.

Какво цениш най-много в живота?

Любимият ти премет?

GbSy
08-02-2008, 19:19
Какво е животът за теб?
Как би реагирал, ако целият ти свят рухне изведнъж?
Смяташ ли, че истинската любов е една?

cherinka
08-05-2008, 12:43
Как е на морето. 8-)

gPa3HuTeJl
08-06-2008, 14:46
Какво е животът за теб?
Как би реагирал, ако целият ти свят рухне изведнъж?
Смяташ ли, че истинската любов е една?

На в1проса с живота ми с1м отговарял там1н 2 п1ти...
Как бих реагирал - ми бих прод1лжил с високо вдигната глава. Не с1м от тоя тип хора, к1дето ш'е хванат да се самос1жаляват и прочие..


Как е на морето. 8-)

Много топло беше.. С'а с1м си пак в София. Изкарах си перфектно.. Даже бяхме в Почивната станция на Българската Нациаонална Телевизия...от к1де да предположа, че бащата имал такива вр1зки... :-8


Сбъдна се мечтата ми - темата да принадлежи на някой, който често пише в Любов.

Какво цениш най-много в живота?

Любимият ти премет?

Ценя приятелството, лоялността и там още много други, но са в момента молим ти се не ме затормозявай да мисля...
Любим предмет... хм.. нямам.. поради простата причина, че не се зад1ржам много много в даскало. Е иначе физкултурата ми е любим... сигурно защото даскала като дойде ред ние да имаме чАс казва да ходим на кафе или нек1де да не сме в school-a...

f.a.k.e.
08-06-2008, 14:49
има ли нещо повече между теб и uнTi7лeD:] / теб и cry_baby_cry :?:

Между мен и uнTi7лeD:] има, но за реви бейби реви не.. в смис1л... до ден днешен не мога да проумея как ш'е обичаш човек, който не си виждал изобщо.. а какво правим ако се видим и ме хареса... е та тя няма да ме остави да дишам... :lol:


ама мари ти казва, че те обича...? :shock:

и всъщност тя мари или марина се казва?

???????????????????? :)

gPa3HuTeJl
08-06-2008, 14:54
Казва се Марина :!:

cherinka
08-06-2008, 14:56
Седмицата ти мина преди 3 дни.
Кой ще слагаш на стола, вече.

GetNasty
08-06-2008, 15:00
Кое е нещото, което не искаш да си спомняш никога повече?

gPa3HuTeJl
08-06-2008, 15:03
Седмицата ти мина преди 3 дни.
Кой ще слагаш на стола, вече.

Тея 3 дни с1м ги пропуснал, но щом ти казваш :!:

cherinka
08-06-2008, 17:07
Е, такива са правилата.
Виж как амоутирум вторник му се наложи да го няма и сложи друг на стола. 8-)

Loshotia
08-06-2008, 17:43
Айде верно слагай някой, че е интересно.

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 17:58
Айде верно слагай някой, че е интересно.

....да хайде gPa3HuTeJl сложи някой,че да се раздвижат нещата :-D

PollyPoi
08-06-2008, 19:11
Следващияяяяяяяяяяят ???? 8-)

Vikitooo
08-06-2008, 22:51
Еxx измъчихте го човека 8-)

TheNewReligion
08-06-2008, 23:45
1. Обичаш ли магданоз ?
2. А копър?
3. Смяташ ли се идиот ?
4. Използваш ли коректор , когато пишеш и сгрешиш ?
5. Обичаш ли да решаваш кръстословици ?
6. Как смяташ , че е правилно да се произнася "Вашку Да Гама " или "Васко Да Гама" ? (Не съм сигурна в правописа на "Да Гама" )
7. Пиеш ли витамин Це ?
8.Кой е любимият ти цвят ?
9. Какво не понасяш ?
10. Кое ти е най-досадното занимание ?
15. От какъв пол си ?
16. Ядеш ли "готови" супи ?
17. Ядеш ли маринована цаца ?
18. Кой е най-омразния ти човек ?
19. Я ми прочети ника си ...
20. Ял ли си бой без причина ?

Това е засега ! :)

NightGuardian
08-07-2008, 01:48
Реви бейби реви я знам от Димитровград!Марина се казва и е 6-7 клас...мммм да същата... :)

GetNasty
08-07-2008, 07:49
Реви бейби реви я знам от Димитровград!Марина се казва и е 6-7 клас...мммм да същата... :)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

не беше ли 12? :-)

machoka
08-07-2008, 08:21
Не е ли врем да се сменяте?

Loshotia
08-07-2008, 08:31
Не е ли врем да се сменяте?
Според регламента, дразнител трябва да направи нова тема.

shadow4e
08-08-2008, 14:55
Айде някой да бъде сложен на стола вече.
Може някой модератор да определи кой да сложи, тъкмо би сложил някой, посещаваш този раздел и би бил по-интересен за аудиторията :)

letssingit
08-08-2008, 14:57
Офф, той тоз дразнител верно се уля вече. Още преди седмица трябваше да се е разкарал... Айде заключвайте я вече тая тема! :?

Decu
08-08-2008, 15:01
Еми тогава бой бункера предлагам, за него поне знам, че е навит. :-o

shadow4e
08-08-2008, 15:03
И аз съм за него. Предлагам, ако гласеват още 2-ма за него да сяда :)

Pedigree
08-08-2008, 15:08
Аз пък съм за shadow4e. :)

Нищо против бибой, ама какво ще стане, като той седне на стола - както всички знаем, повечето мъжки не го дишат, ще му се канят, той ще се прави на кУрав, а когато му предложат да си изпълни заканите, той ще започне да се дърпа.

shadow4e
08-08-2008, 15:14
Аз напоследък не влизам много, пък и не знам кога ще съм в нас.
Майката на приятеля ми е на море /баща му не живее там и аз се бях понанесла в тях тея дни и сега сигурно пак ще ходя и тея дни :)/.
Пък и аз на лични въпроси не отговарям :)

Decu
08-08-2008, 15:15
Все тая. Пък и само предложих. :)

Pedigree
08-08-2008, 15:18
^ E, Деси, няма нищо лошо, че предложи, ако другите искат, да сяда той. Аз бях за шадоучето, но щом не може, няма. Като гледам дразнителят няма да се появи, тогава може някаква анкета да се направи... или каквото си изберете... все тая. :)

ScionOfStorm
08-08-2008, 15:20
Бибой ако седне на стола за жалост ще се нафлуди с безсмислици и простотии темата. Това дали си ги заслужава или не е друга тема, просто идеята на Стола не е такава.

Аз предлагам Pedigree 8-) :grin:

Decu
08-08-2008, 15:25
Оо, да, съгласна съм. :Д

Pedigree
08-08-2008, 15:26
Ем, аз сега съм свободна, имам време да се занимавам да отговарям, но едва ли ще има много интерес към мен, така че може някой друг. :)

TellMeYourName
08-08-2008, 15:28
Епа, и аз съм за Pedigree 8-)

shadow4e
08-08-2008, 15:29
И аз си мислих, че може да е тя още преди да пусна първото мниение тук, защото нали тя пусна първата анкета /или поне по мои спомени :)/

Сега излезна, че защото тя ме е продложила, затова и аз. 8-) Но нее така, а е поради горната причина.
Айде създавам темата :)

Decu
08-08-2008, 15:30
Значи е тяя. :D

ScionOfStorm
08-08-2008, 15:32
Ой на батя >:О

Pedigree
08-08-2008, 15:32
Е, добре. :-D

Ако сме свършили, може някой мод да сложи ключе.

Decu
08-08-2008, 15:34
Е..не съм мод. :D

ScionOfStorm
08-08-2008, 15:38
Е, узурпирай някого де, аз ако можех бих узурпирал мачока :o :-D

Спам докато нЕма модО!11

hahavteen
08-08-2008, 15:39
Ама днеска е петък... Тва значи ли че вече в петък ще се сменя седящия на стола?

Riot
08-08-2008, 15:41
Ама днеска е петък... Тва значи ли че вече в петък ще се сменя седящия на стола?
невменяема ? :(

shadow4e
08-08-2008, 15:41
То все едно, ама пък този седи вече 2 седмици и явно няма намерение да сложи друг.

hahavteen
08-08-2008, 15:46
То все едно, ама пък този седи вече 2 седмици и явно няма намерение да сложи друг.

Да бе ест че няма значение аз просто питам... Защото може просто да стои 2 дена повече до другата неделя.. :) Мисля че е добре тва да се изясни за да не стане с като с дразнител който явно не е разбрал и сега седя близо 2 седмици :-o

machoka
08-08-2008, 22:40
Дразнител посещава ли тая тема - пишете му Лс да посочва следващият или директно аз да си избирам и да правя нова тема ;)

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 22:59
Сега ш'е сиизбера някой :!: Дайте ми 5 минути :!:
А за ЛС-то мо'еше и ти да се прежалиш. Немаше да ти се счупат пр1счетатата...

TomorrowCanWait
08-12-2008, 10:43
Защо си си сложил на аватара ~cry_baby_cry~ :) :)

gPa3HuTeJl
08-12-2008, 10:51
Времето ми на стол мина... Не пишете вече тук :!:

П.С ш'ото ми харесва..