PDA

View Full Version : Екстрата -пилинг- към епилатор на Филипс



Me4TaI_za_Me4ti
07-27-2008, 20:44
В Понеделник ми подариха епилатор на Филипс, има сякви джаджи, пробвах го преди 3 дни, върши изключителна работа, минах си краката с него и сега са като коприна... има най-различни приставки и в несесера намерих зелена ръкавичка... пише че е за пилинг, но как се ползва? Пише, че не трябва да се ползва непосредствено преди и след епилация... какво имат предвид? В смисъл... когато се къпя ли трябва да я ползвам?

Редактирано от Цвети.
7-ма точка, и не прекалявай с емотиконите!

gree_girl
07-27-2008, 21:30
Трябваше да сложиш повече ечотиконки :-D
Та по темата: ако си правиш пилинг го направи предния или следващия ден от епилацията, за да не се разрани кожата.

Me4TaI_za_Me4ti
07-27-2008, 21:44
Ясно, че не трябва да се прави същия ден, но... как се прави? Търкам си тялото с нея докато съм под душа ли? Как се използва тва чудо?????????????????????????????????????????? ?????????????

тия емотиконки са мн яки :grin: :smt050 :smt051 :smt055 :smt044 :smt043 :smt041 :smt040 :---)

RakiqLady
07-28-2008, 10:19
Ръкавицата се използва за ексфолиране- за премахване на мъртвите кожни клетки. Значи търкаш си тялото докато се зачеви леко и това е. Да, докато си под душа. Само искам да ти кажа, че тоя епилатор Филипс е пълен боклук. Аз имам същия и от една година го ползвам и заради него сега целите ми крака са в нещо като пъпки и петна, които не се махат. Скоро четох в др. форум- мн. момичета се оплакват от същото нещо и ВСИЧКИ ПОЛЗВАТ ФИЛИПС! И съответно вече не го ползвам, бръсна ги :( Ако някой знае някакъв начин да се махнат тези пъпки и петна, моля да ми каже, щото е3 мн гадно, а е лято все пак.

didivid
07-28-2008, 15:26
Тея петънца са нормални то си пише в упътването.. но според мен много си сгрешила, че си започнала да ги бръснеш.. Най-добре е да си купишш някакъв крем и да си мажеш краката с него. Аз имам същия епилатор и съм адскаи доволна, а за ръкавицата.. май че бяха достатъчно изчерпателни по-горе! ;)

Me4TaI_za_Me4ti
07-28-2008, 20:03
rakiq_lady, мерси мн за информацията, ще пробвам още утре :)
А относно епилатора- аз съм супер доволна, нямам никакви проблеми с него, идеален е :)
Много слабо ме боли, охлаждащата приставка ми помага, кожата ми не се възпалява, а и е с дискове (пинсетите са нещо ужасно) и то керамични хипоалергенни :) Първия път наистина ми се зачерви кожата, но 20 мин след това нямаше и следа от петънцата, но е съвсем нормално, при мен веднага изчезнаха :) Има система за звуков масаж с алое вера и мирише адски нежно, а и за максимална хигиена главата може да се мие, не само да се почиства с четчицата, има си и бръснеща приставка, приставка за деликатните зони и се заслужава 209 лв., които приятелят ми даде :) Препоръчвам го на всеки, не мисля, че ще останете разочаровани :grin: Отначалото исках най-новия на Браун, който има някъде 2 приставки повече (за лице и лампичка), но се убедих, че тази марка е на по-високо ниво :) А и този на Филипс е точно за чувствителна кожа като моята, с Браун-а имах подкожни косъмчета и кожата ми постоянно беше грапава :) Но ясно на всеки различно му действа :) Поне започни да ходиш на кола маска, че бръсненето не е желан метод според мен :)