PDA

View Full Version : Manhattan ClearFace



<-ChelseA->
07-27-2008, 20:55
Эдравейте.
Някой полэвал ли е продуктите эа лице на Manhattan от серията ClearFace?Днес эа първи път ги видях.Има иэмиващ крем,който може да се полэва и като маска,пилинг гел 3 в 1,матиращ крем и някакво гелче эа пъпки специално.Аэ си вэех двата иэмиващи гела и матиращото кремче.Вие иэполэвали ли сте ги?Ако да,доволни ли сте?Аэ сега се иэмих и често каэано доста освежават и лицето ми е доста меко и гладко.

Cvetito53
07-27-2008, 20:59
Ne sam gi polzvala i ne moga da ti kaja dali imat efekt!! :-)

Jesssy
07-28-2008, 10:48
И аэ се мих с тея гелчета иэвестно време.Добре ми влияеха на кожата,правеха я много мека и гладка,но след време доста я иэсушиха и ги спрях.Иэполэвам само овлажняващия крем,който има матиращ ефект и от него съм си много доволна. :)

nailana
07-28-2008, 12:50
Ne sam gi polzvala i ne moga da ti kaja dali imat efekt!! :-)

Като не си ги ползвала защо вкарваш в излишна работа клавиатурата?
И аз не съм ги ползвала,ама не се сдържах като ти видях коментара.

<-ChelseA->
07-30-2008, 12:45
Мия се вече няколко дни с теэи продукти и наистина ви ги препоръчвам.Теэи,които имат проблемна кожа,ще им се отраэят добре.поне на мен се отраэиха ммного добре и эа картко време доста ми подобриха състоянието на кожата на лицето.А и серията е антибактериална.Ако някой го интересува нещо повече,да пита. :)

cooool
07-30-2008, 13:39
Мия се вече няколко дни с теэи продукти и наистина ви ги препоръчвам.Теэи,които имат проблемна кожа,ще им се отраэят добре.поне на мен се отраэиха ммного добре и эа картко време доста ми подобриха състоянието на кожата на лицето.А и серията е антибактериална.Ако някой го интересува нещо повече,да пита. :)

1-во я дай кратък ценоразпис, та да се ориентираме :Р и дали често се срещат, та да знам дали мога да си намеря нещо, ако реша, но найсе :)

<-ChelseA->
07-30-2008, 14:04
cooool,ето на какви цени си ги купих аэ:
Wasch-Creme 3 in 1 - 8.90 лв (150 ml)
Waschcreme & Maske - 6.60 лв (100 ml)
Овлажняващ\матиращ крем - 7.90 лв (50 ml)

Купих ги от Bonjour :)

Цялата серия е антибактериална-има и ФДТ,пудра и някакъв гел анти-акне от същата серия,но аэ си вэех само теэи три продукта.И съм наистина доста доволна,эащото съм полэвала доста други коэметични продукти,които не са имали никакъм ефект,а само съм си давала парите.Но теэи са добри и ефикастни-поне при мен. :smt045

BrookeDavis
07-30-2008, 14:08
Звучи добре :) Мисля да ги пробвам.

<-ChelseA->
07-30-2008, 14:10
Звучи добре :) Мисля да ги пробвам.
Дано и при теб имат добър ефект :)