PDA

View Full Version : Защо момчетата де държат двулично?



cinderella_gugutka
07-27-2008, 21:13
защо мом4етата (е,незн дали вси4ки но поне тези дет познавам) се държат супер мило,нежно и внимателно с теб,а пък когат са с др мом4ета по супер брутален и вулгарен на4ин те обсъждат :( без да искам до4ух как говореше за мен 1 мом4е на което държа(или държах) и ми стана супер гадно,мн се ядосах :x .направо не можех да повярвам 4е той го каза тва и говореше за мен :(

[b]т.7
krem4et0[/b

UnABooMBeR
07-27-2008, 21:14
Естествено че за да се прави на "газар"

Jagger
07-27-2008, 21:15
Защото ги е страх да покажат своята нежна страна (тфа изглежда супер педалско затуй ще да е свойте чувства..)пред другите от вида си.... мъжка му работа..... Казваме го дори понякога да не искаме само да изпъкнем сред компанията никога няма да можете да разберете...

partychild
07-27-2008, 21:16
povqrvai mi ...ima i mom4eta LICEMERI koito samo izpolzvat..poaznavam po golemi kliukari i ot momichetata..taka 4e se pazi

Shu7teR
07-27-2008, 21:17
Естествено че за да се прави на "газар"

pala4inkata
07-27-2008, 21:17
za6toto mujete sa takiva.malki ili golemi ;0 da ne ti pravbi vpe4etlenie ako e bilo ne6to pozitivno dori bilo to i volgarna zna4i iska da te predstavi v dobra svetlina na priqtelite si muje kakvo da gi pravi6

PePeLePew
07-27-2008, 21:18
Защото ги е страх да покажат своята нежна страна (тфа изглежда супер педалско затуй ще да е свойте чувства..)пред другите от вида си.... мъжка му работа..... Казваме го дори понякога да не искаме само да изпъкнем сред компанията никога няма да можете да разберете...

това е истината

Seducti0n
07-27-2008, 21:19
Такива момчета са двулични и посредствени.
И всъщност се държат така, защото явно не е се е намерило момиче, което да ги постави на мястото им и да ги научи на обноски.
Има много по-важни и по-стойностни неща, преди това да се покажеш колко готин си пред празноглавите си приятели, които ще ти се изкефят и ще ти кажат"Евалата брато".

П.С-Не се самозалъгвай, ако въпросното момче наистина държеше на теб, нямаше да постъпи по този лицемерен начин! :wink:

Jagger
07-27-2008, 21:20
Както казвам никога няма да разберете такаче не си съчинавайте истории

UnABooMBeR
07-27-2008, 21:28
Момичета къф е смисъла да се опитвате да научкате..?Jagger ви го каза..!

cinderella_gugutka
07-27-2008, 21:31
Както казвам никога няма да разберете такаче не си съчинавайте истории
и това какво озна4ава-да не обръщаме внимание на това , все едо си е нещо напълно нормално :-o

UnABooMBeR
07-27-2008, 21:31
Нещо такова. :D

cherinka
07-27-2008, 21:38
Както казвам никога няма да разберете такаче не си съчинавайте истории
Така е!

Казаха ми го преди време... момче, което е адски мило, нежно и добро, че веднъж се е изпуснал пред компанията си и е споделил какви чувства изпитва към едно момиче и всички започнали да го гаврят "Ти луд ли си", "Стегни се", "Заприличваш на гей", "жените се само за ебане и лапане", "не се самозалъгвай, много ще се изпатиш ако продължаваш по същия начин"... абе разбирате ли, всички фрази помня.. другите не мога да ги формулирам. И единствено като имаше проблем тичаше при мен да го сподели и да види с какво и как мога да му помогна. Също ми каза, че вече никога няма да си позволи така да говори пред компанията си (казвам компания, защото това не мога да го приема за приятели). Макар, че от части и те са прави. Но каквото и да става са длъжни да го изслушат. Ма както и да е.

NaNa_SladuRana
07-27-2008, 22:50
Защото ги е страх да покажат своята нежна страна (тфа изглежда супер педалско затуй ще да е свойте чувства..)пред другите от вида си.... мъжка му работа..... Казваме го дори понякога да не искаме само да изпъкнем сред компанията никога няма да можете да разберете... прав си и това е нещото,което най-много не харесвам във вас мъжете :?

UnABooMBeR
07-27-2008, 23:01
Ми не сме като вас ...вие се събирате 5 момичета и се почва едно безкрайно обсъждане на гаджето .. (поне някой са така де)

mitakkka
07-28-2008, 01:53
Хм- ок аз съм момче и не правя така - говоря си в компанията ми за момичето което обичам-как пък един не посмя да ми каже нещо а ме разбират те също споделят-нормално-нали сме приятели а и да не забравяме че има момчета комплексарчета които имат нужда от внимание-най-лесно като се надуят пред приятелите и момчета като мен на които не им дреме.

didi_baby
07-28-2008, 04:54
Естествено че за да се прави на "газар"
Да,това е перфектното им прикритие.Мисия "гъзар"

miss_asi
07-28-2008, 05:46
Естествено че за да се прави на "газар"

zaraaa
07-28-2008, 10:20
Защото ги е страх да покажат своята нежна страна (тфа изглежда супер педалско затуй ще да е свойте чувства..)пред другите от вида си.... мъжка му работа..... Казваме го дори понякога да не искаме само да изпъкнем сред компанията никога няма да можете да разберете...

+1 Добре казано

gostut
07-28-2008, 11:22
защо мом4етата (е,незн дали вси4ки но поне тези дет познавам) се държат супер мило,нежно и внимателно с теб,а пък когат са с др мом4ета по супер брутален и вулгарен на4ин те обсъждат :(


защото прекарват мн време с момичета.... и за да ти е гадно

sasha_90
07-28-2008, 11:52
Това е т.нар. тип "гъзар",който няма нищо друго освен уста,с която да се опита да стане интересен.А пък,който го харесал,харесал.