PDA

View Full Version : Помощ проблем с малкия приател



Lekov
07-27-2008, 21:23
Добър вечер!Значи работата е там че имам проблемче с пениса ми на главичката ми са се появили некакви малки червени петанца който ме сърбят ако знаете как да се справя с тях моля ви помогнете

amirito3
07-27-2008, 21:27
Иди не лекар по най-бързия начин може да ти даде някакъв крем :) по бързо :( :( :(

Lekov
07-27-2008, 21:30
Забравих да добавя че понякога от самосебе си изчезват

redbul2
07-28-2008, 12:19
Отиди в кожновенерически кабинет.Може да си лепнал някой сифилис,трипер и т.н.При тях има пъпки,рани,сърбежи.Появява се,изчезват.Изчезнат ли е по-опасно.Смяташ си здрав,а болестта се развива скрито и уврежда тежко сърце,мозък и други органи.А някои инфекции водят до безплодие.Няма да имаш деца.Прави секс с презерватив за по-сигурно.

Lekov
07-28-2008, 20:38
добре и от каде ше сам го лепнал тоя сифилис кат още сам девствен ???

redbul2
07-29-2008, 04:50
Ами от свирки също става.Виж какви слипове носиш.Плата да не е някаква шкурка.Бягай на уролог тогава.

Saymon90
07-29-2008, 05:35
Виж какви слипове носиш.Плата да не е някаква шкурка.
Това е вариант. Въобще не е изклщчено главичката ти да е подразнена от бельото.
Иначе би могло да е и нещо, свързано с хигиената... а може и да е просто алергична реакция. Както виждаш, възможностите са много, но тук можем само да предполагаме :) Най-добрият вариант за теб е или да отидеш на лекар, или да попиташ в аптеката. Да, знам, че сигурно ще ти бъде малко неудобно, но е по-добре така. Имай предвид, че тази област е доста чувствителна и не искаш да се получи някое възпаление или инфекция, защото тогава сърбенето ще бъде най-малкият ти проблем! ;)

Ако те е прекалено срам да си кажеш какъв точно ти е проблема, можеш да попиташ за крем против алергии и обриви, който да не дразни кожата. Но имай предвид, че не е хубаво да правиш такива самолечения, защото все пак не се знае какво ти е ;)