PDA

View Full Version : Има ли вероятност да съм се заразил...?



HeadMasTeR
07-27-2008, 22:13
Снощи с едно момиче си се натискахме,пипахме,мачкахм е и така нататък и по едно време се стигна до секс,но нямахме презерватив...Бях пиян,а за нея незнам,но тя имаше дори по-голямо желание да го направим...И без да се осетя вече го правехме без никви гуми :S Сигурен съм,че не съм свършил в нея(аз изобщо не свърших),но някви много спичащи мисли ми минават през главата и се филмирам като никога до сега.Тя е била само с 1 момче преди тва и са го правили без презерватив доста често...А аз до сега квото и да е било винаги съм имал или съм намирал(тоя път кво стана нзм).
Въпросите ми са има ли вероятност да се случи нещо нежелано ако предеякуационните течности(или както се казват тези,които се появяват преди края)попаднат в нея и трябва ли думичката "СПИН" да ми минава през мислите постоянно???


Редактирано от Цвети.
7-ма точка.

SpOrTs_GiRl
07-27-2008, 22:15
Разбира се, че можеш да се заразиш от СПИН, след като не сте използвали препазни средства ..

ELFIQ
07-27-2008, 22:19
като нямаш гума НЕ ГО ПРАВИ за да не се филмираш :-x :-x :-x
мн ясно че може,ама не мислите начи.Чак като стане фала тогава почвате да мислите-лапетии :-x :-x :-x :-x :-x

HeadMasTeR
07-27-2008, 22:26
Ае не писах за да се филмирам още повече...Не съм някфо лапе,а и то грешката няма нищо общо с възрастта...С момичето сме от един клас,познавам я от години и си мисля,че ако имаше опасност от някфи болести нещо нямаше да е толкова сигурна в това,което прави(а тя беше).При положение,че е била само с 1 момче не ми се вярва вероятността да е прихванала спин да е голяма...А тва за течността не мога сам е така да си го обясня,че да се успокоя........Искам някой да ми каже нещо смислено,та да не го мисля толкова много тва нещо щото съм в баси психясалото пожение...

i_hate_you_but_i_love_you
07-27-2008, 22:28
за това Господ ти е дал мозък.. за да мислиш с него преди да направиш простотия.. ИиИ всяка втора тема е или "Бременна ли съм" или "Дали свърших в нея" или "Ами сега какво.." е как какво.. ако сте направили гаф ще си понасяте последствията.. и + ти не можеш да си сигурен че не си свършил в нея при положение че си бил нашмулен яката :?

swords1010
07-27-2008, 22:40
Здравей!
Ако смисълът на въпроса за предеякулационната течност е дали може да забременее... не бери грижи. Нищожен е шансът това да стане. Колкото до СПИН (а и не само това е, с което можеш да се заразиш), да възможно е. Достатъчно е просто момичето да има вируса или болестта. Ако имаш начин да се свържеш с нея, или още по-добре ако я познаваш, сподели за притесненията. Поопитай, дали тя се е изследвала и знае, дали има нещо.
Успех!:)

HeadMasTeR
07-27-2008, 22:44
Мерси...Точно с нея мисля да говоря и даже ше и се обадя веднага...
А темата може да я заключвате...

Rebirthing
07-27-2008, 22:48
Вероятноста за бременност е малка, но голяма е вероятноста да си се заразил, за това имаш глава на раменете си, за да мислиш с нея!Следващия път внимавай и дано да не си се заразил, направи си изследване най-добре!

SK0RP10N
07-27-2008, 22:53
Momche, parvo misli s gornata glava, a posle s dolnata

-/-
07-27-2008, 23:30
Снощи с едно момиче си се натискахме,пипахме,мачкахм е и така нататък и по едно време се стигна до секс,но нямахме презерватив...Бях пиян,а за нея незнам,но тя имаше дори по-голямо желание да го направим...И без да се осетя вече го правехме без никви гуми :S Сигурен съм,че не съм свършил в нея(аз изобщо не свърших),но някви много спичащи мисли ми минават през главата и се филмирам като никога до сега.Тя е била само с 1 момче преди тва и са го правили без презерватив доста често...А аз до сега квото и да е било винаги съм имал или съм намирал(тоя път кво стана нзм).
Въпросите ми са има ли вероятност да се случи нещо нежелано ако предеякуационните течности(или както се казват тези,които се появяват преди края)попаднат в нея и трябва ли думичката "СПИН" да ми минава през мислите постоянно???


Редактирано от Цвети.
7-ма точка.


Жалко за теб, а такъв човек БЕШЕ...

Nadelina
07-28-2008, 06:24
Priatelq mi taka snoshti beshe pian do kozirkata i pravihme sex s prezervativ, koito se izhluzi, kato poglednah vytre imashe neshto kato sperma, a toi tvyrdeshe, che ne e svyrshil. Bog znae kakvo izpitva ot sexa, kogato e pian. Ta taka i s tebe. A ot predeakulacionnite technosti moje da se zabremenee, no mnogo malko veroqtno. Otnosno bolestite - ne vqrvam da si se zarazil s nishto.

HoneyMoon
07-28-2008, 06:50
Ми по принцип не се забременява туко така лесно. По-добре си поговорете с нея по този въпрос и както и за цикъла й. Колко време е изминало от както и свърши последния. Както и си поговорете и за болестите

Xrisenceto
07-28-2008, 07:50
sled dujd kachulka....ne staa tka trqa da se misli predi da se napravi neshto :-x

InDo
07-28-2008, 08:17
като нямаш гума НЕ ГО ПРАВИ за да не се филмираш :-x :-x :-x
мн ясно че може,ама не мислите начи.Чак като стане фала тогава почвате да мислите-лапетии :-x :-x :-x :-x :-x

+1

CMEX
07-28-2008, 08:23
Priatelq mi taka snoshti beshe pian do kozirkata i pravihme sex s prezervativ, koito se izhluzi, kato poglednah vytre imashe neshto kato sperma, a toi tvyrdeshe, che ne e svyrshil. Bog znae kakvo izpitva ot sexa, kogato e pian. Ta taka i s tebe. A ot predeakulacionnite technosti moje da se zabremenee, no mnogo malko veroqtno. Otnosno bolestite - ne vqrvam da si se zarazil s nishto.Било е пяна от бира :D Тва е предеякулационната

pachob
07-28-2008, 10:52
ами вместо да пишеш по форумите иди да на уролог да те прегледа и на анонимен спин тест :)

swords1010
07-28-2008, 10:57
Мерси...Точно с нея мисля да говоря и даже ше и се обадя веднага...
А темата може да я заключвате...
Ще го направя, за да не се превръща темата в говорилня. Ако искаш да потърсиш помощ отново, публикувай нова тема. Успех! :)