PDA

View Full Version : към момичетата-кога се чувствате готови???



amadeus
07-28-2008, 07:05
значи...имам гадже, което ми твърди, че аз съм точния човек, който тя иска, за да и отнема дествеността.В същото време, обаче, ми твърди, че в момента не е готова.До тук...ок.Сега се появява момента, в който тя, разбира се, не знае кога ще е готова, но на шеговития ми въпрос "след полувин година?" тя отговаря "може би".Сигурен съм, че ме обича, обаче се чудя какъв друг може да е проблема.Иначе е доста зряло момиче за възрастта си, почти на 14 (знам, че така ви се струва малка, но аз няма да искам това от нея, ако мисля, че е малка...достатъчно зряла е).Аз съм една година по-голям...знам, че първия и път трябва да е на спокойно място, за да е спокойна и тя...знам си уроците, но просто ви питам, вие момичета, кога се чувствате готови?

margo_93
07-28-2008, 07:10
значи...имам гадже, което ми твърди, че аз съм точния човек, който тя иска, за да и отнема дествеността.В същото време, обаче, ми твърди, че в момента не е готова.До тук...ок.Сега се появява момента, в който тя, разбира се, не знае кога ще е готова, но на шеговития ми въпрос "след полувин година?" тя отговаря "може би".Сигурен съм, че ме обича, обаче се чудя какъв друг може да е проблема.Иначе е доста зряло момиче за възрастта си, почти на 14 (знам, че така ви се струва малка, но аз няма да искам това от нея, ако мисля, че е малка...достатъчно зряла е).Аз съм една година по-голям...знам, че първия и път трябва да е на спокойно място, за да е спокойна и тя...знам си уроците, но просто ви питам, вие момичета, кога се чувствате готови?

За всеки си е строго индивидуално.Аз не мога да ти дам повече инфо.

aka6a_vamp
07-28-2008, 07:22
ами тя просто 6те си го по4увства...когато изцяло го поиска сама...може би ти няма напълно доверие,а може да не е толкова зраля-се пак е на 14

amadeus
07-28-2008, 07:23
марго...въщност не бях помислил за това, че е строго индивидуално...

Nadelina
07-28-2008, 07:23
Nezavisimo kolko e zrqla tq moje da ne e gotova. Tova si vytreshno useshtane, nqkoi go pravqt na 12, drugi na 20. No 14 godini spored men e malka, za da pravi sex.

WhIsPeR iN THe dArK
07-28-2008, 07:31
А може би все още ти няма доверие,може наистина да те обича.. но да си легнеш с някой е сериозна стъпка.. особено като тя е на 14.. според мен проблема е в това.. спокойно. тя ще почувства момента и няма как да не го усетиш и ти :)

Xrisenceto
07-28-2008, 07:33
Emi pri vseki e razlichno.Spored men tq e malka za sex no shtom te obicha rano ili kysno shte ti pusne.Ne se otchaiva savsem skoro shte e :P btw ot kolko vreme hodite ?

amadeus
07-28-2008, 07:44
всъщност това си мисля, дали не прибързвам??Месец и много малко, но тя ме обича от доста (въпроса е, че нямаше кой да ме прасне по главата с нещо)

insomnia79
07-28-2008, 08:21
Tq moje da e zrqla za vuzrastta si .. tva ne ozna4ava 4e e gotovo edno zrqlo dete da prai sex ... :-o :-o :-o

ThunderGoddess
07-28-2008, 08:38
Малка е за секс. Иначе тя вътрешно ще си го почувства. Ходите от месец и нещо и вече искаш да я праскаш? Лелее, ама я виж какви теми имаше! Некаф чакал 11 месеца 18-годишна, така че има време докато ти пусне :D

hahavteen
07-28-2008, 08:49
Според мен точно защото е зряла няма да прибърза. Тоест предполагам осъзнава че е още на 13 което си е доста ранна възраст за започване на полов живот... Пък и да ти кажа честно то и на теб ти е рано и аз ако бях на нейно място нямаше да се доверя на някой 14-15 годишен пубер да ми е първия... Кога ще е готова никой не може да ти каже.
Аз лично бях на 16 когато си хванах първото гадже и още на втория месец почнах да искам но за мое щастие нещата не се получиха тогава а на 10ия месец когато вече се познавамхме страшно добре, бяхме преживели доста неща заедно и знаех че мога да му имам абсолютно доверие...

Xrisenceto
07-28-2008, 09:09
всъщност това си мисля, дали не прибързвам??Месец и много малко, но тя ме обича от доста (въпроса е, че нямаше кой да ме прасне по главата с нещо)


Dosta poznata istoriq.Mislq che trqbva da ischakash oshte pone mesec i shte ti pusne.Tova e moeto mnenie shot bqh v takava situaciq :)

sLadkaTa_LoRi
07-28-2008, 11:12
значи...имам гадже, което ми твърди, че аз съм точния човек, който тя иска, за да и отнема дествеността.В същото време, обаче, ми твърди, че в момента не е готова..

Такам.. достатачно е да прочета темата ти само до тук за да ти отговоря..
1во.. тя е едва на 14 години, а и ходите от 1 месец.. в този случай независимо от колко време те обича.. то за 1 месец едва ли ще те прецени.
и 2ро.. едно момиче е готово не само когато е сигурно в теб, а и когато сама прецени, че е готова да води полов живот. А тя е прекаленно малка според мен.. :?
Щом я обичаш.. ще чакаш.. а когато е готова.. ще ти каже сама.. :wink:

SpOrTs_GiRl
07-28-2008, 12:18
Според мен точно защото е зряла няма да прибърза. Тоест предполагам осъзнава че е още на 13 което си е доста ранна възраст за започване на полов живот... Пък и да ти кажа честно то и на теб ти е рано и аз ако бях на нейно място нямаше да се доверя на някой 14-15 годишен пубер да ми е първия... Кога ще е готова никой не може да ти каже.
Аз лично бях на 16 когато си хванах първото гадже и още на втория месец почнах да искам но за мое щастие нещата не се получиха тогава а на 10ия месец когато вече се познавамхме страшно добре, бяхме преживели доста неща заедно и знаех че мога да му имам абсолютно доверие...
Подкрепям ..

И найстина е строго индивидуално.. !

cherinka
07-28-2008, 12:20
Как някой, когото не е водил полов живот, МОЖЕ да ЗНАЕ кога е готов..............

Rebirthing
07-28-2008, 12:28
Според мен точно защото е зряла няма да прибърза. Тоест предполагам осъзнава че е още на 13 което си е доста ранна възраст за започване на полов живот... Пък и да ти кажа честно то и на теб ти е рано и аз ако бях на нейно място нямаше да се доверя на някой 14-15 годишен пубер да ми е първия... Кога ще е готова никой не може да ти каже.
Аз лично бях на 16 когато си хванах първото гадже и още на втория месец почнах да искам но за мое щастие нещата не се получиха тогава а на 10ия месец когато вече се познавамхме страшно добре, бяхме преживели доста неща заедно и знаех че мога да му имам абсолютно доверие...
Подкрепям ..

И найстина е строго индивидуално.. !

И аз съм на това мнение! :)

Silvi21
07-28-2008, 18:43
o q malku badi po kategori4en otpusnete se malku pomogni i da se 4uvstva komfornto i deistvai nabludavai q gledai q v o4ite!ne nastrani da blee6 nejen badi i q pregra6tai silnu i 6te stane a i dai i da piine za da se pouspokoi 4e nqkoi tolkov sa slu6ali 4e e golqma blkata 4e mn sa se stresirali:}

GreenFairy
07-28-2008, 19:57
Трябва малко да свикне с мисълта и тогава.

gerinceto
07-28-2008, 20:01
za kolkoto i zrqla da q mislish kakto ti kaza tq e POCHTI na 14,a ti si na 15.i 2mata ne ste osobeno zreli.a otnosno koga 1 momiche e gotovo-pri vsqka e razlichno

ilovecoffe
07-28-2008, 20:02
ами не се чуства готова все пак е за 8ми клас... изчакаи малко ти и ти нищо няма да ти стане .. не я караи.. и тн.. времето ще покаже то ако нещо е писано да стане ще стане :)

[BuKuTy`Ye]
07-28-2008, 20:43
Според мен също при всеки е индивидуално.. Аз например съм на 13 и имам приятел от година и нещо преди около месец се реших да правя секс с него.. Изчакай я щом я обичш.. Тука не става въпрос за години или нещо такова.. Когато е готова сама ще ти го покаже.. :)

miShle
07-28-2008, 20:47
Еми точно това,че е различно. Тя сама ще го поиска,когато се почувства сигурна в тебе. Всичко си е психика. Така,че в момента,когато се почувства защитена в твои ръце .. сама ще ти го каже. Рано или късно сама ще си поиска .. от опит ти го казвам :D Малко повечко търпение прояви :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2008, 04:42
пхх и аз като бях на 14 си бях готова и физически и психически как щеш го гледаи.... що обаче не го направих на 14 ли? защото едно малко гласче в главата ми ми казваше .. " не не ... 14 е твърде рано.. така или иначе няма да избягаш от това.. 14 е твърде рано.." :)


ЕДИТ : като го написах се осъзнах нещо.. надали на 14 съм била готова ФИЗИЧЕСКИ :D

Claustrophobia
07-29-2008, 10:50
Абе..хем казвате,че на 13 сте го прайли,хем че на 14 е малка за секс..
Не знам дали я е страх и дали е малка,ама ако се стигне до нещо-използвайте презервативи :)

ЛаСт!К
07-29-2008, 10:54
ЛИЧНО аз ще се почувствам готова с човек,на когото разчитам,който не иска само едно ебане и няма да ме зареже след тва :)

darenka
07-29-2008, 11:59
Ти трябва да я разбереш. Помисли си какви ли мисли я измъчват??? „Как ли ще каже на техните? Дали няма да я зарежеш след това ? Дали не е твърде малка? Дали не сте заедно твърде отскоро ?“
Помисли си за отговорите и чакай , докато тя сама не го поиска! :)

krem4et0
07-29-2008, 12:59
1 жена е готова на секс, когато има пълн доверие на партньора си. 2 нща липсват при вас-ЖЕНА и ДОВЕРИЕ. Когато тя стане жена и ти вярва безусловно, тогава ще правите секс!

LP_GirL
07-29-2008, 15:46
на 14, все ми се струва че не би трябвало да е готова пък не знам .... но то си е при всеки различно ...

SabrinaAa
08-07-2008, 09:29
Нормално е на 14 да не се 4ъства готова...може би на 15 :grin: :grin: :grin: :grin:

windyar
08-07-2008, 09:50
Не е до това от колко време сте ходили или колко време те обича. Но на 14...15....за къде бързате?Ако опиташ всичко в тоя живот от рано после какво остава? И междудругото бях гледала някакво предаване в което един психолог обясни, че до 16 години психиката ти още е полу детска. Щом я обичаш прекарвай врмето си с нея...можете да се натискате галите, събличате дори, но да не го правите:)Като тя иска ще ти го каже, не и давай срокове - пУловин година 8-)

Hilary_
08-07-2008, 10:17
момко мога да ти кажа че 14 хич не е много...тва е хубаво че те обича но не е гаранция че трябва на 1 месец да си легне с теб.... :wink: и още нещо не е важно кога на тебе ти се иска а кога на нея.... :wink: та изчакай си я...аз ти предлагам в началото ако има удобен момент ти да си в тях или тя във вас да не почнеш веднага с мушкането...така де...сещаш се няма кво да ти ги обяснявам...а за да се почуства готова от вътре трябва да и дойде желанието... :wink: айде успех!!! :P

Just_say_no
08-07-2008, 10:29
Мноо ясно, че тяма да е готова бе тъпунгер такъв ! Момичето е ПОЧТИ на 14... Много била зряла. От къде го разбра?!? На 13 гадини още не знаят как да си бършат гъза правилно... :-x :-x