PDA

View Full Version : Съдба или Слабост?



Ne_Znaesh
07-28-2008, 08:36
Я си представeте, че наистина много обичате някои. :) Ходите доста време, но този някои винаги Ви изоставя за нещо дребно, просто става и си заминава. Но всеки път се връща при вас както птиците се връщат на пролет. Вие много го обичате, не можете да откажете, а и той/тя знае точно какво да Ви каже, за да го/я приемете оново в живота си. Но както и други пъти е ставало със същият този човек, идва момент и той/тя пак Ви зарязва и щастието Ви напуска. :? Как бихте приели това, като съдба или Вие самите ще се опреличите на слаби след като не може да спрете този кръговрат в любовният си живот? Ще го приемете ли в живота си пак ако реши да се върне?

didi_baby
07-28-2008, 08:40
Мисля че е съдба,но от една страна е и проявяване на слабост

sladkish_14
07-28-2008, 08:44
Според мен е 50 на 50 .. Няма как това да не е съдбата (ти) ,така е било писано да стане , а от друга страна е и слабост,щом не можеш да изтръгнеш този човек от сърцето си .. Но ако един ден ти писне от тази съдба , спокойно можеш да се изправиш срещу нея , и да спреш да позволяваш на този човек да си играе с теб ! Всичко си има граници ! Ако аз бях така,сигурно щях да се боря да го забравя този човек .. :) .. Или ако не мога да го забравя,то поне да не го допускам до мен повече :wink:

TheMaggie
07-28-2008, 08:49
Може би е съдба,а може би слабост....при всички положения вече няма да повтарям същата грешка - ще бъда силна...

Vikitooo
07-28-2008, 08:50
Явно, за да става това почти всеки път можеби този човек ти е на късмет, незнам много объркано. Предполагам изисква доста сили и нерви, за да си готов да приемеш даден човек във всеки един момент на живота си, само защото гообичаш. Но аз си мисля, че той/тя също те обича, за да се връща толкова много пъти при теб!
:)

UnABooMBeR
07-28-2008, 08:53
Ми ако скъсаме дори ведъж ,няма смисъл пак да опитваме ,защотото няма да сме толкова щастливи и пак ще скъсаме.За мен това е слабост.

miss_asi
07-28-2008, 08:55
Няма да позволя на никой да ме унижи 2 пъти.Колкото и да го обичам винаги ще помня че той ме изостави и също така ме нарани и унижи!Пък и щом нещата не са се получили от първият път едва ли от някои от следващите ще си получи!!!

WondeR TeddY
07-28-2008, 09:42
Ами за мен е повече слабост,ноо може и съдбата да има някакъв пръст в цялата работа...малко е объркано :) :-D

miloto_girl_4e
07-28-2008, 09:56
Зависи от гледната точка..
Може да се погледне като сила от гледна точка на това, че проявяваш сила, за да приемеш този човек отново, проявяваш сила като му прощаваш за пореден път в името на щастието..
Но пък от егоистична гледна точка може би е по-добре това да се прекрати ... Все пак всяка раздяла е болезнена, болезнено е да седиш и да се надяваш за пореден път да се върне при теб без обяснение защо сте се разделили, без обяснение защо се връща..
Може би бих простила 1-2 пъти в името на любовта и щастието, но после бих се опитала да бъда твърда и бих прекратила това..
Нали знаете..
По добре ужасен край, отколкото ужас без край :!:

Cvetito53
07-28-2008, 10:18
Ne nqma da se varna..nqma smisal.....lubovta se gubi!

devil_feel_f
07-28-2008, 11:23
Ще простя един път от любов, втори път - заради "втория шанс", но трети няма да има.Считам го за унизително и за слабост.Съдбата си е съдба, а решенията, които вземаме не се основават на нея, а на нас.Така че в случая това е слабост, а не съдба.

vesinka91
07-28-2008, 11:29
sluchvalo se e veche vyrnah se pri nego i posle gorchivo syjalqvah poveche tova nqma da se povtori...

ThunderGoddess
07-28-2008, 11:29
Аз съм от хората, които дават втори шанс. В смисъл бих простила веднъж, но не и повече, след като човек повтаря грешките си очевадно е, че просто така иска, а аз не желая да търпя унижения.

SuperSizee
07-28-2008, 11:30
Няма начин край-няма ново начало... :)

**Naley*
07-28-2008, 11:44
Може би един път ще му простя и ще го приема пак в живота си,но повече от 1 път той да си тръгва и когато пак му стане кеф да се връща и да ми обърква живота- не :( не бих се унижила да продължавам с него по тоя начин и да му прощавам

h0t_lipS~anD_kisSes
07-28-2008, 12:04
30% съдба ии 70% слабост! Да, това може би е съдбата ти, ноо можеш да промениш всичко само с една дума: НЕ!

dark_shadow_f
07-28-2008, 12:21
Ми ако скъсаме дори ведъж ,няма смисъл пак да опитваме ,защотото няма да сме толкова щастливи и пак ще скъсаме.За мен това е слабост. +1

cherinka
07-28-2008, 12:34
Вие самите ще се опреличите на слаби
!!!!!!!

След като го приех 3-4-5-6 пъти, стига ми толкова!
Просто когато си мислиш, че обичаш някого тъй силно, си готов на всичко за него, да му правиш мили очички, да се държиш добре с него и да се самозалъгваш, че с това твоето си поведение той ще се осъзнае един ден и повече няма да те изоставя. Да, ама не се случва точно така.
За това.. преебат ли ви веднъж, вие си избирате дали да се пробвате още веднъж с въпросния човек, но стане ли втори път... теглете му майната! За ваше добро ще е!
И след време нещата пак стават цветя и рози, но този път без него!

Chrissie
07-28-2008, 13:31
Не мога да кажа дали е слабост или съдба,но според мен човек заслужава втори шанс,въпреки,че съм на мнение,че само глупаците допускат една и съща грешка два пъти.Тоест,ако ме е зарязал веднъж,но реши,че може да опитаме пак заедно,защото ме обича и се разкайва за решението си,добре,ще се съберем.Но ако все пак грешката се повтори и той отново ме остави,съжалявам,но няма да стане.Вече съм му дала шанс и той го е пропилял.Защо да се унижавам повече?Ако си мисли,че може да се връща при мен всеки път когато някоя друга го остави и търси от мен рамо,от което да черпи сили и да възстановява разбитото си его,много съжалявам,но не съм склонна да бъда играчка.Ако иска съвет или помощ,добре,няма проблем,ще му я окажа,но да си играе с мен...недопустимо. :? :?

sladur4etyYy
07-28-2008, 14:40
гласувах за 2-то. само от любопитство- ква е тая дума ''ЛЮБИМЕН'' :D

megasexy
07-28-2008, 17:40
Всичко зависи от ситуацията. А това че така било писано да стане са пълни глупости. Няма съдба.

alkobalko
07-28-2008, 18:57
Преди малко писах в подобна тема- тръгна ли си веднъж, не се връщам. Важи и в обратния вариант- отиде ли се веднъж, отива си завинаги.

ivakavlad
07-28-2008, 19:17
слабост никаква съдба просто слабост липса на характер и воля иначе казано МАЗОХИЗЪМ обичат да им е гадно и да ги унижават

AnIcHkAtA
07-28-2008, 19:23
Слабост.За отговора на анкетата-да, ще простя.Изпитала съм го, и все още го изпитвам, и знам, че когато и да се върне при мен аз ще го чакам с отворени обятия, дори понякога да го отричам. devil_feel_f,
жесток подпис, направо ми грабна погледа от първия път.

gerinceto
07-28-2008, 20:07
purvite 1-2 puti shte prostq,ne zadrugo,a zashtoto go obicham.no sled tova veche nqma da go ostavq da me pravi na glupachka