PDA

View Full Version : Обезкосмяване на интимните части



Beyonce
07-28-2008, 11:21
Abe xora predi malko si napravix kola maska na triugulnika, ne si bqx pravila ot godina nqkude vse se brusnex oba4e kosmite stanaxa neponosimo tvardi 4ak kojata mi se razranqva6e kogato probivaxa...taaa...v momenta i kruv imam i sum sinq...oba4e tam e problema 4e ostanaxa kosam4eta osobeno na sramnite ustni, kadeto kozmeti4kata ne me mu4i da gi maxa 6toto mnogo me bolq...i zapo4nax az s pinseta da gi maxam ama i taka mn me boli!!! a ne stava da gi ostavq taka super e tupo kato oskubana koko6ka?? ta nqkoi ot vas izpolzva li epilator tam otdolu i kak e ??i kakav? dali si struva da si kupq za da se obezkosmqvam na intimnite 4asti vmesto da davam vseki put po 8 lv za kola maska? kato vi ostanat kosam4eta sled kolata maska s pinsetka li si maxate?? :? mislq 4e 6te e adski tupo ako gi obrasna...?!?
offf kajete ne6to po temata ;) kak si gi maxate??
a i posledniq mi 23982 vupros pored - ne mislite li 4e sramnite ustni4ki 6te se razdarpat ot kolata maska kato se pravi postoqnno???? :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

LiloTa
07-28-2008, 11:25
след като си се бръснала е нормано да е така...Спокойно,ще ти мине...Колкото до това за срамните устни...сега ги остави малко да си почине кожата ти...Махни ги да кажем след ден-два...И пак ще те боли...А иначе аз от близо година само с кола маска си махам космите от там и нищо ми няма на устните..Спокойно :) и по-добре давай по 8 лв или там колкото ти взима...Защото имах приятелка,която ги махаше с епилатор,но после по 3-4 дена й стоеше червено и я болеше адски много (едва ходеше..)

Clara_
07-28-2008, 12:47
аз ги махам с епилатор, не е 4ак до там..първия път е страшна болка,ама после се свиква..кръв нямах аз, ама то си е различно при всеки нз...лошото е обаче 4е тря да ги чакаш да пораснат след тфа..седмица-две..с кола маска не сам пробвала нз.. и със самобръсначка понякога за да може да пораснат по бързо за да мога да пусна епилатора..

RakiqLady
07-28-2008, 13:23
И аз мисля, че кола маска е по-добре от епилатор определено. Най-добре след няколко дена отиди пак при козметичката да те довърши. И аз искам да си ги махна с кола маска, ама ми е малко тъпо да отида на козметичка точно за тази част от тялото ми. Нз, на гинеколог не ми е тъпо, ама това :-D ддз. Който е ходил може ли да опише как по-точно става и абс. навсякъде ли ти ги махат? Щото някои места са по-нежни и ддз.

Beyonce
07-28-2008, 13:35
На мен козметичката абсолютно навсякъде ми ги маха, най боли на срамните устни а иначе и около дупето косъмчетата ги маха - кара ме да се обърна по корем и да си разтворя бузите...няма нищо срамно те това работят и не им прави никакво впечатление...отиди ! :-)

Beyonce
07-28-2008, 13:40
А какво ще кажете относно използването на депилиращ крем? или специално създадени такива за интимни части и може ли да се използват спокойно и около влагалището????

RakiqLady
07-28-2008, 14:08
Мерси, Beyonce, надъха ме :) наистина на тях сиг не им прави впечатление. Ще взема да отида, тъкмо са попораснали малко сега. А депилиращия крем мисля, че не е подходящо около влагалището. То и на самия крем си пише. Пък и ефекта ще е както ако ги обрънеш. По-добре не ползвай креме, кожата там е мн чувствителна.

OneInThisWorld
07-28-2008, 14:29
За да не пускам нова тема.. Понеже много се нервя и ме боли да дърпам косъм по косъм там долу по срамните устни с пинсета .. искам да попитам продават ли се тънки лентички специално за тези места ? И нормално ли е като си слагам интимен гел отначало да имам едно такова усещане на пощипване.. то трае няколко секунди ?

scanadal
07-28-2008, 17:47
Мисля че тези косъмчета,които ти е пропуснала козметичката спокойно можеш да ги отстраниш с пинсетката.А тези около срамните устни най-добре ги обръсни и когато посещаваш следващият път козметичката си те ще са пораснали наравно и с другите и ще може да ги захване колата.Изчакай кожата да се успокои и да не е болезнено мястото там и тогава ги обръсни.И аз си правя кола маска и съм доволан,това си е най-добрият метод за обезкосмяване ТАМ.И нищо досега не ми се е раздърпало :oops:

Junona
08-06-2008, 01:09
Интересното е, че скоро мисля да ходя да море и мисля да отида преди това за 1 път на кола маска...Но съм такова шубе и сраме, че просто си се чудя на акъла как може да съм такава :( Болки отдолу ми е почти непоносимо и наистина невъзможно да понасям...Не знам какво да правя, въпреки, чв осъзнавам дефакто колко по-добре е колата маска...:( страшна работа е тая мойта....... :oops:

psychopath
08-06-2008, 02:10
кола маска е гадно,....давай с ножче за мазане ;)

Fx1
08-06-2008, 07:05
Интересното е, че скоро мисля да ходя да море и мисля да отида преди това за 1 път на кола маска...Но съм такова шубе и сраме, че просто си се чудя на акъла как може да съм такава :( Болки отдолу ми е почти непоносимо и наистина невъзможно да понасям...Не знам какво да правя, въпреки, чв осъзнавам дефакто колко по-добре е колата маска...:( страшна работа е тая мойта....... :oops:

Няма смисъл да те е срам, защото това им е работата и са виждали 1000 други като теб.
Хубавото на кола маската при козметик (освен, че шансът да си докараш синки е по-малък) е, че козметичката те оправя за 10 минутки, докато като си сама у вас - я, те заболи, я си спряла за половин час и така си удължаваш мъките.

Затова - отиваш, събличаш се и започваш да си мислиш каква си лигла и хората какви нечовешки болки търпят, а ти за 5 косъма си се хванала да хленчиш. Изпитано - помага!

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-06-2008, 19:16
колко пари струва кола маска при козметик?

i_hate_you_but_i_love_you
08-06-2008, 19:47
Аз съм пробвала кола маска в домашни условия.. ужасно ме заболя и хайдеее пак с бръснача.. Сега си мисля да си купя крем депилатор, защото кожата ми ще е по-гладка и няма да има опасност от порязване, но незнам дали е удачно, защото може нещо да се раздразня там долу :?
А има ли специален крем депилатор за интимни части? :)

gabiloveth
08-06-2008, 23:53
Охх,най-мразя да говоря за това :D Ми значи с краката е лесно-Епилатор RulzZZ :grin: ,аз търпя на болка,но иначе отдолу,понякога с пинсета,друг път с бръсначка,иначе моята кожа е много ама много чувствителна и за това не съм пробвала с кола маска,питах познати,даже майка ми :grin: и тя ми каза по-добре да не пробвам такива неща заради кожата ми :smt022 много е шибано когато кожата ти е чувствителна :cry: .Иначе съм навита за кола маска ,е в домашни условия де :grin: аз съм си срамежлива :oops: ,пък и от кога е модно да ходиш да ти обезкосмяват ... :grin: ,вече спирам че ми се обидихте :grin: :D

BigFakeSmile
08-07-2008, 07:48
az se obezkosmqvam samo s epilator 8) probvala sam kola maska no ostavat kosam4eta........a s epilatora e idealno gladko :grin: parviq pat mn bole6e, adski mnogo, no posle ve4e ne use6tah

westggirl
08-07-2008, 10:33
аз на триъгълника с епилатор несмея шубе ме е само кола маска 8-)

moncha
07-27-2010, 13:47
по добре давай по 8 лв всеки път отколкото да дадеш 80 за един тъп епилатор който като го включиш само от звука ще се уплашиш епилатор си вземи на само за бикини линията нищо друго ще се измъчиш много с кола маска наведнъш ще измъкнеш 25 косъма а с епилатора само като го доближиж до себе си и само 5 косъма ще отскубеш и ще си кажеж дадох 100 лв за нищо по добре да си ходя на колата :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :D

zoreto
07-27-2010, 14:07
^ пак започнахте със старите теми момичето отдавна си е ришило въпроса все пак 2008

kalpazanka
07-27-2010, 15:24
Леко закъснели съвети.