PDA

View Full Version : Just read it



h0t_lipS~anD_kisSes
07-28-2008, 11:34
Любов е това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен.
/Тери – 4 години/


Какво е любовта – зъбобол на сърцето. /Хайне/


Любовта... какво е тя за нас? Радост, болка за която си струва да се бориш. Срещи и раздели... дори изневери. Любовта е доказателство за смелостта да търсиш себе си! Любов, за която няма граници. Любов, която гори в моето сърце. Любов, която блести в очите ми. Любов, която прави светът прекрасен. Всичко това е любов...
Е,ако любовта е болезнена и ни мъчи,защо обичаме...Защо това е всичко,което търсим в живота си...Тази болка,тази агония...Защо това е всичко,за което копнеем...Тази мъка,тази силна гибел на духа...ЗАЩО? Защото това е...любовта.
Любовта е най-сладката болка.Да мразиш този който те обича е жестоко, но да обичаш този който те мрази е велико. Да, наистина е велико. Ии може би от точно тази любов се страда най-много - когато обичаш някой който не те обича, някой който не може да те оцени. Тъй болезнено е под усмивката да се крият сълзи. Тъй жестоко е под щастието да се крие тъга. Тъй болезнено е да се радваме отвън, а всъщност да ни боли. Най-трудно е да обичаш някого и да не можеш да бъдеш с него. Да страдаш всеки ден, всяка секунда. Да усещаш как всичко се изплъзва без причина. Да усещаш как те гризат болката, тъгата и сълзите, а привидно да се радваш, да си щастлив и да се усмихваш. Но е трудно отвън да си един човек, а от вътре - коренно различен!
Любовта която те прави щастлив - това е да намериш човек с истинско сърце, човек който може да те обича когато губиш красотата си, човек който винаги да е откровен с теб, да ти казва истината дори и да не искаш да я чуеш, човек който може да те накара да повярваш в себе си и в него, човек който да те научи да обичаш, след като всеки ден се учиш да мразиш!
За съжаление в света има много малко хора с истински сърца.
Когато срещнеш някой си мислиш, че той е човекът за теб. Даваш всичко от себе си, за да бъде той щастлив. Дори се променяш! Ноо когато човекът от другата страна не прави нищо, за да те задържи, дори не го интересува за теб, сърцето ти се разбива на милиони малки парченца. Оставаш дълбоко наранен от това безразличие. Ии в душата ти остава рана която никога няма да зарастне, празнота която никога няма да се запълни ии един единствен хубав спомен, който те сгрява и понякога разплаква.
Тогава чак осъзнаваш, че това не е човекът за теб. Едва след като сърцето ти е сломено. След като прекараш хиляди безсънни нощи мислейки и плачейки за него.
Когато не получиш разбиране от някого, започват да те налягат съмнения дали е истина това, че ако желаеш нещо достатъчно силно, то ще бъде твое? Дали ако го желаеше наистина, нещата щяха да са по-различни?! Дали щеше да е до теб сега ...илии това е просто последният лъч от безнадеждната надежда?!
Никой не може да контролира сърцето си и никой не определя съдбата си. Ако нещо е писано да стане - то ще стане, независимо дали го искаш или не. Ако някой не те обича, ти не можеш да го накараш да се влюби в теб. Ии колкото и болезнено да е, трябва да продължиш напред, сам, търсейки истинската любов. Трябва да се изправиш и да не позволяваш на живота да те премаже. Таа нали след всяко нещастие идва тъй дългоочакваното щастие. Ии когато то тойде, ти се струва по-сладко.
Както в живота, така и в любовта има възходи и падения. След всяка загуба идва победа, след всяка победа - загуба. Това е кръговрата на живота ии никой не е в сила да го спре.
:-k

UnABooMBeR
07-28-2008, 11:45
Изключително!!!Цялата истина описана толкова красиво!Не знам дали си го мислила сама или си го копнала,но мога да ти кажа само едно голямо БРАВО!! :)

h0t_lipS~anD_kisSes
07-28-2008, 11:50
Изключително!!!Цялата истина описана толкова красиво!Не знам дали си го мислила сама или си го копнала,но мога да ти кажа само едно голямо БРАВО!! :)
Благодаря! :) Ам има 1 спомен ии от една друга статиика изречение. Другото аз го писах сама ии целта ми беше да опиша всичко което се случи с мен. :)

UnABooMBeR
07-28-2008, 11:52
Не е било особено приятно и чесно да си кажа някой от изброените неща са ми се случва ли..дори ако не всички.Но все пак отно ще се повторя и ще ти кажа Браво ..! И успех за напред .. :)

w0sh
07-28-2008, 11:57
Bullshit.

h0t_lipS~anD_kisSes
07-28-2008, 11:59
Амии от началото беше яко. Мислиш си - етоо най-накрая човекът за мен ... Амаа по-натаам .. :? :) Както и да е .. :) Право напред с високо вдигната глава, пък каквото дойде. :)
Ии благодаря отново. :)

dark_shadow_f
07-28-2008, 12:12
Още едно БРАВО и от мен.Това което си написала е много добро и е напълно вярно.Ако наистина ти си го писала, знай 4е имаш талант да пишеш.

w0sh
07-28-2008, 12:13
Още едно БРАВО и от мен.Това което си написала е много добро и е напълно вярно.Ако наистина ти си го писала, знай 4е имаш талант да пишеш.
Не го е писала тя естествено.

zaraaa
07-28-2008, 12:16
Страхотно, чудесно, прекрасно, абе думи нямам - БРАВООООООООО!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)

h0t_lipS~anD_kisSes
07-28-2008, 12:25
Още едно БРАВО и от мен.Това което си написала е много добро и е напълно вярно.Ако наистина ти си го писала, знай 4е имаш талант да пишеш.
Не го е писала тя естествено.


Както казах има 1 спомен ии от една друга статиика изречение. Другото аз го писах сама ии целта ми беше да опиша всичко което се случи с мен.
Ии мерси на всички. :)

h0t_lipS~anD_kisSes
07-28-2008, 12:28
Още едно БРАВО и от мен.Това което си написала е много добро и е напълно вярно.Ако наистина ти си го писала, знай 4е имаш талант да пишеш.

Мерси, само чее не мисля че имам талант да пиша. :-D Просто съм на моменти. Хрумне ми нещо и го напиша. Точно това го писах цял месец някаде. Имах идея,само че не знаех как да я формулирам. :-D Ам накрая стана. :)

didi_baby
07-28-2008, 13:08
Браво и от мен.Страхотно е

rusalchica
07-28-2008, 16:31
:smt054

babity
07-28-2008, 16:37
Bullshit.

Типично като за човек с "разбито сърце"!

LINKNOT
07-28-2008, 16:45
Още едно БРАВО и от мен.Това което си написала е много добро и е напълно вярно.Ако наистина ти си го писала, знай 4е имаш талант да пишеш.
Не го е писала тя естествено.

Дори и тя да го е писала на мен не ми харесва много ... Идеята е малко объркано представена,а и не съм съгласна с някои неща ... :? Примерно това за съдбата - глупости.. няма такова нещо или това,че като се разделиш с някой и остава болка завинаги в сърцето - да,бе, да ... не при всички остава - времето лекува ...
Аз бях написала едно есе за смисъла на живота и стана доста силно сякаш,бих написала и за любовта,ама не ме вълнува тази тема ..

MartyParty
07-28-2008, 17:10
До болка познато нещо...

258
07-28-2008, 22:07
Нещата,които ми харесаха,са от спомени :?

Whyniser
07-28-2008, 22:26
Още едно БРАВО и от мен.Това което си написала е много добро и е напълно вярно.Ако наистина ти си го писала, знай 4е имаш талант да пишеш.
Не го е писала тя естествено.
Деееееееммммннннн Райййттттттттт :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2008, 03:50
харесва ми как почва ... (:

h0t_lipS~anD_kisSes
07-29-2008, 22:38
Радвам се че ви хареса (на някои от вас) :-) !