PDA

View Full Version : Лесбийките-раждат се такива или стават такива?



psihqsala
07-28-2008, 12:26
Може би това е вече обсъждана тема,но според вас как стоят нещата с лесбийките по-специално. Дали всяка се ражда по този начин и по-късно през пубертета изпитва влечение само към жени или точно през пубертета се сформира сексуалността й като такава,или нещо в живота й я кара да стане такава...аз бях чела,че момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже. Искам да кажа,мислите ли,че някои от факторите на средата и самия живот те превръща в обратен и по-специално за лесбийките или се раждаш с това в себе си?

Rebirthing
07-28-2008, 12:32
Ами по време на пубертета те вече разбират какво искат!Няма такива глупости като разочарован или неща от сорта или си обратен или не си, просто не може да ти стане скучно и да кажеш "Аре са такава е модата, чакай да обърна резбата" :-o .

psihqsala
07-28-2008, 12:33
Нещо става в мозъка, нещо с хормоните, но въпроса е какво точно и кога се появява...

07-28-2008, 12:34
ами знам ли,тва според мен никой не може да го каже със сигурност :) някои се раждат така,други се оформят през пубертета..може би момичета които са били жертви на сексуален тормоз поват зда се ориентират към момичетата,защото не са толкова брутални ,знам ли... :D

amatorium
07-28-2008, 12:37
Някои се раждат такива, други се оформят в живота си като такива.

Rebirthing
07-28-2008, 12:37
Нещо става в мозъка, нещо с хормоните, но въпроса е какво точно и кога се появява...

Ти за себе си ли говориш?Не знам, съветвам те да посетиш онзи сайт bg-lesbians 8-) не знам точно как се пише, виж в гугъл.

psihqsala
07-28-2008, 12:39
А ако станат в последствие такива, всмисъл не от самото си рождение(АКО ТОВА ВЪОБЩЕ Е ВЪЗМОЖНО!), какво ги е тласнало към това според вас? Какво на психологическа основа ги кара да се ориентират към своя пол? Разочарование, любопитство, интерес, интригата, някакви истински чувства, нагон или какво....?

psihqsala
07-28-2008, 12:41
Нещо става в мозъка, нещо с хормоните, но въпроса е какво точно и кога се появява...

Ти за себе си ли говориш?Не знам, съветвам те да посетиш онзи сайт bg-lesbians 8-) не знам точно как се пише, виж в гугъл.
Никой не е казал,че говоря за себе си. А и ако имам интерес към своя пол не е нужно да посещавам http://www.bg-lesbian.com/ , има си достатъчно жени около мен. :D Аз просто се чудя каква е причината за тази сексуална ориентация.

stefity
07-28-2008, 12:41
Еми виж сега, лесбийките не се раждат такива. По скоро това дали ще станат такива, зависи от начина им на живот и от това какво мислене имат, в каква среда общуват и т.н. А за това, че момичетата стават лесбийки поради това, че не се разбират с бащите си....едва ли е така, защото аз мога да кажа, че с баща ми никога не съм била в добри отношения, и никога няма да бъда....,но не съм тръгнала да ставам лесбийка, но знае ли човек, може би за някои хора това е предпоставка..., но както и да е, и лесбийките са хора и няма значение поради каква причина са решили да бъдат такива, важното е, че не трябва да съдим за тях по сексуалната им ориентация.

Rebirthing
07-28-2008, 12:48
А ако станат в последствие такива, всмисъл не от самото си рождение(АКО ТОВА ВЪОБЩЕ Е ВЪЗМОЖНО!), какво ги е тласнало към това според вас? Какво на психологическа основа ги кара да се ориентират към своя пол? Разочарование, любопитство, интерес, интригата, някакви истински чувства, нагон или какво....?

Според мен както казах и преди, лесбийките се раждат такива, а в последствие разбират, че са.Ами тласнало ли ги е влечението към своя пол и истински чувства, може би и нагон.Те също са хора и изпитват чувства едни към други, не е да са се разочаровали от мъжете и да тръгнат да спят с жени.

stefity
07-28-2008, 12:53
Според мен както казах и преди, лесбийките се раждат такива, а в последствие разбират, че са.

Абе....всички хора, се раждаме еднакви... Абсурдно е, да се мисли, че гейовете и лесбийките се раждат такива...няма връзка просто...Все едно когато се е родил Иван Вазов си се е родил нормално бебе и никой не е предполагал какъв ще бъде, а в последствие е развил уменията си да твори и да пише...примера може би не е добър, но надявам се, разбрахте накъде бия.

machoka
07-28-2008, 12:54
Никой не се 'ражда' никак.. всичко се образува в последствие.

vanPersieFan11
07-28-2008, 12:55
puberteta,kakto i sredata v koqto izrastva deteto sa mu maikata 8)

krem4et0
07-28-2008, 12:56
Не знам случй на бебе-гей. Гейовете не се раждат такива. Те стават в определен момент. Може да е по време на детствто, може при пуберитета, а може и по-късно!

Margoto0
07-28-2008, 13:03
Според психолози всеки един човек е изпитвал някакво привличане към своя пол,но друго е да позволиш на това чувство да те управлява това е заложено в човека някой просто не го осъзнават :) Ако някой не е съгласен нека каже :D

drun-drun!
07-28-2008, 13:09
Никой не става лесбийка или гей.Просто си такъв.Не можеш да кажеш от днеска съм гей или лесбийка.Бе най-добре някой "обратен" да каже ако има смелоста де

hahavteen
07-28-2008, 13:20
Не знам случй на бебе-гей. Гейовете не се раждат такива. Те стават в определен момент. Може да е по време на детствто, може при пуберитета, а може и по-късно!

Ами аз съм чела че по време на бременността се объркват хормоните и още тогава се определя дали ще е хетеро или хомо. А това кога ще го осъзнаеш е индивидуално. Даже бях гледала предаване за малки транссексуални дечица и имаше един случай на едно момченце което още на 3 почнало да казва че е момиченце и искало да се облича с дрехи за момиченца, да играе с кукли, да му викат с женско име... В предаването беше вече на 7 и си живееше като момиче и родителите му го приемаха каквото е. От интервютата с различни лекари и психолози стана ясно че още в детска възраст повечето деца проявяват сексуалната си ориентация но родителите често не обръщат внимание или почват да съдят детето което после едва като влезе в пубертета или дори още по-късно започва да осъзнава какво точно се случва... :-o

didi_baby
07-28-2008, 13:21
Според мен стават такива

LiloTa
07-28-2008, 13:42
Не знам случй на бебе-гей. Гейовете не се раждат такива. Те стават в определен момент. Може да е по време на детствто, може при пуберитета, а може и по-късно!

Ами аз съм чела че по време на бременността се объркват хормоните и още тогава се определя дали ще е хетеро или хомо. А това кога ще го осъзнаеш е индивидуално. Даже бях гледала предаване за малки транссексуални дечица и имаше един случай на едно момченце което още на 3 почнало да казва че е момиченце и искало да се облича с дрехи за момиченца, да играе с кукли, да му викат с женско име... В предаването беше вече на 7 и си живееше като момиче и родителите му го приемаха каквото е. От интервютата с различни лекари и психолози стана ясно че още в детска възраст повечето деца проявяват сексуалната си ориентация но родителите често не обръщат внимание или почват да съдят детето което после едва като влезе в пубертета или дори още по-късно започва да осъзнава какво точно се случва... :-o



доказано е че още докато е в утробата детето може да се объркат хормоните...казват че ако майката има много негативни емоций това оказва влияние не само върху сексуалността,но и върху неговото умствено и психическо развитие....

ludisuvurshen
07-28-2008, 15:00
Човек се ражда такъв!!! А може и по -късно да стане ако реши да си прави PR

besnicataa
07-28-2008, 15:04
Някои се раждат такива, други се оформят в живота си като такива.

magneziq
07-28-2008, 15:14
abe nz ma naposledak az mn se otek4ih ot mom4etata i na vsi4ki otkazvam i nz 6to ma po momi4eta zalitam ne 4e tvardq 4e sam lesbi ili ne6to takova 6toto ni6to seriozno ne e stanalo ma me radvat ve4e pove4e i tova nqma ni6to ob6to s tova dali se razbiram ili ne se s ba6ta mi 6toto toi e super pi4 prosto taka stava nz 6to

FeelMyPain
07-28-2008, 15:46
Имам приятелка лесбийкаааа :grin:
Тя преди време беше нормална, но като стигна 14 15 се осъзна, че си пада повече по момичета и така.
П.П. Казва, че само заради Вин Дизел можела да стане нормална. :-D

Nadelina
07-28-2008, 16:10
Az predi bqh gledala po Discovery, che se rajdat takiva. Spermatozoid, koito e myjki i ima v sebe si jenski geni, stava gei. I obratnoto. Imashe nqkakav problem mejdu jenata i myja i samoto oplojdane, no sym go gledala otdavna i ne se seshtam tochno kak go bqha obqsnili. No si spomnqm, che tova beshe izvodyt - rajdat se takiva.

sLadkaTa_LoRi
07-28-2008, 16:30
мм според мен има две гледни точки (поне от моя страна де)
1во.. раждат се такива, но едва по късно осъзнават свойте наклонности!
2ро.. харесват момчета, но в един момент се отчайват и решават да потърсят отговор на своите чувства в противоположния пол!

п.п. нямам нищо против лизбийките :wink:

krem4et0
07-28-2008, 16:31
Всеки хетеросексуален, има по нещо от другия пол в себе си. Момичетата имаме също тестостерон. Разбира се в по-малко количества, но го имаме ВСИЧКИ. Това значи ли, че всички сме обратни. Каквито и научни хипотззи да има, повечето гейове са гейове заради травма в детството-физическа, сексуална, липса на родител, пиянство на бащата, развратност при майката. Не знам дали четохте интервюто с мистър гей (забравих му името). Той каза, че го е придобил, именно след подобна травма. Не можете да ме обедите, че в гените ми е заложено да съм гей, както е заложено че ще см с червена коса и сини очи. Средата те прави гей, а не природата.

А за лезбийките.там нещата се ясни-повечето търсят експеримента. Дай да си навра езика в устата на най-добрата си приятелка, дай да я оближа, защото ще еу нещо ново, разлчно и ще съм готина!

Nadelina
07-28-2008, 16:35
Krem4e, na teb moje nikoi da ne te ubedi, che chovek se rajda obraten, na men nikoi ne moje da me ubedi, che stava takyv po edni ili drugi prichini.

girl_in_black
07-28-2008, 17:13
Не знам кой какъв се ражда, но ако продължавам да попадам все на смотаняци ще обърна резбата....

sLadkaTa_LoRi
07-28-2008, 18:30
Не знам кой какъв се ражда, но ако продължавам да попадам все на смотаняци ще обърна резбата....

дам.. това е едната ми теория :D

Love_Boy
07-28-2008, 19:18
Може би това е вече обсъждана тема,но според вас как стоят нещата с лесбийките по-специално. Дали всяка се ражда по този начин и по-късно през пубертета изпитва влечение само към жени или точно през пубертета се сформира сексуалността й като такава,или нещо в живота й я кара да стане такава...аз бях чела,че момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже. Искам да кажа,мислите ли,че някои от факторите на средата и самия живот те превръща в обратен и по-специално за лесбийките или се раждаш с това в себе си?

Според мене нема гейове и лесбийки, а бисексуални!
Както каза Елза Парини при Слави "Аз обичам хубавите хора"!

gerinceto
07-28-2008, 19:57
Ами по време на пубертета те вече разбират какво искат!Няма такива глупости като разочарован или неща от сорта или си обратен или не си, просто не може да ти стане скучно и да кажеш "Аре са такава е модата, чакай да обърна резбата" :-o .

petet
07-28-2008, 20:11
Нещо става в мозъка, нещо с хормоните, но въпроса е какво точно и кога се появява...

Ти за себе си ли говориш?Не знам, съветвам те да посетиш онзи сайт bg-lesbians 8-) не знам точно как се пише, виж в гугъл.

Ти ли,ти ли?! :D :D :D Знам какво направи миналата вечер :D

ilovecoffe
07-28-2008, 20:21
vsi4ki momi4eta kogato nav1r6at ooredelena v1zrast oz1znavat 4e nqkoe momi4e go privli4a no tfa e smao hormon.. nz..

middle_of_noWhere
07-28-2008, 20:26
га влязат у пубертета . се едно на 10 год. да искаш да ръчкаш някоя кака с пръст .... (ако си момиче нали за темата....)

preichetoy
07-28-2008, 22:19
http://www.sibir.bg/index.php?page=displayTopic&id=1283&tid=8451

Аз пък мисля, че се отнася за всички. Още в 4-тия месец се определя сексуалната ориентацип на плода, а това кога ще осъзнае вече е персонално.

krem4et0
07-29-2008, 07:04
Нека тия дето са по на ТИ с биологията от мен да кажат-има ли ген, който определя сексуалната ориентация ? Аз не съм чувала за такъв. И как аджеба аз да знам, че моето бебче, сладко, невинно и розовко е обратно?

П.С.Прочетох статията. И аз наскоро бях чела, че женския организам произвежда антитела срещу мъжкия зародиш. Но не произвежда срещу женския, защото си е негово подобие. Следователно тази теория може и да важи за мъжете, на за жените не е вярна. Освен, ако не са износени от мъж!

swords1010
07-29-2008, 07:15
Сексуалната ориентация е генетично заложена у всеки. И по точно в мозъка на всеки. След раждането на детето до навършването на 4 годишна възраст тя вече е окончателно формирана. Това доказват последните изследвания по въпроса, напълно опровергаващи твърдението, че хомосексуалността е болест. (като по тази причина хомосексуалността дори е изключена от списъка с болестите)
В този смисъл, за да отговоря на темата ще кажа, че хомосексуалистите (независимо мъже или жени) от части е раждат такива и от части по-късно са станали такива. :)

krem4et0
07-29-2008, 07:18
Кой ген отговаря за това?Не го вярвам. Това са простотии, с които се оправдават гейовете. Просто му харесва да си стимулира ануса. Това е нормално за децата в определена възраст. Може от там да му е останало....но не и от утробата ми!

swords1010
07-29-2008, 07:22
Кой ген отговаря за това?Не го вярвам. Това са простотии, с които се оправдават гейовете. Просто му харесва да си стимулира ануса. Това е нормално за децата в определена възраст. Може от там да му е останало....но не и от утробата ми!
Ами аз просто цитирам резултатите от световните проучвания по този въпрос и това, което съм чел. :)

krem4et0
07-29-2008, 07:26
Проучвания, непроучвания. 100% те от гейове се правят, за да се оправдаят. Гей се става поради травма, стрес, семейна среда, но не и поради гени. Ако майка ти, баща ти, бабите и дядовците ти са хетеро, как се от чисто биологична гледна точка, генът за сексуалната ориантация (ако има такъв, защото аз не съм чувала до сега) пр теб е такъв, че си хомо. Нали все пак от някъде си го наследил. може да не е пряко от роителите, но поне преди 1-2 поколения трябва да е имало гей, нали?

swords1010
07-29-2008, 07:37
Проучвания, непроучвания. 100% те от гейове се правят, за да се оправдаят. Гей се става поради травма, стрес, семейна среда, но не и поради гени. Ако майка ти, баща ти, бабите и дядовците ти са хетеро, как се от чисто биологична гледна точка, генът за сексуалната ориантация (ако има такъв, защото аз не съм чувала до сега) пр теб е такъв, че си хомо. Нали все пак от някъде си го наследил. може да не е пряко от роителите, но поне преди 1-2 поколения трябва да е имало гей, нали?
Говорим по-скоро за развитие на мозъка в тази насока, докато бебето е в утробата. :)

lips_of_anegel
07-29-2008, 07:39
някои от лесбийките се раждат така,не се 4увстват добре в тялото си и просто от малки разбират 4е са такива.имам няколко такива приятелки,които от примерно 10,11 годи6на възраст просто го усе6тат,са ве4е са на по 22,23 и знаят определено какво искат.други(като мен)го осъзнават по-късно,просто така се слу4ва.аз ли4но го усетих по-късно и то защото просто не ми харесва6е да ходя с мом4ета ,не изпитвах нищо.отделно ти казва6 на психологи4еска основа,и при мен има нещо такова-опитаха се да ме изнасилят и от тогава не се кефя мн мн на мъже.моята най-добра приятелка е била в същото положение и от тогава не е погледнала мъж.има много причини поради които може да стане,но при вси4ки положения не е въпрос на мода

krem4et0
07-29-2008, 07:40
Че до сега нали бяха гени. Ок, в мозъка има част, която е отговорна за говора, налиц. Но детето не се ражда с възможността да говори и това на какъв език говори, се определя от това на какъв език говорят родителите му. Значи е придобито. Нещо подобно може и да е при гейовете...

lips_of_anegel
07-29-2008, 07:49
Проучвания, непроучвания. 100% те от гейове се правят, за да се оправдаят. Гей се става поради травма, стрес, семейна среда, но не и поради гени. Ако майка ти, баща ти, бабите и дядовците ти са хетеро, как се от чисто биологична гледна точка, генът за сексуалната ориантация (ако има такъв, защото аз не съм чувала до сега) пр теб е такъв, че си хомо. Нали все пак от някъде си го наследил. може да не е пряко от роителите, но поне преди 1-2 поколения трябва да е имало гей, нали?
мен не може6 да ме убеди6 4е вси4ки които са обратни стават такива заради травма.не отри4ам иам такива,но не вси4ки.....обясниха ти го ебати
не мога да разбера искаш мнение от обратен/а(в дадения случай няма зна4ение) ето аз го давам и въпреки тва не иска6 да го повярва6.както ти си има6 своето мнение така и другите го имат,извинявай много :-x

krem4et0
07-29-2008, 07:51
Ти каза-опит за изнасилване. Това не е ли травма?

swords1010
07-29-2008, 08:00
Че до сега нали бяха гени. Ок, в мозъка има част, която е отговорна за говора, налиц. Но детето не се ражда с възможността да говори и това на какъв език говори, се определя от това на какъв език говорят родителите му. Значи е придобито. Нещо подобно може и да е при гейовете...
В мозъка има дял, който отговаря за сексуалните ни влечения. Преди раждането на детето той вече е формиран по определен начин, по-късно той просто се доразвива в определена насока. :)

lips_of_anegel
07-29-2008, 08:01
травма е,но това е една от при4ините главно при мен.не при вси4ки,нали ти дадох пример и със мои познати и приятелки,същото мога да ти кажа и за един гей който познавам.при него не е от травма,той на около 14 години всъщност е осъзнал 4е харесва мом4ета,сега е на 26 и продължава да си е гей и му е добре.не вси4ки стават такива вследствие от травма.аз като не се кефя на мом4ета и като не ми е добре с тях,естествено и логи4но е да не се занимавам с тях нали.може да съм по-малка от теб специално,но аз ти казвам как седят нещата от на6а гледна то4ка.няма я mi6ani да го обясни и тя като 4овек от мойта партия.тва е,от тук нататък само ще водим някакъв безсмислен спор,който до никаде няма да доведе...щото аз ще си държа на мойто мнение,ти също няма да разбере6 мойто и ще си държи6 на своето и смисълът е никакъв.до 13 годишна възраст аз ходех с мом4ета,зна4и една година е било и за тая една година съм била с 4 или 5 мом4ета.не съм спала с нито едно защото не бях готова.така и малко преди да направя 14 се запознах с едно моми4е което ми преобърна живота и вси4ко......зарязах мом4ето с което бях за да съм с нея и спах с ня сед време защото се по4увствах готова.и от тогава,сега съм на 16,аз не съм ходила с мъж,защото не намирам то4но онези ласки и 4увства които откривам в една жена.мисля 4е достатъ4но разясних нещата

DjuDjiTo
07-29-2008, 08:20
Според мене нема гейове и лесбийки, а бисексуални!
Както каза Елза Парини при Слави "Аз обичам хубавите хора"!

и аз съм на тва мнение ;] не виждам нищо лошо в тва да си би-сексуален ... има хора,който като видят някакви такива би-та и веднага... "ау колко са гнусни...как може такова нещо и тн" ... кво им пречат на тях другите хора??? като ви дразнят...ми не ги гледайте ... :?

Vikitooo
07-29-2008, 09:04
Според мен пък човек си се ражда с такива наклоности, но вече по късно след като той/тя порасне те се забелязват.

Vikitooo
07-29-2008, 09:06
Че до сега нали бяха гени. Ок, в мозъка има част, която е отговорна за говора, налиц. Но детето не се ражда с възможността да говори и това на какъв език говори, се определя от това на какъв език говорят родителите му. Значи е придобито. Нещо подобно може и да е при гейовете...
В мозъка има дял, който отговаря за сексуалните ни влечения. Преди раждането на детето той вече е формиран по определен начин, по-късно той просто се доразвива в определена насока. :)

И аз съм на мнението на Swords :)

GreenManalishi
07-29-2008, 09:17
Някои се раждат такива, други се оформят в живота си като такива.

Mnogo tochno kazano.
Fakt e obache, che po-golqm % e tezi, koito se oformqt takiva. Pri rodenite naistinai ma nqkakvo genetichno raznoglasie. No e fakt oshte, che prez puberteta momichetata i momchetata sa dvupolovi, nai-veche kogato se razviva v po-baven period i nai-chesto momichetata.
A lekuvaneto pri "oformenite" e veche fakt ot sdrujenieto na NARTH. Estestveno uspehite sa 50/50. Mita che homosexualnostta e nelechima e poreden ot tova, che prosto edin heterosexualen ne bi slojil pod vapros "zashto e heterosexualen".
Zamislqli li ste se kogato chetete "az ne moga da izbiram, prosto taka sam se rodil, tova e prirodata mi"
Paradiqta tuka e che samata priroda ima edin jivot, po koito se sachetavat maja i jenata, a v edna druga strana, tq sama te rajda othvralen ot neq. :-D
Homosexualnostta e po-golqma chast ot psihikata na chovek, fakt.Ima poveche bolni hora ot paranoq otkolkoto homosexualni, SO ?!

Charmed_90
12-14-2008, 12:20
Leleee kakvo 4eta tukaa.Abe kvi sa teq gluposti?!?Ne se "stava" lesbiika!Ili si,ili ne si!Super prosto e,drug e vaprosa za pozior6tinata i o6te po tupo "modata".No istinskite homosexualni jeni sa takiva za6toto taka se rajdat - kvi travmi,kvi iznasilvaniq,kvi filmi...leleee :? #-o

mettalium
12-14-2008, 16:17
Всичко е функция на мозъка.

niki7y
12-14-2008, 17:56
хаха никой не се ражда гей .. :razz:

neils
12-15-2008, 19:14
stavat takiva :-)

x3eme
12-15-2008, 19:16
Може би това е вече обсъждана тема,но според вас как стоят нещата с лесбийките по-специално. Дали всяка се ражда по този начин и по-късно през пубертета изпитва влечение само към жени или точно през пубертета се сформира сексуалността й като такава,или нещо в живота й я кара да стане такава...аз бях чела,че момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже. Искам да кажа,мислите ли,че някои от факторите на средата и самия живот те превръща в обратен и по-специално за лесбийките или се раждаш с това в себе си?
ima gi takiva koito si se rajdat sus jelaniq za sebepodobniq pol a ima i takiva koito po kusno stavat obratni.az li4no tezi koito sa se rodili taka ne gi vinq to tezi koito posle sa si oburnali rezbata....gram ne moga da gi razbera tiq hora

Rofl4e
12-15-2008, 19:21
Не мисля че се раждат лесбиики по скоро става такава по време на побертета когато се оформят сексуалните им наклоности към жените!

NIXAN4
12-15-2008, 19:35
Не мисля че се раждат лесбиики по скоро става такава по време на побертета когато се оформят сексуалните им наклоности към жените!

Съгласен съм...най-добре са жените които го прават и с мъже и с жени :oops: :oops: :razz:

scoobydors
12-15-2008, 21:54
Предполагам се раждат такива. :-D

Amely
12-16-2008, 00:00
Или си или не си лесбийка. Лесбийка не се става. То ти е заложено в тебе и просто го осъзнаваш с времето. Може да си на 12, 15, 20 или 30. А и е адски тъп въпроса 'кога разбра, че си лесбийка'. Ами ти кога разбра, че си хетеро, ебати о.0 А, между другото сте много в грешка за отношенето към бисексуалните жени. Много често те биват много по-дискриминирани от лесбийките, отколкото лесбийките са дискриминирани от хетеросексуалните. Много мразя някой прочел статийка в нета и вече се изказва неподготвен. Ама айде да се направим на дръж ми дъвката. Еми аз смея да кажа, че съм много по-добре запозната от вас. Познавам много лесбийки и бисксуални жени. Самата аз съм. Така че айде тихо, а?

Amely
12-16-2008, 00:03
Не мога да разбера какво спорите? Отговора е ясен - не може да се родят такива а в последствие стават.Ако има лесбиики и гейове тука в този форум нека да потвърдят думите ми.
Ами аз съм лесбийка. :-D Не мога да кажа как точно става. Не се получава ей тъй. Днес съм хетеро, утре съм хомо. В много малко случаи (изнасилване, малтретиране, проблем в детството) стават такива впоследствие. Обикновено то си е, както вече казах, в теб и го осъзнаваш.

Amely
12-16-2008, 00:06
Проучвания, непроучвания. 100% те от гейове се правят, за да се оправдаят. Гей се става поради травма, стрес, семейна среда, но не и поради гени.
Еййй, значи. Ти кво, от опит ли знаеш? И ще обориш мен, лесбийката? Хм. Ами аз да ти кажа нито един от тея фактори съм нямала засега в живота си, за което благодаря на Господ. Просто харесвам жени. Това е. Родила съм се такава. И няма какво повече да обсъждам. Лесбийка не се става. Или си, или не си. Може да го осъзнаеш по-късно и преди това да си живяла с мъж, но лесбийка се става в много малко случаи.

mirmark
12-16-2008, 07:43
Проучвания на тази тема показват, че при мъжете /гейове/ има вече открит материален носител за това -някаква жлеза беше / не си спомням точно коя, но е по голяма от нормалното/ отва са го доказали. По същия начин са търсили някакъв материален носител при лесбийките, но до този момент такъв не е намерен при жените. От това, учените заключават, че явно тези хора така се раждат- поне при мъжете явно е вродено. За жените за сега не се знае.

Amely
12-16-2008, 14:43
Между другото, много ми е тъп въпроса 'Коя е мъжа при вас'. Че ако имахме нужда от мъж нямаше да сме лесбийки, бе, акъли :D

tequila
12-16-2008, 15:35
То попринцип много проучвания уж имат доказателства, че причината за хомосексуалността е мутация на някакви гени... Може и да е така, може и да не е така... Честно казано не ме интересува... Аз съм си такава... Пък има и проучвания, че хомосексуалността се предава по наследство :lol: Ми никой от моите роднини не е хомосексуален, а доколкото знам и от тези на Амели няма, така че и тези проучвания нещо куцат :lol:

Amely
12-16-2008, 15:50
Абе, текилче, мълчи си там. Ко разбираме ние :D Хетеротата знаят по-добре

Charmed_90
12-16-2008, 18:58
Eeeeeee stiga be.Ima i takiva deto mislqt 4e e nasledstveno li be?hahaaaaaha tctctc I kvo na4i ba6ta mi trqq da e gei taka li??Ili maika mi lesbiika? :razz: :razz: A vaprosut e:Kade sam az v cqlata tazi kartinka? hahah Be neznam samo kak imate sila da sporite s "normalnite". :D

tequila
12-16-2008, 19:03
На мен специално тази вечер много ми се спори ... :lol: А като стана дума много мразя да наричат нас хомосексуалните " различни " във връзка с което се сетих, че всъщност хетерос - на гръцки значи различен... От което какво следва? Хетеросексуалните са "различните" :lol: :lol: :lol: Оф сега не се обиждайте просто отбелязвам нещо, което ми стана смешно :lol:

Charmed_90
12-16-2008, 19:08
Mi to kak da ne ti stane sme6no.Mn qsno hah Nqma kakvo,dosta e tup dori samo fakta 4e delenieto,zabelejete,stava na "normalni"(tva sa heterosexualnite mn qsno,kak ina4e) i na "razli4ni" ili "nenormalni" ili "izvrateni" sa6to stava.Blagodarq mn... :D

GreenManalishi
12-16-2008, 20:38
Kazano po nai-prost nachin, vsichko e nachin na mislene. Gluposti ot sorta "Gospod taka me e sazdal" ili "Taka go 4uvstvam ot vatre" e prosto sebezablujdavane. Ot malki momchencata sa ucheni, che sa silen pol, a momichencata, che sa nejen. Tova ne e naprazno, a da moje da se izgradi pravilnata struktura za stavaneto na 1 maj takav i na edna jena takava. Travmi, kompleksi, neshtastiq sa golqm faktor, koito mogat da igraqt rolq ako im se otdadesh. Horata si mislqt, che ne mojesh da se promenish, zashtoto nikoi heterosexualen nqma da postavi pod vapros "zashto sam normalen ?" Silata na misalta e ujasno ogromna. Zapomni, che tozi, koito moje da te vkara v prav pat, si izcqlo i samo ti.
Inache, chisto biologicheski, prez perioda na puberteta, govorim za vazrastta, v koqto sexualnata energiq e ogromna, mogat da se poluchi inversiq na sexualniq obekt, naso4en kam 4ovek ot sa6iq pol. Tova e vremenno polojenie, no ne trqbva da poddavash na nishto, za6oto e opasno.

tequila
12-16-2008, 20:46
Tova e vremenno polojenie, no ne trqbva da poddavash na nishto, za6oto e opasno.
С какво е опасно ? И как със силата на мисълта си ще убедя тялото си, че не се възбужда от жени ?

GreenManalishi
12-16-2008, 21:01
Tova e vremenno polojenie, no ne trqbva da poddavash na nishto, za6oto e opasno.
С какво е опасно ? И как със силата на мисълта си ще убедя тялото си, че не се възбужда от жени ?

1. Opasno e, che moje traino da se uvredish i naistina da krivnesh
2. Vazbudata idva ot glavata...
ama che plitkoumni hora ima tuk...

I pak kazvam, tova, ot koeto se vazbujda6, vaobshte ne se identificira sas sexualna orientaciq

beb4yy
12-16-2008, 21:06
еми слушай кво ще ти кажа в пубертета разбрах каква съм малко рано но на 13 ии незнам беше ми доста странно но имах силно привличане и ейто до ден днешен съм имала 4ри момичета е и момчета съм ходила в крайна сметка аз съм бисексулна и не ме срам от това ! ТОВА не е за да изглеждаш различен по дяволите това е любов чиста и красива НО може би забранена неможем да застанем и да се целуваме на спирката като се разделяме защото не ни приемат ! За мен е жалку не виждам на кого пречим... ма секи с мнението си ! П.П: на 16 съм

GreenManalishi
12-16-2008, 21:08
еми слушай кво ще ти кажа в пубертета разбрах каква съм малко рано но на 13 ии незнам беше ми доста странно но имах силно привличане и ейто до ден днешен съм имала 4ри момичета е и момчета съм ходила в крайна сметка аз съм бисексулна и не ме срам от това ! ТОВА не е за да изглеждаш различен по дяволите това е любов чиста и красива НО може би забранена неможем да застанем и да се целуваме на спирката като се разделяме защото не ни приемат ! За мен е жалку не виждам на кого пречим... ма секи с мнението си ! П.П: на 16 съм

Ti si primer, che si dopusnala da mislish greshno i zatova si na tova deredje. Ako si beshe kazala, che ne e redno i ne si vazpriemala momichetata kato neshto poveche, shte she da si hetero. :-)

beb4yy
12-16-2008, 21:16
еми слушай кво ще ти кажа в пубертета разбрах каква съм малко рано но на 13 ии незнам беше ми доста странно но имах силно привличане и ейто до ден днешен съм имала 4ри момичета е и момчета съм ходила в крайна сметка аз съм бисексулна и не ме срам от това ! ТОВА не е за да изглеждаш различен по дяволите това е любов чиста и красива НО може би забранена неможем да застанем и да се целуваме на спирката като се разделяме защото не ни приемат ! За мен е жалку не виждам на кого пречим... ма секи с мнението си ! П.П: на 16 съм

Ti si primer, che si dopusnala da mislish greshno i zatova si na tova deredje. Ako si beshe kazala, che ne e redno i ne si vazpriemala momichetata kato neshto poveche, shte she da si hetero. :-) НЕ Е ДО МИСЛЕНЕ ЧОВЕЧЕ НЕ РАЗБРА ЛИ !!!! "АКО СИ БЕШЕ КАЗАЛА .... И Т.Н ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ ТИ МОЕ ЛИ ДА КАЕШ НЕ ОБИЧАЙ ТОЯ НЕ ХАРЕСВАЙ ТОЯ И ДА СПРЕШ ! НЕ НАЛИ! КАКТО ПРИ ВАС ТАКА И ПРИ НАС САМО ЧЕ С ЕДНАКЪВ ПОЛ ТОВА Е ОТВОРИ GOOGLE И ПРОЧЕТИ ТАМ КВО ПИШЕ

GreenManalishi
12-16-2008, 21:23
еми слушай кво ще ти кажа в пубертета разбрах каква съм малко рано но на 13 ии незнам беше ми доста странно но имах силно привличане и ейто до ден днешен съм имала 4ри момичета е и момчета съм ходила в крайна сметка аз съм бисексулна и не ме срам от това ! ТОВА не е за да изглеждаш различен по дяволите това е любов чиста и красива НО може би забранена неможем да застанем и да се целуваме на спирката като се разделяме защото не ни приемат ! За мен е жалку не виждам на кого пречим... ма секи с мнението си ! П.П: на 16 съм

Ti si primer, che si dopusnala da mislish greshno i zatova si na tova deredje. Ako si beshe kazala, che ne e redno i ne si vazpriemala momichetata kato neshto poveche, shte she da si hetero. :-) НЕ Е ДО МИСЛЕНЕ ЧОВЕЧЕ НЕ РАЗБРА ЛИ !!!! "АКО СИ БЕШЕ КАЗАЛА .... И Т.Н ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ ТИ МОЕ ЛИ ДА КАЕШ НЕ ОБИЧАЙ ТОЯ НЕ ХАРЕСВАЙ ТОЯ И ДА СПРЕШ ! НЕ НАЛИ! КАКТО ПРИ ВАС ТАКА И ПРИ НАС САМО ЧЕ С ЕДНАКЪВ ПОЛ ТОВА Е ОТВОРИ GOOGLE И ПРОЧЕТИ ТАМ КВО ПИШЕ

V google pishe kakvo oznachava, ne kak se polu4ava, ama che si kuha leika...
Men ako pitash ti daje ne si lesbiika, a neorientirana idiotka..

beb4yy
12-16-2008, 21:43
еми слушай кво ще ти кажа в пубертета разбрах каква съм малко рано но на 13 ии незнам беше ми доста странно но имах силно привличане и ейто до ден днешен съм имала 4ри момичета е и момчета съм ходила в крайна сметка аз съм бисексулна и не ме срам от това ! ТОВА не е за да изглеждаш различен по дяволите това е любов чиста и красива НО може би забранена неможем да застанем и да се целуваме на спирката като се разделяме защото не ни приемат ! За мен е жалку не виждам на кого пречим... ма секи с мнението си ! П.П: на 16 съм

Ti si primer, che si dopusnala da mislish greshno i zatova si na tova deredje. Ako si beshe kazala, che ne e redno i ne si vazpriemala momichetata kato neshto poveche, shte she da si hetero. :-) НЕ Е ДО МИСЛЕНЕ ЧОВЕЧЕ НЕ РАЗБРА ЛИ !!!! "АКО СИ БЕШЕ КАЗАЛА .... И Т.Н ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ ТИ МОЕ ЛИ ДА КАЕШ НЕ ОБИЧАЙ ТОЯ НЕ ХАРЕСВАЙ ТОЯ И ДА СПРЕШ ! НЕ НАЛИ! КАКТО ПРИ ВАС ТАКА И ПРИ НАС САМО ЧЕ С ЕДНАКЪВ ПОЛ ТОВА Е ОТВОРИ GOOGLE И ПРОЧЕТИ ТАМ КВО ПИШЕ

V google pishe kakvo oznachava, ne kak se polu4ava, ama che si kuha leika...
Men ako pitash ti daje ne si lesbiika, a neorientirana idiotka.. НЕОРЯНТИРАН ИДИОТ СИ ТИ ЧЕ НЕ ПРИЕМАШ НЕЩАТА СЕЩАШ ЛИ СЕ ? ЯКО ТЪППП НЕ МЕ ПОЗНАВА ТРЪГНАЛ ДА ГОВОРИ КВА СЪМ

InVic7us
12-17-2008, 16:57
skoro po literatura uchihme, che lesbiikite sa proizlezli ot otstrov Lesbos ii ne se rajdat takiva.. s techeniena obstoqtelstvata stavat ;)
P.S. na ostrov Lesbos mai sa bili samo jeni i ot tam stanala rabotata :D

tequila
12-17-2008, 17:30
И как мога да се увредя или да кривна ? Да не би да ми порасне втора глава ? :lol: Ти на колко си, че такива мнения изказваш ми е много интересно ?

tequila
12-17-2008, 17:33
skoro po literatura uchihme, che lesbiikite sa proizlezli ot otstrov Lesbos ii ne se rajdat takiva.. s techeniena obstoqtelstvata stavat ;)
P.S. na ostrov Lesbos mai sa bili samo jeni i ot tam stanala rabotata :D
Грешно ви учат по литература обаче :lol: Прочети в нета за Сафо, че не ми се пише сега толкова подробно :lol:

mariqn_sexa
12-17-2008, 17:40
според мен по време на пубертета

mirmark
12-18-2008, 06:54
В общи линии спора е като за "кокошката и яйцето" - малко е безсмислен.
Важното е , че съществуват и дали в някой случай все пак ще предпочетат да имат собствени деца, което автоматично води до мъж. Това е по интересния въпрос.

Amely
12-26-2008, 23:16
В общи линии спора е като за "кокошката и яйцето" - малко е безсмислен.
Важното е , че съществуват и дали в някой случай все пак ще предпочетат да имат собствени деца, което автоматично води до мъж. Това е по интересния въпрос.
Много лесно. Донори. Спринцовки.
А и може след като се намери донор, да се извлече яйцеклетка от едната майка и да я износи другата. Така дефакто има 3ма биологични родители, но по закон само двете майки са такива.

x3eme
12-26-2008, 23:24
edni si se rajdat taka drugi stava po kusno takiva
tva se otnasq i za homosexualnite mom4eta

ANTIHUMAN
12-27-2008, 00:01
Не мога да разбера какво спорите? Отговора е ясен - не може да се родят такива а в последствие стават.Ако има лесбиики и гейове тука в този форум нека да потвърдят думите ми.
Ами аз съм лесбийка. :-D Не мога да кажа как точно става. Не се получава ей тъй. Днес съм хетеро, утре съм хомо. В много малко случаи (изнасилване, малтретиране, проблем в детството) стават такива впоследствие. Обикновено то си е, както вече казах, в теб и го осъзнаваш.

Да и как да не може? Ако е вярно това което ти казваш си представям следната ситуация: ,,Едно 13 годишно момче/момиче гледа тъпо през прозореца и възкликва: ,,Аз съм гей/ бисексален/на / лезбийка''! Струва ми се съмнително!
Всичко е подсъзнателно ниво ето един пример с мен!

Аз съм бисексуален!


Ако искам мога да се възбудя от момчета, ако не искам мога и да не го направя. Ако искам мога да се възбудя от момичета, а от момчета не!

Днеска един приятел се майтапише и пусна ръка на коляното ми (момчето си е хетеросексуално, не знае, че съм бисексуален) и не се възбудих! Едно момче ми даде ръката си за поздрав и като я докоснах се възбудих! Отидете ми обеснявайте вие, че не било на подсъзнателно ниво! Нали и 2-мата са момчета? Би трябвало и от двамата да се възбудя?! Айде сега някой да се опита да атакува! :)

x3eme
12-27-2008, 00:07
Не мога да разбера какво спорите? Отговора е ясен - не може да се родят такива а в последствие стават.Ако има лесбиики и гейове тука в този форум нека да потвърдят думите ми.
Ами аз съм лесбийка. :-D Не мога да кажа как точно става. Не се получава ей тъй. Днес съм хетеро, утре съм хомо. В много малко случаи (изнасилване, малтретиране, проблем в детството) стават такива впоследствие. Обикновено то си е, както вече казах, в теб и го осъзнаваш.

Да и как да не може? Ако е вярно това което ти казваш си представям следната ситуация: ,,Едно 13 годишно момче/момиче гледа тъпо през прозореца и възкликва: ,,Аз съм гей/ бисексален/на / лезбийка''! Струва ми се съмнително!
Всичко е подсъзнателно ниво ето един пример с мен!

Аз съм бисексуален!


Ако искам мога да се възбудя от момчета, ако не искам мога и да не го направя. Ако искам мога да се възбудя от момичета, а от момчета не!

Днеска един приятел се майтапише и пусна ръка на коляното ми (момчето си е хетеросексуално, не знае, че съм бисексуален) и не се възбудих! Едно момче ми даде ръката си за поздрав и като я докоснах се възбудих! Отидете ми обеснявайте вие, че не било на подсъзнателно ниво! Нали и 2-мата са момчета? Би трябвало и от двамата да се възбудя?! Айде сега някой да се опита да атакува! :)
napadki tuk vuv foruma 6e polu4i6 mnogo :? az ne bih te napadnal 6ot se pak jiveem v svobodna strana i vseki ima pravo na mnenie i da e razli4en ot drugite.brao na teb za izkazvaneto :wink:

tequila
12-27-2008, 05:32
Аз съм бисексуален!


Ако искам мога да се възбудя от момчета, ако не искам мога и да не го направя. Ако искам мога да се възбудя от момичета, а от момчета не!



Съжалявам, но не съм съгласна... Как може да избираш от кого да се възбудиш ? Смисъл... Нещо не мога да те разбера...

ANTIHUMAN
12-27-2008, 18:07
Аз съм бисексуален!


Ако искам мога да се възбудя от момчета, ако не искам мога и да не го направя. Ако искам мога да се възбудя от момичета, а от момчета не!



Съжалявам, но не съм съгласна... Как може да избираш от кого да се възбудиш ? Смисъл... Нещо не мога да те разбера...

А ако иска може да се възбуди и от животно :razz:
те бисексуалните боклуци се възбуждат от всичко =D>

Моля те недей си показва ограниченото и комплексирано мислене, че си жалка! От къде знаеш, че бисексуалните се възбуждат от животни, защото аз такива не познавам! Може си объркала с думата Зоофили, ебахти тъпото момиче където си! Поне го знай от обща култура, а пък! :lol:

Много си пропаднала и не знам, ако някой ден ти дойде мозъка в главата как ще се измъкваш нагоре! :)
Чао!

Ravage
12-27-2008, 18:36
значи според мен се раждат такива и мога да защитя твърдението си с факта че от доста малък имам приятелка която е с обратни наклонности и още от малка тя си заглеждаше момичетата а на момчетата гледаше като на прияетели :-P :-P :-P

kralstfotoNaPilitata
12-27-2008, 19:00
спoред мен се раждат такива

Violenza
12-27-2008, 19:38
Гени, травми..

МОДА!

Mr.Nightmare
12-27-2008, 19:42
Ей гейче смотан боклук мръсен не ми казвай ква съм не ме познаваш вие сте гнусни и повечето зоофили са гейове и правят секс с всяко живо същество такива като теб (би) не различават жена от мъж и животно от човек важното при вас е да има дупка и да го ръгаш вътре да се задоволиш не казвам че всички са такива но повечето са така..и тва да не може да различиш двата пола и разликата межжду тях или да се възбуждаш само от мъже е състояние на болест вие сте за психиятър лудиии гнусни отвратителни дано ви избият всичкииииииииииииииииииии и :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

друга песен ше пееш когато гадженцету ти каже "бебчу, айди да правим тройка" :o

Whooly
12-27-2008, 19:49
Ами привличането от същия пол (хомосексуалността) се появява по два различни начина ( и при двата пола). Първият начин е вроденият- по гени, родствени връзки и т.н. Вторият начин е придобиването на привличане към човек от твоя пол. Той се проявява с течение на времето. Всеки може да се роди с такива увлечения, така че по-добре не се присмивайте :)

tequila
12-27-2008, 21:05
Хора стига сте й дигали на тая пикла самочувствието бе :lol: и вие сте мн зле... оставете я да си приказва глупости хахахах аз дето съм лесбийка не се обиждам от нея пък вие й спорите :lol:

Amely
12-27-2008, 22:32
Хора стига сте й дигали на тая пикла самочувствието бе :lol: и вие сте мн зле... оставете я да си приказва глупости хахахах аз дето съм лесбийка не се обиждам от нея пък вие й спорите :lol:
Мило, аз предлагам ние да се изнасяме от тая тема, щото нищо не разбираме за лесбийките :-D

ANTIHUMAN
12-28-2008, 08:03
Ей гейче смотан боклук мръсен не ми казвай ква съм не ме познаваш вие сте гнусни и повечето зоофили са гейове и правят секс с всяко живо същество такива като теб (би) не различават жена от мъж и животно от човек важното при вас е да има дупка и да го ръгаш вътре да се задоволиш не казвам че всички са такива но повечето са така..и тва да не може да различиш двата пола и разликата межжду тях или да се възбуждаш само от мъже е състояние на болест вие сте за психиятър лудиии гнусни отвратителни дано ви избият всичкииииииииииииииииииии и :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

друга песен ше пееш когато гадженцету ти каже "бебчу, айди да правим тройка" :o

Ако някой ми каже защо sladky2008 е жестоко проста, ще го/я черпя една водка! Как може да има такива тъпи парчета? :lol: Как да не различавам жена от мъж или животно то човек? :lol: Господи помилвай ни всичките хора на този Свят и недей повече пуска такива тъпи парчета! Господ не е безгрешен! Доказателството е: sladky2008!

П.П. Както и да е, не ми се спори с момиче което си е изгубило интелекта някъде!

GreenManalishi
12-28-2008, 11:15
Не мога да разбера какво спорите? Отговора е ясен - не може да се родят такива а в последствие стават.Ако има лесбиики и гейове тука в този форум нека да потвърдят думите ми.
Ами аз съм лесбийка. :-D Не мога да кажа как точно става. Не се получава ей тъй. Днес съм хетеро, утре съм хомо. В много малко случаи (изнасилване, малтретиране, проблем в детството) стават такива впоследствие. Обикновено то си е, както вече казах, в теб и го осъзнаваш.

Да и как да не може? Ако е вярно това което ти казваш си представям следната ситуация: ,,Едно 13 годишно момче/момиче гледа тъпо през прозореца и възкликва: ,,Аз съм гей/ бисексален/на / лезбийка''! Струва ми се съмнително!
Всичко е подсъзнателно ниво ето един пример с мен!

Аз съм бисексуален!


Ако искам мога да се възбудя от момчета, ако не искам мога и да не го направя. Ако искам мога да се възбудя от момичета, а от момчета не!

Днеска един приятел се майтапише и пусна ръка на коляното ми (момчето си е хетеросексуално, не знае, че съм бисексуален) и не се възбудих! Едно момче ми даде ръката си за поздрав и като я докоснах се възбудих! Отидете ми обеснявайте вие, че не било на подсъзнателно ниво! Нали и 2-мата са момчета? Би трябвало и от двамата да се възбудя?! Айде сега някой да се опита да атакува! :)

Eto, tova e edin ot primerite, v koito choveka, misle6 se za neshto poveche ot vas, v deistvitelnost e pod vas, kazano po nai-prost nachin. Adski tap chovek. Ne badete takiva, za da ne pishete posle vav forum, che ste bi, poneje vi e stanala patkata kato ste se zdravisali s bashta si.

GreenManalishi
12-28-2008, 11:22
A, i da, pich ti ne si bi, ti si si chist gei. :)
Tova e istinata. Vseki maj, bilo gei, ili ne, jena, gei ili ne, bi se preklanqla pred jenskata krasota. Izglejda tezata mi, che si tapo parche e vqrna, sled kato ne moje6 da razgrani4i6 esteti4eskoto privli4ane ot sexualno, no tova e drug vapros. Ta taka de, gg

StefSity
12-28-2008, 11:38
Ами по време на пубертета те вече разбират какво искат!Няма такива глупости като разочарован или неща от сорта или си обратен или не си, просто не може да ти стане скучно и да кажеш "Аре са такава е модата, чакай да обърна резбата" :-o .



napalno sma saglasna ! :D :grin: :razz:

belle90
12-28-2008, 15:43
И аз така мисля че се раждат такива просто по време на пубертета ако мъжките хормони надделеят започва по голямо окосмяване желания към другия пол и другите неща :)

JUSTDNB
12-28-2008, 18:03
Estestveno,4e se rajdat takiva,nqma takiva filmi,kato geni ili travmi :? A mejdu drugoto saglasna sam s ANTIHUMAN,tova vaji za vsi4ki bisexualni - tova,4e haresvame i 2ta pola,ne zna4i po nikakav na4in,4e vsqko momi4e ili mom4e,koeto se izpre4i zadaljitelno 6te ni haresa sexualno.Ubejdavam se,4e tova e absolutno ob6ta zabluda i e dosta obidno vsa6tnost - vse pak vseki si ima vkus.

x3eme
12-28-2008, 18:14
Estestveno,4e se rajdat takiva,nqma takiva filmi,kato geni ili travmi :? A mejdu drugoto saglasna sam s ANTIHUMAN,tova vaji za vsi4ki bisexualni - tova,4e haresvame i 2ta pola,ne zna4i po nikakav na4in,4e vsqko momi4e ili mom4e,koeto se izpre4i zadaljitelno 6te ni haresa sexualno.Ubejdavam se,4e tova e absolutno ob6ta zabluda i e dosta obidno vsa6tnost - vse pak vseki si ima vkus.
aide be 4e nqma :wink: naprativ ima mnogo takiva koito sa si bili normalno i s te4enie na vremeto po4vat da haresvat su6tiq pol
ne samo pri momi4etata no i pri mom4etata e taka

ANTIHUMAN
12-28-2008, 18:48
A, i da, pich ti ne si bi, ti si si chist gei. :)
Tova e istinata. Vseki maj, bilo gei, ili ne, jena, gei ili ne, bi se preklanqla pred jenskata krasota. Izglejda tezata mi, che si tapo parche e vqrna, sled kato ne moje6 da razgrani4i6 esteti4eskoto privli4ane ot sexualno, no tova e drug vapros. Ta taka de, gg

Не мога да те накарам да ми вярваш, всеки има право на мнение, но моля те като не ме познаваш неговори, че съм гей защото говориш глупости!
Не, не се мисля за нещо над другите, винаги има по-добри и никога не съм бил комплексар, но както и да е . . .

За естетическото привличане и сексуалното, мога да ги различавам, но това е друг въпрос! :)

П.П. Научете най-накрая разликата между хетеросексуални, бисексуални и хомосексуални, защото е леко смешно от страни! Човек от обща култура поне ги научи, само за това те моля, а ти, ако искаш ги научавай! :)


x3eme всеки се ражда бисексуален! Друг е въпросът дали ще пуснеш тази бисексуалност на свобода! Доказано е човек, казал го е не един психолог и други ей такива! Ако имаш такава диплома, може да спориш, но не с мен, защото аз нямам диплома за психолог!

Приятна вечер! :)

JUSTDNB
12-28-2008, 18:53
Ne,az savsem seriozno ti kazvam,4e ne poznavam nito 1 lesbiika ili gei,koito da ne sa imali takiva naklonnosti o6te v samoto na4alo.Puk i spored men se burka tova,4e 1 gei,naprimer,moje da e imal gadje momi4e (to daje e zadaljitelno),no tova samo mu e dokazalo istinskata mu sexualnost i imenno tova - samoosaznavaneto e procesut,za koito vsi4ki govorqt,a ne "promenqneto" na sexualnostta,za6toto 2roto prosto ne se slu4va,ako me razbra...

x3eme
12-28-2008, 18:55
Ne,az savsem seriozno ti kazvam,4e ne poznavam nito 1 lesbiika ili gei,koito da ne sa imali takiva naklonnosti o6te v samoto na4alo.Puk i spored men se burka tova,4e 1 gei,naprimer,moje da e imal gadje momi4e (to daje e zadaljitelno),no tova samo mu e dokazalo istinskata mu sexualnost i imenno tova - samoosaznavaneto e procesut,za koito vsi4ki govorqt,a ne "promenqneto" na sexualnostta,za6toto 2roto prosto ne se slu4va,ako me razbra...
tva 4e ne poznava6 takiva ne zna4i 4e gi nqma,az poznavam nqkolko takiva 4oveka i ti kazvam kak stoqt ne6tata :wink:

JUSTDNB
12-28-2008, 18:57
Ami zna4i tezi "nqkolko 4oveka" gi vle4e "modata" mai... :?

x3eme
12-28-2008, 18:58
qvno pak ne moje6 da me razbere6
kakto i da e

JUSTDNB
12-28-2008, 19:03
Ami,obqsni mi togava,za6toto kakvoto i da mi kazvat,nikoi ne moje da me ubedi,4e v posledstvie moje da stane6 homosexualen.Prosto e dokazano nau4no,4e sexualnostta e zalojena i sled rajdaneto samo se dorazviva.A izvinqvai,ne se smqtam za koi znae kolko ve6ta,no pone za sebe si moga da govorq...a ne o4akvam da razbere6 pri polojenie,4e mn hora sa gotovi da sporqt taka bez da sa 100% sigurni :wink:

x3eme
12-28-2008, 19:04
Ami,obqsni mi togava,za6toto kakvoto i da mi kazvat,nikoi ne moje da me ubedi,4e v posledstvie moje da stane6 homosexualist.Prosto e dokazano nau4no,4e sexualnostta e zalojena i sled rajdaneto samo se dorazviva.A izvinqvai,ne se smqtam za koi znae kolko ve6ta,no pone za sebe si moga da govorq...a ne o4akvam da razbere6 pri polojenie,4e mn hora sa gotovi da sporqt taka bez da sa 100% sigurni :wink:
e ti tuk s tva izkazvane sama si protivore4i6 :? pro4eti iz temata kvo sum pisal i 6e razbere6 kvo sum iskal da kaja :)

JUSTDNB
12-28-2008, 19:13
:lol: Ne e nujno da se vra6tam otnovo,razbrah te idealno.Imam 4ustvoto oba4e,4e 4ete6 samo na4aloto na postovete mi i sled tva otgovarq6,a tva,koeto kazah,4e ne sam mn ve6ta - s nego imah predvid,4e realno ne moga da govorq ot imeto na drugite,no PAK kazvam - dokolkoto moga da govorq za sebe si i za moeto obkrujenie,a i dokolkoto sam 4ela po tazi tema,nqma takova ne6to kato "pridobita" homosexualnost!

x3eme
12-28-2008, 19:15
:lol: Ne e nujno da se vra6tam otnovo,razbrah te idealno.Imam 4ustvoto oba4e,4e 4ete6 samo na4aloto na postovete mi i sled tva otgovarq6,a tva,koeto kazah,4e ne sam mn ve6ta - s nego imah predvid,4e realno ne moga da govorq ot imeto na drugite,no PAK kazvam - dokolkoto moga da govorq za sebe si i za moeto obkrujenie,a i dokolkoto sam 4ela po tazi tema,nqma takova ne6to kato "pridobit" homosexualizam!ne vijdam smisul ot sporove

JUSTDNB
12-28-2008, 19:22
Absolutno sam saglasna :smt006 Sajalqvam,ako taka e prozvu4alo. :)

x3eme
12-28-2008, 19:24
Absolutno sam saglasna :smt006 Sajalqvam,ako taka e prozvu4alo. :)
neee nqma ni6to :) imame razli4iq v mnenieto prosto ai nazdrave ako i ti pie6 :smt006

princesa_viki
12-28-2008, 19:46
Ami,obqsni mi togava,za6toto kakvoto i da mi kazvat,nikoi ne moje da me ubedi,4e v posledstvie moje da stane6 homosexualist.Prosto e dokazano nau4no,4e sexualnostta e zalojena i sled rajdaneto samo se dorazviva.A izvinqvai,ne se smqtam za koi znae kolko ve6ta,no pone za sebe si moga da govorq...a ne o4akvam da razbere6 pri polojenie,4e mn hora sa gotovi da sporqt taka bez da sa 100% sigurni :wink:
И аз четох веднъж,че и им е заложенода са такива

tequila
12-28-2008, 21:30
Само да поясня ... Няма хомосексуаЛИСТ и хомосексуаЛИЗЪМ... Има хомосексуаЛЕН и хомосексуалНОСТ !

JUSTDNB
12-28-2008, 21:51
Da,da,usetih se,ama kusno.Makar,4e sam go sre6tala,za6toto ne e kato da ne se interesuvam po temata.Izkrivqvane na ezika predpolagam hahah :?

Tva kato,4e li srina vsi4ko,koeto kazah dotuk. :lol: :lol: :lol:

tequila
12-28-2008, 22:33
Като ти гледам подписа, миналия аватар, и сегашния ... си вадя извода, че си от нашия отбор, така че е хубаво да не ги бъркаш тези неща ;)

sramejlif
12-28-2008, 23:31
хаха

JUSTDNB
12-29-2008, 19:47
Като ти гледам подписа, миналия аватар, и сегашния ... си вадя извода, че си от нашия отбор, така че е хубаво да не ги бъркаш тези неща ;)

Mejdu drugoto,ima gi tezi dumi - proverih go hahah,za6toto bqh sigurna,4e sam gi sre6tala.I naistina e taka,prosto izglejda ne gi izpolzvat tolkova 4esto.Vse pak homosexualen e prilagatelno,a homosexualist - sa6testvitelno.Poneje 100% ne mi vqrva6 - proveri go.

P.S:Mnogo zadalbahme mai. :)

FOREVAR_ALONE
12-29-2008, 20:28
момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже.

po taq logika 90% ot horata 6tqha da sa geiove i lesbiiki !!! v mnogo malko semeistva decata se razbirat napalno s roditelite si.lesbika ne se stava i nikoi ne moje da te napravi, a se rajda6 takava.

tequila
12-29-2008, 20:38
Като ти гледам подписа, миналия аватар, и сегашния ... си вадя извода, че си от нашия отбор, така че е хубаво да не ги бъркаш тези неща ;)

Mejdu drugoto,ima gi tezi dumi - proverih go hahah,za6toto bqh sigurna,4e sam gi sre6tala.I naistina e taka,prosto izglejda ne gi izpolzvat tolkova 4esto.Vse pak homosexualen e prilagatelno,a homosexualist - sa6testvitelno.Poneje 100% ne mi vqrva6 - proveri go.

P.S:Mnogo zadalbahme mai. :)

Да бе, ама хетеросексуалист чувала ли си ? Не нали ...

JUSTDNB
12-29-2008, 21:00
"Преди няколко седмици в блога на Openly Feminist за пръв път разбрах, че думата "хомосексуалист" била обидна, защото "Звучи медицински-диагностично, описва хомосексуалността като някакво девиантно сексуално поведение: хомосексуалист...подобно на мазохист, фетишист..." и на нейно място трябвало да се използва "хомосексуален".

В главата ми почти едновременно нахлуха следните хаотични мисли и въпроси (ще ги подредя в списък за малко по-голяма яснота)

Часовете по български език никога не са ми били любими, но от това, коeто съм научила ми се струва, че "хомосексуалист" е съществително, а "хомосексуален" - прилагателно. Защо ще искаме да сменяме съществително с прилагателно след като те не са еквивалентни? (поне според мен отговора на въпроса се крие в точка 4)"

(A eto q i to4ka 4) --> "4.Сигурна съм, че това да се замени "хомосексуалист" с "хомосексуален" не е хрумнало на някой българин, който една сутрин се е събудил с просветлението, че "хомосексуалист" звучи като "фетишист" и е решил да се чувства обиден от това.
И след кратка справка с google веднага попаднах на urbandictionary.com, където 2рата дефиниция за homosexualist гласи "The cool way of saying homosexual. "


Neznam,prosto se porazrovih,ne v wikipedia ili ne6to podobno,a v statii pisani ot hora,koito mislq,4e razbirat pove4e i ot 2te ni.A ina4e kato gledam i 4eta,vijdam,4e i 2te sme pravi i az ne sporq,prosto kazvam,4e dumata homosexualist sa6testvuva i se izpolzva...

massar4eto
12-29-2008, 21:04
ei 6matko iskam da ti kaja 4e ne trqbva da se iskazva6 ne podgotvena za tova kakvi sa spored teb pri4inite nqkoi da e gei ili lesbiika ako ima6 vaprosi pone pitai nqkoi koito e takaf 6tot mi e kofti da slu6am nqkakva drisla da mi govori kakvi sa pri4inite da si s obratna rezba pone kato ne znae6 ne6to ne se obajdai draznqt me hora koito si mislqt 4e sa golemi mozaci.znaete li gei ili lesbiika sa hora koito hormonite im o6te dokato sa bili v zarodi6 sa s obarkani hormoni ako nqkoi samo da kaje ne6to protif tezi hora maika mu 6te eba v gaza 6iban ve4e mi pisna tos i onq da mi se pravqt na psiholozi az sa6to sam lesbiika i ni6to ot toq rod koito izbroi ti 6matko tapa i ograni4ena ne mi se e slu4valo az naprimer mnogo obi4am da sam si s moeto milo v ediniq i v drugiq smisal obi4am da pravi zaedno seks koito ima ne6to pritif kam horata koito sa kato men da si ebe maikata i da znae 4e ne mi puka na kostilkata na sinqta sliva koi kakvo misli za men 6tot na nikoi ne mu puka ot moeto mnenie.nikoi ne mi e nosil krasta 4e da mi kazva kakvo da pravq i kakvo ne.

JUSTDNB
12-29-2008, 21:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E na tva mu se vika - ne v 4as. :razz: :razz:

massar4eto
12-29-2008, 21:12
6to ne v 4as be 6matko a? :-x :o :booooomb: :P

tequila
12-29-2008, 21:14
Щото тя говори за названия, а не защо някой е гей или лесбийка :lol: :razz:

JUSTDNB
12-29-2008, 21:18
Abe ti ako si pro4ela 1 ne6to v taq tema nikoga nqma takiva prostotii da rusi6 tuka.I kvo kato si lesbiika,kvo,6e opi6ti6 sveta.Bravo na tebe,vaprosa e zakvo mi se obqsnqva6,evalata na lesbiikite i geiovete,da sa jivi i zdravi,az sam bisexualna i kvo???Ti ako 1 duma be6e razbrala ot tova,koeto kazah,nqma6e da si tolkova zle da si misli6,4e obijdam nqkoi,a ti kato iska6 da se 4ustva6 obidena - Be my guest. :?

massar4eto
12-29-2008, 21:19
Епа като немат ебачи като мене лесбийки ше станат.

ave ei golemiq eba4 znae6 li 4e koito se fuka mnogo toi ne moje da go vdigne i mejdu drugoto golqm go vadi6 ama mek :grin:
ako iska6 ela da vidi6 za6to ima mnogo lesbiiki togava az 6te ti go nahulq v skapaniq zadnik hak da ti e :-P :grin:

massar4eto
12-29-2008, 21:22
Abe ti ako si pro4ela 1 ne6to v taq tema nikoga nqma takiva prostotii da rusi6 tuka.I kvo kato si lesbiika,kvo,6e opi6ti6 sveta.Bravo na tebe,vaprosa e zakvo mi se obqsnqva6,evalata na lesbiikite i geiovete,da sa jivi i zdravi,az sam bisexualna i kvo???Ti ako 1 duma be6e razbrala ot tova,koeto kazah,nqma6e da si tolkova zle da si misli6,4e obijdam nqkoi,a ti kato iska6 da se 4ustva6 obidena - Be my guest. :?

ti kato si tolkova otvorena znae6 li se ti kakvo iska6 kur ili ne6to drugo kato se zatapvame pone da go pravim kato horata

JUSTDNB
12-29-2008, 21:29
Abe ti ako si pro4ela 1 ne6to v taq tema nikoga nqma takiva prostotii da rusi6 tuka.I kvo kato si lesbiika,kvo,6e opi6ti6 sveta.Bravo na tebe,vaprosa e zakvo mi se obqsnqva6,evalata na lesbiikite i geiovete,da sa jivi i zdravi,az sam bisexualna i kvo???Ti ako 1 duma be6e razbrala ot tova,koeto kazah,nqma6e da si tolkova zle da si misli6,4e obijdam nqkoi,a ti kato iska6 da se 4ustva6 obidena - Be my guest. :?

ti kato si tolkova otvorena znae6 li se ti kakvo iska6 "мъжки полов орган" ili ne6to drugo kato se zatapvame pone da go pravim kato horata

WOW tva li ti e zatapvaneto?? :lol: :lol: Mi daam,da znae6 zatapi me...A mejdu drugoto samo da ti kaja,tva 4e si lesbiika,a ne si mnogo naqsno s ponqtieto bisexualnost,ne govori mn dobre za tebe.A ina4e hora kato teb bi trqbvalo da znaqt,4e tuk stava vapros za psihika,ne za izbor,koeto e i sa6tnostta na temata.A na predi6niq ti komentar mqstoto izob6to ne mu be6e tuk - taka,4e da - ne si mn v 4as mai. :?

massar4eto
12-29-2008, 21:32
vi6 kvo mnogo dobre znam kakvo e da si bi,les i pasivna taka 4e hodi pravi nqkade 6pakli

JUSTDNB
12-29-2008, 21:34
:lol: Dobre,otivam...

belle90
12-30-2008, 08:19
massar4eto nedei da obijdash taka zashtoto v tozi forum horata prosto si davat mmnenieto i ne mislq che trqbva da gi napadash nedei da stavash ot oniq zlobnite mnogo e grozno ....tova e priqtelski suvet

mirmark
12-30-2008, 09:50
Леле в тази тема много гейове, много лезбийки и адски много ебачи има!!!
Не разбрах само тези ебачи кого оправят като почти всички са лезбийки - явно гейовете.

belle90
12-30-2008, 09:51
ахаха ние хетеросексуалните просто си даваме мненията тук за какво ебане иде реч :D :D :D :-P

nik4ooo
12-30-2008, 10:34
аз бях чела,че момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже. Искам да кажа,мислите ли,че някои от факторите на средата и самия живот те превръща в обратен и по-специално за лесбийките или се раждаш с това в себе си?

Zna4i nqkoi ot fakturite naistina okazvat vliqnie vurhu tova kak 6te se razvie edin 4ovek, no ne mislq 4e ako obi4a6 pove4e maika si a si razo4arovana ot ba6ta si 6te stane6 lesbiika, za6oto maika mi i ba6ta mi sa razvedeni ot mnogo vreme, jiveq si pri mama mnoo q obi4am (ba6ta mi ne moga da go gledam), no ne sum lesbiika daje si imam mnogo seriozen priqtel,taka 4e ne mislq 4e tva e osnovata. :) :) :)

ANTIHUMAN
12-30-2008, 20:52
Abe ti ako si pro4ela 1 ne6to v taq tema nikoga nqma takiva prostotii da rusi6 tuka.I kvo kato si lesbiika,kvo,6e opi6ti6 sveta.Bravo na tebe,vaprosa e zakvo mi se obqsnqva6,evalata na lesbiikite i geiovete,da sa jivi i zdravi,az sam bisexualna i kvo???Ti ako 1 duma be6e razbrala ot tova,koeto kazah,nqma6e da si tolkova zle da si misli6,4e obijdam nqkoi,a ti kato iska6 da se 4ustva6 obidena - Be my guest. :?

ti kato si tolkova otvorena znae6 li se ti kakvo iska6 "мъжки полов орган" ili ne6to drugo kato se zatapvame pone da go pravim kato horata

Не намесвайте бисексуалните в тази тема, че се нервя!
Massar4eto нима не знаеш следната фраза: ,,Бисексуалните са като докоснати като от ангел, защото взимат най-хубавите и красиви плодове и от двете дървета!''

Поне като се затапваме да се затапваме като хората! :)

Кой знае колко е тъпо хетеросексуалните като четат!
Хомосексуални срещу Бисексуални! Епа такова не бях виждал, ама видях! :lol:
П.П. Айде и двата лагера да мълчат! :)

JUSTDNB
12-30-2008, 21:02
Homosexualni sre6tu bisexualni - Boje opazi! Prosto ima hora,koito vlizat,za da davat mneniq i takiva,koito vlizat,samo i edinstveno,da obijdat,kato taka se zablujdavat,4e izkazvat nqkakvo mnenie.Tva e.


P.S:Za posleden put pi6a v taq tema sas sigurnost,to nqma kakvo pove4e da se kaje... :lol:

tequila
12-30-2008, 23:11
Аз имам да кажа нещо... Всъщност войната между хомо и бисексуални е жестока... Хич не е смешно даже...

massar4eto
12-31-2008, 08:23
Abe ti ako si pro4ela 1 ne6to v taq tema nikoga nqma takiva prostotii da rusi6 tuka.I kvo kato si lesbiika,kvo,6e opi6ti6 sveta.Bravo na tebe,vaprosa e zakvo mi se obqsnqva6,evalata na lesbiikite i geiovete,da sa jivi i zdravi,az sam bisexualna i kvo???Ti ako 1 duma be6e razbrala ot tova,koeto kazah,nqma6e da si tolkova zle da si misli6,4e obijdam nqkoi,a ti kato iska6 da se 4ustva6 obidena - Be my guest. :?

ti kato si tolkova otvorena znae6 li se ti kakvo iska6 "мъжки полов орган" ili ne6to drugo kato se zatapvame pone da go pravim kato horata

Не намесвайте бисексуалните в тази тема, че се нервя!
Massar4eto нима не знаеш следната фраза: ,,Бисексуалните са като докоснати като от ангел, защото взимат най-хубавите и красиви плодове и от двете дървета!''

Поне като се затапваме да се затапваме като хората! :)

Кой знае колко е тъпо хетеросексуалните като четат!
Хомосексуални срещу Бисексуални! Епа такова не бях виждал, ама видях! :lol:
П.П. Айде и двата лагера да мълчат! :)


moje da vzimat nai hubavite ne6ta ama ne sa orientirani v tva koeto iskat. :P

kat4enceto
12-31-2008, 09:44
А ти тъп/а ли си се родил/а или си станал/а такъв/ва?

tequila
12-31-2008, 09:54
А нали се сещате, че бисексуален не значи ПОЛИгамен ?!?!?!

ANTIHUMAN
01-02-2009, 00:36
Abe ti ako si pro4ela 1 ne6to v taq tema nikoga nqma takiva prostotii da rusi6 tuka.I kvo kato si lesbiika,kvo,6e opi6ti6 sveta.Bravo na tebe,vaprosa e zakvo mi se obqsnqva6,evalata na lesbiikite i geiovete,da sa jivi i zdravi,az sam bisexualna i kvo???Ti ako 1 duma be6e razbrala ot tova,koeto kazah,nqma6e da si tolkova zle da si misli6,4e obijdam nqkoi,a ti kato iska6 da se 4ustva6 obidena - Be my guest. :?

ti kato si tolkova otvorena znae6 li se ti kakvo iska6 "мъжки полов орган" ili ne6to drugo kato se zatapvame pone da go pravim kato horata

Не намесвайте бисексуалните в тази тема, че се нервя!
Massar4eto нима не знаеш следната фраза: ,,Бисексуалните са като докоснати като от ангел, защото взимат най-хубавите и красиви плодове и от двете дървета!''

Поне като се затапваме да се затапваме като хората! :)

Кой знае колко е тъпо хетеросексуалните като четат!
Хомосексуални срещу Бисексуални! Епа такова не бях виждал, ама видях! :lol:
П.П. Айде и двата лагера да мълчат! :)


moje da vzimat nai hubavite ne6ta ama ne sa orientirani v tva koeto iskat. :P

massar4eto явно ти не си ориентиран/а! Това, че харесват и двата пола не ги прави неориентирани! Но има ли смисъл да ти обеснявам? Не, няма!
Приятна вечер ти желая и не се изказвай неподготвен/а! :wink:

GuessNYC5
01-25-2009, 21:26
hahahahahahah az dokato stignah do poslednata stranica zabravih kakva e temata :D:D:D zapo4vate da se hvashtate i za nai malkoto.. a po temata .. pri razvitieto i osuznavaneto na nqkoi neshta ot jivota .. horata se orientirat :] spored men ;] :oops:

SiSsKkAa
01-25-2009, 21:28
Защо във форум за тийнейджъри и в раздел секс трябва да има 100 теми за лесбийки и гейове достатъчно са развратени тийнейджърите за да им бутаме допълнителни фитили и за тяхната ориентация.Дайте по-смислени теми

tequila
01-25-2009, 21:38
Извинявай, ама значи според теб развращаваме децата, така ли ? :x

SiSsKkAa
01-25-2009, 21:53
Ми според мен в съзнанието на тийнейджърите трявба да им разясняваме във форум за Секс начина,по който могат да се предпазват от него а не да пускаме теми колко яки са лесбийките и гейовете и после да псуваме,че има много гейове примерно.Лично мнение!Не мисля,че тези теми има изобщо някакъв смисъл дали харесваме гейове и лесбийки хах,че ние ако харесвахме гейове или лесбийки шяхме да сме гейове и лесбийки не е ли така?

psychopath
01-25-2009, 22:09
лесбийките само у филмите иначе смърт! 8)

varnen4e
01-25-2009, 22:46
Стават разбира се. Практически е невъзможно да се родиш лесбийка.

beretta92sd
01-26-2009, 11:21
Стават след като някои момче неси свърши работата качествено със сефтетой и момичето се уплашва за следващите пъти и решава да обърне резбата :)) Или ако неполучава достатчно разбиране от страна на момчето какво точно иска и как да го направи .За това ей ги момичетата всичките искат едно и също и знаят как да си го направят и да си доставят удовоствие така че да им хареса.

NeSumJenaTi
01-26-2009, 11:44
Може би това е вече обсъждана тема,но според вас как стоят нещата с лесбийките по-специално. Дали всяка се ражда по този начин и по-късно през пубертета изпитва влечение само към жени или точно през пубертета се сформира сексуалността й като такава,или нещо в живота й я кара да стане такава...аз бях чела,че момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже. Искам да кажа,мислите ли,че някои от факторите на средата и самия живот те превръща в обратен и по-специално за лесбийките или се раждаш с това в себе си?


Доколкото знам това е генетично и те се раждат такива . Просто самата наклонност към другият пол се проявява в различни периоди от живота , при различните хора . Имах една позната , която беше разведена с две големи деца и беше лесбийка . На 30 и няколко години беше и каза , че след развода всъщност е разбрала , че е лесбийка и иска само жени .

mirmark
01-26-2009, 13:47
Може би това е вече обсъждана тема,но според вас как стоят нещата с лесбийките по-специално. Дали всяка се ражда по този начин и по-късно през пубертета изпитва влечение само към жени или точно през пубертета се сформира сексуалността й като такава,или нещо в живота й я кара да стане такава...аз бях чела,че момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже. Искам да кажа,мислите ли,че някои от факторите на средата и самия живот те превръща в обратен и по-специално за лесбийките или се раждаш с това в себе си?


Доколкото знам това е генетично и те се раждат такива . Просто самата наклонност към другият пол се проявява в различни периоди от живота , при различните хора . Имах една позната , която беше разведена с две големи деца и беше лесбийка . На 30 и няколко години беше и каза , че след развода всъщност е разбрала , че е лесбийка и иска само жени .

не съм съгласен с този довод. Това, че на 30 и след развода е разбрала не говори за наследственост

tequila
01-26-2009, 16:24
Стават след като някои момче неси свърши работата качествено със сефтетой и момичето се уплашва за следващите пъти и решава да обърне резбата :)) Или ако неполучава достатчно разбиране от страна на момчето какво точно иска и как да го направи .За това ей ги момичетата всичките искат едно и също и знаят как да си го направят и да си доставят удовоствие така че да им хареса.
А е тва е супер грешна представа... Жалкото е че повечето хора така мислят...

JUSTDNB
01-26-2009, 17:09
Може би това е вече обсъждана тема,но според вас как стоят нещата с лесбийките по-специално. Дали всяка се ражда по този начин и по-късно през пубертета изпитва влечение само към жени или точно през пубертета се сформира сексуалността й като такава,или нещо в живота й я кара да стане такава...аз бях чела,че момичета,които са разочаровани от бащите си и обичат повече майките си стават обратни...или както е с гейовете-ако не се понасят с майките си ,просто само харесват мъже. Искам да кажа,мислите ли,че някои от факторите на средата и самия живот те превръща в обратен и по-специално за лесбийките или се раждаш с това в себе си?


Доколкото знам това е генетично и те се раждат такива . Просто самата наклонност към другият пол се проявява в различни периоди от живота , при различните хора . Имах една позната , която беше разведена с две големи деца и беше лесбийка . На 30 и няколко години беше и каза , че след развода всъщност е разбрала , че е лесбийка и иска само жени .

не съм съгласен с този довод. Това, че на 30 и след развода е разбрала не говори за наследственост

Estestveno,4e govori za nasledstvenost!Lesbiikite se rajdat takiva,razberete i se porazrovete malko da vidite ebati!A drugata rabota e osaznavaneto.Ti moje da se rodi6 lesbiika i da ne go osaznava6,dokato ne stane6 na 30 i kvo tva ne zna4i,4e sega si re6ila da stane6 takava,a 4e sega si go osaznala!I ne,ne stava "obra6taneto na rezbata" 4rez iznasilvaniq,ili doma6no nasilie ot ba6tata,ili tva,4e momi4eto "ne si e napravilo sefteto kato 'orata".Moga samo da kaja pffffff,ni6to vqrno nqma.Saveta mi e - 4etete i togava pi6ete,6oto kato kajete - "Estestveno,4e stavat takiva,nikoi ne se rajda obraten" i ste sme6ni super mn...

mimsiii
01-28-2009, 12:30
=D> ЧЕСТИТО !!! Лесбийка е !!!! :D :D :D

varnen4e
01-28-2009, 12:33
=D> ЧЕСТИТО !!! Лесбийка е !!!! :D :D :D
:D :D :D

ExoticPeace
03-03-2011, 10:06
Не знам случй на бебе-гей. Гейовете не се раждат такива. Те стават в определен момент. Може да е по време на детствто, може при пуберитета, а може и по-късно!

Значи едните се раждат такива.Имаше някакво научно определение което не си направих труда да запомня.Но всеки човек в тялото си има мъжки и женски "клетки" ( или каквото беше там).При хамосексуалните жени,обаче женските "клетки" преобладават,което ги кара да изпитват влечение от същия пол.

А вторите,в последствие стават такива.Определена причина няма.Едните просто се влюбват в същия пол.Други решават,че нежната ласка им допада повече от колкото мъжката.Трети поради някаква друга причина..
Няма факти по втория случай (който между другото е по-често срещания).

Но едно със сигурност е така."Ти НЕ си Хомосексуален,ако не изпитваш чувства към същия пол."!

Има такива хора който са спали със същия пол,но няма ли привличане и чувства те просто не са Хомосексуални,а по-скоро експериментират в спалнята.

ExoticPeace
03-03-2011, 10:16
Стават след като някои момче неси свърши работата качествено със сефтетой и момичето се уплашва за следващите пъти и решава да обърне резбата :)) Или ако неполучава достатчно разбиране от страна на момчето какво точно иска и как да го направи .За това ей ги момичетата всичките искат едно и също и знаят как да си го направят и да си доставят удовоствие така че да им хареса.
А е тва е супер грешна представа... Жалкото е че повечето хора така мислят...


+1


Значи незнам защо повечето хора си мислят,че някой "обръща резбата" поради разочарование!? Не е така.Нито пък теорията,че една жена става хомосексуална,понеже не е срещната "истински мъж".Грешни представи имате,приятели мои,съжалявам.

По тази логика половината женско население да е обратно?Всяка жена е имала поне един път с некадърен мъж,така да го наречен,но те не минават на другия бряг поради тази причина.Колко малтретирани жени има?Домашен,физически и психически тормоз?! Аз не знам за нито един такъв случай в който жена,минава към жени поради грешка на мъж.

Съжалявам момчета,просто не сте вие причината.

rali4ka1
03-03-2011, 18:35
Аз лично станах такава.Нищо не се е случило ,за да стана такава.Просто не ме кефят мъжете.

ZaicheNaXeroin
03-03-2011, 18:50
едно малко дете няма сексуална ориентация и няма как да се разбере хетеро ли е или хомо докато не дойде пубертета

NomNomNom
03-03-2011, 19:03
Но то започва да изпитва сексуално влечение към рандом неща и хора след няколко месеца ^

Причините за сексуалната ориентация в повечето случаи се коренят в събитията през фалическия етап. Зависи от това в каква среда е детето, кое как му се поднася .
Чак и тема сте направили, вместо да прочетете някое помагало по психоанализ .

Примерно, майка ми командори у нас, винаги е била шефа, тя се е грижела за всички, заради това и аз съм властна , и съм бисексуална .
Винаги съм смятала, че трябва да притежавам пенис, но пък обичам женственото в себе си ( а то всъщност е в изобилие, външо нямам нищо мъжко :D ) .

ZaicheNaXeroin
03-03-2011, 19:40
ами аз когато бях малка мразех всички мъже :D виждаха ми се много грозни и направо страшни :lol: чак в пубертета осъзнах че всъщност ме привличат