PDA

View Full Version : Как ще възпитате детето си за...



The_69
07-28-2008, 12:35
ако то е от другия пол, как ще го възпътате да се държи с противоположния (тоест с вашия)? И на колко години ще го посъветвате най- рано да започне да прави секс (мн ще са ми интересни отг на момчетата :D ) А, и на колко год ще го хванете на разговор за онезииии "срамни" работи...

marilyn
07-28-2008, 12:42
Странна тема :D Аз лично не искам да имам деца :grin: :grin: :grin:

_InSaNe_
07-28-2008, 13:03
то още не се е родило пък да мисля от кфа възраст да го посъветвам да започне полов живот... :lol:

nesito
07-28-2008, 13:20
am.... mejdodrugoto mn gotina tema... :) aami az li4no mislq 4e trqbva da se zapo4ne na 12 godini 6toto kato vijdam 4e tuka pi6at 4e sa zapo4nali da praat sex na 13 izvinqvai ama na 13 si o6te xiper malko dete koeto prosto go tresat xormonite nz dali sum prava no az iskam sled 16 godini... mn mom4eta napirat ama.... nqma da stane. :lol: zatova trqbva da se obqsni na decata po ot rano za da sa informirani no.. ako sa re6ili da go pravqt... da si tro6at glavite 8-) :-o ! nadqvam se da ste suglasni s men :) ako ne ste va6a si rabota... 8-)

cherinka
07-28-2008, 13:20
Не знам до колко е правилно да говорим в момента как и какво ще правим с децата си, понеже сме прекалено малки (млади) и след време сто процента всичко ще се извърти в друга посока.
Но, лично аз, като пример от майка ми, мисля, че е доста наложително и приемливо още от ранна възраст - 6-7 годинки да държа фронта с разговори, споделяне, училище, проблеми в училище, с приятели и т.н и да не му натяквам нението си и да го изслушвам и да се опитвам да го разбирам и да му давам някакви съвети и насоки какво да прави, за да може така постепенно да се изгради едно доверие между нас, за да може като стане тийнейджър да ми казва всичко.. айде, не всичко, ама поне голяма част от това което мисли, чувства, има като разбиране и смята да (на)прави.
Дано да имам тези нерви, и също така, да имам достатъчно време, за да му обръщам достатъчно внимание, защото не искам да го оставям на произвола на съдбата...... :-o

cherinka
07-28-2008, 13:22
am.... mejdodrugoto mn gotina tema... :) aami az li4no mislq 4e trqbva da se zapo4ne na 12 godini 6toto kato vijdam 4e tuka pi6at 4e sa zapo4nali da praat sex na 13 izvinqvai ama na 13 si o6te xiper malko dete koeto prosto go tresat xormonite nz dali sum prava no az iskam sled 16 godini... mn mom4eta napirat ama.... nqma da stane. :lol: zatova trqbva da se obqsni na decata po ot rano za da sa informirani no.. ako sa re6ili da go pravqt... da si tro6at glavite 8-) :-o ! nadqvam se da ste suglasni s men :) ako ne ste va6a si rabota... 8-)Ха-ха-ха!
Тръгни да му говориш на детето си от 13 годишна възраст за секс и колко е лошо, па да видим дали няма да го направи и после да те обори с думи и доводи, че се е почувствало готово 8-)
Децата ви не са само да ги възпитавате относно секса, бе, хора!

didi_baby
07-28-2008, 13:24
Много ми е рано да мисля за деца

ell_ownz
07-28-2008, 13:31
shte go vuzpitam da se otnasq sas momi4etata kato kavaler i da ne gi unijava i obijda, za sex razgovorite se po4vat ot nai ranna vazrast, she my kypq ot onezi enciklopedii deto pishe si4ko za polovata sistema i she my kaja 4e ne e preporu4itelno da po4va polov jivot predi 16, kakto i 4e za celta trqbva da e nameril podhodqshto momi4e koeto da obi4a [ i tq da e saglasna est ]... tfa e nai vajnoto koeto moje da se kaje spored men

Seducti0n
07-28-2008, 21:53
Няма значение какъв е полът на детето.
Както на момичетата, така и на момчета трябва да се говори.
Всеки родител, който счита себе си за отговорен, трябва да направи необходимото за да може детето му да има минимална сексуална култура.Идеята е в това да може да пази себе си и партньора си, независимо от възрастта.Това е и основната грешка на родителите-мислят си е твърде рано за започването на разговори, а всъщност са в заблуда.
Ако момиче забременее задължително е пропаднала, куха лейка, а никой не се замисля, че просто понякога така се стичат обстоятелствата или пък родителите не са направили необходимото за да научат дъщеря си как да се пази.

Искам детето ми да е наясно с нещата, които върши, да съзнава отговорността придружена с всяко едно негово решение.Въобще искам да е разсъдливо и да се научи само да се грижи за себе си.Да вижда в мен преди всичко приятел и след това родител. :)

50cent
07-28-2008, 22:00
значи ако разбера че е погледнала и ако ще и помирисала друго момче ще я бъхтя ако разбера че въобще е могла да си помисли за секс ще я бъхтя докъто не стане поне на 32-33 години някма да и дам да прави секс ще я бъхтя