PDA

View Full Version : Ръцете?



Clara_
07-28-2008, 12:49
Махате ли си космите на ръцете? само моми4етата плсс

SeXyL[!]Nk@
07-28-2008, 12:56
Махам си ги да,чрез епилация. :grin: Бая боли,но...... :D 'търпи бабо за хубост'си повтарям. :D 8-)

iPurple
07-28-2008, 13:00
И аз си ги махам. С кола маска или епилатор..

nailana
07-28-2008, 13:07
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна :-)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-28-2008, 13:13
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна :-)

Мажи ги с крем здраве!

RakiqLady
07-28-2008, 13:15
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна

Аз на ръцете не ги махам, но по краката имам същите белези и пъпки и нз как да ги махна :( Ти какъв епилатор си ползвала?

nailana
07-28-2008, 13:16
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна :-)

Мажи ги с крем здраве!

Ползвах,ама белезите не ги е излекувал засега,но при акне помага! :)

nailana
07-28-2008, 13:17
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна

Аз на ръцете не ги махам, но по краката имам същите белези и пъпки и нз как да ги махна :( Ти какъв епилатор си ползвала?

А на braun....чувала съм,че от Филипс се появяват такива...но както ми казаха по - горе ще пробвам пак с крем Здраве.Дано помогне.Пробвай и ти.Самият крем е много добър.

sky_l
07-28-2008, 13:21
Аз не ги махам.Не си личат толкова и сега даже започнаха да ми стават руси от слънцето.

MaLty
07-28-2008, 13:24
мда махам ги :)

nesito
07-28-2008, 13:25
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна ! ima specialni kremove na veet koito gi premaxvat. probvai gi... 6e ti pomogne 8)

nesito
07-28-2008, 13:26
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна ) ! ima specialni kremove na veet koito gi premaxvat. probvai gi... 6e ti pomogne 8)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-28-2008, 13:29
Мажи ги с крем здраве!

Ползвах,ама белезите не ги е излекувал засега,но при акне помага! :)

В такъв случай ходи в някоя аптека и питай за специален гел за белези! Имаше някакъв, рекламираха го по тв, но не мога да се сетя как се казваше!

nailana
07-28-2008, 13:35
И аз с епилатор,обаче ми се появиха някакви пъпчици и сега са белези сякаш.И вече само с кола маска.Ако някой знае как да ги махна тея белези ще съм му много благодарна ) ! ima specialni kremove na veet koito gi premaxvat. probvai gi... 6e ti pomogne 8)


Крем на veet за белези,така ли?Мерси много :-)

vamp
07-28-2008, 13:42
Nk@]Махам си ги да,чрез епилация. :grin: Бая боли,но...... :D 'търпи бабо за хубост'си повтарям. :D 8-)

Добре правиш!Гнус ме е от момичета с косми по ръцете,няма значение руси или не,ако са гъсти,дори мъх да са ,много е отравително!И без оправданията на някои ,че били руси,това няма никакво значение!

preichetoy
07-28-2008, 14:21
Естествено, че си ги махам!

nailana
07-28-2008, 14:21
Nk@]Махам си ги да,чрез епилация. :grin: Бая боли,но...... :D 'търпи бабо за хубост'си повтарям. :D 8-)

Добре правиш!Гнус ме е от момичета с косми по ръцете,няма значение руси или не,ако са гъсти,дори мъх да са ,много е отравително!И без оправданията на някои ,че били руси,това няма никакво значение!

Бравооооо! =D> =D> =D> =D> И нас ни дразни!Откри топлата вода!

mirelS
07-28-2008, 14:43
Kontratubeks e gela protiv belezii :)

SwEeT_PriNceSsS
07-28-2008, 20:48
махам ги да.. задължително.. много ме дразнят.. по принцип ги махам с епилатор но и с кола маска съм ги махала.. с кола маска боли по-малко защото болката е няколко седкунди.. ама с епилатора.... :shock: доста си боли .. поне мен де.. въпреки че ги махам вече 2 година още ме боли. :o

niksy_bub
07-28-2008, 20:53
от много момчета съм чувала,че момичетата с косми по ръцете ги отвръщават.И аз си ги махам с епилатор..не ме боли изобщо един път с кола маска пробвах ама не издържах така да се каже :D

Marge
07-28-2008, 21:02
Аз пък не ги махам, идобщо не им обръщам внимание

i_hate_you_but_i_love_you
07-29-2008, 10:41
махам си космите на ръцете с епилатор от 3-4 месеца.. първите 2 пъти ме боля обаче после не :)

GbSy
07-29-2008, 10:50
Не ги махам, все пак съм на тринайсет.

MaLty
07-29-2008, 10:53
Не ги махам, все пак съм на тринайсет.

е кфо и аз съм на толкова пък ги махам..няма значение на колко си :-o

surrender_
07-29-2008, 11:02
Махам ги, с епилаторче :) :P

FairyNymph
07-29-2008, 11:06
аз пък много си ги обичам, тия дето ги било гнус от хора с косми по ръцете да не ме приближават тогава :)))))) не искам да си ги махам и не мога да повярвам как може да се гнусите от нещо естествено?все едно да се гнусите, ако някое момиче не си е оправило веждите.. уотевъ :) секи с мнението си

nikinkaa
07-29-2008, 12:17
аз пък много си ги обичам, тия дето ги било гнус от хора с косми по ръцете да не ме приближават тогава :)))))) не искам да си ги махам и не мога да повярвам как може да се гнусите от нещо естествено?все едно да се гнусите, ако някое момиче не си е оправило веждите.. уотевъ :) секи с мнението си
mdaam...wun6niqt vid ne bil wajen,a za takowa drebno neshto se gnusqt...bulgarska mu rabota :?

6emet4e
07-29-2008, 12:18
и аз ги махам-с епилатора.Първите пъти болеше малко,ама се свиква :P

nailana
07-29-2008, 12:27
аз пък много си ги обичам, тия дето ги било гнус от хора с косми по ръцете да не ме приближават тогава :)))))) не искам да си ги махам и не мога да повярвам как може да се гнусите от нещо естествено?все едно да се гнусите, ако някое момиче не си е оправило веждите.. уотевъ :) секи с мнението си

Естествено,че не е нужно.Но примерно ако имаш малко повече и те дразнят - тогава да.Но ако не са много,и не се виждат особено и ги махнеш,те ще започнат да растат повече.Мен примерно ме дразнят и ги обезкосмявам.

Wrathchild
07-29-2008, 12:36
Аз пък не ги махам. И нямам такова намерение, пък който ще да ме харесва, аз до сега не съм се оплаквала от липса на мъжко внимание. Ако ми бяха тъмни да, но са руси пък и някакви такива къси, че дори на допир не се усеща. Питали са ме 'ама ти да не си си епилирала ръцете?'. Общо взето на който както му харесва...

dan dan dan
07-29-2008, 12:39
Естествено, че си ги махам!
+1 :grin:

little_elf
07-29-2008, 17:33
Аз пък не ги махам. И нямам такова намерение, пък който ще да ме харесва, аз до сега не съм се оплаквала от липса на мъжко внимание. Ако ми бяха тъмни да, но са руси пък и някакви такива къси, че дори на допир не се усеща. Питали са ме 'ама ти да не си си епилирала ръцете?'. Общо взето на който както му харесва...
+1 :)

rachel_billson
07-29-2008, 19:03
s epilator.otnachaloto boleshe,no se svikva :-D

assd
07-29-2008, 23:07
Nk@]Махам си ги да,чрез епилация. :grin: Бая боли,но...... :D 'търпи бабо за хубост'си повтарям. :D 8-)

Добре правиш!Гнус ме е от момичета с косми по ръцете,няма значение руси или не,ако са гъсти,дори мъх да са ,много е отравително!И без оправданията на някои ,че били руси,това няма никакво значение!
хаха бати тъпия си верно както всички разправят...

тва момичето има ли косми по ръцете или няма е най най най-последната грижа
а ако видиш момиче с косми по краката кво става? повръщаш ли... щото ако си запознат (в което твърде се съмнявам, щото май си достатъчно тъп) за да ги мине с епилатор трябва да станат половин сантиметър (или с колата същото), но както и да е, откъде да ги знаеш тия неща?

pepelq6kaaa
07-30-2008, 06:28
az vse o6et ne sam za6toto kat si pomislq kva bolka mi e na krakata edva izdarjam :shock:

WaterLilly
07-30-2008, 06:33
На мен не ми беше хрумвало, но опитах, като прочетох, че някои не ги боли с епилатор. Мен ме боли и не виждам смисъл да ги махам! Прекалено много скубе. Аз исках повече да ги махам, за да намалеят, а не за да изчезнат съвсем.

hellwoman
07-30-2008, 08:19
Махам ги... :-D

girl91
07-30-2008, 09:18
Естествено, че си ги махам!

Защо пък да е естествено? Някои момичета имат много светли косми, които не се виждат толкова и няма смисал да си ги махат.
Много малко момичета, които познавам си ги махат. Аз си ги махам отвреме навреме, но приятелят ми е против това.

fenkatakrisi952
07-30-2008, 09:25
Много ясно :D

PinkFloydSound
07-30-2008, 09:36
Мне, моите косми на ръците са супер малки, а и са русички.

Puky
07-30-2008, 10:29
И аз си ги махам. С кола маска или епилатор..
И аз така всеки месец. :) :)

firegirlll
07-30-2008, 16:13
аз пък много си ги обичам, тия дето ги било гнус от хора с косми по ръцете да не ме приближават тогава :)))))) не искам да си ги махам и не мога да повярвам как може да се гнусите от нещо естествено?все едно да се гнусите, ако някое момиче не си е оправило веждите.. уотевъ :) секи с мнението си
хахахх... признавам си,че и от това ме е гнус.. :grin:

babykiller_
07-30-2008, 16:17
дам с епилатор когато се сетя :)

Пей с Мен
07-30-2008, 16:41
Не ги махам,эащото нямам много и почти не се эабеляэват. :)