PDA

View Full Version : Въпрос към жените в форума



mn_sad
07-28-2008, 12:51
От тая година съм руса но косата ми колкото и да я боядисвам след първия ден на боядисването си е пак жълта и кестенява :( използвах Балсам за матиране на престиж перлено сиво,и ми стана сива косата поне не беше жълта макар да си личеше гадната ми кестенява коса.Въпроса ми е ако днес си купя Балсам на престиж само че за ПЛатинено руса коса ще ми се оправи ли косата?И след това пак мога да я мина с сивия балсам.Искам за септември да съм с хубава коса,не мога да я боядисам пак защото ще ми окапе :( а и да я боядисвамтя винаги ще си е кестенява само отгоре руса все едно :? :x не мога да се оправя с тази гадна коса :x имам една съседка,която беше с кестенява коса на руси ки(ури и преди месец се боядиса и и стана Идеално русааааааааа :shock: без кестенява коса само отдоло малко жълти оттенаци но те се махат не се забелязват вече :(

SeXyL[!]Nk@
07-28-2008, 12:54
Ами значи,ако искаш да получиш русо като на Гергана и Андрея например,трябва ти перхидрол,макар,че той изгаря косата и бая я унищожава.Но,ако го желаеш толко много,боядисай се с перхидрол. :)

mn_sad
07-28-2008, 12:58
само преди няколко дни се боядисах и косата ми взе да капе малко,ох много съм тъпа и проста трябваше поне август или септември да го направя :( не мога да я боядисам отново ще ми окапе.Въпроса ми беше за балсама току що го взех дали ще ми стане като на Гергана да кажем?Или Андрeя?Балсама е за платинено рус цвят нещо такова

SeXyL[!]Nk@
07-28-2008, 13:03
Еми с балсам,мисля че няма да стане такова русо.Не съм много сигурна но за това русо,което говориш само с перхидрол се постига. :)

RakiqLady
07-28-2008, 13:11
Спок, тя сама ще се оправи след няколко измивания. Може да ти помогне, ако след като я измиеш я обливаш с вода, в която си разторила сода за хляб и лимонов сок. Това "убива" жълтия цвят.

mn_sad
07-28-2008, 13:11
http://plamena-the-best.dir.bg/_wm/news/news.php?nid=152166&df=45&dflid=3 Ето такава коса искам като на Плами,мама се обади да ми каже че не е взела балсам за платинено рус цвят а е взела СИВ балсам,последния път косата ми беше няква кестеняво сива :? как да ми стане като на Плами без да я боядисвам защото ще ми окапе косата.Ако намеря от някой друг магязин Балсам за платинено рус дали ще стане?

mn_sad
07-28-2008, 13:17
това е гадната ми коса :( ако се опитвам пак да я оправя до септември хептен ще остана без коса :( боядисах я преди наколко дни и беше добре като я боядисах и като минаха няколко дни..ето такава ми е а като я измия имам чувството че се маха цвета и си става кестенява няква :-x :x :x :x

mn_sad
07-28-2008, 13:18
боядисвам я с Палете A 10 вече 3 пъти май...

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-28-2008, 13:24
Nk@]Ами значи,ако искаш да получиш русо като на Гергана и Андрея например,трябва ти перхидрол,макар,че той изгаря косата и бая я унищожава.Но,ако го желаеш толко много,боядисай се с перхидрол. :)

Не мога да разбера защо всичко трябва да се сравнява с чалгите :? Иначе съм съгласна за перхидрола, но най-добре ходи на фризьор да те нагласи, не си прави експерименти! Може и да постигнеш русото на Кристина Агилера :-D
http://prikachi.com/files/262575Y.jpg

mn_sad
07-28-2008, 13:29
не мога да отида на фризьор да ме боядиса защото само преди няколко дни се боядисах тоест преди седмиза и ми капеше малко косата а не я бях боядисвала 2 масеца май!А втората причина е че миналага година воята фризьорка като ми правеше кичурите щеше да ми удави в чешмата..да знам че звучи смешно но аз съм такава че не мога да издържам без въздух и имам операция на сливицата. :( охххххххххххххххххх искам да съм със хубава коса като на Плами като започна сега на даскало но аз тъпата накарах майка ми да ми я боядиса :( първия ден добре макар че не беше като на Плами а после пак ми става така косата и ето сега е няква кестенява :x хората за 2 3 боядисвания постигат желания ефект а аз тука като няква загубенячка :x ;(

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-28-2008, 13:34
На тази снимка си добре, защо не се харесваш?

ell_ownz
07-28-2008, 13:51
е na pitai q, iskala kato rysoto na Plami :D:D:D

mn_sad
07-28-2008, 13:53
това моето не прилича на русо,цвета на Плами е уникален жалко че не мога да го постигна

GaBiIi__
07-28-2008, 16:57
това моето не прилича на русо,цвета на Плами е уникален жалко че не мога да го постигна mm ne mislq 4e e unikalen kakto kazaha s perhidrol moje da se postigne vapreki 4e ii sega6niq ti cvqt mi haresva... am vajnoto e na teb da ti haresva edvali 6te ti opada kosata za 2 dena boqdisah bratov4edka mi 3 pai hah iii kosata ne i okapa ili ne6to podobno ;)

wdv
09-01-2008, 21:41
Ами купуваш си скъпа едно блондорче после слагаш една пепеляво руса боя и си екстра :)