PDA

View Full Version : Мнения относно Lepten



sTAkooo
07-28-2008, 13:51
Здравейте!Искам да попитам хора,които ползват този продукт,действа ли изобщо и дали си заслужава цената от 30 лв?

mwniche
07-28-2008, 14:25
Ми аз лично не съм го ползвала (нямам нужда), но имам познати които го ползват и не са доволни никакъв ефект.... Да ти кажа вс е строго индивидуално :)

Clara_
07-28-2008, 14:30
м и аз не съм го ползвала, но пак имам познати които са го ползвали и са доволни, но само докато го ползват..наистина има ефект, никакви пъпки и др такива...но като спреш употреба се появяват пак тай чее... прецени си за кфо става въпрос

gabeto_90
07-28-2008, 14:33
nqma smisul da si go vzima6!kazvam ti ot li4en opit.imah problem s liceto i ve4e bqh polzvala kakvo li ne i si vikam aide moje puk tva da pomogne.vzeh si go i za mesec nqkude svur6i.pupkite za4eznaha i si vikam yee super! i sled tva kato mi plamna liceto be6e mn gadno.i si namerih tuka vuv vuena edno i to mi pomogna mnogo sega nqmam ni6to po liceto . i taka ne pomaga leptena!

qg0dkata
07-28-2008, 14:35
Ох...тоя Лептен, направо нямам думи. :? .Аз не съм го ползвала, но познавам хора които са..Значи тва беше един човек на който цялото лице му беше в пъпки..Използвал Лептен, но нищо..Изобщо не помага..Незнам, мисля че на всеки различно, но като гледам..Ммм..досега на никой писал в темата не е помогнал този Лептен. :-o :?

07-28-2008, 14:39
Не съм го ползвала,но една моя позната си го беше взела,защото беше опитала какво ли не и не помагаше и когато започна да го използва се оказа,че и тои не помага.Тя не се маже много редовно,но казва,че нямало смисъл,защото нямал ефект.При всеки е много различно и строго индивидуално,но не знам дали си заслужава,защо не пробваш нещо примерно на Гарниер или Нивея има толкова много..защо искаш точно Лептен?! :-)

sTAkooo
07-28-2008, 15:26
Щото съм забелязал,че всеки казва,че действа и реших да попитам...Я тогава да ми предложите нещо подобно,ама наистина да изчиства гадните пъпки.

H8_mE
07-28-2008, 15:49
Здравейте!Искам да попитам хора,които ползват този продукт,действа ли изобщо и дали си заслужава цената от 30 лв?


zDravei!Purvo da se izvinq ,4e pi6a na latineca,no ne6to mi se e razbazikal ezika na kompa.Ta otnosno Lepten ne sum 4uvala nqkoi poznat da go e pozval i az samata ne sum go polzvala kakto i kakvoto i da e za pupki,za6otto az nqmam pupki.No spored men to nqma da ima efekt.Prosto sum skepti4na kum reklamite po televiziqta za takiva "4udni" produkti.A ti ako si go kupi6 6te e dobre da ni kaje6 dali ima efekt! :)

sTAkooo
07-28-2008, 16:14
Здравейте!Искам да попитам хора,които ползват този продукт,действа ли изобщо и дали си заслужава цената от 30 лв?


zDravei!Purvo da se izvinq ,4e pi6a na latineca,no ne6to mi se e razbazikal ezika na kompa.Ta otnosno Lepten ne sum 4uvala nqkoi poznat da go e pozval i az samata ne sum go polzvala kakto i kakvoto i da e za pupki,za6otto az nqmam pupki.No spored men to nqma da ima efekt.Prosto sum skepti4na kum reklamite po televiziqta za takiva "4udni" produkti.A ti ako si go kupi6 6te e dobre da ni kaje6 dali ima efekt! :)
С удоволствие,но едва ли..то другите юзери ме разубедиха вече :))

LadyDy
07-28-2008, 16:20
Acne Out

rusalchica
07-28-2008, 18:47
дйй

GabisiTa
07-28-2008, 20:03
Щото съм забелязал,че всеки казва,че действа и реших да попитам...Я тогава да ми предложите нещо подобно,ама наистина да изчиства гадните пъпки.

На някой им действа, на други не, зависи от кожата.. Аз ще те посъветвам да отидеш на дерматолог. Аз преди време имах доста проблемна кожа, отидох на дерматолог, който ми препоръча един лосион и от него наистина ми се оправи лицето.. :) Може да опиташ, нищо не губиш :)

xpucuto
07-28-2008, 20:10
Миналата година една приятелка си го взе, защото тя има много проблемна кожа :( и НЕ И ПОМОГНА въобще само си даде парите на вятъра.Тя отиде на дерматолог и предписаха някви работи дето се маже с тях и кожата и се изчисти.
Не си го взимай не си заслужава :)

SeXyL[!]Nk@
07-28-2008, 20:12
Не съм го използвала,защото не ми е трябвал такъв продукт,но дори да ми потрябва,точно пък Lepten няма да го използвам,по- простата причина,че е един от най-рекламираните продукти в България,а което много го рекламират обикновенно е пълен боклук.

sTAkooo
07-28-2008, 20:21
Благодаря на всички за мненията ви,значи се отказвам от тоя Лептен,така че ще видя какво ще направя,но няма да си оставя така кожата 100% :D Айде лека вечер на всички и отново мерси за съветите ви!

niksy_bub
07-28-2008, 21:35
м и аз не съм го ползвала, но пак имам познати които са го ползвали и са доволни, но само докато го ползват..наистина има ефект, никакви пъпки и др такива...но като спреш употреба се появяват пак тай чее... прецени си за кфо става въпрос
и аз така съм чувала ... :?

st1ka
07-28-2008, 21:45
И мои познати също не са доволни, но все пак при различен тип кожа действа различно.

sTAkooo
07-29-2008, 10:48
Ясно,ама нямам намерение да рискувам,че ако се прецакам... :D

FairyNymph
07-29-2008, 11:10
ми нз аз съм като цяло песимистично настроена към всичките им реклами, продукти и изобщо като стане дума за Лептен гледам с недоверие.Една моя приятелка си беше взела такова и лицето и стана още по-зле.А тия от рекламата не ви ли мязат с малко нарисувани пъпки?! :D :D :D