PDA

View Full Version : Въпрос за обезкосмяване



ludisuvurshen
07-28-2008, 14:43
На 19 години съм, момче съм, всички приятели и познати момчета се обезкосмяват навсякъде..дали да направя тази стъпка или по хубаво е да бъда такъв какъвто съм?! Моля за съвет

07-28-2008, 15:21
Направи я :)

FeelMyPain
07-28-2008, 15:42
Бягай в "козметика".Слабо ме интересува дали ще си обръснеш гъза или не. :x :o

malko_pros
07-28-2008, 15:47
На 19 години съм, момче съм, всички приятели и познати момчета се обезкосмяват навсякъде..дали да направя тази стъпка или по хубаво е да бъда такъв какъвто съм?! Моля за съвет
еми както сам си решиш... закво друг трябва да взима решение место тебе.. аз се обезкосмявам... 8)

love_shu
07-28-2008, 16:17
Бягай в "козметика".Слабо ме интересува дали ще си обръснеш гъза или не. :x :o

:lol: :lol: :lol: :lol: +1 ...

btw тва в подписа ти рулира.. feel the ninja inside you :lol: :lol: :lol:

FeelMyPain
07-28-2008, 16:18
Бягай в "козметика".Слабо ме интересува дали ще си обръснеш гъза или не. :x :o

:lol: :lol: :lol: :lol: +1 ...

btw тва в подписа ти рулира.. feel the ninja inside you :lol: :lol: :lol:
Тва съм аз на млади години.. :oops:
Ама откъде да знам, че тоя петел е от Shao Lin :x :razz:

love_shu
07-28-2008, 16:21
Бягай в "козметика".Слабо ме интересува дали ще си обръснеш гъза или не. :x :o

:lol: :lol: :lol: :lol: +1 ...

btw тва в подписа ти рулира.. feel the ninja inside you :lol: :lol: :lol:
Тва съм аз на млади години.. :oops:
Ама откъде да знам, че тоя петел е от Shao Lin :x :razz:

ХахаАХхаАХАХах... нали?! Трябва да си носят табелки с имена и местожителство... :lol:

sLadkaTa_LoRi
07-28-2008, 16:24
ами направи го.. ако се чувстваш готов.. :D
иначе сам прецени дали си прекаленно "космат" за обезкосмяване или можеш и да пропуснеш! На мен лично не ми харесват момчета, които се обезкосмяват :)

blackfate
07-28-2008, 16:50
Защо трябва да си като всички ... И аз не харесвам напълно обезкосмени... Махни ги подмишниците и гениталийте .... останалото на никой не пречи ... може и краката, ако е много отчайващо положението :lol:

aniezina
07-28-2008, 16:50
На 19 години съм, момче съм, всички приятели и познати момчета се обезкосмяват навсякъде..дали да направя тази стъпка или по хубаво е да бъда такъв какъвто съм?! Моля за съветОбезкосми всичко освен краката, за мен е педераско и никога не бих се захванала с подобен мазен гущер. Иначе направи го, особенно ако водиш полов живот.

SK0RP10N
07-28-2008, 17:01
Az si brasna samo pishkata, che inache stava kato karpatska mechka.Drugoto go ne baram

ludisuvurshen
07-28-2008, 17:04
Аз точно за краката говоря..понеже ако не премахна космите повечето са свикнали с подигравка към мен

aniezina
07-28-2008, 17:05
Аз точно за краката говоря..понеже ако не премахна космите повечето са свикнали с подигравка към менти в ред ли ис! Нема ги бараш освен ако не искаш да се изпедерастиш! Т`ва е толкова гнуснооооо мъже да си бръснат краката :-x

girl_in_black
07-28-2008, 17:08
Не се бръсни! Нека голите охлюви не се увеличат с още един......

SpOrTs_GiRl
07-28-2008, 18:00
Аз точно за краката говоря..понеже ако не премахна космите повечето са свикнали с подигравка към менти в ред ли ис! Нема ги бараш освен ако не искаш да се изпедерастиш! Т`ва е толкова гнуснооооо мъже да си бръснат краката :-x
Подкрепям!! .. Мразя голи пилета!! .... Мъжа не е мъж, ако няма косми !! Не бих приема краката на приятеля ми да са по-гладки от моите .......... Отврат !!!!

aniezina
07-28-2008, 18:13
Аз точно за краката говоря..понеже ако не премахна космите повечето са свикнали с подигравка към менти в ред ли ис! Нема ги бараш освен ако не искаш да се изпедерастиш! Т`ва е толкова гнуснооооо мъже да си бръснат краката :-x
Подкрепям!! .. Мразя голи пилета!! .... Мъжа не е мъж, ако няма косми !! Не бих приема краката на приятеля ми да са по-гладки от моите .......... Отврат !!!!Още повече, че би ме подтискало гаджето ми да има по-гладки крака от моите :lol:

Playboycho
07-28-2008, 19:31
Run .. Run .. Run :D аз ти препорачвам да го направиш .. Но поне тези по краката ги остави !!


Ако се оценява колко е мажествено едно момче,по това колко косми има,значи сме го закасали .. Тва е най-маловажното по което да се оценява !!

SpOrTs_GiRl
07-28-2008, 19:35
Аз точно за краката говоря..понеже ако не премахна космите повечето са свикнали с подигравка към менти в ред ли ис! Нема ги бараш освен ако не искаш да се изпедерастиш! Т`ва е толкова гнуснооооо мъже да си бръснат краката :-x
Подкрепям!! .. Мразя голи пилета!! .... Мъжа не е мъж, ако няма косми !! Не бих приема краката на приятеля ми да са по-гладки от моите .......... Отврат !!!!Още повече, че би ме подтискало гаджето ми да има по-гладки крака от моите :lol:
Така разправях и на моя, който също имаше идея да си обръсне краката .. :D Разбих му всичките илюзии .. и като му казах това, че няма да понеса неговите да са по-гладки от моите той каза "ами ако стане така ще се допитваш до мен как да се обезкосмяваш :-P " :lol:

InDo
07-28-2008, 20:41
Абе я не ме занимавай щом гледаш другите си ЕДИН ГОЛЯМ КОМПЛЕКСАР И ИСКАШ ДА ИМ СЕ ХАРЕСАШ КАТО СИ МАХНЕШ КОЗИНАТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! :-x :-x

ludisuvurshen
07-29-2008, 21:39
Аз просто се допитвам бе, не съм компексар пффф