PDA

View Full Version : Ако може някой да даде съвет



last_kiss^^^
07-28-2008, 15:49
Та цялата работа е:познаваме се с едно момче от близо 1 година преди близо месец ми изпрати sms и аз на него,но нищо друго с една дума гледа ме се като се видим по пътя като писани яйца той-преди като ходех на урок минава покрай мен с колата си и заминаваше и то точно когато знаеше,че се връщам от урок.Обадих му се миналата седмица и исках да се видим,а той каза,че ще ми се обади на други ден да се видим,но нищо останах си с чакането.Да кажеш че липсва желание не.Незнам как изведнъж има желание,а примерно на другия ден не.Правил го е и друг път да ми каже че ще се обади и нищо-после се появява след около месец и аз тъкмо почвам да имам желание и край.НЕРАЗБИРАМ ЗА КАКВО БЕШЕ ТОЗИ SMS И ТОВА ГЛЕДАНЕ???Дайте съвет какво да правя:да ли да го забравя,което е невъзможно понеже работи за приятеля си и идва при него всяка седмица или да изчакам да происка и да го унижа по най-долен начин или нещо друго да наравя незнам ПОМАГАЙ ТЕ. :(
Благодаря предварително!

SuperSizee
07-28-2008, 15:56
Забрави го според мен ... Не знам какво е да пратя СМС + всичко останало и да не я потърся ... Не знам според мен си играе с теб взимаго като забавление или го е страх,че може да се влюби...

zaraaa
07-28-2008, 16:09
Един съвет от мен - с НЕСЕРИОЗНИ хора не се занимавай, тоест заеби го тоя! :o

last_kiss^^^
07-28-2008, 16:23
Забрави го според мен ... Не знам какво е да пратя СМС + всичко останало и да не я потърся ... Не знам според мен си играе с теб взимаго като забавление или го е страх,че може да се влюби...
И НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ МУ БЯХ ПИСАЛА ДА МИ СЕ ОБАДИ СЪЩИЯ ДЕН А ТОЙ ДОЙДЕ ПРИ ПРИЯТЕЛЯ СИ И СЪС СИГУРНОСТ СА МЕ КОМЕНТИРА ЛИ И НЕ МИ СЕ И ОБАДИ А КАТО МИНА ПОКРАЙ ПРЕДНАТА СЕМИЦА МИ ПОД СВИРКВА КАКВО ОЧАКВА.БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ-ЗАБРАВА И ДА СЕ НАДЯВА МЕ ЧЕ ЩЕ ГО ЗАБРАВЯ БЪРЗО ЗАЩОТО ГО ИСКАМ И ТО НАИСТИНА.

didi_baby
07-28-2008, 16:26
Не ти трябва такъв,спри да му обръщаш внимание и да се съгласяваш да ходите на кафе

SuperSizee
07-28-2008, 16:30
Малко трудни положения има , но не мога да разбера само след като не те оценява... Защо да го чакаш ?!

last_kiss^^^
07-28-2008, 16:39
Малко трудни положения има , но не мога да разбера само след като не те оценява... Защо да го чакаш ?!
Незнам и аз самата може би,защото е първият сериозен трепет...а относно чакането никога не оставям хората да се подиграват с мен и винаги си го връщам тъпкано,но в този случай май каквото и да направя ще се унижа...

miss_asi
07-28-2008, 17:09
Един съвет от мен - с НЕСЕРИОЗНИ хора не се занимавай, тоест заеби го тоя! :o

Claustrophobia
07-28-2008, 17:14
Съгласна съм! Забрави го..

LINKNOT
07-28-2008, 17:16
Не си губи времето да се тормозиш с такова момче. Ще срещнеш друг. \:D/

nevito0
07-28-2008, 17:19
хм ..аз не съм съгласна..

момчетата си мислят,че като се правят на незаинтересовани едва ли не ще им паднем на колене да им се молим и ще ги харесаме 8)

еми според мен си те харесва..остави го да се прави на идиот ..ак0 се някога ти се обади за кафе,не виждам нищо лошо да отидете :) Успех :-)

CherryBlossom
07-28-2008, 17:26
Един съвет от мен - с НЕСЕРИОЗНИ хора не се занимавай, тоест заеби го тоя! :o

x2

devine'
07-28-2008, 17:27
Абе момиче, това да не би да е последния мъж, че да се вкопчваш така в мисълта за него. Аз мисля, че тряа да му подпишеш пътния лист - оставяй го, не ти трябва човек дето ще те разиграва като маймуна. Имай поне малко уважение към себе си! :wink:

vilinanova
07-28-2008, 17:36
Абе остай го тоя и той незнае какво иска :?

Andreev
07-28-2008, 17:58
show him the way to the door 8)

elli4ka93
07-28-2008, 18:13
хахах доста са такива ноо въпроса е че те губят но не осъзнават друж се и ти по същия начин все едно не ти пука да видиш....:ппП

stealthyGirl
07-28-2008, 19:12
Ако нищо не беше предприела щях да те посъветвам да го направиш, но ти вече си пробвала... Остави нещата както са си, не му хвърляй многозначителни погледи, без смс-и и обаждания и ако те харесва ще те потърси, а ако не те или случайно не знае к'во иска просто няма да те търси.

SuperSizee
07-28-2008, 19:17
Малко трудни положения има , но не мога да разбера само след като не те оценява... Защо да го чакаш ?!
Незнам и аз самата може би,защото е първият сериозен трепет...а относно чакането никога не оставям хората да се подиграват с мен и винаги си го връщам тъпкано,но в този случай май каквото и да направя ще се унижа...

Оууу я стига глупости!...Как ще се унижаваш... :? Този трепет е само мираж за теб ... Мисли си като нещо,което не съществува,че е не реално,че го сануваш...Но просто недей да се нараняваш само ...Ако беше момче на твоето място си мисля,че би се напил до безобразие вечерта и на сутринта ще си каже тая не ме заслужава...Ти не е нужно да го правиш,а само втората част където е сутринтта :)

ivakavlad
07-28-2008, 19:20
зарежи го потърси си друг или е страхливец или просто човека си е гъделичкал егото типично за тъй наречените нарцисисти

last_kiss^^^
07-29-2008, 15:12
Ако нищо не беше предприела щях да те посъветвам да го направиш, но ти вече си пробвала... Остави нещата както са си, не му хвърляй многозначителни погледи, без смс-и и обаждания и ако те харесва ще те потърси, а ако не те или случайно не знае к'во иска просто няма да те търси.
Абе само времето ще покаже май на къде ще тръгнат нещата.

ThunderGoddess
07-29-2008, 15:23
Не се занимавай, адски е несериозен, дори и ако успееш да го уловиш веднъж, после ще береш ядове да го ловиш втори, трети път. Става прекалено объркавно и изнервящо, казвам ти го от личен опит.

GregoryHouse
07-29-2008, 15:41
Има ли вариянт в който ти умираш и той е щастлив до края на дните си?

last_kiss^^^
07-29-2008, 15:44
Има ли вариянт в който ти умираш и той е щастлив до края на дните си?
хах в смисъл,нещо не сханах много ясно...