PDA

View Full Version : Наште почват да ме дразнят ...



rogerio
07-28-2008, 16:48
Проблема ми е следния, стана нещо и наште вече почнаха да ме дразнят супер много. Примерите за които ме дразнят са много, но най - вбесявящото е, че когато телефона ми звънне, нали някой като ми пусне сигнал веднага питат кой ми е звъннал ... е това направо ме вбесява адски, мисля, че след като аз ни ги питам за това нещо, следователно и те не трябва да ме питат за това.
Някой да има такъв проблем с техните, да каже как се успокоява, вече за да се успокоявам почнах да спа по цял ден... :booooomb:

sladur4etyYy
07-28-2008, 17:03
:razz: ся изпадни в депресия щото ваще те питат кой ти звъни :D абе кажи им ''моя си работа'' и да не ти пука бря :D

SuperSizee
07-28-2008, 17:05
На колко си години ? :) Защото от тях зависят много работи и въпроси ...

ElisaDay
07-28-2008, 17:13
О, бе, да не ти пука :) И мен родителите ми някой път така се опитват да разберат нещо .. ама не е тяхна работа и толкова.Се пак и ние имаме право на личен живот.Точно тва кажи следващия път когато те питат - "не е ваша работа..аз нямам ли право на личен живот?"

SuperSizee
07-28-2008, 17:18
Това щях да му кажа,но какъв личен живот да имаш на 10 години ? :)

girl_in_black
07-28-2008, 17:19
Толкова ли не можеш да кажеш "един приятел" или "една приятелка",вместо да се дразниш за глупости.

Forest_girl
07-28-2008, 17:21
О боже, те са ти родители! Кво толкова се ядосваш. Просто им е интересно. Не разбирам кво има да криеш,а ако има просто им кажи, че е бил някой фр и готово. Мн ми е странно да се ядосваш за такива работи.

zvezdichkaaa
07-28-2008, 18:05
И мен ме дразнят,всяка вечер баща ми идва да ме пита,елемеинтарни неща,на който и сам може да си отговри,нооо той трябва да дойде и да ме пита само,за да ме дразни.Идва при мен и обсъжда с часове защо ми е такава сметката на тела,с кой си пиша,какво съм яла...Абе квото се сетите.Накрая,за да избегна тъпия разговор надувам музиката на макс и нечувам нищичко.

mwniche
07-28-2008, 18:27
Абее те и наще ме дразнят с многото си въпроси от рода на "кой звънна?" "И сега еди си кой що не излезе?" "с кой си пишеш" и всякакви такива простотии .... ама вече не им обръщам внимание ;) Отговарям кратко и те накрая се отказват ;) :grin: :grin: :-D :-D :-D

goldenfox
07-29-2008, 07:53
Ако си малка/малък,примерно 9-12г. и телефона ти звани постоянно нормално е да те разпитват,тревожат се за теб,може би си мислят,че някой ти досажда..знам ли :)
но ако примерно си над 15 годишна възраст вече е по-нормално да им се дразниш,може просто спокойно да седнеш с тях и да им кажеш че не искаш да те разпитват постоянно и че не си давал/а тел.на непознати някви да те тормозят 8) успех :-)

miss_asi
07-29-2008, 08:23
Питахаме докато не навърших 11 после-нищо.

qg0dkata
07-29-2008, 08:44
Амии..и мен понякога ме питат, но аз нищо не казвам, викам "Еее..сяя" :D И нищо ми не казват, защото знаят, че са приятелки, ама какво толкова се дразниш беее... :?

miloto_girl_4e
07-29-2008, 10:00
Ти се впрягаш за някакви дребни неща :) Дреме ти, че те питат, кажи им, че не ти е приятно да ти навлизат в личното пространство и така :)
И на мен малко ми е втръснало, че като GSM-а ми звънне или получа смс и издаде звук наще ме питат учудено какво става :D :D , но чак да се дразня.. :)

Maeva
07-29-2008, 10:25
Когато на мен ми звънне телефона, баща ми на момента започва да ме базика и когато вдигна се започва " КОй е тате, кой, кой , кой те търси, кажи кой деееее, айде деее" тва се случва по време на разговора и доста често не мога да чуя какво ми говори другия... 8-) :lol: И като ме стрелне някой и ме питат кой е отговарям "Господ" :-P

Crissy [*]
07-29-2008, 10:33
Ммм .. майка ми също винаги ме пита и аз винаги и отговарям нещо от сорта на 'моя си работа' 'все едно' .. То и писва да ме пита и си млъква ^^

Impossible_Is_Nothing
07-29-2008, 10:44
хах, и мен непрекъснато ме питат кой ми звъни, кво си говорим и т.н. ПОнякога дори майка ми като си говорим нещо със сестра ми и веднага трябва да пита за кво си говорим :D Ама вече не й обръщам внимание. Прави се на сърдите 5-10 минути и после й минава :D

mhmhmhmhm
07-29-2008, 10:55
хаха и аз така спя по цял ден :D :D

Obsession
07-29-2008, 16:09
Понякога питат, не ми прави впечатление. Ако съм в добро настроение им отговарям, ако не - ще го преживеят.

v3nItoO
07-29-2008, 19:59
ми и мойта майка е такава аз малко се нервя,ама и казвам за да спе да ме пита:)

agapiseme
07-30-2008, 18:24
Същото.минава се с номера,че са ми родители и трябва да знаят всичко за мен...да,окей,но абс всичко :?

pOiSoN_kIsS_94
07-30-2008, 20:56
Ооо майка ми изисква отчет за ВСИЧКО,което правя :-x напр ми идва до гуша :-x но като започне да ми мрънка аз си отивам в моята стая и се успокоявам :-P :oops:
един ме пита какво съм яла през деня и аз отговарям-слонско месо :D :D :D

devil4etoooo
07-30-2010, 09:56
oxxxx iskam da vi spodelq ne6to az sam momi4e na 15 godini imam sestra na 3 dosinki ne stiga 4e me draznqt maikami i ba6tami no i sestra mi :-x za vsi4ko az sam vinovna :( iskam nqkoi pat da izlezna s fr. i te se gledai sestri4kata si zemiq s sebe si ne moga tka da jiveq omrazna mi :-# iskam da jiveq svobodno za sestra mi vsi4ko a za men ni6to ne izdarjam s maikami samo se karam :? ba6atmi i toi ujasno mnogo me drazniiiiii :smt076 oxxxx iskam nqkoi put dori da izbqgam ot nas i da ne se vra6tam do tam sam stignala :( .... neznam kakvo da pravq molq vi daite mi savet :oops: Blagodarq vi predvaritelno :-) :-) :-)

crazybebe
07-30-2010, 13:38
Ами нищо не ти пречи да им отговориш кой ти е звъннал , една дума се иска от теб нищо повече ! По-добре да кажеш примерно Мишето отколкото да им казваш че имаш нужда от личен живот !! Родителите са такива,просто се притесняват и са грижовни !!!

sasha_90
07-30-2010, 13:57
Да ти имам проблема.Вашите се тревожат и затова питат.И нашите преди ме питаха,вече не.

SmilezZz
07-30-2010, 14:35
Темата е от 2008 година :?
Но все пак - И мене така ме питат..Но повечето пъти не им отговярам..Просто им казвам,че е моя работа.. :-D