PDA

View Full Version : подкожни косъмчета



Katrina
07-28-2008, 16:56
Здравейте момичета,
махам си космите на интимните части с епилатор но имам много голям проблем с подкожните косъмчета на бикини частта (не съм много сигурна дали така се нарича частта не около срамните устни ами онази по нагоре )и ми остават белези. Мнодо съм притеснена защото има един очастък, който като го стисна понякога изтича бяла течност, сигурно гной от подкожните косъмчета. Бих искала да ви пипитам дали и вие имате подобен проблем,а дори и да нямате бохте ли могли да ми дадете съвет какво да правя, как да се отирва от тези подкожни косъмчета? Друго мое притеснение е дали има опаност от развитие на ракови клетки и какви ще са признаците за това.

Cvetito53
07-28-2008, 18:53
I na men po nqkoi pat mi se slu4va no mn rqdko1$ulava sam 4e tezi podkojni kosam4eta sa mn opasni!Neznam i az kakvo da ti kaja 6toto i az go imam tozi problem!Az vnimavam dosta i se brazna v edna posoka vinagi i taka ve4e mn rqdko mi izlizat!!

Enichka
07-28-2008, 19:02
На мен също понякога ми излизат там и си ги махам с игла, така ми каза една козметичка и незнам дали е правилно, но не боли...Една приятелка си ги маха като ги изтисква и я боли...
Излизат ми много, малко над глезените и една продавачка в козметичен магазин ми каза да опитам със скраб за тяло ползвам го от 5-6 дни и врасналите косми са ми по малко.... :grin:

sladur4etyYy
07-28-2008, 23:25
ми махнете си подкожните с пинсета :?

FairyNymph
07-29-2008, 11:36
оф аз веднъж имах една такава и я изстисках беше сууууууууууууууупер гадно болеше ужасно много и дори след като я изстисках не искаше да се махне супер мн време :-x

Katrina
07-29-2008, 12:53
благодаря ви Enichka би ли ми казала какво е това скраб за тяло и въобшв малко почеве инфо
преди да започна да се епилирам използвах самобръсначката и нямах подкожни косъмчевта но не съм доволна от чезултата при вас напално гладичко ли става и през колко време се браснете защото при мен косъмчетата си личат през кожата и боцкат ( това става когато се брасна всеки ден ) това е причинара поради която минах на епилатор

BurningDesire
07-29-2008, 14:53
Не боли ли с този епилатор? И как успяваш да се обезкосмиш отдолу (покрай срамните устни) с него? Иначе за подкожните косъмчета - аз имам същия проблем при ползването на епилатор за краката и сега смятам да ги бръсна вместо епилатора за около месец, дано се махнат.

Enichka
07-29-2008, 18:32
Значи скраб за тяло е нещо като лосион за тяло с твърди частички, които НЕ нараняват кожата... http://carrollcosmetics.com/catalog/product_info.php?cPath=29&products_id=75
аз ползвам такава и съм доволна от нея...
Относно епилатора - аз от 11 месеца ползвам само епилатор и може би след 3-ят път кожата ми беше наистина гладка...На интимните части използвам самобръсначка, но ако ви врастват косъмчета отидете поне веднъж на козметик и помолете да ви покажат как се махат с игла, наистина не боли...

Katrina
08-01-2008, 19:04
аа скраб е ексфолиант!!!да,аз имам но е с дребни частици и си мисля че трябва да си взема с по големи за да има ефект но незнам на каква марка да е бихте ли ми препоръчали
ами около срамните устни се епилирам като опъвам кожата с едната рака а другата действа с епилатора

Enichka
08-02-2008, 18:24
Ами този който аз ползвам в момента съм много доволна от него, а има и ексфолиращи ръкавици и така ефекта на който и да е ексфолиант се увеличава :)
Ето ти и още един който на мен ми хареса: http://www.framar.bg/product_review.php?id=30060756&from=0&page_special_title=%CB%C5%CE%CA%D0%C5%CC%C0+%C5%CA %D1%D4%CE%CB%C8%D0%C0%D9+%C3%C5%CB+200%EC%EB

mysterious93
08-02-2008, 18:53
използвах самобръсначката и нямах подкожни косъмчевта но не съм доволна от чезултата при вас напално гладичко ли става и през колко време се браснете защото при мен косъмчетата си личат през кожата и боцкат ( това става когато се брасна всеки ден ) това е причинара поради която минах на епилатор

уф и моите боцкат и се виждат през кожата особено както съм и бяла а те са едни черни...и не говоря за няколко часа след като съм се обръснала ами по принцип..бръсна се и даже веднага д апипна и пак не егладко а и както казах се виждат..при всички ли е така ???

Enichka
08-02-2008, 19:20
Ами щом ти се виждат по-добре започни с кола маска или епилатор и след време краката ти ще бъдат гладки и...белички :)

sexy_sladur4ety
08-02-2008, 20:05
ам след като се обръснете :? мажите ли инт си място с някъкъв крем ,който да забавя растежа на косамчетата,питам защото ми бяха каза ли че има?

Katrina
08-03-2008, 05:40
аз не използвам крезм за забавяне на растежа защото съм чувала че нямат ефект

Enichka
08-03-2008, 18:35
По принцип не е хубаво интимните части да се мажат с кремове или лосиони, които не са предписани от гинеколог...
А препаратите намаляващи окосмението наистина нямат ефект, поне аз съм ползвала един такъв на AVON и нямаше ефект

Liar
08-03-2008, 19:18
Има кремове за подкожни косми.Напр Вийт