PDA

View Full Version : Бисексуален съм!



Love_Boy
07-28-2008, 19:15
Здравейте сите! Имам нужда да споделя с некого историята си и затова се регистрирах в този форум. Надявам се след като кажа това което от толкова дълго време тая в себе си, да не ме осъдите като грешник и неморален! Но да започнем от начало...
Аз съм момче на 16 години от София (разбира се няма да кажа в кой квартам живея) и мога да твърдя, че водя един нормален и здравословен полов живот.Досега съм бил с около десетина момичета, с половината съм правил секс и винаги с презерватив. В отношенията си с хората около мен винаги съм точен и коректен. Привърженик съм на чистите човешки отношения между хората, лишети от лицемерие и гордост. Във връзките с момичетата се старая да се представям в най-добрата си светлина, без да ги нагрубявам и използвам. Дори когато трябва да скъсам с някоя го правя по най-безболезнения начин!
Родителите ми са заможни (бих казал) и както често се изразявам "сегашното ми занимание е да ям паричките на мама и на тате"!

Всичко това е хубаво и розово, но само на пръв поглед. От около година осъзнах че съм бисексуален!
Не съм гей, не мога да живея без момиче домен! Дори се прекланям пред женската красота и грация. Смятам че наистина жената принадлежи към по-нежния пол. Но когато видя някое красиво момченце, с хубаво секси тяло и сладки устнички ми се иска да го изчукам! Иска ми се да го сложа "долу" и да го "&$%&#^" както се казва!

Може би имам някакво раздвоение на личноста или друго невротично състояние, но е факт че освен в момиче съм се влюбвал и в момче!

Има още много интересни факти за моята личност които бих могъл да ви разкажа, но се боя че са прекалено лични, а и искам да видя коментарите ви по темата.

Очаквам цивилизовани коментари, лишени от простащина и глупост!
Не сиакм писания в стил "Бай Ганю" и "Боян Расате"!

girl_in_black
07-28-2008, 19:18
Важното е що за човек си, а не с кой си лягаш-първото го разбират всички, второто-много малко хора.

Love_Boy
07-28-2008, 19:21
Важното е що за човек си, а не с кой си лягаш-първото го разбират всички, второто-много малко хора.

Да де, но след като го разберат си въобразяват какви ли не работи за тебе!

girl_in_black
07-28-2008, 19:23
А защо трябва да го разбират толкова хора-това е между теб и човека ,с който си, не е тема за обсъждане с приятели

Love_Boy
07-28-2008, 19:25
А защо трябва да го разбират толкова хора-това е между теб и човека ,с който си, не е тема за обсъждане с приятели

Права си!!! Абсолютно!
Затова образът който съм създал за пред моето обкръжение е на "100%вия балкански хетеросексуален мачо". Малко лицемерно нали?

mysterious93
07-28-2008, 19:25
[quote="Love_Boy"] Но когато видя някое красиво момченце, с хубаво секси тяло и сладки устнички ми се иска да го изчукам! Иска ми се да го сложа "долу" и да го "&$%&#^" както се казва! quote]

е това прозвуча отвратителлно....................ин аче честито :D и все пак мисля че е малко гадно..аз не бих тръгнала с такова момче защото даже и да ти каже"излизам с момчетата" никога няма да знам какво става :D

SpOrTs_GiRl
07-28-2008, 19:27
Няма нищо срамно в това да си бисексуален. От какво се притесняваш?

Love_Boy
07-28-2008, 19:30
[quote=Love_Boy] Но когато видя някое красиво момченце, с хубаво секси тяло и сладки устнички ми се иска да го изчукам! Иска ми се да го сложа "долу" и да го "&$%&#^" както се казва! quote]

е това прозвуча отвратителлно....................ин аче честито :D и все пак мисля че е малко гадно..аз не бих тръгнала с такова момче защото даже и да ти каже"излизам с момчетата" никога няма да знам какво става :D

Което точно е гадното? Аз просто чувствам това към момчетата (красивите) което и към красивите момичета!

Love_Boy
07-28-2008, 19:31
[quote=Love_Boy] Но когато видя някое красиво момченце, с хубаво секси тяло и сладки устнички ми се иска да го изчукам! Иска ми се да го сложа "долу" и да го "&$%&#^" както се казва! quote]

е това прозвуча отвратителлно....................ин аче честито :D и все пак мисля че е малко гадно..аз не бих тръгнала с такова момче защото даже и да ти каже"излизам с момчетата" никога няма да знам какво става :D

FeelMyPain
07-28-2008, 19:33
Уау колко си смел, да си го признаеш.Възхищавам ти се.Ти си моя идол.Не мога да си представя колко смелост е нужно да направиш такава стъпка...


Да ама не.Дреме ми, че си педал.Спести ми проблемите си.

Love_Boy
07-28-2008, 19:35
Уау колко си смел, да си го признаеш.Възхищавам ти се.Ти си моя идол.Не мога да си представя колко смелост е нужно да направиш такава стъпка...


Да ама не.Дреме ми, че си педал.Спести ми проблемите си.

След като не те интересува защо правиш коментар?

mysterious93
07-28-2008, 19:35
кое ще е гадното ли???ами казваш имаш влечение и към красивите момчета..няма нищп лошо обаче да се поставим в една ситуация..аз съм с теб а ти м иизневеряваш с някое красиво момче апфффффф...ще се почувствам страшно тъпо..в смисъл ще ми е гадно ако и изневериш и с момиче..но с момче.. :?

FeelMyPain
07-28-2008, 19:36
Уау колко си смел, да си го признаеш.Възхищавам ти се.Ти си моя идол.Не мога да си представя колко смелост е нужно да направиш такава стъпка...


Да ама не.Дреме ми, че си педал.Спести ми проблемите си.

След като не те интересува защо правиш коментар?
Щот съм пич, а ти си гей. 8)

plmn
07-28-2008, 19:42
Подтискай това чувство цял живот и се старай да не мислиш за тази си страна.Не позволявай на никого да разбере.Ако приятелите ти разберат, ще ти се подиграват и ще те зарежат.Ако родителите ти разберат...Просто се постави на мястото им и си представи как сина ти идва и ти казва : "Тате аз съм гей".Това би ги съкрушило.Това е вариант 1.

Вариант 2 е да извикаш пред целия свят, че си бисексуален и да правиш секс с когото си искаш и както си искаш и да не те интересува чуждото мнение.Но както се досещаш, отношението на хората към теб ще се промени коренно.Никой вече няма да гледа на теб по същия начин.

Разбира се, има и междинни варианти.Чукай момченца, без никой да разбира.Но така ще живееш в страх да не бъдеш разкрит.А да живееш в страх - това не е живот.

Love_Boy
07-28-2008, 19:42
кое ще е гадното ли???ами казваш имаш влечение и към красивите момчета..няма нищп лошо обаче да се поставим в една ситуация..аз съм с теб а ти м иизневеряваш с някое красиво момче апфффффф...ще се почувствам страшно тъпо..в смисъл ще ми е гадно ако и изневериш и с момиче..но с момче.. :?

Дали ще ти изневеря това зависи само от качеството на нашата връзка! Не от тебе или от мене!

mysterious93
07-28-2008, 19:51
хм..вярно че зависи и от връзката но ако аз знам че си БИ няма да ми е спокойно по време на тази връзка...а и представи си че се скараме и сме някъде навън..и нарочно искам да те накарам да ревнуваш и казвам"ехе..тоя е егати пича.." и ти да ми отговориш "о..да.." или нещо такова.. :D нз..нямам нищо против да имам такова момче за приятел обаче не мога да си представя за нещо по сериозно :? а и едва ли съм само аз...мисля си че никой няма да ти го натяква и да те кара да се чувстваш гадно но все пак може да усетиш отчуждение.. :)

Love_Boy
07-28-2008, 19:54
хм..вярно че зависи и от връзката но ако аз знам че си БИ няма да ми е спокойно по време на тази връзка...а и представи си че се скараме и сме някъде навън..и нарочно искам да те накарам да ревнуваш и казвам"ехе..тоя е егати пича.." и ти да ми отговориш "о..да.." или нещо такова.. :D нз..нямам нищо против да имам такова момче за приятел обаче не мога да си представя за нещо по сериозно :? а и едва ли съм само аз...мисля си че никой няма да ти го натяква и да те кара да се чувстваш гадно но все пак може да усетиш отчуждение.. :)

За съжеление хората имат нагласи към БИ и къйм ГЕЙ -овете!!!
Но в края на краищата имаш право! Аз все пак не искам да имам бръзка с момчета, а само да се чукам с тех!

gerinceto
07-28-2008, 19:56
А защо трябва да го разбират толкова хора-това е между теб и човека ,с който си, не е тема за обсъждане с приятели

mysterious93
07-28-2008, 20:01
еми точно заради това "чукане " е цялата работа..ти даваш ли си сметка ако изневериш на момичето до тебс момче колко кофти ще с епочувства?сякаш не те привлича достатъчно..а и работата е там че обратните момчета се възприемат по трудно от обратните момичетата..защото мъжете сметнаха че е възбуждащо две момичета да се мляскат ,а 2 момчета не..и мисля че още дълго ще е така..но вярвам че след време хората ще ви възприемат(е..винаги ще си има единици но :P )

anatoll_
07-28-2008, 20:14
От около година осъзнах че съм бисексуален!

i nii ko da napraim??? :-o

besnicataa
07-28-2008, 20:28
и аз като видя сладко..мом4е с готино тяло и устни4ки ми се иска да го из...(както ти каза) ама съм ф..е нищо де пак е същото падаме си по един и същ пол :oops: :oops: хах..

Love_Boy
07-28-2008, 20:29
еми точно заради това "чукане " е цялата работа..ти даваш ли си сметка ако изневериш на момичето до тебс момче колко кофти ще с епочувства?сякаш не те привлича достатъчно..а и работата е там че обратните момчета се възприемат по трудно от обратните момичетата..защото мъжете сметнаха че е възбуждащо две момичета да се мляскат ,а 2 момчета не..и мисля че още дълго ще е така..но вярвам че след време хората ще ви възприемат(е..винаги ще си има единици но :P )

Не става въпрос за изневяра, а за прост секс когато немам друга връзка! Ако имам връзка много ясно, че нема да изневеря!

Love_Boy
07-28-2008, 20:31
и аз като видя сладко..мом4е с готино тяло и устни4ки ми се иска да го из...(както ти каза) ама съм ф..е нищо де пак е същото падаме си по един и същ пол :oops: :oops: хах..

Хаха, така е! Падаме си по един и същ пол!

GreenManalishi
07-29-2008, 09:22
Love Boy, dava6 li tlasak na homosexualnite si fantazii i misli, ili gi ignorira6 ?

2. V homosexualnite ti fantazii/misli momche li se 4uvstva6 ili nqkak po jenstven ?

3 Siguren li si, che tva koeto misi6, e tova koeto iska6 ?

WHAT_EVER
07-29-2008, 12:27
Но когато видя някое красиво момченце, с хубаво секси тяло и сладки устнички ми се иска да го

И аз изпитвам същите силни чуства когато видя някоя яка мацка, и с дни не мога да спра да мисля за нея. Като полудяла съм. Искам само да съм с нея. Тъй че двамката сме от една порода :D . Знам какво ти е на душата ;) Мога само да те посъветвам бъди какъвто си. знам че е изтъркано и все пак не можеш да бъдеш друг човек!
Щом това те влече не виждам смисъл да го подтискаш. Ако смяташ че обкръжението ти няма да им хареса тази част от теб просто не им я показвай. Имаш право да запазиш това за себе си и вникакъв случай не си лицемер. Напротив! В този свят всеки има своя, съкровена тайна.
Помисли и от тази страна. Ако твоите приятели разберат истинската ти същтност и се отдръпнат от теб; ако те намразят и обиждат ... Това не е ли ЛИЦЕМЕРИЕ!!!

Nadelina
07-29-2008, 17:12
хм..вярно че зависи и от връзката но ако аз знам че си БИ няма да ми е спокойно по време на тази връзка...а и представи си че се скараме и сме някъде навън..и нарочно искам да те накарам да ревнуваш и казвам"ехе..тоя е егати пича.." и ти да ми отговориш "о..да.." или нещо такова.. :D нз..нямам нищо против да имам такова момче за приятел обаче не мога да си представя за нещо по сериозно :? а и едва ли съм само аз...мисля си че никой няма да ти го натяква и да те кара да се чувстваш гадно но все пак може да усетиш отчуждение.. :)
Nima ne e edno i sashto dali revnuvash ot myj ili ot jena, ti pak revnuvash. A tova dali choveka do teb ti izneverqva e druga tema - zavisi mnogo ot vryzkata vi, chuvstvata vi i t.n., no v nikakav sluchai ot tova kakva e sexualnata mu orientacia. Shtom e s teb, znachi iska da e s teb. I az si imam priatel, s koito moga da govorq za gotini macki, no toi ne se pritesnqva dali nqma da mu izneverq, zashtoto znae, che go obicham i ne bih mogla, nezavisimo dali principno haresvam myje, jeni ili i dvete.

Na avtora na temata shte kaja da ne se pritesnqva hich. Chovek e takyv, kakyvto e.

DevilWish
07-29-2008, 17:54
Мисля ,че това е временно ;) Ама ако е така- евала ,че признаваш ,няма нищо лошо ;)

Love_Boy
07-29-2008, 17:56
Мисля ,че това е временно ;) Ама ако е така- евала ,че признаваш ,няма нищо лошо ;)

Разбира се, че няма! И в края на краищата, така човек има повече възможности! Искам само да подчертая че момчетата не ме привличат сантиментално и с чувства, а чисто сексуално!

Nadelina
07-29-2008, 18:12
Мисля ,че това е временно ;) Ама ако е така- евала ,че признаваш ,няма нищо лошо ;)

Разбира се, че няма! И в края на краищата, така човек има повече възможности! Искам само да подчертая че момчетата не ме привличат сантиментално и с чувства, а чисто сексуално!
Napred si. Az oshte se opitvam da napravq razlikata mejdu dvete.

Claustrophobia
07-29-2008, 19:58
Споко,Love_Boy и аз съм БИ!

Love_Boy
07-29-2008, 20:02
Мисля ,че това е временно ;) Ама ако е така- евала ,че признаваш ,няма нищо лошо ;)

Разбира се, че няма! И в края на краищата, така човек има повече възможности! Искам само да подчертая че момчетата не ме привличат сантиментално и с чувства, а чисто сексуално!


значи си чистокръвен педерас !

Както искаш го кажи! Педерас, педал, гей или не зная още как?!?!
Лошо ли е че искам да се чукам с всички и да се наслъждавам на живота?

aniezina
07-29-2008, 20:03
Прости ми, ч ще ти го кажа, но според мен причината за подобно "раздвоение" е прекалено розовия ти живот. Всичко при теб е относително "страхотно", всеки признава, че липсата на проблеми в даден момент става тягостна. (не говоря за проблеми от сорта на че ти е паднала батерията и не можеш да ес обадиш на гаджето или си се скарал с някого а за истински серьозни проблеми) Именон липсата на тръпка, те е довела до търсенето на нови тръпки а от там и до това раздвоение. Дано си ме разбрал правилно.

da_e
07-29-2008, 20:14
И аз съм Би и съм го осъзнала преди около 1 година. Не се срамувам от това, дори напротив. Мисля, че бисексуалните са широкоскроени и хора без срам. Бих искала да имам връзка с момиче, толкова колкото искам да имам и с момче :)

Insalutary
07-29-2008, 20:16
Аз пък противно на другите момчета няма да кажа, че си педал!
Всеки има право на избор за това какво да прави с живота си и как да си го живее!
Незнам какво си очаквал като си разказал историйката си тук, но едвали някой може да ти даде някакъв съвет как да постъпиш защото не е на твоето място. Никой от нас не живее твоя живот, не изпитвай твоите чуства и не е в твоето обкръжение - ние няма как да ти кажем направи така или инъче. Аз не бих се крил защото съм такъв тип човек, а и знам, че приятелите ми няма да ме зарежат заради нещо такова(и да ме отбягва някой от тях по-добре - поне ще знам кой до колко ми е истински приятел), но няма как да знаем какво ще се случи с теб, ако направиш това което ние тук пишем.
И все пак всеки в живота си търси начини да го разнообрази, ако за теб съзнателно или не това е този начин да се отърсиш от стереотипа и да намериш малко разнообразие от тръпките който вече си изпитал значи няма как да го промениш.
Както и да го пресмята човек имаш три варианта:
1:Траеш си и подтискаш тези желания
2:Признаваш си и каквото стане
3:Вършееш това с което си си тругнал от клуба, пък на приятелите нито дума!

ludisuvurshen
07-29-2008, 21:37
В днешно време има хора които от газария стават гейове, лезбиики и прочие...освен и аз от газария да кажа че съм би..нали ще го напиша само във форума, никои не ме познава от тука така че какво ми пука...да става шоу

zaraaa
07-29-2008, 21:41
Подтискай това чувство цял живот и се старай да не мислиш за тази си страна.Не позволявай на никого да разбере.Ако приятелите ти разберат, ще ти се подиграват и ще те зарежат.Ако родителите ти разберат...Просто се постави на мястото им и си представи как сина ти идва и ти казва : "Тате аз съм гей".Това би ги съкрушило.Това е вариант 1.

Вариант 2 е да извикаш пред целия свят, че си бисексуален и да правиш секс с когото си искаш и както си искаш и да не те интересува чуждото мнение.Но както се досещаш, отношението на хората към теб ще се промени коренно.Никой вече няма да гледа на теб по същия начин.

Разбира се, има и междинни варианти.Чукай момченца, без никой да разбира.Но така ще живееш в страх да не бъдеш разкрит.А да живееш в страх - това не е живот.

+1 за мнението на Пламен ;)

petet
07-29-2008, 23:43
Прости ми, ч ще ти го кажа, но според мен причината за подобно "раздвоение" е прекалено розовия ти живот. Всичко при теб е относително "страхотно", всеки признава, че липсата на проблеми в даден момент става тягостна. (не говоря за проблеми от сорта на че ти е паднала батерията и не можеш да ес обадиш на гаджето или си се скарал с някого а за истински серьозни проблеми) Именон липсата на тръпка, те е довела до търсенето на нови тръпки а от там и до това раздвоение. Дано си ме разбрал правилно.

+1 :\

Phantasmagoria
07-29-2008, 23:49
Не бих се чукала с някой с бисексуална ориентация. Да си вкарва оная работа в мен и да знам, че преди това си я е завирал в мъжки гъз. Е не, мерси съм ...

ViNyArD
07-29-2008, 23:50
В днешно време има хора които от газария стават гейове, лезбиики и прочие...освен и аз от газария да кажа че съм би..нали ще го напиша само във форума, никои не ме познава от тука така че какво ми пука...да става шоу

Дам, основния проблем на хората от обратния бряг е, че се натрапват прекалено много.

По темата не мога да дам адекватно мнение, защото честно казано не познавам бисексуални хора или ако познавам не са казали или афиширали по някакъв начин с това.

Моя съвет е, че това може да е някакво временно състояние и споделям мнението на aniezina.

Charmed_90
12-13-2008, 22:41
Tova da si bi ili gei,ili lesbiika ne e ne6to nenormalno ili nemoralno,ili bolest ili,nqkakva druga takava prostotiq!Tova e su6tnostta na 1 4ovek i dori da iska6 da ima6 vrazka s mom4e,a ne samo da go "opravq6",kakvo puk mu e lo6oto?A tova,dali 6e izneverqva6 ili ne,ne zavisi ot tva dali si bi ili hetero,a ot tva dali si si Cheater po priroda.Kato gledam kak pi6e6 - ne mislq,4e si 2roto...Abe ne si e rabota,nqma ot kvo da se pritesnqva6

LDto
12-14-2008, 18:15
i kvo ot tova 4e si biseksualna vajnoto e da si se kefish na vs ;) :grin: :oops:

CanyH
12-14-2008, 22:16
Пич и аз съм Би, плс кажи къде се събирате Би-тата в София, искам да се запознаем.
http://vwclub.bg/forum/images/smiles/newsm66.gif

gergana_sweet
12-14-2008, 22:19
Здравейте сите! Имам нужда да споделя с некого историята си и затова се регистрирах в този форум. Надявам се след като кажа това което от толкова дълго време тая в себе си, да не ме осъдите като грешник и неморален! Но да започнем от начало...
Аз съм момче на 16 години от София (разбира се няма да кажа в кой квартам живея) и мога да твърдя, че водя един нормален и здравословен полов живот.Досега съм бил с около десетина момичета, с половината съм правил секс и винаги с презерватив. В отношенията си с хората около мен винаги съм точен и коректен. Привърженик съм на чистите човешки отношения между хората, лишети от лицемерие и гордост. Във връзките с момичетата се старая да се представям в най-добрата си светлина, без да ги нагрубявам и използвам. Дори когато трябва да скъсам с някоя го правя по най-безболезнения начин!
Родителите ми са заможни (бих казал) и както често се изразявам "сегашното ми занимание е да ям паричките на мама и на тате"!

Всичко това е хубаво и розово, но само на пръв поглед. От около година осъзнах че съм бисексуален!
Не съм гей, не мога да живея без момиче домен! Дори се прекланям пред женската красота и грация. Смятам че наистина жената принадлежи към по-нежния пол. Но когато видя някое красиво момченце, с хубаво секси тяло и сладки устнички ми се иска да го изчукам! Иска ми се да го сложа "долу" и да го "&$%&#^" както се казва!

Може би имам някакво раздвоение на личноста или друго невротично състояние, но е факт че освен в момиче съм се влюбвал и в момче!

Има още много интересни факти за моята личност които бих могъл да ви разкажа, но се боя че са прекалено лични, а и искам да видя коментарите ви по темата.

Очаквам цивилизовани коментари, лишени от простащина и глупост!
Не сиакм писания в стил "Бай Ганю" и "Боян Расате"!

Ми добре,ама нямаше ли някакъв вестник "Лична Драма" за подбни изповеди? :-o

mirmark
12-15-2008, 08:20
Задаваш въпроса - "каква изневяра" . А я попитай мацката, с която ходиш? Дали е на това мнение? Няма лошо, че си Би, но какво очакваш ние да направим?

LovelyGirl
12-15-2008, 09:40
Темата е от юли месец,какво давате мнения сега :-D

l0v3
12-15-2008, 13:47
Няма нищо срамно в това да си бисексуален. От какво се притесняваш?

+1 :)

no smqtam 4e tova trqbva da go spodelq6 samo s nai-blizkite si priqteli :)

Adwokat
12-15-2008, 15:36
Няма нищо срамно в това да си бисексуален.... аз съмщо съм бисех... и повечето ми приятели знаят за мене и досега никога не се ме нагрубявали по някакъв начин за моята сексуална ориентация.... , а и коментарите на някой узъри тука са абсурдно безмисленнннниииииииииииИ .....

nymphadora
12-15-2008, 16:46
и кво кат си би?живей си и се кефи на живота :grin:

nikemilov
12-15-2008, 17:46
Е мен кво ме интересува че си би?

Schneeflocke
12-16-2008, 02:23
Сега ще ви разочаровам. Това момче е поредният позьор, който си мисли, че бисексуалността е нещо яко, което го отличава от другите. Просто се прави на интересен, защото по принцип е скучна личност, която няма какво да предложи. Пуснал е темата, за да види как ще реагира средният тийнейджър и да прецени, дали да излезе с този номер и пред хора, които го познават.

mirmark
12-16-2008, 07:11
Schneeflocke ако си право много жалко за него, явно търси внимание, но тук едва ли ще намери това което търси

Wrathchild
12-16-2008, 08:16
Истинските бисексуални не афишират с това.

ANTIHUMAN
12-16-2008, 08:38
Стига с тези теми! :-x Бисексуален си и ние кво може да направим?
Слабо ме вълнува, даже изобщо!!!!
:-o :) :x

beb4yy
12-16-2008, 09:07
Важното е що за човек си, а не с кой си лягаш-първото го разбират всички, второто-много малко хора.

Да де, но след като го разберат си въобразяват какви ли не работи за тебе! о боже кво се връзваш и аз съм би но съм момиче не се влиай от мнението на другите към които изпитваш любов към този :)

beb4yy
12-16-2008, 09:08
Истинските бисексуални не афишират с това. ейто съгласна съм ти ако искаш пусни тема в секи раздел различни хора различни мнения :) аз не афиширам с това ма не и не ме е срам от това

tequila
12-16-2008, 16:09
Важното е що за човек си, а не с кой си лягаш
Не че нещо, ама като е важно що за човек е, а не с кой си ляга, мен лично какво ме интересува каква му е сексуалната ориентация... Като гледам нито иска съвет нито има друг въпрос... Тогава темата за какво е? Да се похвали, че се осъзнал ли или какво?

mirmark
12-17-2008, 07:03
Текила - той явно е артистична натура и си търси публика

GreenManalishi
12-17-2008, 07:43
Bati funa, nai nakraq nqkoi drug da izrugae podobno laino...

PsychoFreud
12-19-2008, 16:56
pi4 ti si na principa ne e vajno dali ebe6 ili si eban vajnoto e da u4astva6 v sexa :D :D