PDA

View Full Version : Tichaneto - Stqgane ?



Care_me_away
07-28-2008, 19:23
Iskam da popitam , koga e po dobre da ti4a6 za da se stegne6 :? Sutrin ili ve4er ? i kam kolko 4asa po kolko vreme / 4uvala sam 4e sutirn e za otsalbvna ve4er za stqgane taka li e :? i 6te se stegna li naistina bez da otslabvam , za6toot sam dostata4no slaba :o :-o

Care_me_away
07-28-2008, 19:30
ii o6te 1 vapros . ot krasta ngore sum mnogo slaba moje li da si izravnq han6a s taliqta ako pravq koremni presi 6te mi se raz6iri li malko pod gardite u4astaka ?

sladoranata88
07-28-2008, 19:55
ii o6te 1 vapros . ot krasta ngore sum mnogo slaba moje li da si izravnq han6a s taliqta ako pravq koremni presi 6te mi se raz6iri li malko pod gardite u4astaka ?
според мен неможе да се разшири , но ако имаш тъй наречените "любовни дръжки" трябва да ги махнеш :) аз като питах моята госпожа по танци ми препоръча ако нямам гирички едно 5 литра шише пълно с вода и така надоло и настрани ( надоло не на пред ами настрани) 4 сериики по 20 на дясно и на ляво :P надявам се да съм ти помогнала по някъкъв начин .. :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-28-2008, 19:58
Аз тичам предимно сутрин, но понякога (когато не ме мързи :-D ) тичам и вечер!!! :)

na1xn
07-29-2008, 08:03
ako iska6 po barzo da otslabne6 ti4ai sutrin na gladno ina4e i ve4er e dobre

jghgh
07-29-2008, 08:32
Винаги е добре да се движиш, но аз лично бягам сутринта. Ставам си към 6, 6 и 30 с моята приятелка почваме да бягаме и така до 9-10, с малки почивчици.

fiama
07-29-2008, 13:20
Ако можеш и сутрин и вечер май е най-добре. И ефектът със стягането сам ще си дойде.

machine
07-29-2008, 16:03
хора,момичето е слабо иска да се стяга,а не да сваля-темата ми е позната и виж в др.раздел дето съм ти писал

Canis_Dirus
07-29-2008, 16:07
от тичането почти не се стяга.

MaNiToOo
07-31-2008, 06:58
о боже тфа сутрин еди кфо си вечер се стяга са супер глупости .. като тичаш сваляш калории и отслабшав .. а стягане ти трябва фитнесче :) ако искаш да е бърз ефект , но ако всеки ден по 1 час мисля че след 1 месец ш има ефект :)

H8_mE
07-31-2008, 17:29
о боже тфа сутрин еди кфо си вечер се стяга са супер глупости .. като тичаш сваляш калории и отслабшав .. а стягане ти трябва фитнесче :) ако искаш да е бърз ефект , но ако всеки ден по 1 час мисля че след 1 месец ш има ефект :)
:shock: Kato ti4am svalqm kalorii? :shock: :lol: :lol: :lol: Dobre be!Ami az sum na mnenie ,4e pri ti4aneto nai -ve4e se razvivat krakata na muskulite.Nqma zna4enie po koe vreme na denq ti4a6.No naistina ti4aneto e pove4e za otslabvane,za6toto e cardio trenirovka,pri koqto se gorqt kalorii i se izpotqva6.Za stqgane izpolzvai razli4nite silovi uprajneniq - koremni presi,klqkaniq,licevi opori,uprajneniq s giri4ki i t.n.A ako su4etae6 uprajneniqta s cardio trenirovka i dobur hranitelen rejim i gi spazva6 ne6tata postoqnno 6te postigne6 nesumneno strahotni rezultati.Izvinete me za ezika,ama ne6to see buzika.

Canis_Dirus
07-31-2008, 17:36
о боже тфа сутрин еди кфо си вечер се стяга са супер глупости .. като тичаш сваляш калории и отслабшав .. а стягане ти трябва фитнесче :) ако искаш да е бърз ефект , но ако всеки ден по 1 час мисля че след 1 месец ш има ефект :)
:shock: Kato ti4am svalqm kalorii? :shock: :lol: :lol: :lol: Dobre be!Ami az sum na mnenie ,4e pri ti4aneto nai -ve4e se razvivat krakata na muskulite.Nqma zna4enie po koe vreme na denq ti4a6.No naistina ti4aneto e pove4e za otslabvane,za6toto e cardio trenirovka,pri koqto se gorqt kalorii i se izpotqva6.Za stqgane izpolzvai razli4nite silovi uprajneniq - koremni presi,klqkaniq,licevi opori,uprajneniq s giri4ki i t.n.A ako su4etae6 uprajneniqta s cardio trenirovka i dobur hranitelen rejim i gi spazva6 ne6tata postoqnno 6te postigne6 nesumneno strahotni rezultati.Izvinete me za ezika,ama ne6to see buzika.

Е тая тема е за стягане на корема. като ви чета глупостите ...

plamka
07-31-2008, 20:10
о боже тфа сутрин еди кфо си вечер се стяга са супер глупости .. като тичаш сваляш калории и отслабшав .. а стягане ти трябва фитнесче :) ако искаш да е бърз ефект , но ако всеки ден по 1 час мисля че след 1 месец ш има ефект :)
:shock: Kato ti4am svalqm kalorii? :shock: :lol: :lol: :lol: Dobre be!Ami az sum na mnenie ,4e pri ti4aneto nai -ve4e se razvivat krakata na muskulite.Nqma zna4enie po koe vreme na denq ti4a6.No naistina ti4aneto e pove4e za otslabvane,za6toto e cardio trenirovka,pri koqto se gorqt kalorii i se izpotqva6.Za stqgane izpolzvai razli4nite silovi uprajneniq - koremni presi,klqkaniq,licevi opori,uprajneniq s giri4ki i t.n.A ako su4etae6 uprajneniqta s cardio trenirovka i dobur hranitelen rejim i gi spazva6 ne6tata postoqnno 6te postigne6 nesumneno strahotni rezultati.Izvinete me za ezika,ama ne6to see buzika.
:razz: :razz:
п.п. не се заяждам, просто ми стана забавно :D

albb
08-01-2008, 13:19
От тичането се отслабва,но НЯМА знчение кога ще тичаш :D Това определено за пръв път го чух за сутрешното и вечерно тичане!
Най-добре е да се тича с умерено темпо не повече от 40мин,за да не се пренатоварят ставите!А за стягане на мускулите успоредно с тичането правенето на гимнастика с тази насоченост 2-3 седмично ще даде много добър резултат още след месец!