PDA

View Full Version : ЗА или ПРОТИВ Погото?



Общественик
07-28-2008, 20:23
Трябва ли това вулгарно и недисциплинирано нещо наречено "пого танц" да съществува? Няколко пъти едва не ме отрепаха няколко пияни и очевидно дрогирани младежи докато го практикуват ](*,)
Аз отидох на концерта на МЕТАЛИКА с жената да се насладим на музикалното изкуство, а тези криминални типове не спряха да ни удрят!

За тези, които не се сещат за какво говоря да прочетат от тук:
bg . wikipedia . org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE
Или да видят от тук:
youtube . com / watch?v=8_p0isjdZaU

Swinkenhoffer
07-28-2008, 20:33
Хах. 8-)

Стига да е по-далеч от мен..

Silvеto
07-28-2008, 20:52
хах, защо да имам нещо против
на които му стиска да го практикува

SeXyL[!]Nk@
07-28-2008, 20:55
ПРОТИВ! Това е опасно и деморализиращо.

haterkata
07-28-2008, 20:56
против 8)

Kaos_Urbano
07-28-2008, 20:57
За.Нека има Пого..

miloto_girl_4e
07-28-2008, 21:21
Против :!:
Ако някой иска да си го практикува - ок, но нека не участват хора, които нямат желание (както е станало на концерта на Металика) :!:

mhmhmhmhm
07-28-2008, 21:26
хъх се едно ми е ..
нито ходя на такива концерти,нито ще ходя :D

lsd43
07-28-2008, 21:41
Се ми е тая.

PaSsioN_GiRL
07-28-2008, 22:01
Който иска да се трепе - да се трепе 8-) :lol:

Blacklisted
07-28-2008, 22:02
Метълското пого е гадна работа,
но като не искаш да участваш отиваш другаде :)

Да си най-отпред иска жертви...

аз съм ЗА.

ScionOfStorm
07-28-2008, 22:32
Аз не влизам в погото, но просто някои стилове на метъла си го изискват и не може без него.

Траш или дет без пого? Втф?

За.

LINKNOT
07-28-2008, 22:37
Все ми е тая.

Не съм учавствала в пого,но може и да се включа някой път... ще си накича всякакви ножове в джобовете и ще се насладя на танца ... :D :D :D

Kaos_Urbano
07-28-2008, 22:50
Все ми е тая.

Не съм учавствала в пого,но може и да се включа някой път... ще си накича всякакви ножове в джобовете и ще се насладя на танца ... :D :D :DНожове? :shock: ..

ROCKLIFE
07-28-2008, 23:37
Метълското пого е гадна работа,
но като не иска да участваш отиваш другаде :)

Да си най-отпред иска жертви...

аз съм ЗА.

+1

8-)

LP_GirL
07-29-2008, 00:08
не ме кефи, против съм .... мисля че е опасно ....

LINKNOT
07-29-2008, 00:17
Все ми е тая.

Не съм учавствала в пого,но може и да се включа някой път... ще си накича всякакви ножове в джобовете и ще се насладя на танца ... :D :D :DНожове? :shock: ..

Аха .. да се изколим ... :D 8-)

Orono
07-29-2008, 00:20
По-вероятно да се самонаръгаш :smt082
Погото не е здравословно за момичета :)

Иначе не съм против.

IdiOtKa
07-29-2008, 08:03
за .... просто нямада се бутам там дето не ми е раута ..

cvetenceto1991
07-29-2008, 08:47
Против ама който иска да си го практикува

buffalo88
07-29-2008, 08:53
Твърдо съм За погото ;)

Най-много ме радва на SKA и hardcore групи ;]

Blacklisted
07-29-2008, 09:36
не ме кефи, против съм .... мисля че е опасно ....

Опасно е и да пресичаш улицата...

А анкетата е грешна, погото е агресия, не насилие ;)

jghgh
07-29-2008, 09:45
Майко, няма да ти чета дори поста. Само анкетата ми стига.


Погото НЕ Е насилие, а начин за изпускане на енергията, а у. Дам, аз последния път като влезнах си контузих крака, но кво да направя че някви гардероби ми се блъскат (и то на ска!) и вилнеят като идиоти. Трябва да си има няква хармония бе, positive agression, не да се правим на мъже...
По принцип в погото всички требе сме равни и да внимаваме да не се контузим, аз не го приемам кат някво насилие... Ами просто един по-груб танц.

Иначе дали съм за погото, няма защо да съм против.

ScionOfStorm
07-29-2008, 09:45
^^ какъв е бил тоя олигофрен, бе о.О

jghgh
07-29-2008, 09:47
^^ какъв е бил тоя олигофрен, бе о.О
Не знам кой беше, но на другата сутрин не можех да си движа скапания крак и си изхабих фастум гела. :-D


едит: Метълското пого не е гадно и е само мит, че метълите не се пазят докато си погясват (нов глагол)
айде стига зарибени "мошъри" да се обаждат колко са united и как тяхното пого било еди кво си.
във всяка обществена прослойка има някви идиоти, дето ще ти развалят кефа, и на хардкор концерти бях свидетелка как един дебел влезе с бутилка в погото и прасна едно момче по главата.. (_SL_ сиг се сеща за кой дебел говоря)
та... да де..

ScionOfStorm
07-29-2008, 09:56
то беше към оня с бръснарските ножчета, от ексо посочен, ама и ти засегна погото на неподходяща музика от време на време.

в смисъл, като бях на Placebo концерта миналата година първо видях " \m/ " ръце, вдигнати във въздуха, а после пред мен правиха пого.

На Placebo, лол!

jghgh
07-29-2008, 09:59
Не че на ска е неподходящо да се прави пого, просто се прави малко по-различно (както казват хората, сканкване).
Е, аз си прекарах яко защото беше хармонична цялата тая работа, но имаше някви много груби. Резултатът беше много паднали момиченца (е, и те си бяха виновни защото хем седят пред сцената, хем се кълчат, хем нищо не правят), непрекъснато изправяне и за капак го отнесе и крака ми, но невърмайнд, поне споменът си струваше.

Blacklisted
07-29-2008, 10:13
Сканкването няма нищо общо с погото.

На хардкор концерти, който прави мизерии най-често яде големия ;)
Поне така е в София, Варна хардкор се оправяйте...

А метълското пого е гадно просто, защото българските метъли нямат културата... пазели се, пазят се друг път ;)

buffalo88
07-29-2008, 10:30
сканкването е танц, където няма физически контакт с околния... ;)

хахаха е явно теорията е такава, но на практика всеки път като ходя на PIZZA или нещо от сорта, определено има много синини и т.н. само и единствено от физически контакт ... :D

jghgh
07-29-2008, 10:39
Сканкването няма нищо общо с погото.

На хардкор концерти, който прави мизерии най-често яде големия ;)
Поне така е в София, Варна хардкор се оправяйте...

А метълското пого е гадно просто, защото българските метъли нямат културата... пазели се, пазят се друг път ;)

Я умри бе. :-D Кво ми се правиш на интересен, София хардкор, уау! Сега назови някакво crew и да почна да се хиля. Не знам дали си велик-ултра-мега-гига-хипер-кибер тру хардкораджия обаче стига с тия ТЕОРИИ. Всеки на теория е велик колко вида скина знае, как имало разлика м/у мош и пого, ама Българийка си е скромна, и нещата често се припокриват и се смесват. Айде че не ми се спори. Метълите нямали култура. Тъпо. Все едно аз да кажа че кораджиите са някакви надути такива. Винаги има идиоти, но и на метълски концерти хората правят stage dive, и на метъл концерти се вдигат във въздуха, както и се пазят. Ти като си "мошер" не значи че всички около теб са еднакво unitизирани и внимателни. Но както и да е, не знам кво е в София. И е тъпо да казваш че се пазели "дръг път" след като не ходиш по метълски концерти. Аз също не се скъсвам да ходя, но и от приятели и познати си знам, че винаги те вдигат като падаш, а у, момичетата се изкарват като стане напечено и т.н. За кво го обяснявам тва изобщо. Ти като си хардкор да не би тва да те прави по deafult много по-внимателен от метълите, по-готин, по-отракан, адски умен... Както и да е, всеки със собствения си филм.

exploitedteen, по принцип, по принцип, ама на практика сканкването си е като някакво пого, поне по концерти. Да, много по-различно е като начин на движения, но си е пого, за добро или лошо, и buffalo88 го каза, физически контакт присъства.. хич да не е... :-D

Blacklisted
07-29-2008, 11:11
Ебаси злобарката... изписа цяла тумба клишета без никакъв смисъл.

Ходя и на метъл и на хардкор концерти достатъчно често за да направя заключения;)
Метълите нямат пого култура, бутат се като прасенце в обор... а да изкарват си жените, поне за това им стига акъла.
Юнити няма, ако имаше нещата в клубовете щяха стоят по съвсем друг начин. Не говорим за внимателност, а за адекватност. Когато си се напил като прасе преди концерт е доста трудно да си адекватен.

Човекът с теориите си ти.

jghgh
07-29-2008, 11:36
АХАХАХАХ!
Е, значи вие в София се оправяйте. : )
Не съм злоба, просто осъзнавам колко ви е топло на всички (или поне на повечето, че съм доста толерантна) в тоя форум :-D Спокооо, и тва отминава.

Нямам кво да коментирам по поста ти. Ще се заяда малко, че тва "пого култура" звучи отвратително смешно.

А също така не разбирам къде ме оспорваш? Не достигам до никаква информация в поста ти, странно.

А пък нима на пънк концерти няма неадекватни и пияни хора, та дори по хк концерти? Моето становище (както казах) е че винаги (ще) има идиоти, които да сa невнимателни и неадекватни с околните.

Айде мир да има. Горе-долу не спорим за нищо, освен за филмите в главата ти/ни/ви, и т.н.
И ако посочиш къде точно съм написала нещо клиширано, ще е добре.
My thoughts are original 8)


пп. Нали метълското пого беше гадно, а на хк концерти който правил мизерии ял много голям. После пък нямало юнити. Положението в клубовете било зле.
Аз не се оплаквам. Нищо не е толкова зле, обикновено идиотите не преобладават.

Айде да не си чеша пръстите, защото всичко смислено което имах досега да кажа, го направих в по-предните постове и не смятам с този си да се излагам :)

have a nice day

Alco
07-29-2008, 11:37
съвсем случайно попаднах в пого с метъли на концерта на УАСП в ловеч и мога да кажа, че не се пазят, даже и падналите не вдигаха. и wall of death имаше, ама не беше особено приятно изживяване за някои метълчета. 8-)

jghgh, сканка няма нищо общо с погото и на теория, и на практика. другия път като видиш някви залухави пънкари да подскачат на ска-концерт да знаеш, че това не е сканк.

Blacklisted
07-29-2008, 12:17
Преписваш ми някакво общи идеи от хардкора за юнити и не знам си какво си, които не си спомням да съм изказвал, изведнъж се оказва, че не ходя по метълски концерти и още дузина догадки за моята персона, които са напълно типизирани...

Вместо да се аргументираш, започваш да ме нападаш с някакви смешни пуберски методи :)

Пого култура има, защото има различни видове пого или и различни техники така, че да се намалят инцидентите до минимум... на някой селяндур, който си мисли, че е просто хаос и бутане може и да му звучи смешно.
Идиоти винаги има, но по метълските концерти са много по-голям процент.
На хардкор концертите ако имаше юните нямаше да има нужда някой да го яде, нямаше да се пуши вътре, нямаше да има крюта, нямаше да влизат хора с бутилки в моша... въпроса е че по на тези гигове хората излизат точно толкова бързо колкото са влезнали, а на метъл концерт се приема за нещо нормално ;)

Мирът е за друга субкултура, а ти се изложи отдавна така, че не се притеснявай ;)

Успех с извличането на информация!

Juicy_Lucy
07-29-2008, 13:01
Напълно съм съгласна с горното мнение. Факт е, че има много повече инциденти на пого на метъли. Сами си правете изводите. Те влизат в погото, за да се блъскат както им падне.
По темата - кефи ме.

Orono
07-29-2008, 13:21
http://www.zazz.bg/play:fd50324f
:D

Nefarian
07-29-2008, 13:25
ХАРДКОР ПОГО... с 2 ръце съм за

BornFromPain
07-29-2008, 14:53
Е като отивате на Металика какво очаквате? Т'ва да не е Джордж Майкъл или както там се казваше оня. Метъли, пиене и пого. Като им харесвате само баладките на Металика си ги пускайте по домовете ;]
Аз съм "За". Идеален начин да разтовариш ако искаш :]

Linon
07-29-2008, 17:47
По принцип като не искаш,не влизаш в погото.О
Не разбирам какъв е проблема,в крайна сметка другите се буткат там не ви.А тфа,че блеете и попадате насред погото е друг въпрос.
Не можеш да очакваш друго на метъл концерт.Просто е необходимо някъде.

LoRcheNcE*
07-29-2008, 20:32
Za

TellMeYourName
07-29-2008, 20:50
Аз съм "за"...

SiegHeil
07-29-2008, 23:33
Абе, автора, аз да съм забранил на някой чалгар да си друса мазните кючеци понеже не ме кефи ?
Като не ми харесва да друсам кючеци не се включвам и толкова...
А на теб като не ти харества погото, стоиш отвън и си се наслаждаваш на музикалното изкуство, а те си изкарват енергията, точка по въпроса.

CtrlAltDel
07-30-2008, 08:58
За ест.. Не подкрепям насилието, но погото е начин да се освободиш от отрицателната енергия. Който не му харесва - стои встрани.

maigeri08
07-30-2008, 09:05
Против

Blo0dyBitch
07-30-2008, 09:44
ZA
u4astvala sum samo 2 puti,no mn mi haresa -born_stubborn e prav/a i az opredeleno imam nujda ot takiva "tanci"
posle kato se razglejdah mi be6e mnogo stranno koga sum gi polu4ila vsi4kite sinini i rani-malko ili mn vnimavaha za men(vse pak sum momi4e)
otklanqm se ot temata-tvurdo za pogoto sum (stiga da ne se nalaga sled tova da me iznasqt s lineika)

Pedigree
07-30-2008, 10:16
Който не иска да участва, отива другаде.

Аз съм ЗА.

adizitk1
07-30-2008, 11:21
Против.Що за танц може да е тва? :?

SiegHeil
07-30-2008, 22:17
Против.Що за танц може да е тва? :?
А що за танц е да си друсаш гъза на турско-циганска музика...всеки си изкарва енергията както му харесва...

psychopath
07-30-2008, 23:17
ЗА! Аз обичам насилието

youngpunker
09-16-2008, 23:23
бате ти си яко зле ;) 1во погото е за който иска влиза кофее и се бута 2ро ти кфо искаш бе бате?! Предполагам не си от най младите щом имаш жена - не се обиждай :Д Ти кфо искаш - да седиш на едно място ако искаш даже да седнеш и с костюм и да се наслаждаваш на мелодичната музика "метал" (аз слушам пънк) и всички да мълчат и да гледат умно :-o ?!Не прочетох сичко дето написа ама като ти видях аватара и езика на който пишеш ми стана ясно :razz:

HardcoreSyndrome
09-16-2008, 23:25
Метълското пого е гадна работа,
но като не иска да участваш отиваш другаде :)

Да си най-отпред иска жертви...

аз съм ЗА.

+1

8-)

+1 8)

youngpunker
09-16-2008, 23:26
Верно че няма значение възръстта,но стила на музика определя човека.. ако искаш да не те бутат отиди на концерт на някоя млада и готина с микрофон и цици.(т.е. чалга) 8-) :lol:

HardcoreSyndrome
09-16-2008, 23:30
Верно че няма значение възръстта,но стила на музика определя човека.. ако искаш да не те бутат отиди на концерт на някоя млада и готина с микрофон и цици.(т.е. чалга) 8-) :lol:

Дали ще е яко пого на песните на Азис? Е не е с цици ама става 8-)

Disrespect
09-17-2008, 08:13
аз пък хващам бас, че както съм с костюм така ще попилея повечето облечени правилно пънкари или метъли в погото...

няколко хора от форума са ме виждали и знаят за какво иде реч.. 8)

ахахахаоохоххохоххооххохо аоахаххахаха


пича с шапката..

ULTRA_LEVSKI
09-17-2008, 08:59
ПОГОООООООООООО

Bloodlust
09-17-2008, 13:23
За. Да си проявяват агресията там, вместо да трошат кошчета и улични лампи.

Blacklisted
09-17-2008, 16:13
^ :razz:

DeepWithin
09-19-2008, 18:40
За.Но аз лично не го практикувам.Все пак рискуваме живота си. :-D :D

plmn
09-19-2008, 20:54
Какъв е смисъла от тия странни движения, подобие на танц и всичките блъсканици? :?
Против.

DisciplineAndOrder
09-19-2008, 21:05
не виждам основателна причина да сте против,ебати :-o

machineheadfan
09-19-2008, 21:18
ЗА!
Но все пак повече ме кефи Circle pit :]

plmn
09-20-2008, 10:08
Какъв е смисъла от тия странни движения, подобие на танц и всичките блъсканици? :?
Против.

за циганията в подписа си ли говориш?

Това опит за заяждане ли е беше?Въпроса в темата е ясно формулиран. - за или против.Аз съм против.Ти си за.Какво има да коментираме повече?

gabi_94
09-20-2008, 10:31
Който иска да се трепе - да се трепе 8-) :lol:

+1! 8) :lol:

Bitchaznigga
09-21-2008, 01:25
aa reshih 4e stava vupros za skeit trika .. emi i dvete pogota izglejdat qko :D ae i na men mi e se taq 8)

_InSaNe_
09-22-2008, 10:08
ааа .. еп за уе... някфо яко е да глеаш някфи как се бутат като шилета.. някфо лудо е :D :D

AvaLan4e
09-23-2008, 15:08
то беше към оня с бръснарските ножчета, от ексо посочен, ама и ти засегна погото на неподходяща музика от време на време.

в смисъл, като бях на Placebo концерта миналата година първо видях " \m/ " ръце, вдигнати във въздуха, а после пред мен правиха пого.

На Placebo, лол!
Глупусти. Нямаше. Едва се мърдаше?! Денсиха си хората ('=

youngpunker
09-25-2008, 23:55
пропуснах да кажа нали там ако искаш да не те сръчкват да ходиш на някоя с ФАЛШИВИ цици и лице и глас може да ти хареса музикалното ИЗКУСТВО :-D

psychopath
09-26-2008, 00:12
цици?
къде? :D

EarthShaker
11-24-2008, 09:26
ЗА доброто пого...

ПРОТИВ лигльовци и такива, които не знаят кога да спрат!

TellMeYourName
11-24-2008, 17:14
Погото е много варварско нещо. Против!
:lol:

Frupy_Boy
11-25-2008, 16:26
Чиста простотия :-x

Disrespect
11-25-2008, 17:11
Чиста простотия :-x :lol: