PDA

View Full Version : тичане - стягане ?



Care_me_away
07-28-2008, 19:28
ve4er ili sutrin da bqgam za da se stegna . bez da otslabvam za6toto sam dostata4no slaba :? iii drug vapros ?: taliqta mi e mn tanka a nadolu v han6a se raz6irqvam moje li koremnite presi da mi pomognat da go izravnq i da mi e po stegnato za6toto ot krasta nagore sum mn slaba :? i kao ne , koe 6te mi pomogne :-o

machine
07-29-2008, 16:00
тичане-ето ти 2 варианта и избери:
1.тичането сутрин изгаря най-много мазнини,но и най-много мускул,защото няма въглехидрати и гори протеини.
2.при тичането вечер се изгарят въглехидратите,кото си приела през деня

2-ят въпрос не ти го разбрах,поясни малко-мисля ,че става въпрос за разширена кореман стена,но поясни и ще ти отговоря

Canis_Dirus
07-29-2008, 16:08
тичане-ето ти 2 варианта и избери:
1.тичането сутрин изгаря най-много мазнини,но и най-много мускул,защото няма въглехидрати и гори протеини.
2.при тичането вечер се изгарят въглехидратите,кото си приела през деня

2-ят въпрос не ти го разбрах,поясни малко-мисля ,че става въпрос за разширена кореман стена,но поясни и ще ти отговоря
:razz: :razz:

Не е заради въглехидратите, заради кортизола е. ;)

machine
07-29-2008, 16:16
моя грешка.Но въглехидратите,които тялото не може да усвои тялото си ги съхранява като мазнини-пак играят роля

Canis_Dirus
07-29-2008, 16:22
моя грешка.Но въглехидратите,които тялото не може да усвои тялото си ги съхранява като мазнини-пак играят роля
Тялото винаги гори АТФ, дали си го набавя от въглехидрати, мазнини, или тъкани - това зависи от много хормони.

machine
07-29-2008, 16:27
ок-научих нови неща.МЕрси за инфото

pdd
07-29-2008, 17:23
ve4er ili sutrin da bqgam za da se stegna . bez da otslabvam za6toto sam dostata4no slaba :? iii drug vapros ?: taliqta mi e mn tanka a nadolu v han6a se raz6irqvam moje li koremnite presi da mi pomognat da go izravnq i da mi e po stegnato za6toto ot krasta nagore sum mn slaba :? i kao ne , koe 6te mi pomogne :-o znahci nai hubavo e da se ticha sutrin a za koremnite presi nz am samo shtote ti stegnata presata