PDA

View Full Version : Цикъл(само за момичета)



ali4ka90
07-28-2008, 20:42
Здравейте,имам голям проблем.След 7-ми Август отивам на море...дотук добре,но цикъла ми има нахалството да дойде точно тогава :x ..таа,въпроса ми е дали има някакви хапчета,които могат да отложат,забавят или ускорят този процес?

Редактирано от Цвети.
Съгласно 1-ва точка.

ElisaDay
07-28-2008, 20:50
Отиди на гинеколог и той ще ти каже :)
П.П. темата не е в правилния раздел.

FelisDirus
07-28-2008, 20:51
Темата ти хич не е за тук.

Има, но не помня как се казваха. Питай в аптеката бе. Те са в едно малко шишенце, пиеш ги и когато вече искаш да ти дойде, спираш. Половината съученички го пиеха тва на бала.. апф. Предполагам, че е адски вредно. Отиваш в някоя аптека, обясняваш го това и вероятно ще се сетят хората за какво им говориш.

TheGirlNextDoor
07-28-2008, 20:51
темата не е за тука .. :)
иначе начин има ама най-добре иди на лекар да ти предпише... :)

bulgarche
07-28-2008, 20:56
Има си раздели за определените теми. И защо само момичетата питаш? Нима момчетат ане могат да помогнат? Нима те нямат гаджета, сблъсквали се със същия проблем? Аз наскоро говорех с няколко момичета и майка ми по този въпрос, но за жалост, смао момичета могат да отговорят.

И къф ти е зора не мога да те разбера? Няква си кръв щяла да ти тече от вагината. К'во ти пречи? Като си си у вас не е ли същото? Или кирвливото море е по-различно?

TheGirlNextDoor
07-28-2008, 20:59
Има си раздели за определените теми. И защо само момичетата питаш? Нима момчетат ане могат да помогнат? Нима те нямат гаджета, сблъсквали се със същия проблем? Аз наскоро говорех с няколко момичета и майка ми по този въпрос, но за жалост, смао момичета могат да отговорят.

И къф ти е зора не мога да те разбера? Няква си кръв щяла да ти тече от вагината. К'во ти пречи? Като си си у вас не е ли същото? Или кирвливото море е по-различно?

:razz: :razz: :razz: :razz: ти си невероятен човек :!:

...ами например супер яко ша е да си залепиш крилцата на превръската в/у банския ....аа пичовете ще се впечатлят :-D

Dreammy
07-28-2008, 22:08
Има си раздели за определените теми. И защо само момичетата питаш? Нима момчетат ане могат да помогнат? Нима те нямат гаджета, сблъсквали се със същия проблем? Аз наскоро говорех с няколко момичета и майка ми по този въпрос, но за жалост, смао момичета могат да отговорят.

И къф ти е зора не мога да те разбера? Няква си кръв щяла да ти тече от вагината. К'во ти пречи? Като си си у вас не е ли същото? Или кирвливото море е по-различно?

:razz: :razz: :razz: :razz: ти си невероятен човек :!:

...ами например супер яко ша е да си залепиш крилцата на превръската в/у банския ....аа пичовете ще се впечатлят :-D


:lol: :lol: :lol:

Nishto protiv mnenieto na momchetata,naprotiv. :) Prosto jenite razbirame poveche,vse pak vseki mesec go izjivqvame.

djuki
07-29-2008, 05:20
Цикъла ми дойде след 3 дни закъснение , но не е както преди по слаб и не ме боли толкова много а ден преди него си правих тест и беше отрицателен . Някой може ли да даде някакви идей защо се получава така?

KadifWerewolf
07-29-2008, 05:25
Е добре, всички предлагате да е в друг раздел, ама в кой де???
Любов? О_О
Секс?? 8-)
У дома? :grin:
Козметика и диети? :-D

GetNasty
07-29-2008, 06:03
^ в 21-ви век сме...
тампони ала-бала...?

не всички искат и могат да използват тампони...

KadifWerewolf
07-29-2008, 06:08
^ в 21-ви век сме...
тампони ала-бала...?

не всички искат и могат да използват тампони...

Дам, особенно на момчетата им е най-трудно =/

GetNasty
07-29-2008, 06:09
говорех за момичетата много ясно...

KadifWerewolf
07-29-2008, 06:10
Аз пък говорех за момчета..

GetNasty
07-29-2008, 06:12
еми супер кво..

Vikitooo
07-29-2008, 06:31
Момчетата се отзоваха доста добре 8-)

FelisDirus
07-29-2008, 10:51
Е добре, всички предлагате да е в друг раздел, ама в кой де???
Любов? О_О
Секс?? 8-)
У дома? :grin:
Козметика и диети? :-D

Зле, не е трудно да се досетиш, че може би модератор вече я е преместил. Беше я пуснала във "Всичко тийн накуп". :?

TomorrowCanWait
07-29-2008, 12:29
тампони не се препоръчват да се използват във вода...щото е нехигиенично... :P :P :P

GerSity
07-31-2008, 11:16
тампони не се препоръчват да се използват във вода...щото е нехигиенично... :P :P :P
Ооо,ходете си с памперси като не ви харесват тампоните.
Много по добре тампони на морето,отколкото да се тъпчеш с някакви хапчета и после да се чудиш защо не ти идва на време или изобщо,или пък с превръзки на море,то по хубаво изобщо да не ходиш,като ще висиш по цял ден в хотела...

Forester
07-31-2008, 23:32
Някой беше писал ,че не искат или не могат да ползват тампони (момичетата) . Защо да не могат?
Иначе най-добре с тампон ...няма смисъл да си тровиш организма с тези хапчета.

pampers
08-01-2008, 09:37
за да ти се забави пий Витамин Ц :)

nasi141
08-02-2008, 18:36
а уе за кво са ти хапчета уе.за тая работа има тампони.по-добре не взимай хапчета що то те не са много полезни.

_MuMu7y_
08-04-2008, 08:27
Здравейте,имам голям проблем.След 7-ми Август отивам на море...дотук добре,но цикъла ми има нахалството да дойде точно тогава :x ..таа,въпроса ми е дали има някакви хапчета,които могат да отложат,забавят или ускорят този процес?

Редактирано от Цвети.
Съгласно 1-ва точка.


Туй ако не е 100-ната тема вече и за пореден път ОРГАМЕТРИЛ ай приятно изкарване :P

_MuMu7y_
08-04-2008, 08:28
а уе за кво са ти хапчета уе.за тая работа има тампони.по-добре не взимай хапчета що то те не са много полезни.

да пък със тампоните да си докара някфа инфекция........ :lol: