PDA

View Full Version : Френски ласки .. .



SOSICK
07-28-2008, 21:55
Въпроса ми е главно към момчетата .. Искам да ви попитам правили ли сте френска на приятелката си на публично място... Къде?И как е било? .. За момичетата ми е ясно щото могат почти навсякъде да правят на момчетата си .. но ако искат и те могат да отговарят къде са правили на приятелите си .. 10х предварително :)

Love_Boy
07-28-2008, 22:00
Въпроса ми е главно към момчетата .. Искам да ви попитам правили ли сте френска на приятелката си на публично място... Къде?И как е било? .. За момичетата ми е ясно щото могат почти навсякъде да правят на момчетата си .. но ако искат и те могат да отговарят къде са правили на приятелите си .. 10х предварително :)

Свирки и лизане ли имаш предвид? Питам защото термините ви са малко объркани! Лизал съм приятелката си в съблеканя на басеин!

qazwsx
07-28-2008, 22:04
v parka sled 00:00 ma to po4ti nqma nikoi taka 4e ne e koi zn kolko publi4no stava vypros za lizane ina4e svirki na nai nai publi4no vyv moreto dokato e pod vodata i 4esno kazano po4ti ne se polu4ava ... no po publi4no ot tva nevijdam nakade ..

SOSICK
07-28-2008, 22:05
И да ... за свирки и лизане говоря .. Извинявам се за неточността .. :)

qazwsx
07-28-2008, 22:06
q spodeli ti za tvoite publi4ni izqvi.. :lol:

Pep1no
07-28-2008, 22:12
хехе аз мойта мацка мн обичам да си я лижа :P ааа иначе в съблекалнята под душа на един басейн :)

Love_Boy
07-28-2008, 22:17
v parka sled 00:00 ma to po4ti nqma nikoi taka 4e ne e koi zn kolko publi4no stava vypros za lizane ina4e svirki na nai nai publi4no vyv moreto dokato e pod vodata i 4esno kazano po4ti ne se polu4ava ... no po publi4no ot tva nevijdam nakade ..

Ти явно не осъзнаваш колко рискове за здравето (полово и не) крие морската вода, а дори и тази в басеина!

qazwsx
07-28-2008, 22:21
kakvi riskove we :) po taq logika vseki koito hodi na more i po baseini se izlaga na toq risk tva li iska6 da kaje6?

Love_Boy
07-28-2008, 22:26
kakvi riskove we :) po taq logika vseki koito hodi na more i po baseini se izlaga na toq risk tva li iska6 da kaje6?

Чета ти разсъжденията и се кръстя! На басеин не бива да ходиш защото не знаеш какво курви са били там преди тебе и са си оставили болестите! А по морето да ходиш само по най-чистите плажове, където нема много хора! Казвам ти го защото родом съм от Варна и съм видял много нещо/болести причинени от морската вода!

Noodle`
07-28-2008, 23:03
kakvi riskove we :) po taq logika vseki koito hodi na more i po baseini se izlaga na toq risk tva li iska6 da kaje6?

Чета ти разсъжденията и се кръстя! На басеин не бива да ходиш защото не знаеш какво курви са били там преди тебе и са си оставили болестите! А по морето да ходиш само по най-чистите плажове, където нема много хора! Казвам ти го защото родом съм от Варна и съм видял много нещо/болести причинени от морската вода!


ахахахахахаххахах ебати филмирания тип...ти що не живееш в нещо херметически затворено за да не влизат некфи болести нарпао :razz: :D :D :D :D :shock:

middle_of_noWhere
07-28-2008, 23:10
kakvi riskove we :) po taq logika vseki koito hodi na more i po baseini se izlaga na toq risk tva li iska6 da kaje6?

Чета ти разсъжденията и се кръстя! На басеин не бива да ходиш защото не знаеш какво курви са били там преди тебе и са си оставили болестите! А по морето да ходиш само по най-чистите плажове, където нема много хора! Казвам ти го защото родом съм от Варна и съм видял много нещо/болести причинени от морската вода!


ахахахахахаххахах ебати филмирания тип...ти що не живееш в нещо херметически затворено за да не влизат некфи болести нарпао :razz: :D :D :D :D :shock:
то още малко и радиация има в тая вода ....

Love_Boy
07-28-2008, 23:10
kakvi riskove we :) po taq logika vseki koito hodi na more i po baseini se izlaga na toq risk tva li iska6 da kaje6?

Чета ти разсъжденията и се кръстя! На басеин не бива да ходиш защото не знаеш какво курви са били там преди тебе и са си оставили болестите! А по морето да ходиш само по най-чистите плажове, където нема много хора! Казвам ти го защото родом съм от Варна и съм видял много нещо/болести причинени от морската вода!


ахахахахахаххахах ебати филмирания тип...ти що не живееш в нещо херметически затворено за да не влизат некфи болести нарпао :razz: :D :D :D :D :shock:

Като не търпите съвети правете каквото искате! НА все пак ве казвам че е много лесно да лепнете шещо от морето (ако плажа е мръсен), от басеина, сауната или дори солариума!

Komar
07-28-2008, 23:11
razmishlqvaiki naistina e prav.. no nali v baseinite se slagat razni preparati.. hlor ala bala... moreto ima sol dyra byra... neznam...

Love_Boy
07-28-2008, 23:12
razmishlqvaiki naistina e prav.. no nali v baseinite se slagat razni preparati.. hlor ala bala... moreto ima sol dyra byra... neznam...

Ти наистина ли вярваш че управите на басеиновите комплекси слага ръката в джоба за разходи които може да си спести?

gPa3HuTeJl
07-28-2008, 23:47
Въпроса ми е главно към момчетата .. Искам да ви попитам правили ли сте френска на приятелката си на публично място... Къде?И как е било? .. За момичетата ми е ясно щото могат почти навсякъде да правят на момчетата си .. но ако искат и те могат да отговарят къде са правили на приятелите си .. 10х предварително :)

Свирки и лизане ли имаш предвид? Питам защото термините ви са малко объркани! Лизал съм приятелката си в съблеканя на басеин!


AHXaHXhAXHAHxhAHXhAXAHXhAHXAHxhAHxA високо интелектуален в1прос :!:

Love_Boy
07-28-2008, 23:51
Въпроса ми е главно към момчетата .. Искам да ви попитам правили ли сте френска на приятелката си на публично място... Къде?И как е било? .. За момичетата ми е ясно щото могат почти навсякъде да правят на момчетата си .. но ако искат и те могат да отговарят къде са правили на приятелите си .. 10х предварително :)

Свирки и лизане ли имаш предвид? Питам защото термините ви са малко объркани! Лизал съм приятелката си в съблеканя на басеин!


AHXaHXhAXHAHxhAHXhAXAHXhAHXAHxhAHxA високо интелектуален в1прос :!:

:D :D Ти наситина ме накара да се засмея! :D :D Иначе оставям поста ти без коментар!

Lynx
07-29-2008, 06:42
Абе нали не сте настъпвали лайно в морето... говорете си че е безопасно. Знаете ли къде заминава съдържанието на тоалетните по курортите? Водата си е доста замърсена и от където и да го погледнеш си бъка с болести.

А по темата: В парка към 8 вечерта май беше. Още щъкаха хора напред-назад.

Letal
07-29-2008, 08:14
Въпроса ми е главно към момчетата .. Искам да ви попитам правили ли сте френска на приятелката си на публично място...
не сме пробвали, но това е идея :P

DevilWish
07-29-2008, 08:59
!Аз на гаджетата съм правила ,я по паркове ,в съблекалня на басейн ,в тоалетни . . ;) То не ,че тоалетната и съблекалнята са публични ама все пак някой беше споменал за съблекалня ;)

amatorium
07-29-2008, 09:07
На доскта места. Последно на бар плота на един по-специален бар. 8-)