PDA

View Full Version : пълна глупачка



blaaaa
07-28-2008, 22:47
Здравеите всички. Искам да споделя това което ме тормози от пролетта насам. Запознах се с едно момче, което ми грабна сърцето веднага. Веднъж не издържах и му казах, че не ми е никак безразличен, а той ми отвърна, че не търси нищо сериозно и по-добре да не се виждаме. Това не ми помогна никак. Не можех да спра да мисля за него месеци наред. Не исках да излизам от нас, по цял ден плачех и плачех..Преди около месец се запознах с едно друго момче, което ми се стори много приятно и си внуших, че трябва да го харесам (макар,че рискувах да ми се случи същото) И така..най- накрая се получи.С много усилия,но все пак стана. Изглежда ,че и той не е безразличен към мен ,но сякаш го е срам да си покаже чувствата и на мен ми омръзна. Преди няколко вечери си писах с другото момче и той ме извика на гости. И аз си казах "какво толкова,нали го забравих?" Да,ама не!Отидох...Пуснахме си да гледаме филм, който се оказа доста скучен и решихме да го спрем. Започнахме да си говорим. Той легна в мен и започна да ме гали по краката и ме пита дали ми е хубаво, после се изправи и започна да ме целува по врата и аз се дръпнах и му казах, че сигурно щеше да е преди няколко месеца. Говорихме доста на тази тема и той ми каза, че не може да има такава връзка и просто не е искал да се влюбвам ,за да не страдам (сякаш това не стана де..) бил съжалявал, нямало пак да ме нарани, нямало да страдам....Това го казва при положение, че не знае, че все още имам чувства към него.И така...На другата вечер пак ме караше да ходя в тях, но аз отказах. Така стана и на следващия ден. Днес пак искаше да ходя и му казах,че и аз не съм сигурна дали изобщо искам да отида, защото знам, че той иска само секс, но и той не го отрече де и даже ми каза "ами то е хубаво " и аз му казах,че ме е страх да не се появят пак чувствата ми, а той "това е само физическо удоволствие,не може да се появят чувства" за което никък,ама никък не съм съгласна! В момента съм адски ядосана на себе си за дето отидох първия път като ме извика.Разбирам, че за него съм просто някакво временно развлечение и въпреки това пак искам да отида, макар че адски много ме боли от това :cry: Опитвам се да си втълпя,че не си заслужава да страдам, но не става. Имам чувството, че ще се побъркам. Толкова много искам да съм с него, но не по този начин. Просто не мога да повярвам каква глупачка съм и как отново се наврях в устата на лъва като си знаех,че може да стане така.Акъла ми не стига как ще го забравя отново като знам колко трудно ми беше :( Бих дала всичко за да има поне някъква симпатия към мен и да не го прави само заради секса,но това явно никога няма да стане ](*,) Съжалявам,ако имам грешки или на местя съм писала безсмислено, но в момента не ми се мисли и за това :(

Sofff
07-28-2008, 22:52
Ами говори с него кажи му всичко и може би ще разбереш дали наистина иска само секс а ако искаш да го забравиш просто го блокирай в скайп изтрий тела му и не мисли за него помисли ако иска само секс няма смисъл тебе да те боли после по-добре спри да се занимаваш с него сега отколкото да стане по-зле успех :( :)

LINKNOT
07-28-2008, 23:56
Една моя приятелка беше по същия начин. Ходеше с едно момче,което преди не искаше и да вижда,докато той й сваляше звезди .. Стана така,че тя се влюби в него и му се "отдаде" .. хъх .. но той я заряза .. не веднъж, не два пъти .. повече бяха .. и тя все беше готова отново да е с него. Жалка история.

Когато разбереш,че едно нещо няма бъдеще,никакво бъдеще,СПРИ! Просто престани да мислиш за това. Разсейвай се по всякакъв начин - гледай комедии,излизай с приятели,чати си с нови хора,чети книги,интересувай се от любопитни факти,наложи си да разучиш нещо или да направиш някакъв проект. Просто живей пълноценно.

jghgh
07-29-2008, 08:00
Както и да ти препрочитам писанията все излиза да не се занимаваш с това момче. Изхвърли го от живота ти. Даже да боли, така е най-правилно.
Естествено, ти решаваш дали да действаш правилно или да направиш няколко сладки грешки и после да те боли петорно пъти повече.
Не си струва да се занимаваш с това момче, и ме послушай. ;) Просто го махни. Забрави за него. Няма перспектива за отношенията ви!

MartyParty
07-29-2008, 08:21
Апф...Било само физическо удоволствие-баси глупостите.Нещо те мота,ама айде карай.Не вярвам да има още чувства към теб.Да кажем,че първия път си допуснала грешка,като си отишла при него.Щом си я разбрала,недей да я повтаряш.

sasha_90
07-29-2008, 08:50
Сексът изобщо не е само "физическо удоволствие",а е много повече.Моят съвет е да спреш всякакъв контакт с това момче-никакви чатове,изтрий му номера(ако го имаш),не му обръщай внимание когато го засечеш някъде.Когато го игнорирйш напълно отвсякъде,постепенно ще спре да ти пука за него.

miss_asi
07-29-2008, 08:56
Какво любов какви 5 лева?!? :shock: Тоя иска само да легне с тебе.Не прави тази грешка защото после ще те заебе като мръсно коте.

NeLLy_BaBy
07-29-2008, 09:13
Не се вързвай на акъла на този. Както казаха и другите иска само секс от тебе и ще страдаш после само ти. Затова тегли му майните, да си събира гълъбите и обърни внимание на момчето, което спомена че има сипматии към теб. И още нешо секса не може да върви без никакви чувства, а щом ти си ги имала преди към него не си мисли че след кат спиш с него няма да ги има. Затова недей да правиш тая грешка- ти вече си разбрала къде е тя.Продължавай напред и не се обръщай назад. Успех! :)

sexyto_947
07-29-2008, 09:19
Аз също имам една приятелка която беше в такова полужение. Много беше влюбена в едно момче, което само я мотаеше един ден и вика че има чувства към нея на следващия, че няма и даже ходеше с друго момиче и искаше да се виждат само за секс. Такива момчета не заслужават да бъдат обичани толкова от някое свястно момиче.

По добре се опитаи напълно да го забравиш, защото ако за миг му покажеш , че още имаш чувства към него той ще се възползва от теб. Знам колко е трудно да забравиш някои който силно харесваш или обичаш, но трябва да се опиташ, защото не трябва да му ставаш момиче за секс или забавление когато няма какво да прави. А нещата които ти е казал показват колко "държи" на теб. Излизаи с други момчета или пък с приятелки, просто с хора които да те откъснат от мислите ти за него. Успех .

sexyto_947
07-29-2008, 09:20
Аз също имам една приятелка която беше в такова полужение. Много беше влюбена в едно момче, което само я мотаеше един ден и вика че има чувства към нея на следващия, че няма и даже ходеше с друго момиче и искаше да се виждат само за секс. Такива момчета не заслужават да бъдат обичани толкова от някое свястно момиче.

По добре се опитаи напълно да го забравиш, защото ако за миг му покажеш , че още имаш чувства към него той ще се възползва от теб. Знам колко е трудно да забравиш някои който силно харесваш или обичаш, но трябва да се опиташ, защото не трябва да му ставаш момиче за секс или забавление когато няма какво да прави. А нещата които ти е казал показват колко "държи" на теб. Излизаи с други момчета или пък с приятелки, просто с хора които да те откъснат от мислите ти за него. Успех .

SuperSizee
07-29-2008, 09:27
Какво любов какви 5 лева?!? :shock: Тоя иска само да легне с тебе.Не прави тази грешка защото после ще те заебе като мръсно коте.

Ех мъжете сме ... :oops: :oops: :oops: Друго не иска или има бас с приятел,че може да те свали това е ... За любов не може да се коментира тука ... :)

sexa_na_kompleksa
07-29-2008, 10:29
Само секс му е в главата на твоя човек. По-добре прекрати всякакви контакти с него и се опитай колкото се може по-бързо да го забравиш. Личи, че си свестно момиче - не заслужаваш такова момче, което само ще те използва!

zaraaa
07-29-2008, 10:54
"Когато разбереш,че едно нещо няма бъдеще,никакво бъдеще,СПРИ! Просто престани да мислиш за това. Разсейвай се по всякакъв начин - гледай комедии,излизай с приятели,чати си с нови хора,чети книги,интересувай се от любопитни факти,наложи си да разучиш нещо или да направиш някакъв проект. Просто живей пълноценно"

+1 :):):)

N0_feAR
07-29-2008, 11:34
Наясно си с целта му, не му се връзвай повече. Кажи му че си сриозен човек и не ставаш за един път. АКо си промени решението - супер, но виждаш че няма такава скорошна възможност, защо се бориш за нещо, което няма да е в твоя полза. Просто го зарежи, не му обръщай внимание, дръж се по-хладно с него и следващия път като те покани да "гледате филм" кажи му сам да си го гледа и да не те безпокои повече. Така просто се самонараняваш и безполезно се обнадеждаваш.

BlackaTBW
07-29-2008, 11:34
Първо искам да кажа, че се радвам да те видя отново във форума :)
А за това момче... не мисля, че е бил искрен към теб. Според мен иска от теб само секс и нищо повече, просто е решил, че щом си имала чуства към него ще бъде много лесно да те притежава. Може би другото момче си струва повече, а? Не се занимавай с онзи, за когото толкова си страдала, а сега се държи сякаш никога нищо не е било. Мисля си, че той се подиграва с чуствата ти по този нелеп начин. Кажи му, че каквото е било, е било. Обърни внимание на другия, ти сама каза, че не си му безразлична ;)