PDA

View Full Version : Поздрави за бок***ците - Админи!



Love_Boy
07-28-2008, 23:30
Ето в каква скапана, африканска, продажна, тъпа, държава живеем! Браво на админа който ми изтри темата! Ето това е една достойна на дедите ни, българска родолюбива постъпка! Сега Аспарух, Симеон, Ботев, Сандански, Делчев и Левски се обръщат в гроба като гледат ситуацията в България, а някакви смешни Админи ми казват че са недопустими теми на расова основа!
Аз просто изказвам мнението си в тази уж свободна държава!
Май в България бече само на продажника и на евреина му се чува гласът!

Поздрави Админе, ти си достоен българин!

Seducti0n
07-28-2008, 23:38
Не съм ти изтрила темата, погледни малко по надолу в раздела.
Изразявайки своето мнение ти дискриминираш хората от малцинствен произход.
Другото, което слагаш всички жени под общ знаменател, наричайки ги курви, а това не говори добре за теб.

50cent
07-28-2008, 23:41
купооооон

cSSiE
07-28-2008, 23:42
....., както за момичетата така и за момчетата има изключения и наистина не е хубаво да се слагат под общ знаменател Шанса не е бил на твоя страна досега и затова явно попадаш на лоши индивиди :) успех за напред и да Живее България ! :grin: :grin:

Komar
07-28-2008, 23:44
Izvednyj... mnogo nacionalisti se sabrahme...

Love_Boy
07-28-2008, 23:46
Не съм ти изтрила темата, погледни малко по надолу в раздела.
Изразявайки своето мнение ти дискриминираш хората от малцинствен произход.
Другото, което слагаш всички жени под общ знаменател, наричайки ги курви, а това не говори добре за теб.



Не ми остава нищо друго освен да призная че ти наистина владееш Евроатлантическият стил на говорене, и целият тамошен начин на изразяване! Явно ти допада лъскавата ценностна система идеща от Европа, но нема да е лошо да обърнеш взор към българската действителност, а ако си дори малко съвестна ще се повлияеш от нея!

Теми на расова основа, с дискриминационни елементи колкото щеш в раздела за "България и тези който я напуснаха", но там не ги триеш нали! А в моята тема която я ЗАКЛЮЧИ все пак ставаше въпрос за сексуалните отношения между "членовете" на нашето общество!

Ти всъщност българка ли си Админке?

Seducti0n
07-28-2008, 23:51
Не е зле първо да погледнеш длъжността, която заемам във форума и след това да ме издигаш в йерархията.
Да, българка съм, но е по-важно в каква среда и при какви условия си отраснал и възпитаван, а не каква е народността си. :)

Не знам какво ми е на изказа и от какво точно съм повлияла, но няма да допусна дискриминация, независимо от формата под която е изразена.Както споменах, подразни ме и самото заглавие на предишната ти тема, с какво право ще наричаш българските жени курви?

KadifWerewolf
07-28-2008, 23:52
... с какво право ще наричаш българските жени курви?

Щот чука циганка.

Komar
07-28-2008, 23:53
... с какво право ще наричаш българските жени курви?

Щот чука циганка.

Na tebe moga da ti eba maikata s kef qsno li ti e ? Ovchar smotan...

KadifWerewolf
07-28-2008, 23:54
Честно, какъв ти е проблема на тебе?
Бавноразвиващ ли си?
Друсан ли си?
Не мога да проумея и това е!

Love_Boy
07-28-2008, 23:58
Не е зле първо да погледнеш длъжността, която заемам във форума и след това да ме издигаш в йерархията.
Да, българка съм, но е по-важно в каква среда и при какви условия си отраснал и възпитаван, а не каква е народността си. :)

Не знам какво ми е на изказа и от какво точно съм повлияла, но няма да допусна дискриминация, независимо от формата под която е изразена.Както споменах, подразни ме и самото заглавие на предишната ти тема, с какво право ще наричаш българските жени курви?

Ако извадиш "курвите" от контекста наистина излиза че ги наричамкурви, но знаеш много добре, че имам предвид тези които се лягат с.... как да се изразя(?) роми айде. Това мое становище не късае всички български жени разбира се!

Сърби ме на езикът да ти кажа както мисля за твоите възгледи за възпитанието (някаква нова антибългарска форма на него) , средата и така нататък, но единствено моите "български пак казвам" седем години и морал ме сдържат!

Защото допускаш расова дискриминация срещу сърбите в отдела за "България", а циганите така майчински ги защитаваш?
С какво са по-лоши сърбите, да речем, от циганите?
Имаш много теми да триеш и заключваш, далеш по-големи по важност преди да стигнеш до моята!

Komar
07-29-2008, 00:00
Moga samo da dobavq.. gospojicata moderatorka.. vmesto da misli kak da izglejda po umna ot postovete si .. da zeme da poopravi malko razdela.. shtoto mi pisna ot ednodnevni balyci.. kakto vsi4ki znaem.. ima kreteni koito vlizat za 1 vecher i pravqt foruma na nishto.. ! Mislq che chast ot zadyljeniqta ti vliza i tova... !

Seducti0n
07-29-2008, 00:04
Да вметнем и факта, че прадядо ми е бил сърбин. :)
Не посещавам въпросния раздел, съответно не знам какви теми се разискват във него.

Каквото искаш да кажеш го кажи.
Проблема в случая е разминаването в гледните точки.
За да не прибягваме до употребата на думички като "предполага се, подразбира се" и т.н, бъди по-конкретен.
И защо да са курви, само защото направеният от тях избор, според теб умаловажава причините да изпитваме национална гордост ли? :-o

Seducti0n
07-29-2008, 00:07
Още някой да се присъедини към клуба.
Айде само не ми давайте акъл как да си върша работата, защото правя каквото мога по силите си за да има форума приличен вид, а вие какво давате в замяна-само мрънкотите и недоволствате... :?

Ще се изразявам както намеря за добре, поне написаното е на кирилица. :)

petet
07-29-2008, 00:07
Да вметнем и факта, че прадядо ми е бил сърбин. :)
Не посещавам въпросния раздел, съответно не знам какви теми се разискват във него.

Каквото искаш да кажеш го кажи.
Проблема в случая е разминаването в гледните точки.
За да не прибягваме до употребата на думички като "предполага се, подразбира се" и т.н, бъди по-конкретен.
И защо да са курви, само защото направеният от тях избор, според теб умаловажава причините да изпитваме национална гордост ли? :-o

Прав е в някаква степен,но просто явно не е използвал думата "курва" на правилното място.

Love_Boy
07-29-2008, 00:13
Да вметнем и факта, че прадядо ми е бил сърбин. :)
Не посещавам въпросния раздел, съответно не знам какви теми се разискват във него.

Каквото искаш да кажеш го кажи.
Проблема в случая е разминаването в гледните точки.
За да не прибягваме до употребата на думички като "предполага се, подразбира се" и т.н, бъди по-конкретен.
И защо да са курви, само защото направеният от тях избор, според теб умаловажава причините да изпитваме национална гордост ли? :-o

Мнението ми разбирасе е ендивидуално и не подлежи на обсъждане нито от тебе, нито от който и да била друг! Самият казус за междурасовите двойки който засегах е единствено и само предмет на ценностната ни система ( в случея твоята както разбрах е антибългарска) както и становищата на съфорумците! Всякакви оправдания от типа на законови мерки или пък обществени нагласи просто немат место в този вид дискусия. Или с две думи, не според закона или държавната политика спрям у циганите, примерно, формираме отношението си към дадените двойка, а единствено според БЪЛГАРСКАТА ценностна система!

Нема да е зле да посетиш раздела за "България", тъкмо ще имаш възможност да изтриеш теми и постове които нагрубяват националността на дядо ти. Предполагам, че той и идентичността му ти е много по-мила от "доброто"(?) отношение към циганите в този форум!

Seducti0n
07-29-2008, 00:17
Единсвения съвет с който ще се съглася е това да разгледам раздела.
Прекалено егоистично е да кажеш-"Моето мнение не подлежи на обсъждане", все едно раздаваш команди.
Принципно в момента и аз нарушавам правилата, обсъждайки с теб и давайки ти обяснения защо съм заключила темата ти, но както виждаш имам търпението да го направя, а не да се направя на важна и да се покрия. :)

Love_Boy
07-29-2008, 00:23
Единсвения съвет с който ще се съглася е това да разгледам раздела.
Прекалено егоистично е да кажеш-"Моето мнение не подлежи на обсъждане", все едно раздаваш команди.
Принципно в момента и аз нарушавам правилата, обсъждайки с теб и давайки ти обяснения защо съм заключила темата ти, но както виждаш имам търпението да го направя, а не да се направя на важна и да се покрия. :)

Не бих искам ти или некой друг да разисквате моите възгледи без съгласието ми. Все пак, не забравяй че става въпрос за нещо лично!
Що се отнася до това дали беседваш с мен или не, останах с впечетлението че искаш едва ли не да ти кажа "браво" че ТИ си благоволила да ми обесниш поради що си заключила моята тема, за която вече се изразиха много форумци с най-ласкави слова!

Ясно е, че да споря с тебе е изгубена кауза, все едно водя спор с Мормон, затова те оставям пък нека Господ да те съди!

Seducti0n
07-29-2008, 00:27
Ако бяха толкова лични, нямаше да ги споделяш с мен и с още цял един форум.Никой не те е карал да спориш с мен или да си губиш времето едва ли не.И не очаквам да ми кажеш-браво, гордостта няма да ти го позволи.
Интересно е как общуваш с хората, щом не им позволяваш да коментират това, което казваш, явно монолозите взимат превес.Моята съвест е чиста. :)

petet
07-29-2008, 00:29
Цвет,що не заключиш темата.Който иска да остане сам с мислите си да остава у тях...голяма приказка се превърна...

Seducti0n
07-29-2008, 00:32
Това и ще направя, просто не съм егоистичен човек, та чакам господина отсреща да отговори с нещо евентуално да не е да каже после, че пак му е отнето правото на мнение.

Love_Boy
07-29-2008, 00:39
Ако бяха толкова лични, нямаше да ги споделяш с мен и с още цял един форум.Никой не те е карал да спориш с мен или да си губиш времето едва ли не.И не очаквам да ми кажеш-браво, гордостта няма да ти го позволи.
Интересно е как общуваш с хората, щом не им позволяваш да коментират това, което казваш, явно монолозите взимат превес.Моята съвест е чиста. :)

В случея ти не коментираш вижданията ми, а се опитваш едва ли не да ги осмееш. Диалога и комуникацията са в основата за решаване на всякакъв вид проблеми. Бог ни е надарил със слово за да можем мирно да резрешаваме дрязгите, и именно чрез слово се опитах тази вечер да изкажа мнението си както и да чуя това на съфорумците!
Но ето, че некой отсъде според собствен метър свободата на словото и не позволи предложената от мен дискусия да се осъществи!

Другата страна на монетата която обхваща епитетите към ромското население все пак е вузглед извън логиката, но затова пък подчинен на принципа "прави това което искаш да правят на теб". Циганите това са заслужили и нема да им спестя нищо! Ти защо го правиш?

petet
07-29-2008, 00:44
Извинявай,но не може да сложиш всички цигани под общ знаменател.Колкото и трудно е да се признае,има роми,които са направили много повече за държавата от българите.Въпреки че адски малко...има ги. :(

Seducti0n
07-29-2008, 00:45
Далеч съм от това да осмивам вижданията ти, но щом така си решил.
Предлагам ти да прекратим спора за днес, а пък щом толкова много настояваш за това темата да съществува, допитай се до мнението на друг колега или я пусни на ново.Успешен вторник. :)

KadifWerewolf
07-29-2008, 00:45
Проблема е, че си комплексар, пич..

petet
07-29-2008, 00:46
Адски повърхностно гледаш нещата :?

Love_Boy
07-29-2008, 00:50
Извинявай,но не може да сложиш всички цигани под общ знаменател.Колкото и трудно е да се признае,има роми,които са направили много повече за държавата от българите.Въпреки че адски малко...има ги. :(

Заради тези 2% има-няма от циганите трябва да оправдаем дивашкото, престъпно и животинско поведение на другите 99% ли?

petet
07-29-2008, 00:54
Извинявай,но не може да сложиш всички цигани под общ знаменател.Колкото и трудно е да се признае,има роми,които са направили много повече за държавата от българите.Въпреки че адски малко...има ги. :(

Заради тези 2% има-няма от циганите трябва да оправдаем дивашкото, престъпно и животинско поведение на другите 99% ли?


Колкото са циганите,толкова са и българите.Ама и не може да ги изолирваме и тях,ромите,които уважават българите,допринасят за напредъка на държавата,работят,живеят честно и уважават околните.Просто не е справедливо,все едно цял затвор серийни убийци,ти си там,въпреки че знаят,че не си убил някой.И целият затвор ще бъде екзекутиран включително и ти...просто не е справедливо!

Вчера гледах по бТВ Новините едно момиче от малцинството(сега учи в Принстън ако не се лъжа) е осиновена от Американско семейство и мечтата й е да научи български(българка е) и да бъде представител на България...

Seducti0n
07-29-2008, 00:57
Дискусии по темата, чрез лс моля.
Така би било най-добре.
Хубав спор заформихме и доста неприятни думички се изпиха, но това е реалността. :)