PDA

View Full Version : обезкосмявали ли сте гаджетата си??



Beyonce
07-28-2008, 23:40
обезкосмявали ли сте гаджето си и на кои места? каква кола маска трябва да взема за да направя на приятеля ми на интимните части и трудно ли се прави? дали ще се справя или по-добре да не се захващам само да му причинявам болка и да го офъкам..много ми се искаше на козметик да го опоскат, но където питахме навсякъде само на жени правели там... :x

haterkata
07-29-2008, 00:15
и какво като са само жени? срам ли го е или ти си ревнива :-o

Vikitooo
07-29-2008, 01:03
Да и аз това се зачудих, защо не може ли жена да го направи? Тя няма да го изнасили 8-)

plamka
07-29-2008, 01:22
Момичето каза, че правят само НА жени. Което е странно би трябвало и на мъже да правят :-o

bibsy
07-29-2008, 05:54
Има един салон в люлин след бензиностанцията на omv там правят и на мъже :)

Beyonce
07-29-2008, 06:50
Ами навсякъде отказват да направят на мъже - не правели....:)
затова питам и за кола маската в домашни условия.....да се захвана ли и много ли е трудно?

Kisses_P
07-29-2008, 08:09
Аз не бих,като ги знам какви са лигльовци на тази тема.Поразпитай още за някой и друг салон.Там ще му го направат за отрицателно време,вместо да се мъчиш.

Beyonce
07-29-2008, 08:57
Аз не бих,като ги знам какви са лигльовци на тази тема.Поразпитай още за някой и друг салон.Там ще му го направат за отрицателно време,вместо да се мъчиш.
хех...ами питах козметичката при която ходя аз дали може да ми каже студио където правят на мъже, но тя каза че тези козметички които познава не се занимават...

Jamalska
07-29-2008, 09:21
Аз пък за първи път чувам козметички,които не правят на мъже:)
Иначе аз моя съм му го причинявала.Супер яко е как пищи :grin: С кремче ам...там долу..и с кола маска по гърдите:)

LadyDy
07-29-2008, 09:23
Интересно ще е. :-D

Abigoria
07-29-2008, 09:47
Вие сте отвратителни... Садистки долни :-x Драйфа ми се от вас уе, как ще тормозите момчетата така, да не са ви домашни любимци?! :-x :-x :-x

Puky
07-29-2008, 10:29
Ами навсякъде отказват да направят на мъже - не правели....:)
затова питам и за кола маската в домашни условия.....да се захвана ли и много ли е трудно?

Това не може да е вярно.. :? :? Моя приятел ходи на кола маска на всеки 2 месеца.. никога не са отказвали.А на всичкото отгоре живея в малък град . :? :? :?
По темата: Единствено му бях отмъкнала три косъм от веждите , защото изкривяваха строя на косъмчетата.. 8-) И не си личи

kalpazanka
07-29-2008, 11:44
Мда, под мишниците с кремче :) Обикновено му помагам за обезкосмяването на тая зона, понеже той се нерви, че не може да изчисти всичко сам. :)

Beyonce
07-30-2008, 10:48
Ами навсякъде отказват да направят на мъже - не правели....:)
затова питам и за кола маската в домашни условия.....да се захвана ли и много ли е трудно?

Това не може да е вярно.. :? :? Моя приятел ходи на кола маска на всеки 2 месеца.. никога не са отказвали.А на всичкото отгоре живея в малък град . :? :? :?
По темата: Единствено му бях отмъкнала три косъм от веждите , защото изкривяваха строя на косъмчетата.. 8-) И не си личи

Ами да де ама града в който живея в момента не е малък - Русе, а където питахме навсякъде отказват да му направят!! И сега всичко остава в мои ръце...някой може ли да ми даде съвет за прословутата домашна кола маска, че не съм правила досега никога на никого, а сега изведнъж - хоп и то на интимни части! :neutral: