PDA

View Full Version : Бели неща по тестисите и ствола на члена



GaTio
07-29-2008, 10:23
Здравейте пуснах 1 тема и разбрах че имам ППП но за тях разбрах това май не е ППП така имам нещо като издутини по ствола нещо като пъпчици а по тестисите имам някакви бели пъпки ли точки ли какво са мислех че са от косъмчетата че косъмчетата излизат от там не съм се бръснал никога може да са от тези атероми но се съмнявам я ми обяснете малко повече :)

Insalutary
07-29-2008, 20:04
Нищо стряскащо не е! Повечето хора имат масни натрупвания на различни места по тялото си - там долу в повечето случай изглеждат както си ги описал. НЕ се опитвай да ги стискаш и т.н. не е полезно.
Все пак това обаче е форум и няма как да се гадае по постовете на хората, защото като нищо може да е инякаква инфекция - ето защо ако мислиш, че има от какво да се притесняваш по-добре посети лекар специалист(уролог) или иди при личният си лекар за насоки.

Presley
07-29-2008, 21:05
Нищо стряскащо не е!
И аэ съм на това мнение.
И все пак по-добре посети уролог-эа свое спокойствие.

ViNyArD
07-29-2008, 22:58
Тия масни "точки" се оправят много лесно и няма нужда да се ходи на уролог. Попринцип не трябва да създават проблеми, но се получава понякога възпаления след продължително търкане в бельото. Решението е да отидеш до близката аптека и да си вземеш едно мазило - Гентамицин. След това намазваш на няколко пъти проблемното място, като слагаш лейкопласт отгоре...
Естествено може да отидеш и до уролога при нужда. ;)

GaTio
07-30-2008, 05:54
Ами благодаря ви много сега се поуспокоих малко то не ме тревожеше ама аз реших да ви питам аз ги имам отдавна май не знам не съм сигурен... е пак ви благодаря :) 8-) и да кажа не съм ги стискал чел съм тука така :P пак благодаря :D