PDA

View Full Version : Въпрос



OneInThisWorld
07-29-2008, 10:39
Понеже много се нервя и ме боли да дърпам косъм по косъм там долу по срамните устни с пинсета .. искам да попитам продават ли се тънки лентички специално за тези места ? И нормално ли е като си слагам интимен гел отначало да имам едно такова усещане на пощипване.. то трае няколко секунди ?

rusalchica
07-29-2008, 10:49
тралалала

WondeR TeddY
07-29-2008, 10:56
Ами да мисля че се продават такива лентички,а за геловете аз като ползвам нямам такова усещане и нз,но мисля че не е нормално :)

nejnaDROGA
07-29-2008, 10:58
Rusalchica ти въобще знаеш ли за какво са предназначени тези гелове #-o ?!Те са си точно за интимните части (за това и се казват ИНТИМНИ гелове)!!!Тяхното pH не е толкова високо както при сапуните и душ-геловете.


А сега по темата:
До колкото знам има ленти специално за триъгълника и интимните части,но ако искаш може да си вземеш и ленти за лице.До колкото знам те са по малки и сигурно ще ти свършат добра работа :) А за интимните гелове - мен лично не ме щипе :-o Но при теб може причините да са 2 (поне аз така си го обяснявам това щипене):
*или кожата ти е била раздразнена след махането на косъмчетата
*или някоя от съставките в интимния ти гел не ти понася
Ако искаш може да си купиш нов на друга марка и да пробваш с него :) Успех :-)

p0iSsOonN
07-29-2008, 11:01
А косъмчетата около ануса пак ли с бикче се махат?

FairyNymph
07-29-2008, 11:02
Аз мисля, че не би трябвало да ти щипе гела.Каква марка е?

jujulinkaa
07-29-2008, 11:12
и мен ме е щипало от гела само за 1 секунда и спира.. моя беше на ейвън един зелен отвратителен ! :)

FairyNymph
07-29-2008, 11:19
и мен ме е щипало от гела само за 1 секунда и спира.. моя беше на ейвън един зелен отвратителен ! :)
ъу знам го имаше няква супер цепеща миризма :) аз пък сега ползвам един на GENERA или нещо такова, който мирише на лайка :)

nailana
07-29-2008, 12:04
Здравейте на всички.Знам,че не е много по темата,но да не правя нова.Да попитам,при бръснене отдолу на триъгълника ако се използва крем за бръснене(какъвто мъжете използват) предполагам може да се получат някакви проблеми или инфекции?Като бяло течение(гъбички)?Има ли специален крем за бръснене за триъгълника,който да не причинява такива здравни проблеми?А ако няма какво е най - добре да използвам за обезкосмяване там долу?

Извинявам се отново,че не е по темата.
Благодаря Ви предварително.

LiloTa
07-29-2008, 12:06
А косъмчетата около ануса пак ли с бикче се махат?


неее в никъв случай не ги махай с бикче :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

rusalchica
07-29-2008, 12:58
цициииииии

rusalchica
07-29-2008, 13:00
..

dan dan dan
07-29-2008, 13:05
Ами аз сега си поръчах един дамски гел за бръснене и мисля да го ползвам и за интимните части. Ама хора като си махнете космите на триъгълника с бръсначка и на другия ден като ги махнете пак, получават ли ви се раздразнения и кръв..?

fiama
07-29-2008, 13:16
^Да, и на мен ми става така. Това е така защото тъкмо косъмчетата са се показали от кожата и ти ги бръснеш наново, нормално е.

nailana
07-29-2008, 13:53
Ами аз сега си поръчах един дамски гел за бръснене и мисля да го ползвам и за интимните части. Ама хора като си махнете космите на триъгълника с бръсначка и на другия ден като ги махнете пак, получават ли ви се раздразнения и кръв..?

Е аз по - нагоре питах,ама никой не ми отговори....трябва ли специален дамски гел за бръснене на триъгълника,за да не причинява инфекции,или става с всеки?