PDA

View Full Version : ...



WALKMAN
07-29-2008, 11:04
...

vuvs
07-29-2008, 11:10
мии щом се чустващ по добре с нея отколкото с приятелката си й кажи за чуствата си :P

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 11:14
Аз щях да ходя и с двете... 8-)

WALKMAN
07-29-2008, 11:15
...

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 11:16
мии щом се чустващ по добре с нея отколкото с приятелката си й кажи за чуствата си :Pдаммм аз и казах за това...но ме е страх какво ще стане ако се забъркам с 2 момичета едновременно #-o :neutral: #-o :neutral: :neutral:

Само тре'а си напра'иш график с коя кога да излизаш и като излизаш с едната да внимаваш да не те видят приятели на другата... просто е...

F_CK_all_I_need_is_U
07-29-2008, 11:18
em..badi s tazi,s koqto ti e po-priqtno i,koqto obi4a6 naistina...

sexa_na_kompleksa
07-29-2008, 11:20
Щом харесваш повече другото момиче, а не приятелката си, бъди с нея. Но първо се раздели със сегашната си приятелка - да ходиш с две е много долно!

WALKMAN
07-29-2008, 11:25
Щом харесваш повече другото момиче, а не приятелката си, бъди с нея. Но първо се раздели със сегашната си приятелка - да ходиш с две е много долно!ами има един проблем които ме притеснява ней-много...сегашната ми приятелка е от моя клас и ако и кажа ,че има друго момиче не знам после как ще я погледна в очите... ](*,) ](*,) ](*,)

N0_feAR
07-29-2008, 11:25
Щом имаш по-силни чувства към другото момиче, няма кво да залъгваш приятелката си, резваш я и тръгваш с "новата си любов" и всички са щастливи (евентуално бъдещата ти бивша няма да е)

Maeva
07-29-2008, 11:43
Еми като не знаеш как ще я гледаш после - ПРОСТО НЕ Я ГЛЕДАЙ 8-) 8)

UnABooMBeR
07-29-2008, 12:00
На 100% подрепям Дразнител..! :D :D

zaraaa
07-29-2008, 12:27
em..badi s tazi,s koqto ti e po-priqtno i,koqto obi4a6 naistina...

+1

beautiful~kiss
07-29-2008, 12:39
Според мен се раздели със сегашната си приятелка,но за нищо на света не и казвай,че има друга.Споделяш на новото момиче за чувствата си,тръгвате,а ако бившата иска обяснение...много е просто:Продължавам си живота,както трябжа и ти да направиш без мен.Трябва да бъдеш с тази с която си щастлив :)

WALKMAN
07-29-2008, 13:15
...

didi_baby
07-29-2008, 13:29
мии щом се чустващ по добре с нея отколкото с приятелката си й кажи за чуствата си :P
+1...така ще ти е по-добре,щом изпитваш нещо по-силно

pasii_sladuranata
07-29-2008, 13:34
смени си сегашната приятелка с новата ;)

sexa_na_kompleksa
07-29-2008, 13:51
Щом харесваш повече другото момиче, а не приятелката си, бъди с нея. Но първо се раздели със сегашната си приятелка - да ходиш с две е много долно!ами има един проблем които ме притеснява ней-много...сегашната ми приятелка е от моя клас и ако и кажа ,че има друго момиче не знам после как ще я погледна в очите... ](*,) ](*,) ](*,)

Отначало със сигурност ще бъде неловко, но колкото по-рано й кажеш, толкова по-добре. Пък и сега ваканцията ще имате време да забравите наъплно един за друг. Но непременно й го кажи лично, а не по скайп, телефон или какъвто и да е било друг посредник. Най-добре е да й кажеш истината. Първо като разбере, че има друга, ще й стане гадно, ще ти се ядоса, но после ще разбере, че не си заслужава да си трови нервите, заради теб и всичко ще се оправи. Ако я излъжеш, ще стане много по-гадно. Но ти си решаваш. ;)

nestle
07-29-2008, 14:08
Бъди с тази която ти е най добре на тебе и кам която имаш по силни и истински чувства. Мисля че ти сам трябва да решиш какво да правиш :)

Mementomori
07-29-2008, 14:13
Да,ясно е,че си падащ повече по другото момиче,колкото и да е трудно и неловко,трябва да го споделиш на приятелката си.По-лошо ще е да я лъжеш и подобно.Искреността преди всичко...

zaraaa
07-29-2008, 15:17
По skype, в никакъв случай, LIVE, моето момче, LIVE! Ако и кажеш, че не искаш да сте повече заедно по skype, ще си един СТРАХЛИВЕЦ, най-много момичето да те нарази от дъното на душата си! :P какво да правиш - хората ти казаха - бъди с тази , с която се чувстваш добре, с тази, която те прави щастлив :wink:

SuperSizee
07-29-2008, 15:20
мии щом се чустващ по добре с нея отколкото с приятелката си й кажи за чуствата си :Pдаммм аз и казах за това...но ме е страх какво ще стане ако се забъркам с 2 момичета едновременно #-o :neutral: #-o :neutral: :neutral:

Само тре'а си напра'иш график с коя кога да излизаш и като излизаш с едната да внимаваш да не те видят приятели на другата... просто е...

Не е сложно ... Ще ги водиш в двата края на града и си готов ... Накрая се някога ще разберат,но вече ще си махнал едната ... 8-)

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 16:53
но вече ще си махнал едната

Поправка : махнал - " минал "... 8-)

rai4etyyy
07-30-2008, 10:12
Виж ... аз докато бях с едно момче ... и после той ме заряза и тръгна с друга ... сега като се разделиха и той е с мен казва,че не я е обичал ,но преди няколко дни ми пратиха хронология,в която пише,че той я харесва и той потвърждава ,че е така докато ходи с мен и когато го видях това много гадно се почувствах ... затова зарежи момичето ,с което си и тръгвай с тази ,която ти е по-добре :) А пък това ,че е от твоя клас ... цял живот ли си щл да бъдеш с нея??? :wink:

WALKMAN
07-30-2008, 11:45
....

cinderella_gugutka
07-30-2008, 13:05
кажи на приятелката си какво изпитваш към другото моми4е- бъди 4естен с нея,поне това заслужава :)

ElinoOor
07-30-2008, 13:33
Мога да ти кажа само едно: Послушай сърцето си то знае най-добре ! :)

Love0nlyMyself
07-30-2008, 17:44
ако си мислиш че ще си о с другата тръгни с нея но го обмисли после да не съжаляваш

Always
07-30-2008, 17:50
От два стола на земята, както са казали хората. Говориш за това, че харесваш и двете. Ами сам си прецени с коя са ти по-добри шансовете и можете да изкарате повече време, и на коя държиш повече.

WALKMAN
07-30-2008, 18:28
...

Always
07-30-2008, 18:44
Извинявай, аз не съм разбрал значи.
Ами тогава просто намери някакъв деликатен начин за да скъсаш със сегашната. В смисъл, че ако държиш на нея по някакъв начин може би ще искаш да не и стане много гадно, а ако и кажеш, че има друго момиче ще и стане гадно - бъди сигурен.

WALKMAN
07-30-2008, 21:22
Извинявай, аз не съм разбрал значи.
Ами тогава просто намери някакъв деликатен начин за да скъсаш със сегашната. В смисъл, че ако държиш на нея по някакъв начин може би ще искаш да не и стане много гадно, а ако и кажеш, че има друго момиче ще и стане гадно - бъди сигурен.да знам че е така и ще е много много гадно и нз кво ще правя и така....sorry хора че ви занимавам с моите проблени ама наистина в момента се чуствам много гадно.... :( :( дано се намери изход от тази каша че вече съм така 1 седмица и незнам колко още ще издържа.....

h0t_lipS~anD_kisSes
07-30-2008, 21:41
От два стола на земята!
Зарежи сегашната си приятелка ии тръгни с момичето което харесваш! Толко ли е сложно мамка му?! :-x

PePeLePew
07-30-2008, 21:50
Аз щях да ходя и с двете... 8-)

и аз така..... щом се виждаш рядко с 1 оплътнявай си времето с другата ;)

sweeetmaniche
07-30-2008, 21:56
Щом харесваш повече другото момиче, а не приятелката си, бъди с нея. Но първо се раздели със сегашната си приятелка - да ходиш с две е много долно!

+1 Щом харесваш другата....скъсай сегашната ти приятелка и бъди с другото момиче :)

Sofff
07-30-2008, 22:01
Ами щом харесваш повече другото момиче просто следвай сърцето си и естествено кажи това на прителката си така , че да не я заболи , но мисля че 1во трябва да си сигурен в това , което искаш . Успех . :)

Ka7iU
07-30-2008, 22:22
Имах подобен проблем...ходих с едно момче 3 месеца (още сме заедно).Обаче започнах да си пиша в Скайп с най-добрия му приятел,прекарвла съм по 8 часа на ден пред компа,говорихме си за всякакви глупости.Най-накрая се решихме с него да излезем,като предлога беше да цъкаме хек.Тааа...излизахме 3,4,5 пъти,а бе в продължение на 3 седмици сме излизали всеки ден и накрая стана така,че не се виждах с приятеля си,за да се видя с него.А бе цялата работа стана така,че аз започнах да харесвам тва момче...то мен също.И приятеля ми се досети.А бе тъпа работа,само дето омотах момчетата.Та те накрая ме накараха да избирам единия от двамата.И аз реших да си остана с моя приятел,с който още сме заедно и скоро правим 6 месеца.Обаче още ми е гадно за другото момче,и сега като разбрах,че си има приятелка,направо ми иде да се метна отнякъде...някой някакви идеи??? :? :? :? :? :? :? :? :? :( :( :( :( :( :( :(

PeopleAlwaysLeave
07-30-2008, 22:34
Ами след като тя ти е казала,че те харесва, ти също я харесваш..защо не пробвате ? След като това, което изпитваш към въпросното момиче е по-силно от това към приятелката ти по-добре се разделете и бъди щастлив с другата :) Пък и щом се виждате толкова рядко не ви давам още много време заедно ..

WALKMAN
07-31-2008, 10:16
Имах подобен проблем...ходих с едно момче 3 месеца (още сме заедно).Обаче започнах да си пиша в Скайп с най-добрия му приятел,прекарвла съм по 8 часа на ден пред компа,говорихме си за всякакви глупости.Най-накрая се решихме с него да излезем,като предлога беше да цъкаме хек.Тааа...излизахме 3,4,5 пъти,а бе в продължение на 3 седмици сме излизали всеки ден и накрая стана така,че не се виждах с приятеля си,за да се видя с него.А бе цялата работа стана така,че аз започнах да харесвам тва момче...то мен също.И приятеля ми се досети.А бе тъпа работа,само дето омотах момчетата.Та те накрая ме накараха да избирам единия от двамата.И аз реших да си остана с моя приятел,с който още сме заедно и скоро правим 6 месеца.Обаче още ми е гадно за другото момче,и сега като разбрах,че си има приятелка,направо ми иде да се метна отнякъде...някой някакви идеи??? :? :? :? :? :? :? :? :? :( :( :( :( :( :( :( :( :( абсолютно същото е.все едно аз съм го писал :( :( мн добре обясни положението ми :(

BeenTooLonG
07-31-2008, 10:22
Скъсай сегашната си приятелка и тръгни с момичето което харесваш ;] :)

*tEmPtAtIoN*
07-31-2008, 10:28
Ситуацията е неприятна,наистина. Но след като имаш по-силни чувства към другото момиче няма смисъл да оставаш с приятелката си...По този начин лъжеш и нея и себе си :(
По-добре опитай с момичето,което харесваш. Успех!

miss_asi
07-31-2008, 10:53
Аз щях да ходя и с двете... 8-)
Ще се съглася с gPa3HuTeJl за първи път.Тука наистина няя какво друго да се направи.

anSsito
07-31-2008, 11:25
Абе как ще ходи с двете бе?! Накрая да остане сам..
По-добре зарежи сегашната си прятелка. За какво трябва да се тормозите и двамата щом сте тръгнали "ей така",а и казваш,че не се виждате често - то тогава каква е тази връзка.. оО Няма голямо бъдеще вашата "връзка"
А и се пробвай с другото момиче,щом имате и двамата чувства един към друг - трябва ли да пропилеете шанса си.. ?
А това,че с "гаджето" ти сте от един клас - абе какво ти пука.. все някога щеше да скъсате..пък и до почването на даскало,тя ще е преживаля раздялата ви..
Успех :)

Ka7iU
07-31-2008, 11:47
Имах подобен проблем...ходих с едно момче 3 месеца (още сме заедно).Обаче започнах да си пиша в Скайп с най-добрия му приятел,прекарвла съм по 8 часа на ден пред компа,говорихме си за всякакви глупости.Най-накрая се решихме с него да излезем,като предлога беше да цъкаме хек.Тааа...излизахме 3,4,5 пъти,а бе в продължение на 3 седмици сме излизали всеки ден и накрая стана така,че не се виждах с приятеля си,за да се видя с него.А бе цялата работа стана така,че аз започнах да харесвам тва момче...то мен също.И приятеля ми се досети.А бе тъпа работа,само дето омотах момчетата.Та те накрая ме накараха да избирам единия от двамата.И аз реших да си остана с моя приятел,с който още сме заедно и скоро правим 6 месеца.Обаче още ми е гадно за другото момче,и сега като разбрах,че си има приятелка,направо ми иде да се метна отнякъде...някой някакви идеи??? :? :? :? :? :? :? :? :? :( :( :( :( :( :( :( :( :( абсолютно същото е.все едно аз съм го писал :( :( мн добре обясни положението ми :( мда...трудно е наистина.Само да допълня...сега мъъъъъъъъъничко съжелявам,че съм останала с приятеля си...той се държи супер добре и ни е хубаво заедно,обаче постоянно го сравнявам с другия и това е мн гадно.Или като каже нещо,пак се сещам за другото момче...ужасно е.Недей да лъжеш себе си,остави сегашната си приятелка и опитай с другото момиче...освен ако не обичаш НАИСТИНА сегашната си приятелка...трябва първо да изясниш какво изпитваш към едната и какво към другата...

aka6a_vamp
07-31-2008, 11:50
оххх кофти...аз винаги съм на принципа `слу6аи сърцето` колкото и да е банално...ако бях на твое място 6тях да тръгна с другото моми4е-честна съм

balu4ka
07-31-2008, 19:21
ми ситуацията е много странна ,в смисъл ти най-добре си знаеш 4увстават кум всяко от моми4етата ...помисли кум кое от тях е по силна оби4та ти и с кое ти е най-хубаво да прекарваш времето си 8)
защото според мен това е най Важно :smt033 :smt040
ААа за да ти е най добре,вземи по скоро решение,защото рано или късно могат да разберат,4е може би си падаш по две моми4ета :( Аа тва' вярваи няма да им се хареса особено много ...най-много да загубиш и двете ,което е лошо !!Най важното е да следваш само това какво казва сърцето ти :) :-o !!Но в никакъв слу4ей не казвай..на приятелката си,4е си влюбен в друго моми4е,защото най много да я нараниш..все пак ..помисли досега тя е била моми4ето което те е оби4ало и което мойе би още продължава!Успехи 8) :P 8-)

asasfdf
08-04-2008, 17:39
с гаджето се виждате много рядко, а? това никак не е хубаво..
хващай се с новата, ако потръгне разкарай старата..