PDA

View Full Version : как се 4увствате?



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:06
мммм нека всеки сподели тук положението си в момента и 4увствата си....си излеем ду6ата малко :(

hahavteen
07-29-2008, 14:11
Щастлива съм защото утре имам рожден деееен! :grin:
Иначе нямам гадже, не съм влюбена но има разни зарибявки и не страдам твърде заради липсата на любов.. Абе добре ми е 8-)

TheGirlNextDoor
07-29-2008, 14:12
еее акаша от кога не съм те засичала :( ...аз иначе съм горе-доло добре... :) ...абе к'ът за мен би'а 8-)

Blab
07-29-2008, 14:14
шииитаво
Върви си, ще те гърмя!

w0sh
07-29-2008, 14:15
Скучаещо, загоряло.

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:16
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам? :D

Mementomori
07-29-2008, 14:17
Смотано.....,но на моменти проблясва нещо :D и си го изкарвам на косата..

vuvs
07-29-2008, 14:17
малко ми е шит ама биа 8-)

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:17
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам? :D
ммм напълно те разбрах :(

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:22
Ташак е, на никого не го пожелавам :( :( :( Благодаря за разбирането, Акаша, на човек му става по-леко като знае, че хората го разбират :(

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:23
ммм за ни6то....толкова е гадно да знае6 4е няма да се полу4и...предната ми тема бе6е за тва

WondeR TeddY
07-29-2008, 14:25
Амм малко ми е обаркано едно такова и аз не знам точно.ту ми е някво готино и след малко нещо като ми скапе настроението и ... :( ама се пак не се оплаквам :D :P

Stefityyy
07-29-2008, 14:25
супер тъпо, т'ва лято е много спряло 8-)

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:26
Е то виж как стоят нещата ... аз не губя надежда толкова лесно, интуитивно като си харесам някого започвам да свалям и се получава, но ... има едно голямо НО. То не трябва така да бъде! В смисъл имаме 10 години разлика и живеем на окло 300-350 километра един от друг ... :( .

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:29
Е то виж как стоят нещата ... аз не губя надежда толкова лесно, интуитивно като си харесам някого започвам да свалям и се получава, но ... има едно голямо НО. То не трябва така да бъде! В смисъл имаме 10 години разлика и живеем на окло 300-350 километра един от друг ... :( .
леле тжоя слу4ай е по-зле от моя...но не мсиля 4е трябва да губи6 надежда...аз 6те се боря докрай колкото и гре6но да е тва и колкото да се хабя сама...съветвам те и ти тва да направи6 ако си заслужава 4овека

ell_ownz
07-29-2008, 14:31
mdaaa lqtoto e sprqlo... az ami az .. haha mi biva :D

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:34
Проблема е, че съм имала подобен случай :D :D :D :D . Смисъл фанахме се с момчето, той много ме обичаше, аз него ... до едно време ... и после го прецаках :( . Смисъл мина ми хлътването. И ми стана спр гадно. И за к'во си хабих нервите там да се занимавам с някакви какви с по 5-6 години по-големи от мене и да ги махам от пътя си? За да го прецакам ... и затова като завърших с него си казах, че няма да се занимавам повече с момчета, с които имаме повече от 5 години разлика. Съдбата обаче на пук. Да не са девет години разлика (като първия), а десет, да ми е гадно :-x :-x :-x :-x :-x . Кажи за твоя случай ... ама наистина ако е като моя, помисли си добре дали си струва. То човек като е влюбен все му се струва, че си струва, де, ама ... :oops: :oops: :oops: . все пак да кажа.

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:37
Проблема е, че съм имала подобен случай :D :D :D :D . Смисъл фанахме се с момчето, той много ме обичаше, аз него ... до едно време ... и после го прецаках :( . Смисъл мина ми хлътването. И ми стана спр гадно. И за к'во си хабих нервите там да се занимавам с някакви какви с по 5-6 години по-големи от мене и да ги махам от пътя си? За да го прецакам ... и затова като завърших с него си казах, че няма да се занимавам повече с момчета, с които имаме повече от 5 години разлика. Съдбата обаче на пук. Да не са девет години разлика (като първия), а десет, да ми е гадно :-x :-x :-x :-x :-x . Кажи за твоя случай ... ама наистина ако е като моя, помисли си добре дали си струва. То човек като е влюбен все му се струва, че си струва, де, ама ... :oops: :oops: :oops: . все пак да кажа.
така е абсолютно си права...съдбата само изненади ни поднася...ами с моя са ни 4етири години разлика...не много ма само се караме и разделяме..и живее дале4 е не колкото твоя де ама извън софия..ии сега работел,немал време за мен и приятелите ми казват да го оставя 4е ме използвал ама аз не-6е се боря и тва е

drun-drun!
07-29-2008, 14:41
Чувстам се като човек хахаха :D

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:44
Да ти кажа наистина не виждам за какво да се отказваш, ако наистина го обичаш и можеш да понасяш такава връзка от разстояние. За мен разстоянито не е проблем. Като се замисля - нищо не е проблем - стига да се обичаме с дадения човек и пред девет ада ще мина без да ми мигне окото. Моя любим е от София, хаха, аз от Русе и така ... видяхме се колкото да хлътна май май :? :? . Защо все на мен :(

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:47
еее така е гадно....но не се откавай все пак доколкото разбирам той е зрял и пак може да се жийдате но 6те е по-рядко...ама ти го оби4а6 така 4е по-добре с него рядко отколкото без!!

last_kiss^^^
07-29-2008, 14:49
Скука,скука,скука....в очакване да излезе нещо интересно на хоризонта:)

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:52
еее така е гадно....но не се откавай все пак доколкото разбирам той е зрял и пак може да се жийдате но 6те е по-рядко...ама ти го оби4а6 така 4е по-добре с него рядко отколкото без!!

Доста. И адски умен ... и адски много ме кефи, деа. Да се виждаме, права си - рядко можем. Но на мен не ми стиска и чувствата си да кажа. В смисъл тъпо е. Пишем в един форум, винаги много съм се кефела на мненията му и ми е правел впечатление, после като си чатихме се оказа адски земен, като се видяхме се оказа адски хубав и .... :( . Просто нз, смешно е да му кажа нещо от рода на: "Здравей, аз се влюбих в теб, нищо че сме се виждали веднъж" :D

pandelka
07-29-2008, 14:55
Ми аз съм раздвоена :D Нз вече как съм нищо не знам..напекло ме е яко слънцето :? 8)

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:55
еее така е гадно....но не се откавай все пак доколкото разбирам той е зрял и пак може да се жийдате но 6те е по-рядко...ама ти го оби4а6 така 4е по-добре с него рядко отколкото без!!

Доста. И адски умен ... и адски много ме кефи, деа. Да се виждаме, права си - рядко можем. Но на мен не ми стиска и чувствата си да кажа. В смисъл тъпо е. Пишем в един форум, винаги много съм се кефела на мненията му и ми е правел впечатление, после като си чатихме се оказа адски земен, като се видяхме се оказа адски хубав и .... :( . Просто нз, смешно е да му кажа нещо от рода на: "Здравей, аз се влюбих в теб, нищо че сме се виждали веднъж" :D
ооо повярвай ми няма да е сме6но....хората не са се виждали и се влюбват....един път е достатъ4ен да преобърне живота ти дори..

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:56
Ми аз съм раздвоена :D Нз вече как съм нищо не знам..напекло ме е яко слънцето :? 8)
тцтцттц като гледам си4ките не сме мноо добре...а е лято мамка му :D

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:59
ооо повярвай ми няма да е сме6но....хората не са се виждали и се влюбват....един път е достатъ4ен да преобърне живота ти дори..

Въпроса е дали той вярва в такъв тип любов 8) . Аз не вярвах докато не си изпатих от нея ... два пъти :D :D

UnaBletoLoVeU
07-29-2008, 15:01
Очите ме болят, сълзят, подути са и са адски червени.
Като изключа това, съм добре (=

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-29-2008, 15:01
Тц, зае*ават ме в Сливен за 2-3 седмици (аз съм от Търново). Щеше да е яко, ако имах тайфа там, но по стечение на обстоятелствата много малко време съм прекарвала в града и не познавам почти никого... Само се моля сега по-раничко да ми почнат курсовете по английски, за да ме пратят вкъщи...
Тоест в момента се чувствам така сякаш искам да отида в някой ъгъл и да умря от тъпня... Искам да съм си в своя град, да се мъкна с приятели навън, с приятеля ми - също, да гледаме филми, да играем, просто да си лафим... Ама на, сега имам достъп почти само до луупърите сред приятелите ми. :?

zaraaa
07-29-2008, 15:06
Много съм добре, чувстеам се страхотно, прекарвам си ваканцията много добре 8) Нямам си приятел, обаче има тука едно момченце, дето м ие хванало окото, той май също ме харесва, така че...стискайите палци да стане нещо :-) 8-) 8-) 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-29-2008, 15:07
А, ето още малко спам: на рождения си ден ще съм на майната си, далеч от хората, с които искам да съм...

gangstata
07-29-2008, 15:08
Мии сънена. - неориентирана и неадекватна..Нормално за мен..Нещо нямам настроение ,а се предполага,че би трябвало да съм щастлива..

zaraaa
07-29-2008, 15:09
Тц, зае*ават ме в Сливен за 2-3 седмици (аз съм от Търново). Щеше да е яко, ако имах тайфа там, но по стечение на обстоятелствата много малко време съм прекарвала в града и не познавам почти никого... Само се моля сега по-раничко да ми почнат курсовете по английски, за да ме пратят вкъщи...
Тоест в момента се чувствам така сякаш искам да отида в някой ъгъл и да умря от тъпня... Искам да съм си в своя град, да се мъкна с приятели навън, с приятеля ми - също, да гледаме филми, да играем, просто да си лафим... Ама на, сега имам достъп почти само до луупърите сред приятелите ми. :?

Хихиии аз съм от Сливен бе 8-) 8-)

ThunderGoddess
07-29-2008, 15:11
Много съм добре, чувстеам се страхотно, прекарвам си ваканцията много добре 8) Нямам си приятел, обаче има тука едно момченце, дето м ие хванало окото, той май също ме харесва, така че...стискайите палци да стане нещо :-) 8-) 8-) 8-)

Стискаме 8) . Акаша, тенкс че ме изслуша, имах нужда да споделя. Аре аз ставам, че семейството се завърна - време за вечеря и ТВ ... и мечти :D :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-29-2008, 15:12
Нищо против града, Зара. :) Всъщност си ме кефи и всичко, но в интерес на истината го знам почти като пръстите на ръката си и единствената ми работа е да обиколя по магазините да видя какво ново, дето го няма при нас. Дефакто интересът ми към Сливен спада за максимум 3 часа, щом не съм с приятна компания (а аз по принцип си скитосвам сама).

П.П. Обаче дюнерите са превъзходни! :-D

pandelka
07-29-2008, 15:21
Ми аз съм раздвоена :D Нз вече как съм нищо не знам..напекло ме е яко слънцето :? 8)
тцтцттц като гледам си4ките не сме мноо добре...а е лято мамка му :D

Еее случва се... 8)

TellMeYourName
07-29-2008, 15:24
ше ви еба у сдуханите... :D

аз ли?аз съм супер!

GregoryHouse
07-29-2008, 15:40
Трепят ми се копелета които спамят из форуми !

hahavteen
07-29-2008, 15:56
А, ето още малко спам: на рождения си ден ще съм на майната си, далеч от хората, с които искам да съм...

Хах и аз съм така. Утре имам рожден ден и ще изляза само с едно момиче което съм виждала веднъж... Ама пак се радвам защото вднъж става човек на 19
:grin:

cinderella_gugutka
07-29-2008, 15:59
в момента няма кво или кой по то4но да ме радва(само хора да ме натъжават)и ми е супер тъпо и гадно зарад 1 мом4е...и тва е :(

aka6a_vamp
07-29-2008, 16:27
Трепят ми се копелета които спамят из форуми !
ее недей така де...спами и ти :D

aka6a_vamp
07-29-2008, 16:27
Много съм добре, чувстеам се страхотно, прекарвам си ваканцията много добре 8) Нямам си приятел, обаче има тука едно момченце, дето м ие хванало окото, той май също ме харесва, така че...стискайите палци да стане нещо :-) 8-) 8-) 8-)

Стискаме 8) . Акаша, тенкс че ме изслуша, имах нужда да споделя. Аре аз ставам, че семейството се завърна - време за вечеря и ТВ ... и мечти :D :D
ее за ни6то...се пак и ти ме изслу6а

purple__love
07-29-2008, 16:31
vliubena sum...imam mom4eto si do sebe si...no surceto mi o6te e razbito...i sum v edno nikakvo sustoqnie...ponqkoga idva edin takuv moment,kogato spira da ti puka za vsi4ko...!

PerfectStrang3r
07-29-2008, 16:32
Щастлива съм защото утре имам рожден деееен! :grin:
Иначе нямам гадже, не съм влюбена но има разни зарибявки и не страдам твърде заради липсата на любов.. Абе добре ми е 8-)

Наборе ;) И аз утре имам рожден ден - очаква ме страхотно парти в петъка и т.н. Нямам гадже, не съм влюбен... Понякога ми е самотно, но в повечето случаи просто обръщам внимание на приятелите си, гледам да се забавлявам.

hahavteen
07-29-2008, 16:37
Щастлива съм защото утре имам рожден деееен! :grin:
Иначе нямам гадже, не съм влюбена но има разни зарибявки и не страдам твърде заради липсата на любов.. Абе добре ми е 8-)

Наборе ;) И аз утре имам рожден ден - очаква ме страхотно парти в петъка и т.н. Нямам гадже, не съм влюбен... Понякога ми е самотно, но в повечето случаи просто обръщам внимание на приятелите си, гледам да се забавлявам.

И сестра ми има утре ама няма да сме заедно :( При мен гадното е че съм нова тука и почти никой не познавам още. :? Ама карай... И да си изкараш мн яко утре и в петък :grin: :-)

PeopleAlwaysLeave
07-29-2008, 16:50
сдух ми е от събота насам.. с компанията ходихме на диско иии там си спомних едни неща... за един човек... и ми стана много кофти... :(

Punisherrr
07-29-2008, 17:12
Чувства чувства... хмм влюбена,но и самотна,защото любовчицата е далеч далеч... :smt085

sunset_light
07-29-2008, 17:16
Чувствам се супер кефски,гледам Бъфи и си чатя с един американец. :P

Sasha2k8
07-29-2008, 17:26
Ами.. настроението ми в момента никак не е каквото ми се иска да бъде. Адски съм разочарована от някои хора.
Иначе съм много влюбена, и се радвам, че любовта ми е споделена

soulja_girl4e
07-29-2008, 17:33
начи ходих на тренировка и едвам-едвам си държа очите отворени.
ПП. вс ме боли и ако умра, завещавам току-що приготвената от майка ми МУСАКА на тузаро 8-)

aka6a_vamp
07-29-2008, 17:35
начи ходих на тренировка и едвам-едвам си държа очите отворени.
ПП. вс ме боли и ако умра, завещавам току-що приготвената от майка ми МУСАКА на тузаро 8-)
олееее дай и на мен малко 4е мноо оби4ам 8-) а ко тренира6

AR147
07-29-2008, 17:38
.....работа упорито и това е...за чуства незнам какво да кажа...момичето което желаех силно и което ми даде големи надежди ,а накрая ми каза ,че е с друг....пфф...

devine'
07-29-2008, 17:47
мммм нека всеки сподели тук положението си в момента и 4увствата си....си излеем ду6ата малко :(
ами ... какво да кажа ... В момента не знам в какво положение съм. Има един човек в мислите ми , но той е малко надалеч и не можем да се виждаме толкова често, колкото ни се иска. Не се чувствам сигурна и ми е малко неспокойно. Иначе се чувствам прекрасно, че познавам точно него :P

aka6a_vamp
07-29-2008, 17:52
.....работа упорито и това е...за чуства незнам какво да кажа...момичето което желаех силно и което ми даде големи надежди ,а накрая ми каза ,че е с друг....пфф...
леле радвам се 4е я напраих тая тема за да видя 4е хората имат дале4 по кофти проблеми от мойте...но мисля 4е то4но тва моми4е не си заслужава :?

sasha_90
07-29-2008, 18:21
Ужасно съм гладна :D .

ivakavlad
07-29-2008, 18:30
как се чувствам ами чувствам се леко претоварен от 14 годишен работя (сега съм на 17) продължавам да работя нямам кой знае колко много свободно време нямам гадже ама вече не ми пука е да от време на време ми става леко гадно но то отминава помагам на майка ми с каквото мога (наще са разведени) простирам готвя и тн може да е най простото ама все пак е помощ естественно и финансово подпомагам то принципно затова почнах да бачкам от 14 годишен (по собственно желание ) майка ми небеше много навита ама...От полужителна страна мога да се похваля че нямам много приятели (дефакто са 2-ма) но поне са истински всички други за мен не са приятели а просто добри познати другото е че съм един от организаторите на едно купонче тая седмица :grin: и ще става мазало :grin: :grin: :grin: :grin:

Fagile
07-29-2008, 18:34
mislq si za koteto

i'm so excited!
07-29-2008, 18:35
зле се чувствам

Cvetito53
07-29-2008, 18:37
V dobro nastroenie sam!!! :P

miss_asi
07-29-2008, 18:41
Започвам да се замислям дали някога съм била по-зле! :cry: Гаджето ми е на морето не съм го чувала от преди няколко часа и много ми липсва.Чудя се какво да правя излизах с приятели не помогна.През цялото време мислех за него какво прави кака е и дали мисли поно малко за мен.Иначе като изключим тоя проблем съм добре! :)

babity
07-29-2008, 18:43
Гомняно ми е, всичко ме боли, спи ми се, кисело ми е, самотно...

Vikitooo
07-29-2008, 18:44
Гаджето отлетя за БГ, леко самотна се чуствам без него . Някакви предложения за компания? 8-)

kifla
07-29-2008, 18:46
От близо 11 месеца се чувствам по един и същи начин - адски самотна ,депресирана и постоянно тъжна.Човека ,който обичам ми обърна гръб и все още не мога да го преодолея ,колкото и много да искам и да се опитвам ! ПРеди 3 месеца срещнах друг ,който е адски различен и е точно това ,което съм искала ...но просто не мога да се отпусна и да му покажа каква съм наистина просто защото все още не съм забравила първата си любов... Почти всяка вечер преди да си легна се случва да се натъжа и да си поплача заради спомените ,които изникват в съзнанието ми ...гадно е ..Моментите ,когато съм с другото момче или дори когато говорим по скайп и т.н някак си са най-хубавото което ми се е случвало от както започнаха тези 11 месеца ад за мен .Искам да направя момчето ,което сега е до мен повече от щастливо ,да се гордее че е избрал мен ...Искам отново да мога да обичам :(

gangstata
07-29-2008, 18:49
пфф.. зле.. срина ми се и малкото добро настроение.. писна ми от проблеми и от цупенки..

GreenFairy
07-29-2008, 18:50
Чуствам се щастлива, много много щастлива, въпреки някой нещо които ме скапват доста. Може би съм влюбена, май наистина съм. Обаче ми е малко кофти, защото той живее в друг град и ми е гадно, че не мога да ходя там често... Иначе се чуствам малко самотна и наивна, но се опитвам да гледам позитивно, въпреки че незнаино защо слушам само някви сдухващи песни. Ще гледам филма за Париж, поне ще ме накара да не мисля за глупсти ако не друго...

sladko_teenche_v
07-29-2008, 19:54
Колебая се!Хем щастлива,хем тъжна и съм влюбена на всичкото отгоре и объркана но и....абе бъркотия :grin: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

hmmm
07-29-2008, 20:01
emi .. az sega se 4uvstvam tupo :lol:

donkihot
07-29-2008, 20:23
4увствам се...щастлива,влюбена,харес ана,истинска,жива...откакто той е пак до мен....аз съм щастлива! Не мога да ви опиша колко много,но когато съм в неговите прегръдки се 4увствам още по-щастлива....но просто любовта е дар от бога!

MoHuTo
07-29-2008, 20:28
Супер съм :grin:

258
07-29-2008, 22:43
Ам чудя се дали харесвам едно момче,което в момента е извън България и ще се върне след 1-2 седмици.То ме харесва,пък аз незнам кфо да правя.С две думи-объркана съм. :-#

h0t_lipS~anD_kisSes
07-29-2008, 22:55
В момента положението ми ее .. никакво. :-D Влюбена съм в страхливец (или по-точно женкар или чревоугодник!) Не знам какво изпитвм. Далиоще го обичам толкова силно илии любовта ми вече започва да изстива. Амм, понеже ми казаха, че не искал да бъде с мен(той нямаше смелостта да го направи!) ии от начало ми беше супер гадно, амаа ся ми е много happy. :grin: Даже не бях толкова щастлива като се запознах с него. :-D Ии така ... Положението ми е никакво, душата ми е адски наранена, ама в същото време съм много щастлива! Ии общо взето в главата ми е пъъълна каша! :-D Ии не знам да се смея ли, да плача ли .. Кой знае ... :D

xpucuto
07-29-2008, 22:58
Нещо ми е тъжно :-k

Sofff
07-29-2008, 23:00
ми добре съм ама ми е някво скучно :?

cherinka
07-29-2008, 23:13
Яко ми е.
Заебаха ме и ме преебаха 3 пъти в последните два месеца, но аз не обръщам внимание на случващото се и си живея живота на пълни обороти и се забавлявам на макс. ахахах, пък сега единия ше го изненадам като му ида на гости хахаха малко да му стресна сегашната приятелка. Както и на един друг приятелката му тия дни ще разбере за мене хахах то не стаа така.. аз да знам за тях, а те за ме - не (!)
Поне малко шоу да напрайм на хората,че живота им да не е толко сив скучен и еднообразен хаха 8-)

SuperSizee
07-29-2008, 23:18
Хахха ,.... Сега видях темата и прочетох само първата страница ... Та ... Сега ми идва е*а май*ка*а на някой ... :-x :-x :-x

gangstata
07-29-2008, 23:35
Като на 17.. 8)

КУРав_лад
07-29-2008, 23:36
Яко ми е.
Заебаха ме и ме преебаха 3 пъти в последните два месеца, но аз не обръщам внимание на случващото се и си живея живота на пълни обороти и се забавлявам на макс. ахахах, пък сега единия ше го изненадам като му ида на гости хахаха малко да му стресна сегашната приятелка. Както и на един друг приятелката му тия дни ще разбере за мене хахах то не стаа така.. аз да знам за тях, а те за ме - не (!)
Поне малко шоу да напрайм на хората,че живота им да не е толко сив скучен и еднообразен хаха 8-) давам ти оун4и м8!!!

balu4ka
07-31-2008, 20:49
Супер...за сега :? Утре незнам как ще съм!Но живей за мига :grin: :grin: :grin: :-) :-P :P 8-)

delina
07-31-2008, 20:56
Много странно се чувствам .. приятеля ми е в друг град и въобще н е се сеща за мен.. даже нз приятел имам ли вече, но не ми пука особено.. искам да съм с него, но той ако не иска кво да направя аз.. не е последния, няма да почвам да рева заради него.. ако ме потърси, добре, ако не прав му път :)

evi_vd
07-31-2008, 21:05
мм горе-долУ .. мн е гадно като не знам кво да си мисля :?

Pliok0019
07-31-2008, 21:11
Щастлива съм.

babity
07-31-2008, 21:36
Любопитна

PeopleAlwaysLeave
07-31-2008, 21:39
Емии добре се чувствам в момента, забавно ми е. Мина ми сдуха от миналите дни и са чакам с нетърпение да дойде събота да избухна в диското :lol: :smt002 :smt002 :smt002 :smt020 :smt006 :smt045

Wrathchild
07-31-2008, 21:43
Как се чувствам ли. Изпростяла. Някакво хем безразлично, хем ми е весело, сами виждате, че тази вечер едно сериозно мнение не мога да пусна. Какво ми е нямам никаква идея. Заядливо ми е едно такова, ама в същото време съм най-милият непукист. Аааа, трябва да отида да си легна, че да ми мине. Сега се харесвам така, но когато мисля нормално никак не харесвам такова поведение...

kuklichka_bg
07-31-2008, 21:44
мммм нека всеки сподели тук положението си в момента и 4увствата си....си излеем ду6ата малко :(

of ujasnoo dvama me haresvat az ne a tozi koito az haresvam ttoi men ne pak uj sam go kefela... ;[[[[[[[ tapoo ko da naapraqq

sLaDkA_GrEsHkA
07-31-2008, 21:45
az sum tujna zashtoto sum sam sama v nas nqma nikoi gajeto mi e izvun grada za 4 dni a na men ne mi se izliza s nikoi drug... na si4ko otgore imam brat koito postoqnno mi reve da prevejdam edna kniga a men taka me murzi.... prosto neshto otvutre mi se e svilo znaete za kakvo govorq...

Wrathchild
07-31-2008, 21:48
мммм нека всеки сподели тук положението си в момента и 4увствата си....си излеем ду6ата малко :(

of ujasnoo dvama me haresvat az ne a tozi koito az haresvam ttoi men ne pak uj sam go kefela... ;[[[[[[[ tapoo ko da naapraqqНаучи се да ползваш препинателните знаци примерно.

blader
07-31-2008, 21:52
mu4a se i gorq v ada na sobstvenata si samota prosto ne znam kak da izlqza ot situaciqta v koqto sum sega i mi e mnogo mizerno
razbirate li prosto...agoniziram i se 4udq kak da napravq taka 4e da namerq pone malka 4ast ot istinskata 4ista liubov koqto pove4eto ot vas sa izpitali ili izpitvat v momenta a vmesto tova se mu4a da zabravq 2-ta puti kogato bivaj othvurlqn i...prosto nqkoi da mi pomogne...molq vi :-k :-k :-k :-k

Duvessa
07-31-2008, 21:54
Аз пък смея да твърдя, че съм щастлива.

Whyniser
07-31-2008, 23:12
мммм нека всеки сподели тук положението си в момента и 4увствата си....си излеем ду6ата малко :(
Чакай да питам вътрешността си.
"Душо,как се чувствам?"
"Еми,откъде да знам,бе пън
Ти трябва да определиш
и Аз ще го направа" :razz:

mulgore
07-31-2008, 23:33
Скучно ми е,а не ми се спи. :D

megasexy
08-01-2008, 00:10
мммм нека всеки сподели тук положението си в момента и 4увствата си....си излеем ду6ата малко :(

Една моя приятелка почина скоро и ми е тъжно. :smt090

SoMeThiNg SpEciAL
08-01-2008, 00:26
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам? :D

И аз съм така...!!!

MaLkaTa_LaDy
08-01-2008, 06:30
Чувствам се мега скапана и без никаква надежда. Нещо вътре в мен ме боли и изпитвам едно ново, непознато чувство на гняв и една чужда болка. Казах му, че го обичам точно след като всичко свърши, а той не каза нищо и се прави, че нищо не се е случило. Той ми каза, че не съм достатъчно тъпа и че съм сериозна, и за това между нас нямало да се получи. В момента харесва друга, а аз след месец и 3 дена още чувстам нещо към него. Мислех си, че съм го преодоляла, но уви не е така. Не спирам да мисля за него, а когато го правя нещо отвътре ми се къса. Никога преди не съм се чувствала така. Не знам, какво да правя. Знам, че трябва да чакам и ако е възможно след много време той да разбере, че е опознал само една малка част от мен, и да се опучи нещо. Но това е само във въображението ми. В реалния свят знам, че вече нещо мъртво, никога пак няма да се съживи. Имам нужда да му кажа толкова много неща, а не знам как. Страх ме е, че вече ще му се натрапвам или каквото и да е, че ще стане много нелофко за него, за мен вече не ми пука. Имам чувството, че вече нямам сили да изричам името му и да казвам, че обичам, а толкова много искам да е пак същото. Същото, но аз да не съм такъв голям идиот. Вече знам, какво значи думата любов и колко много боли от нея.

mitakkka
08-01-2008, 06:55
Влюбен съм много-бях оставил всякаква надежда и когато най-малко очакваш се появява перфектното момиче :) -още по-щастлив се чуствам че излизаме утре двамата в отпуска за 1 седмица и отиване на китен :) :-P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

babity
08-01-2008, 08:36
Весело ми е! :grin:

Vikitooo
08-01-2008, 08:37
Днеска се чуствам много добре. Сигурно защото не съм спала 8-)

AnzaRe
08-01-2008, 08:39
Добре се чувствам.

Al3ksandra
08-01-2008, 10:54
Жалко че и аз самата незнам... агресия гняв.. съжаление.. после отначало... надежди.. усмивки... разочарование.. гняв.. болка.. and again amd again... С една дума добре съм..

zaikooo
08-01-2008, 11:17
Офф,някфо никфо се чувстрвам.Нервно ми е,криво ми е ,незнам вече....

zaraaa
08-01-2008, 12:17
Нервно ми е, скапано, скучно, в главата ми е пълна каша, искам направо да набия някого 8-)

MartyParty
08-01-2008, 12:23
UnABooMBeR замина и тая вечер ще го оплаквам. :cry:

Obsession
08-01-2008, 15:16
Кофти ми е, искам някой да го е грижа за мен. Дрън-дрън...

Andreev
08-01-2008, 15:22
чувствам,че след малко ше се разглоба от днешната тренировка :smt118

babity
08-01-2008, 18:58
Обнадеждена :grin:

gangstata
08-01-2008, 19:09
супер.. 8)

Love0nlyMyself
08-01-2008, 19:13
ми в момента хем тъпо хем баси купона утре с гаджето на питник :D :D :D :D 8-) :oops:

buttertoast
08-01-2008, 20:50
Разочарована.Мнооого много разочарована,може би на границата с 'наранена' и 'самотна'.

DYNAMIC
08-01-2008, 20:57
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам? :D
ммм напълно те разбрах :(
ми близо е и мойто състочние,ма то е завряно ужасно дълбоко,май само на сън се сещам реално,гледам да се разсейвам :P

Lost_In_PaIn
08-01-2008, 21:42
в момента се чувствам мноого щастлива...нетипично за мен :(

Wrathchild
08-01-2008, 21:46
Изключително разочарована от себе си. До толкова, че ако бях друг човек и се познавах бих си теглила един пердах за тия глупости, които си позволих.

taffy
08-01-2008, 22:54
Как ли?! ЕМИ МНОО СЪМ ЗЛЕ. Още нищо не съм правила и видяла, а вече се чудя какъф е смисъла ИЗОБЩО да ме има на тоя свят. Към какво се стремят хората, докато са живи? За какво изобщо живеят?! Имам чувството, че някой ме е насадил на тоя свят и аз изобщо си нямам понятие какво се очаква да направя!! И не е чесно, понеже всички около мен са си суперр, а аз непрекъснато съм сдухана и мисля за невъзможно идиотски неща, като това ЗАЩО живеем. Опитвам се да си представя бъдещето ми, и виждам, че МАЙ все още нямам такова! Какво искам? Еми незнам. =] Да порасна и да си намеря хубава работа? Да си създам семейство? Да живея (как)? Еми нее..не искам работа, никога не съм искала и собствено семейство. Не искам да живея само със забавление и охолен и безгрижен живот.. Тогава КФО ИЗОБЩО ПРАВЯ?!

rashito0o
08-01-2008, 23:01
тфа лято ще ми е най-умразното от най-умразните :x :x :x нестига че сичко наоколу е спряло (макар че живуркам на морето) ми и брачедите ми ша идфат и треа се изнасям от нас :x :x :x :-x :-x :-x ужасТ

delina
08-02-2008, 19:41
разочарована.. и малко тъжна ;/

hahavteen
08-02-2008, 19:46
Отвратително се чувствам. От вчера не съм на себе си... Не стига че кучето ми умря ами ме заеба и един мн скъп човек без никаква причина. Направо не знам...

gangstata
08-02-2008, 19:54
Зле..липсва ми нещо/някого.. :(

JJ-JokeJokey
08-02-2008, 19:56
Преял... определено...

MayKyTy
08-02-2008, 20:20
Объркана и малко ми е кофти... Не знам дали ви се е случвало обаче понякога просто така, без някаква конкретна причина (или пък просто насъбрано от много неща знам ли :? ) и ти е едно такова умряло - не ти се приказва, не ти се мисли. Иска ти се да плачеш без да знаеш защо (поне привидно) ... От известно време може би от около месец живота ми много се обърка, не са някакви сериозни проблеми (то дори не мога да го нарека проблем), но не ми е особено приятно, случиха се неща, които от една страна исках, от друга не и сега продължавам да съм на същия този кръстопът и се очаква да реша дали да рискувам приятелство, за нещо повече или просто да се наслаждавам на това, което имам. Не пожелавам на никого да изпада в ситуацията, в която съм в момента - най-малкото е ужасно обърващо, в такива моменти не знаеш кой си и какво всъщност искаш от живота... Сложно е, но се успокоявам с мисълта, че най-сложните задачи изискват най-простичките решения :) Стига съм ви занимавала с моите глупости :)

ELiTyYy
08-02-2008, 20:33
гадно ми е...смотано от всякъде... объркана съм ..много и то.... ;( :( ...
историята е дълга....чак нз дали да пиша...

tedy_hi91
08-02-2008, 20:34
В момента съм супер щастлива.С приятели ми имахме някои проблеми граничещи с недоразумения.Снощи обаче се изянихме и нещата пак са и по старо му.УПЕР МНОГО МИ Е ВЕЕЛО ! ! ! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P

Krasencety
08-03-2008, 07:28
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам? :D
ммм напълно те разбрах :(

И аз! :( Чувствам се по същия начин. Влюбена-загубена! :? :( :o

krisiiiiito
08-03-2008, 07:40
мамка му зле ми е :x :x ;[

Crissy [*]
08-03-2008, 08:20
Чудесно ми е на мене пък :D .. Всичко ми е перфектно,само малко се дразня че наще сбутаха легени рано сутринта и ме разбудиха.. ноо уатевър :grin:

krisiiiiito
08-03-2008, 15:26
амии чувствам сеее ... ГЛАДНА 8-) 8-)

trayana
08-03-2008, 15:32
А, ето още малко спам: на рождения си ден ще съм на майната си, далеч от хората, с които искам да съм...
Милата съчувствам ти! :shock:

vilinanova
08-03-2008, 15:34
Самотно! :razz: Еее, такъв е живота

aka6a_vamp
08-03-2008, 17:15
са и аз да кажа...зарязах гаджето и се 4увствам самааааааааааааа :-# :-# :-# :-# :-# страх ме е :(

Refresh
08-03-2008, 17:16
боли ме главата снощи пих и неска цял ден махморлук еба ми маата :o

sulley
08-03-2008, 17:23
несподелена любов,но като изкю4ение този път проблемът идва от мен.гадна работа :(

m0nI
08-03-2008, 17:57
Зле ми е !! замаянаа.... от снощи голям купон , мн хора ... и алкохолаа действа и на тва отгоре днеска свърши кафето и забравих да си купя цигари шиит ! :booooomb:

Diva4e
08-03-2008, 17:59
Влюбена :smt007 :smt007

AFT
08-03-2008, 19:31
Тъпо. :-o

delina
08-03-2008, 20:50
пиянааа :grin: :D

Whyniser
08-03-2008, 21:31
са и аз да кажа...зарязах гаджето и се 4увствам самааааааааааааа :-# :-# :-# :-# :-# страх ме е :(
Не е нужно да се чувстваш сама,а да се стегнеш.Мен като ме заряза по-доста долен начин (ако искаш да научиш едно ЛС) да не ревах за нея 909089878345 месеца.Вярно потъгувах 3 дена,но после се стегнах.Успех и знай,че всяко следващо нещо е по-добро от предишното (но не винаги :P )

zaraaa
08-03-2008, 21:37
Влюбена и щастлива :)

unfaithful1234
08-09-2008, 20:17
нервирана съм яко,гадно ми е,тъпо ми е,не знам дали трябва да говоря за това с едно момче и направоооо откачам вече :( :( :( :(

Amateur
08-09-2008, 20:20
Щастлив съм защото Милото си е до мен но от друга страна се замислих че някога ще трябва да се разделим а не искам това да става :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

vetev
08-09-2008, 20:40
4увтвам се като свършила 2 пъти ;д :oops: :oops: :oops:

Qnchety
08-09-2008, 21:34
От страна на любовта ли? - Гадно, несигурно, предадено, кухо...

Sofff
08-09-2008, 21:59
;(

258
08-09-2008, 22:53
Току що гледах един тъжен филм (ест пак свързан с любов и смърт) и не съм особено весела :? стана ми някфо такоа тъжно и гадно :-#

Redo
08-09-2008, 23:03
Опасно прекрастно както винаги.

la4ezara
08-10-2008, 04:54
мн злее...

Crissy [*]
08-10-2008, 07:03
Мии сравнително добре .. Боли ме коремче,а и времето е студено..Все пак съм си суперр *слънцее*

krisencee
08-10-2008, 07:18
Харесвам си едно момче .. Скоро ще излизаме .. Днес разбрах,че една от неговите най-добри приятелки не може да ме понася .. Какво да правя ? :-#

fenkatakrisi952
08-10-2008, 08:32
Много ми е кофти :(
Мисля,че още обичам бившия си.И той още ме харесва,но всеки път когато той ме попитата дали искам да ходим нещо ми става и всеки път го отблъсквам.Всъщност и аз не знам какво искам,и това е най-големия ми проблем :? :lol:

Sladuranka :)
08-10-2008, 15:46
в момента съм щастлива с моя бебчо :-) обичам си го и той мене..ама сега ми е мъчно :( щото е в болницата за 5-6 дена след побой (който му натяквах да не предизвиква ама не ма слуша)а аз заминавам после на море за 10 дена на лагер и май няма да мога да го видя :( :( :(

partychild
08-10-2008, 16:31
debela.... i umorena :( mislq da po4vam dieta :lol: 4e mai sam ka4ila kilogram :-D

LadySunshine
08-10-2008, 16:35
Чувствам се тъпо..
Изнервена съм..
И усещам как след малко просто ще си хвана пътя нанякъде.. :-k

MaRcHeLiTkAa
08-10-2008, 17:22
оф и аз нз 8-) едно такова...хем съм бясна ...хем ми е безразлично...хем ми е тъжно...абе бъркотия от сякаде :?

asasfdf
08-10-2008, 17:32
скучно ми е, ама ми е готино

Lord_Of_The_Night
08-10-2008, 17:52
Тъжен!!! :-# :-#:-#

BaiToq
08-10-2008, 17:55
Дааа,и никай да не пуска малоумни теми,
в които Бай Тоя да пише...
Само в тази?
Неее,няма да го бъде :D
Иначе Бай Тоя си е добре.
Сам,но си е ОК. 8)
Защото е най-големият.

h0t_lipS~anD_kisSes
08-10-2008, 19:51
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам? :D

+100 ... :(

huligankata
08-10-2008, 20:18
Ми горе долу добре съм. Имам си човек до себе си, когото много обичам и на когото държа, е караме се чат пат доста обаче на всеки се случва. И все пак нали винаги трябва да има нещо дето да тормози човек ;) та за тва не съм идеално.

VerryBerry
08-10-2008, 20:22
Гано ми е!Гадно ми е защото не съм виждала гаджето вече 5ти ден..той все е "зает" а когато му се обадя-цъка на компа.Имам чувството,че ме избягва и от това ми става още по-гадно.. :-# :cry: :cry:

asasfdf
08-10-2008, 20:36
нетърпелив :D

Redo
08-10-2008, 20:49
Опасно прекрасно както винаги.

SabrinaAa
08-10-2008, 20:57
Точно в момента се чуствам гадно :lol: :lol: :lol: Защтото се скарах с гаджето ми :lol: :lol: :lol:

In_my_dreams
08-10-2008, 21:33
уффф некфо мноу скапано ... :-#

kofti_nick
08-10-2008, 21:36
мммм нека всеки сподели тук положението си в момента и 4увствата си....си излеем ду6ата малко :(

Съкрушен , нервен , объркан ... искам да легна и никога вече да не стана :(

`SunFlower`
08-10-2008, 22:47
в момента съм много объркана,ядосана,изнервена ,спи ми се и съм гладна ;д

Junona
08-10-2008, 22:50
Ами нека кажа и аС нещо за тези които са тъжнички - Нека след като си излеят каквото им е на душата се усмихнат заради всички останали,които пишат тук в тази тема .. нека се подкрепим и дарим още една ценна усмиФка..защото понякога само една усмифка и една гореща прегръдка са способни да оправят ако не проблема - то поне за миг настроението на човека .. :-)

`SunFlower`
08-10-2008, 22:53
Ами нека кажа и аС нещо за тези които са тъжнички - Нека след като си излеят каквото им е на душата се усмихнат заради всички останали,които пишат тук в тази тема .. нека се подкрепим и дарим още една ценна усмиФка..защото понякога само една усмифка и една гореща прегръдка са способни да оправят ако не проблема - то поне за миг настроението на човека .. :-)

много си права... усмивката краси човек и душата му:) трябва да се усмихваме,защото току виж принца на мечтите ни се влюбил в усмивката ни :п :-P

Spider4eto
08-10-2008, 22:56
Чук ми е, неска с мъжо ми цял ден се лигавихме, и накрая ядохме желирани мечета :grin:

gangstata
08-10-2008, 23:36
Мм..добре..в хубаво настроение съм..

vetev
08-11-2008, 00:17
щастлива... :---) по някаква странна при4ина съм мн happy и цялата сияя в момента... :smt049 :smt049 :smt049

Danielle
08-11-2008, 02:29
в момента съм много добре найстина. удеве бчх в много лошо настроение пак повлияно от любовта ми.. но сега всичко се оправи и съм щастлива

mistik_love
08-11-2008, 05:56
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам? :D

Аз се чувствам по същия начин... :( :(

AnzaRe
08-11-2008, 06:03
Ядосвам са. http://img.zamunda.net/pic/smilies/rant.gif

LaDy_DaQnA
08-11-2008, 13:13
амм опитвам се да не се сдухвам и ми е леко нервно инъче бивам

suantito
08-11-2008, 14:43
Депресиран съм ама незнам от какво :? :? :(

Al3ksandra
08-13-2008, 14:13
С моя H0uSe определено се чувства много добре :D Поне малко или много ми мина това от преди :) :-)

Pulsedriver - DJ Mns vs. E-Maxx - Pump My Bass

Айде почерпка от мене за всички h0use-рти 8) :D :D :P :P

babity
08-13-2008, 14:19
Зле. Боли ме коремчо. :-#

PePeLePew
08-13-2008, 15:06
в момента се чувствам безразличен и безчувствен заради момичето,което харесвам,но аз знам че тя ще бъде моя рано или късно и тя ще разбере

viki_beb4ety
08-13-2008, 15:28
Az se chuvstvam zle i imam chuvstvoto 4e poludqvam i ako zapochna da placha sigurnu nqma da moga da spra tolkova mi e tujno che daje i nqma koi da me razbere i ne se razbiram s momcheto koeto e vsichko za men :(

candy_girl4e
08-13-2008, 20:48
Аз съм с некфо скапано настроение и то оот неколко дена.... :( некфо тъпо не съм влюбена ама харесала съм си един пич ма той си има сериозно гадже :( и ткам .. но се опитвам да се пражя на щастлива

mulgore
08-13-2008, 23:59
Псува ми се.
Искам да напсувам някое момче,доста здраво. :D

shokolladd
08-14-2008, 06:04
еми .. в момента съм влюбена :oops: но за жалост само аз .. (всм. момчето което харесвам,не изпитва чувства към мен) ии ми е някакси кофти.. :( доста често се замислям за него и защо точно сега намерих пак да се влюбя в него,точно сега когато аз отивам в друго у-ще и когато ще се виждаме по-рядко .. но незнам просто сърцето ми го пожела .. :( иначее .. като изключим това съм доста добре :)

AnzaRe
08-14-2008, 06:36
Уморен от глупостите на хората.

kofti_nick
08-14-2008, 09:52
Изморен съм

Kostadin_682
08-14-2008, 10:06
Горе долу... Не бива :razz: :D

Jumbie483
08-14-2008, 10:28
Супер съм, скоро имам РД :mrgreen: :-P

BeBeToOo_
08-14-2008, 13:21
ThunderGoddess написа:
Аз съм адски влюбена, деа, ядосвам се чак на себе си. В смисъл винаги се влюбвам в неподходящия. Сега като гледам някакви пикз и ми става спр яко толковаааа е готииин, след малко ми става шитаво, щото знам, че съм прецакана, няма да се получи, НЕ ТРЯБВА да се получава, даелче ми е ... и така. Адски променливо насторение. Само той ми е в главата ... В крайна сметка някой разбра ли за какво говоря, деа, или така го написах, че само аз се разбирам?

И аз съм така 1:1 и напълно те разбирам :grin:

Io4ito
08-14-2008, 13:57
ми да кажем,че съм горе-долу добре :) влюбена съм,имам си приятел...но не всичко е розово :( понеже в момента гаджето ми не е до мен и ми е адски гадно :cry: иначе поне приятелите ми са до мен и това ми помага :)

taffy
08-14-2008, 19:49
Я, прогрес..вече не чувствам нищо.. Освен естествено, че си задавам всичките тъпи въпроси, като тоя "ДАЛИ всичко щеше да е по-различно, ако той е знаеше.." е, whatever, не ми пука..

iiirish
08-14-2008, 19:51
Аз пак попаднах на фаталната 13-та страница :D
Всъщност се чувствам добре, не просто добре, а даже щастлива и напълно спокойна - живота е цветя и рози, стига да знаеш как да ги поливаш :)

kloshar
08-14-2008, 22:05
emi qko mi e lqto e vse pak :grin: ni6to 4e ostavat o6te 2 sedmici az gledam na tqh da se radvam.. ina4e kat nqam gadje mi e o6te po-qko 4uvstvam se svobodna..

Tokio_Hotelkata
08-14-2008, 23:25
malko mi e shit,ama 6e se opravqt ne6tata nadqvam se... :(

evelinka1122
08-15-2008, 11:15
уморена съм..... играх само 3 часа волейбол.... за малко спрях да мисля за него.... той е далеч, баси.... бяхме заедно, но вече не сме... сигурно няма и да бъдем, просто такава е ситуацията.... привързах се към него,много... а не трябваше... лошо... искам да почваме даскало, за да го забравя... той ми каза че ме обича.... направо паднах като ми каза... не му вярвам.... бяхме само 10 дена заедно... може ли човек да обикне за толкова малко време?! нз... сиг е силно привличане, а не обич.... нз... отивам да спа чаооо
благодаря за темата :-)

Josefinne
08-15-2008, 11:17
В момента съм щастливо гаджосана :grin: направо не мога да му се наситя, а в същото време той е и страшно добър, щедър и свестен. Отношенията ни потръгнаха прекрасно и се надявам връзката ни наистина да се случва още много време :-)

bebe7o
08-15-2008, 11:42
офф ми точно сега не мога да опеделя точно кфо ми е... хем не съм мн хепи хем не съм мн сад... :( имам си приятел мн сме влюбени и двамата обаче и двамата сме си инати неска се посдърпахме малко... и затфа ми е малко... кофти ама пък иначе уж съм добре...... ае ебахти тъпата раота... надявам се сте ме разбрали :D:D:D .. Pzzz за всички с песента на Графа - Искам те :-P :-)

dementic
08-15-2008, 11:48
Опитвам се да се правя на радостен, ама сега съм в много гадно положение. :-k

ImmortalForever
08-15-2008, 12:50
Ами сега съм щастливо разведена ако мога така да се изразя...Ама ме е яд, че не го хванах на местопрестъплението...агрр рррррррр... :-x тфа не означава, че не знам кфи ги е забъркал.... ае яд ме е че си губих времето 3 месеца с един балък!

JahSoldier
08-15-2008, 12:53
Бифшия ми ме нарани жестоко, а аз продължавам да го искам. Освен това всичките ми приятели, които знаят, че продължавам да го обичам ме смятата за луда, защото сега ходя с най - големия гъзар в училище. Той е добро момче, държи се добре с мен. Дори иска първата му сериозна връзка да е с мен, но нещо ми липсва .. и по нагоре казах какво е .. Мисля, че никога няма да го преживея .. :( Поздрав за всички с 3 Doors Down - Landing In London

skatemore
08-15-2008, 13:26
аз се събрах с бившата си приятелка :-)

victoriq
08-15-2008, 13:26
В момента се чувствам страхотно и съм много щастлива! :grin: :grin: Срещнах най-прекрасният човек на тая земя и няма начин да съм тъжна или нещо подобно... :grin: Пожелавам на всички да изпитат мойта радост! :grin: :grin: :-)

Boyd
08-15-2008, 13:27
Lonely

skatemore
08-15-2008, 13:31
В момента се чувствам страхотно и съм много щастлива! :grin: :grin: Срещнах най-прекрасният човек на тая земя и няма начин да съм тъжна или нещо подобно... :grin: Пожелавам на всички да изпитат мойта радост! :grin: :grin: :-)

изпитвам я за 2-ри път 8)

BrokenAngel
08-15-2008, 13:43
еми в момента съм тъжна и объркана защото преди седмица скъсахме с гаджето ми :( /той ме заряза/ сега преди 2-3 имаше намеци,че иска да пробваме пак,но аз му показах,че трябва първо да разбере какво иска и тогава да ме търси отново,защото не искам да ме нарани пак,а и не съм момиче което да разиграва.Преди да успеем да поговорим той трябваше да замине и сега чакам да се върне за да се изясним,пожелайте ми късмет :oops:

victoriq
08-15-2008, 13:47
В момента се чувствам страхотно и съм много щастлива! :grin: :grin: Срещнах най-прекрасният човек на тая земя и няма начин да съм тъжна или нещо подобно... :grin: Пожелавам на всички да изпитат мойта радост! :grin: :grin: :-)

изпитвам я за 2-ри път 8)

Говорех за тези,който не са изпитвали такава радост,ама и 3-ти път може :P


еми в момента съм тъжна и объркана защото преди седмица скъсахме с гаджето ми :( /той ме заряза/ сега преди 2-3 имаше намеци,че иска да пробваме пак,но аз му показах,че трябва първо да разбере какво иска и тогава да ме търси отново,защото не искам да ме нарани пак,а и не съм момиче което да разиграва.Преди да успеем да поговорим той трябваше да замине и сега чакам да се върне за да се изясним,пожелайте ми късмет :oops:

Късмет,ей :-) :-)

Black Tears
08-15-2008, 14:15
В момента съм в много странно състояние. Изпитвам смесени чувства,което хич не ми харесва :o

casanova_bg
08-15-2008, 15:14
ami na men mi e super gadno pri4inata nqma da kazvam za6toto priqtelkata mi 4eta vav foruma

sodomicdream
08-15-2008, 15:52
ядосана, отчаяна... абе ако бях вулкан, щях да затрия цял остров без да се замисля!

iiirish
08-15-2008, 15:55
Ентусиазирана :D

bloodfrozen
08-15-2008, 16:43
ядосана, отчаяна... абе ако бях вулкан, щях да затрия цял остров без да се замисля!
The same here.. :smt012 и нека добавя - населен остров.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-15-2008, 16:49
щастлива че съм с момчето с което искам да съм и нещастна че днес заминава за Монтреал иии няма да го има 2 дена :( чаак в понеделник ще се видим пхх :-o

SpOrTs_GiRl
08-15-2008, 17:20
ЗЛЕ, ЗЛЕ, ЗЛЕ, ЗЛЕ, ЗЛЕ ..

o4arovatelnata
08-15-2008, 18:19
4uvstvam se predadena , ograbena ot horata koito vinagi sum obi4ala i na koito vinagi sum pomagala . Razberete go vednyj za vinagi istinski priqteli nqma ima samo priqtelstvo za vzaimna izgoda ,ni6to pove4e .Dokato si neobhodim na nqkogo da te izpolzva i tolkova posle 4ao .Mislq 4e pove4e nikoga nqma da moga da obi4am i da si vurna doverieto kum horata vuob6te . Mrazq celiq svqt ! :grin:

mulgore
08-15-2008, 18:47
В момента съм в много странно състояние. Изпитвам смесени чувства,което хич не ми харесва :o

PepiDesigns
08-15-2008, 19:07
Чувствам се кофти.
Физически прикривам душевното си положение .. мъката и всичко.

Усмихвам се , бъзикам се с хората ,но вътрешно ми е много тежко.
Вече и не искам да излизам .. но го правя щото не е полезно да си седя в нас ..

Изобщо ... било е и по-добре ..

BrokenAngel
08-15-2008, 19:14
В момента се чувствам страхотно и съм много щастлива! :grin: :grin: Срещнах най-прекрасният човек на тая земя и няма начин да съм тъжна или нещо подобно... :grin: Пожелавам на всички да изпитат мойта радост! :grin: :grin: :-)

изпитвам я за 2-ри път 8)

Говорех за тези,който не са изпитвали такава радост,ама и 3-ти път може :P


еми в момента съм тъжна и объркана защото преди седмица скъсахме с гаджето ми :( /той ме заряза/ сега преди 2-3 имаше намеци,че иска да пробваме пак,но аз му показах,че трябва първо да разбере какво иска и тогава да ме търси отново,защото не искам да ме нарани пак,а и не съм момиче което да разиграва.Преди да успеем да поговорим той трябваше да замине и сега чакам да се върне за да се изясним,пожелайте ми късмет :oops:

Късмет,ей :-) :-)
мерси мацка :-)

mulgore
08-17-2008, 00:04
Сега се чувствам объркана и тъжна..много тъжна..

Lovage
08-17-2008, 00:08
бивам.

FreeSpirit
08-17-2008, 07:27
в момента ми е малко криво, защото оставих всичките си фр в един край на БГ, а аз съм в др(поддържам връзка само по скайп и тел) и след ден ще ме заточат в планината и съвсем ще изгубя връзка с всички за седмица :(

evichka_lonelyy
08-17-2008, 09:00
Po-samotna nikoga ne sam se chuvstvala i nqkfa gadna bolka useshtam...Mn mi se strupa i pochva da mi se ebe psihikata :( :( :(

pandelka
08-17-2008, 09:00
преебано :) 8)

deadly_ff
08-17-2008, 19:09
Много съм тъжна :lol:

`'Sweety`'
08-17-2008, 19:17
в ужасно настроение съм :( :(

miss_asi
08-17-2008, 19:19
Не знам и аз как съм. :-o

gangstata
08-17-2008, 21:44
Кофти ми е..

mulgore
08-17-2008, 21:50
тъжна съм..много тъжна.. :-k

gPa3HuTeJl
08-17-2008, 21:51
Само на мене ли ми е кеф на максимум :?:

shonii<3
08-17-2008, 21:58
Ми на мене в момента ми е много зле...Ще си излея мъката...надявам се да ме разберете...Ами преди седмица се запознах с едно момче и много се влюбих в него, виждахме се често и така, но днес си говорихме, че съм му симпатична, но не ме харесва и аз се разплаках, но аз нде плача така както другите...моето е брутално...седя, глядам в една точка и сълзите текат...само малко се зачевявам и това е...чувствам се безпомощна и душевно болна..аз мисля, че съм наистина сладко, мило, добро и нежно 13 годишно момиче, но просто може би не съм негов тип...Охх, мисля, че малко ми улекна...благодаря на тези, които ще прочетат това и да ми дадат някакъв съвет, ако може да има такъв... :cry: :cry: Иначе по цял ден съм с най-добрите си приятели и съм много щастлива.
П.П.Може ли да ми кажете как да кача снимка, за да не помислите, че лъжа за горе обясненото описание ... :(

mulgore
08-17-2008, 22:01
^Още си нова и не можеш да качваш снимки,след 100 мнения май беше.

Та и аз вчера си изревах очите,заради него,ама днеска се реших да спра.
Не си струва.Тъй,че спри и ти..огледай се,има още много хубави и мили момчета,които да те оценят. :)

t1n4e7o
08-17-2008, 22:04
На мен в момента ми се спи, гладна съм , но ме мързи да ходя да хапна нещо.. Корема ме болеше и едвам издържах на работата и ся ми е едно такова никакво... :? :? :?

shonii<3
08-17-2008, 22:12
Ама къде да ги срещна тези момчетаааа :cry: ... колко вече срещнах...всичките не знят какво искат...та аз 3-4 клас ходих с едно момче година...той беше колкото може да се каже за 9-10 годишна възраст сериозен, много ми е тежко...но трябва да продължа напред, нали така...вие как се запознавате с момчета...заговаряте ги, те ви заговарят, запознават ви общи приятели?...Как?

mulgore
08-17-2008, 22:41
Ти си само на 13..толкова много гаджета ще имаш,за къде бързаш?
Иначе аз не съм умряла за гадже,запознах се с него във интернет.

Гледай си сега учението и приятелите,пък за гаджета има време. ;)

delina
08-17-2008, 23:03
уморена съм и ми се спи

shonii<3
08-17-2008, 23:04
Да, права си...много ти благодаря...Ако ми вкарваш така акъл всеки път в главата много ще те заобичам :-) Ама аз вече те обичам...Проблем ми е, че съм много доверчива, но стига за мен вече...

Amateur
08-18-2008, 00:54
Точно в момента,не ми се живее.Загубих човека които най-много ценя и е всичко за мен!

iiirish
08-18-2008, 06:12
На кеф съм, но докато ида на работа не се знае каква сачма ще ме припатка :D

Black Tears
08-19-2008, 14:51
Чувствам се адски виновна и бих направила всичко,за да променя поне малко нещата :cry:

mulgore
08-19-2008, 22:42
Супер!Сдобрихме се! :D

Redo
08-20-2008, 15:35
По-добре от вас.

Lost_Kiss
08-20-2008, 15:45
Ем гуд хихих..

delina
08-21-2008, 22:59
уморена, объркана, ядосана, разочарована и малко влюбена ;)

fUcK_lOv3
08-21-2008, 23:01
адски зле единсвенното нещо което има смисал сега за мен немога да го имам което ме кара да се чуствам още по зле :( :( :( :( :(

pFyy
08-21-2008, 23:12
Чувствам се като чистач на тоалетни в затвор за малолетни изнасилвачи. Или с няколко думи някак си проклет от живота във вечна простотия..

Lost_Kiss
08-22-2008, 07:34
Жива :grin: :grin: Хахаха.. Снощи ме боля главата и тей хубо се наспах че ся се чувствам жива 8-)

krisiiiiito
08-22-2008, 08:17
мии отпуснатаа и се прозявам и ми е тъпо :?

delina
08-24-2008, 21:54
много тъпо се чувствам.. и съм много уморена, а ще почивам в четвъртък чак ;/

huligankata
08-24-2008, 21:58
Главно ужасена, че стаята ми е пълна с буби :smt095 а отделно ми е малко кофти, незнам и аз защо - милото ми липсва :(

Blab
08-24-2008, 22:09
Не знам.
Странно?
С възел в стомаха, гъдел в съзнанието, сълзи в очите и несигурност в цялото ми същество.
Липса.
Неспокойство.
Забравена.
Необичана.
Сама.
Дишам.
Издишам.
И пак.
Отново.
По инерция.
Както преди.
А чувствам, че обичам.
Мразя се, за това, че съм толкова наивна, привързваща се, искрена.
Ходеше ми се на феста във Варна, сега нямам желание да изляза навън.
Липсвам те.

sladka__droga
09-08-2008, 00:44
Емии чувствам се добре ... или поне така ми се иска ?! :-o пфф ,, * малко съм здух .. ама нищо де // ще ми мине :wink: аа и btw съм гладна :D

sextazy_baby
09-08-2008, 09:05
Ми перфектно се чувствам,имам си един батко до мен от година и нещо и страшно много си го обичам.Щастлива съм определено

Crazytu
09-08-2008, 09:46
Емии сега точно ми е малко тъпо,щото съм на път да скъсам с гаджето. :? Ама ще го преживееме

slun4ice_90
09-08-2008, 18:16
Хората,които ме познават ме мислят за луда ххаа смис. през повечето време съм весела и си правя купона,но нещо не съм на кеф от няколко седмици.... :? Сега пък се ядосвам заради една фр-ка иска да направи една глупост...Аз се чудя как да й помогна,но иначе нямам кой знае какви проблеми не съм и депресирана.Абе живуркам си хаха. 8) Ядосвам се и заради едно момче...абе хора "бели ядове" имам.. :-o

miss_asi
09-08-2008, 18:44
За палава блондинка натиснете 1 :D ми разлигавена съм съжалявам но днеска нищо сериозно не съм казала във 30 мнения :D Извинявам се ако съм обидила някой с несериозното си държание. :lol:

Vichko0o
09-08-2008, 18:47
Чувствам се като НАЙ-ГОЛЕМИЯ глупак на света :( Предадох и нараних единствения човек който обичам повече от себе си, за който съм готов да дам живота си дори без да се замисля :( Толкова много я обичам, а постъпих толкова глупаво :( Сега просто не се чувствам човек, чувствам единствено болка и омраза към себе си :( Това е първия човек за който плача! Вече 2-ри ден не съм спрял да мисля и да съжалявам за всичко :( Дори на сърцето ми е издълбано колко много я обичам :(