PDA

View Full Version : ..Дали да приема?!?!



pandelka
07-29-2008, 14:34
Здравейте на всички!! :-D
Таа..моята история е мн объркана и ще съм благодарна на този,който я разбере и прочете естествено!!
А ето я и нея :
Преди около един месец,бях на рожден ден на много добра моя приятелка..напраихме си купона сичко ок..бяхме се пийнали повечко ама нали за веселба :-D
Така и там видях едно момче беше адски симпатично..Преди няколко месеца имах чувства към него,но той тогава беше зает пък и не пожела да ми обърне никакво внимание и се примирих с това (преживях го лесно и бързо,а го обичах много).Та на този купон аз се сетих за него и той за мен..ии започнахме да се сваляме (той беше скъсал с гаджето си и аз също нямах).И така добре зарибявки туй онуй два дена..и накрая на втората вечер..вечерта той ми каза да тръгнеме..А не мислих много понеже преди го харесвах страшно много и мн исках да тръгна с него някой ден иии за това набързо му казах да.И с него ходехме 5 дена :-D Докато той ми каза че май е сбъркал с мен ии каза,че не бил подходящ за мен..на мен ми стана ясно,че късаме!От това ме нарани страшно много,но аз нали винаги търпя...ии понесох и това.

Но вчера..по скайп ми писа,че е направил грешка като е скъсал с мен..защото дори не сме се упознали..и така нататъка и искал да се упознаеме повече и нали междудругото да ходим..ТОЕСТ ИСКА ДА ТРЪГНЕМ ПАК!!!
:shock: :shock: :shock: Когато ми го каза аз, не знаех как да реагирам да се смея ли да плача ли и му казах че след 2,3 дена ще му кажа какъв е отговорът ми..Но ме спира това,че може за пореден път да се подиграе с мен.За това бихте ли ми дали някакъв съвет посъветвайте ме нещо вие какво бихте направили на мое място..за сега аз смятам да му кажа да но просто не съм сигурна :?
Благодя на всички които прочетоха темата ми :)

drun-drun!
07-29-2008, 14:40
Провбай пък ще решиш после дали си е заслужавало.Мен ме съмнява малко момчето ама пробвай,нищо не губиш :)

ThunderGoddess
07-29-2008, 14:40
Оставяй го, играе си с чувствата ти според мен и иска да тръгне с тебе, защото не е намерил с коя друга, а му се иска да има гадже - ей тъй - за притежанието, не толко заради любовта :? :? :?

one
07-29-2008, 14:42
Ами заеби го` :)

aka6a_vamp
07-29-2008, 14:42
ааа тоя е порода `тъпанар` .....режиииииииии и тва е

last_kiss^^^
07-29-2008, 14:44
Но ме спира това,че може да пореден път да се подограе с мен.
Ти сама си го каза,НО ако момчето си стува давай,но много внимавай,зощото обикновено такива ти нахлуват в живота...и после си тръгват... все едно не те познават...

pandelka
07-29-2008, 14:47
Но ме спира това,че може да пореден път да се подограе с мен.
Ти сама си го каза,НО ако момчето си стува давай,но много внимавай,зощото обикновено такива ти нахлуват в живота...и после си тръгват... все едно не те познават...

Какво да разбирам под струва..
За мен тва беше момчето което обичах най-много но не можех да имам..По принцип,когато има гадже се държи адски добре с него винаги е бил мил държал се е добре..абе страхотно момче е за това мн ми хареса и винаги съм искала да бъда с него!!!
Но начина по който тръгнахме първия път разбирам,че беше глупав..за това и аз се чудя сега дали да не си дадем втори шанс!

Whyniser
07-29-2008, 14:54
Здравейте на всички!! :-D
Таа..моята история е мн объркана и ще съм благодарна на този,който я разбере и прочете естествено!!
А ето я и нея :
Преди около един месец,бях на рожден ден на много добра моя приятелка..напраихме си купона сичко ок..бяхме се пийнали повечко ама нали за веселба :-D
Така и там видях едно момче беше адски симпатично..Преди няколко месеца имах чувства към него,но той тогава беше зает пък и не пожела да ми обърне никакво внимание и се примирих с това (преживях го лесно и бързо,а го обичах много).Та на този купон аз се сетих за него и той за мен..ии започнахме да се сваляме (той беше скъсал с гаджето си и аз също нямах).И така добре зарибявки туй онуй два дена..и накрая на втората вечер..вечерта той ми каза да тръгнеме..А не мислих много понеже преди го харесвах страшно много и мн исках да тръгна с него някой ден иии за това набързо му казах да.И с него ходехме 5 дена :-D Докато той ми каза че май е сбъркал с мен ии каза,че не бил подходящ за мен..на мен ми стана ясно,че късаме!От това ме нарани страшно много,но аз нали винаги търпя...ии понесох и това.

Но вчера..по скайп ми писа,че е направил грешка като е скъсал с мен..защото дори не сме се упознали..и така нататъка и искал да се упознаеме повече и нали междудругото да ходим..ТОЕСТ ИСКА ДА ТРЪГНЕМ ПАК!!!
:shock: :shock: :shock: Когато ми го каза аз, не знаех как да реагирам да се смея ли да плача ли и му казах че след 2,3 дена ще му кажа какъв е отговорът ми..Но ме спира това,че може за пореден път да се подограе с мен.За това бихте ли ми дали някакъв съвет посъветвайте ме нещо вие какво бихте направили на мое място..за сега аз смятам да му кажа да но просто не съм сигурна :?
Благодя на всички които прочетоха темата ми :)
Ти си знаеш на какво е способен горепосочения момък.Може да го е вътрешно някак си срам го е не знае какво да направи и така.Вижте се и му кажи какво мисли за теб и без да си крие нищо.И той ако те харесва ще ти каже,ако ли не де да знам.Успех 8-)

last_kiss^^^
07-29-2008, 14:55
Но ме спира това,че може да пореден път да се подограе с мен.
Ти сама си го каза,НО ако момчето си стува давай,но много внимавай,зощото обикновено такива ти нахлуват в живота...и после си тръгват... все едно не те познават...

Какво да разбирам под струва..
За мен тва беше момчето което обичах най-много но не можех да имам..По принцип,когато има гадже се държи адски добре с него винаги е бил мил държал се е добре..абе страхотно момче е за това мн ми хареса и винаги съм искала да бъда с него!!!
Но начина по който тръгнахме първия път разбирам,че беше глупав..за това и аз се чудя сега дали да не си дадем втори шанс!
Това дали е добро момче,което не се заглежда по абсолютно всяка фуста,която мине покрай него,това като тръгнете с него ти ще си единствена за него или поредната му бройка и след примерно седмица ще те зареже-ето това имах предвид.

vuvs
07-29-2008, 14:57
ако найстина го обичаш му прости аз така бих направила :)

gangstata
07-29-2008, 14:57
Има ли смисъл пак да се връщаш към нещо неуспешно..по-добре продължи напред ..

sladku_bebzi
07-29-2008, 14:58
Аз бих казала НЕ!

pandelka
07-29-2008, 14:58
Но ме спира това,че може да пореден път да се подограе с мен.
Ти сама си го каза,НО ако момчето си стува давай,но много внимавай,зощото обикновено такива ти нахлуват в живота...и после си тръгват... все едно не те познават...

Какво да разбирам под струва..
За мен тва беше момчето което обичах най-много но не можех да имам..По принцип,когато има гадже се държи адски добре с него винаги е бил мил държал се е добре..абе страхотно момче е за това мн ми хареса и винаги съм искала да бъда с него!!!
Но начина по който тръгнахме първия път разбирам,че беше глупав..за това и аз се чудя сега дали да не си дадем втори шанс!
Това дали е добро момче,което не се заглежда по абсолютно всяка фуста,която мине покрай него,това като тръгнете с него ти ще си единствена за него или поредната му бройка и след примерно седмица ще те зареже-ето това имах предвид.

А е явно съм забравила да спомена и това,че когато има гадже никоя друга независимо колко е красива и с колко големи е не го интересува..че гаджето му е единствено..и че досега никога не е използвал момиче само за да си има някоя или за поредната бройка само за да я чука!!
П.П ако има значение той е на 18..след 5 месеца ще стане на 19 а аз съм на 17 ;)

last_kiss^^^
07-29-2008, 15:03
Ухх а аз си мислех,че сте по големи ми давай щом толкова искаш дори и да се нараните ще го забравите та било то с времето или с някой друг.

zaraaa
07-29-2008, 15:08
"Но ме спира това,че може за пореден път да се подограе с мен" - може би точно това ще стане, той не ти е дал шанс 1-я път, сега ти не му давай на него :wink:

SuperSizee
07-29-2008, 15:13
Имах нещо подобно и казах нещо подобно на момиче ... Според мен момчето просто е имал нещо да се оправя с някое момиче , а другото което според мен може да видиш дали наистина харесва теб ... Пробвай с директни въпроси към него ... Мене ме питаха ... Каква е причината за тези дни да не те видя ... И тогава си казах , че просто исках да осмисля да ли чувствам да ли си заслужава ... И тогава стана по - добре ,но без въпросите няма да стане ...

mwniche
07-29-2008, 15:21
Има ли смисъл пак да се връщаш към нещо неуспешно..по-добре продължи напред ..
ми не съм мн съгласна с теб... Аз в момента ходя с едно от бившите си гаджета.... Първия път ходихме месец и нещо и той ме заряза после станахме мн добри приятели и сега пак сме заедно :grin: :grin: :grin: Така че щом мислиш че ако те нарани ще го преживееш опитайте пак ;);) :grin: :grin: :grin:

Seducti0n
07-29-2008, 15:23
Не прави моята грешка.
Тоест не се занимавай с момчета, които не знаят какво искат.
Веднъж те е наранил, колкото и мимолетна да е била връзката ви.
Дори и да го харесваш, дори и да ти е трудно да откажеш, първо помисли за себе си и за възможността пак да се подиграе с теб.Именно това прави като те размотава, не му се давай! 8)

JahSoldier
07-29-2008, 15:35
Просто го заеби :]
Има много противоречиви мнения в темата и може би те объркват ..
Аз имах същата случка. Едно към едно, само че аз съм малко по - мъничка. Не си струва .. Сега онзи е курвар ( с извинение ) и го разбрах от една приятека, която веднага след като той ме скъса тръгна с него .. Много е наранена, а и двете го мислехме за свестен .. Огледай се наоколо и ще видиш колко по - свестни момчета има ( tuzaro 8-) )

П.П. " Дай ми сърце,което няма болка по теб. " е от чалга песен :D

PePeLePew
07-29-2008, 15:56
понеже аз съм с мръсно подсъзнание бих ти препиръчал да тръгнеш с него ,само че малко да го изненадаш и да го прецакаш ти този път :) за да не се окажеш ти подритната за порден n-ти път действай първа в такива ситуации определено би се чувствала по-добре не като парцал

cinderella_gugutka
07-29-2008, 16:04
аз бих излязла с него няколко пъти (ама без да тръгваме,просто да се опознаем) и да реша какво да правя после.ако той по4не да ти намеква пак кажи мму 4е просто не искаш да избързвате пак

fuck_me_pls
07-29-2008, 16:34
Здравейте на всички!! :-D
Таа..моята история е мн объркана и ще съм благодарна на този,който я разбере и прочете естествено!!
А ето я и нея :
Преди около един месец,бях на рожден ден на много добра моя приятелка..напраихме си купона сичко ок..бяхме се пийнали повечко ама нали за веселба :-D
Така и там видях едно момче беше адски симпатично..Преди няколко месеца имах чувства към него,но той тогава беше зает пък и не пожела да ми обърне никакво внимание и се примирих с това (преживях го лесно и бързо,а го обичах много).Та на този купон аз се сетих за него и той за мен..ии започнахме да се сваляме (той беше скъсал с гаджето си и аз също нямах).И така добре зарибявки туй онуй два дена..и накрая на втората вечер..вечерта той ми каза да тръгнеме..А не мислих много понеже преди го харесвах страшно много и мн исках да тръгна с него някой ден иии за това набързо му казах да.И с него ходехме 5 дена :-D Докато той ми каза че май е сбъркал с мен ии каза,че не бил подходящ за мен..на мен ми стана ясно,че късаме!От това ме нарани страшно много,но аз нали винаги търпя...ии понесох и това.

Но вчера..по скайп ми писа,че е направил грешка като е скъсал с мен..защото дори не сме се упознали..и така нататъка и искал да се упознаеме повече и нали междудругото да ходим..ТОЕСТ ИСКА ДА ТРЪГНЕМ ПАК!!!
:shock: :shock: :shock: Когато ми го каза аз, не знаех как да реагирам да се смея ли да плача ли и му казах че след 2,3 дена ще му кажа какъв е отговорът ми..Но ме спира това,че може за пореден път да се подиграе с мен.За това бихте ли ми дали някакъв съвет посъветвайте ме нещо вие какво бихте направили на мое място..за сега аз смятам да му кажа да но просто не съм сигурна :?
Благодя на всички които прочетоха темата ми :)

Абее..грабна ми вниманието историята ти..малко гадничко се е получило..но според мен си дайте още един шанс..и ше разбереш дали си е заслужвало...ако не здраве да е ;) Като ти засичам постовете понякога виждам,че си човек,който преживява всичко..така че и да се донараните ще го преживееш..Все пак ако не тръгнете пак сигурно ще си се чудиш "Ами какво ли щеше да стане ако си бяхме дали 2-ри шанс!!Ем моят съвет е да опитате :):):):)

Mementomori
07-29-2008, 16:41
Доста ми е странно-обичала си го адски много,но иначе не се познавате кой знае колко,да не би леко да преувеличаваш с представянето на чувствата?Според мен са симпатии и привличане,самият факт,че е бил зает,още повече е накарал интересът ти към него да нарастне....Ако толкова държиш на даденото момче,може да продължите с опознаването,излизанията и т.н.,но не като гаджета,просто си дайте време,за да видите и двамата до каква степен ще си паснете,иначе пак ще се разочароваш.Успех,мила!Бъд предпазлива.....

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 16:43
Как ме разлюби мене на б1рзо... 8-)

Та сега сериозно.. Ам не че нещо ама... ведн1ж опитал ли си... ск1сала ли си с него не мисля, че трябва да прод1лжаваш... в смис1л... нещата не са станали ала бала... или п1к оня като е ск1сал с тебе си е имал игра с нек'ва друга и след ск1сването ви оная го е отрязала и са пича да не седи без гадже п1рвата срещната... дай да я ловим - тоест теб..
Не знам. Не знам... 8-)

sexa_na_kompleksa
07-29-2008, 16:50
Съгласна съм с Memento mori! - опознайте се по-добре и ако продължавате да се харесвате, се вземете.

koalka
07-29-2008, 16:54
Аз лично не бих тръгнала с него отново...За да те скъса, явно не е сигурен в това какво изпитва към теб.

Nmd
07-29-2008, 17:16
бих те посъветвал да се видите и да си изясните всичко наживо, не в скайп. лол. и внимавай, мисли преди да кажеш или направиш каквото и да е =)

soulja_girl4e
07-29-2008, 17:18
ох колко познато :(
начиии според мен ти си хубава, готина, симпатична и забавна (поне на мен така ми изглежда от форума 8-) ) и просто плашиш момчето защото всички искат да са с теб включително и въпросния... хем иска да е с теб, хем е несигурен. дори през цялото време да му показваш че искаш да си с него той пак не знае какво чувства. затова през цялото време късате и пак се събирате. и като се разделите той разбира какво е изпуснал. :?
този тип момчета са бъзльовци и дори и да тръгнете през цялото време ще те ревнува или няма да ти дава свобода. просто го зарежи! дала си му няколко шанса и той ги е пропилял! тва че на тоя не му стиска си е негов проблем! ще намерш друг който знае какво иска повярвай ми! болката я има каквото и да правиш... :(
ПП. сори че малко се вживях ма при мен беше точно така и сега след като сложих край на всичко се чувствам мн по-добре. пожелавам го и на теб! :-)

AR147
07-29-2008, 17:34
тоа нещо яко те менти :-o

vesinka91
07-29-2008, 17:36
Как ме разлюби мене на б1рзо... 8-)

Та сега сериозно.. Ам не че нещо ама... ведн1ж опитал ли си... ск1сала ли си с него не мисля, че трябва да прод1лжаваш... в смис1л... нещата не са станали ала бала... или п1к оня като е ск1сал с тебе си е имал игра с нек'ва друга и след ск1сването ви оная го е отрязала и са пича да не седи без гадже п1рвата срещната... дай да я ловим - тоест теб..
Не знам. Не знам... 8-)
Neznam az s1m saglasna do nqkade s mnenieto na gPa3HuTeJl no ti go poznavash nai dobre i ako smqtash che e dobyr chovek opitai no az sym se vryshtala pri bivsho gadje i nikoga ne e syshtoto no vie ste hodili kratko taiche ako iskash opitai chovek se u4i ot greshkite si samo dano ne syjalqvash :)

miss_asi
07-29-2008, 18:48
Според мен и той не знае какво иска. :? Иначе ще го кажа пак щом нещата не се получат от пръвия път няя да се получат от никой следващ.Пък и се замисли ще му дадеш ли за пореден път да си играе с тебе?Доколкото те познавам не би му позволила!Тва е от мен.Успех миличка! :-)

devine'
07-29-2008, 18:52
Ако бях на твое място бих го разкарала веднагически. Няма да му позволяваш да се гаври с теб, бе. Един ден иска, друг ден - не. И той не знае какво иска... Имай достойнство и си потурси нещо по-добро ;)

kifla
07-29-2008, 19:00
Като за начало купи си правописен речник - нужен ти е !!!
А по темата ,ако съм на теб няма да приема!

pandelka
07-29-2008, 19:14
Като за начало купи си правописен речник - нужен ти е !!!
А по темата ,ако съм на теб няма да приема!

Правописен речник?Така ли? И как реши,че ми е необходим?

sladko_teenche_v
07-29-2008, 19:23
По добре поговори със него за това че те е скъсал и за чувствата ви и т.н и тогава реши какво да правиш! :)

xxxSnowflakexxx
07-29-2008, 19:28
Trugni s nego pak i ako ne se polu4i prosto se otkaji!!!

crazy_teen1
07-29-2008, 19:43
Аз не бих му дала такъв огромен втори шанс, все пак щом веднъж те къса и после отново иска да бъдете заедно, значи не е сигурен какво иска. По-добре си дай повече време, да видим колко търпение има, или в противен случай, направо го зарежи. Момчета, много. Скъсал те е, след пет дена, не те заслужава. Все пак това бих направила аз.

vesinka91
07-29-2008, 19:53
Като за начало купи си правописен речник - нужен ти е !!!
А по темата ,ако съм на теб няма да приема!

Правописен речник?Така ли? И как реши,че ми е необходим?
Ne i sa vprqgai na tas ne si zaslujava :P :)

marsilia
07-29-2008, 20:04
Мила изпадала съм в същата ситуация и моя съвет е да не тръгваш с него ако не си сигурна, че има чувства към теб. Защото може да иска отново да се подиграе с теб. Но ти вземаш решенията и каквото и да решиш те подкрепям. Пиши след отговора, който му дадеш :)

GetNasty
07-29-2008, 20:10
Според мен той си играе с теб и чувствата ти...защото спшоред мен 5 дена са достатъчно време той да те опознае дотолкова, че да реши да продължите връзката си и съответно да задълбавате с опознаването 8-) Мисля, че те използва за играчка или пък може да иска да ядоса някой..или просто лятна "свалка" .. но незнам както си решиш...предполагам, че ще му кажаш да, защото все пак много го харесваш, но се замисли, как ще се почустваш, ако той пак те скъса..все пак ти си много чуствителна..
Айде успех, миличка :-)

PeopleAlwaysLeave
07-29-2008, 20:13
Според мен не трябва да се съгласяваш веднага - поговори с него и му кажи, че искаш да си дадете малко време, за да се опознаете по-добре и след това ако и двамата мислите, че има смисъл ще тръгнете. По-добре не избързвай, защото не знаеш какво му се върти в главата - не знаеш какво иска.

ПП Ще те питам нещо лично, отговора на което според мен има голямо значение - спали ли сте за тия 5 дни? Защото ако не сте това е един от вариантите на внезапното му желание за събиране :)

babity
07-29-2008, 20:20
Това ми изглежда като... бий самара, да се сеща магарето (май така беше лафа). Както и да е... ако нямаш друго насреща - хев фън, ако смяташ, че имаш по - сериозни варианти го изрежи и толкова.

soif
07-29-2008, 20:34
нали знаеш ако нещо се случи един път не е нужно да се повтори но случи ли се втори път то обезателно ще има трети

LaDy_DaQnA
07-29-2008, 20:40
MxM= (y)

PerfectStrang3r
07-29-2008, 20:44
То си личи по всяка твоя дума, че го харесваш много. Може би просто е сбъркал първия път, когато сте скъсали, размислил е, решил е да пробвате заедно. По начина, по който говориш за него, се вижда и отговора на въпроса - дайте си шанс ;)

Chrissie
07-29-2008, 21:12
И аз съм на мнение,че ще е добре да му дадеш нещо,което повечето хора не получават-втори шанс,особено след като се има предвид,че го харесваш и това "да" ще е първичната ти реакция,но сега правиш нещо като "гласуване" ,за да разбереш кой как би постъпил,което не е лошо,напротив.Все пак 5 дена не са малко,но не са и много.Дай му време да те опознае,може да се получи нещо.Но не витай прекалено в облаците,а внимавай да не се получи както първият път и веднага щом усетиш,че нещо не е наред,седнете,поговорете,р збери за какво става дума и го остави,ако е решил да направи същата стъпка.Защото една и съща грешка правят само глупаците.
Може и да не съм права,но така мисля аз.Дано да съм била полезна. :)

rai4etyyy
07-29-2008, 22:20
И аз съм била така ... разбери дали е добро момче как се държи с гаджетата си ... защото момчето с което тръгнах аз и после ме скъса ... беше мн свестен ... след това пак искаше да тръгнем ... аз си помислих 2/3 дни .. и казах да ... наистина не съжелявах :) но знаеш ли аз какво направих?За да го проверя даи може да е търпелив и аз изчаках около 1 седмица /седмица и нещо да видя дали наистина иска ад е само с мен ... или ако аз за сега не искам той да тръгне с друга ... но не!иНАТ БЕ иНАТ :D КАЗА ми:"НЕ!АЗ ЩЕ ТЕ ЧАКАМ!" след това го запознах с мн готини момичета но той не им обръщаше внимание ... и аз тръгнех с него ... пробвай и ти така :) но разбери всъщност дали е добро момче :-o

SunShinePearl
07-29-2008, 22:40
Не гледай назад аз просто ще му кажа че е закъснял...

sugarfree_babby
07-29-2008, 23:29
spored men trqbva da mu dade6 6ans samo ako izpitva6 stra6no silni 4uvstva i misli6 4e trudno 6te go prevazmogne6. Ako ne e tolkova seriozno go zareji,ne ti trqbva takav

ElinoOor
07-30-2008, 01:45
Хммм ако толкова ти харесва момчето кажи му че щом иска да се опознаете сега е времето, но и не искаш да тръгвате преди да сте изяснили чувствата си... Според мен той самият не знае какво изпитва . Ако прецениш че няма надежда и той да те заобича - чупка. :)

k1n4o the Goat
07-30-2008, 01:52
Хммм ако толкова ти харесва момчето кажи му че щом иска да се опознаете сега е времето, но и не искаш да тръгвате преди да сте изяснили чувствата си... Според мен той самият не знае какво изпитва . Ако прецениш че няма надежда и той да те заобича - чупка. :)
ОфТоп: и ти май к'ът мене - нощна птица :D

Към темата - Само му намекни да е сериозен "Този път", 'щото знаеш ли го 'къв е :wink:

gangstata
07-30-2008, 04:44
Има ли смисъл пак да се връщаш към нещо неуспешно..по-добре продължи напред ..
ми не съм мн съгласна с теб... Аз в момента ходя с едно от бившите си гаджета.... Първия път ходихме месец и нещо и той ме заряза после станахме мн добри приятели и сега пак сме заедно :grin: :grin: :grin: Така че щом мислиш че ако те нарани ще го преживееш опитайте пак ;);) :grin: :grin: :grin:При едни се получава,при други-не..Каква е гаранцията,че тя няма да се окаже във втората ситуация..При връзка с този човек,през който период тя ще се е привързала достатъчно,че при евентуална раздяла ще я заболи много повече,отколкото,ако се чуди какво би станало..

F_CK_all_I_need_is_U
07-30-2008, 05:26
Spored men toi ne bi postupil otnova taka gadno,no ako vse pak go napravi ti 6te bude6 naranena,ama vupreki tfa 6te go prejivee6.Oba4e pomisli si kolko qko bi bilo ako toi ne postupi taka.Moje puk da se okaje golqmata ti lubov :grin: Probvaite... :smt003 Yspex :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

charovnosladka
07-30-2008, 05:40
Ако го Обичаш дай му шамс! Но като прочетох какво е станало преди ми се струва ,че наистина , пак ще се подиграе с теб , а може този път да е различно незнам . Успехче :-)

miss_asi
07-30-2008, 05:43
Просто наистина не гледай назад.Няма смисъл ти си му дала вече шанс преди.Не му позволявай пак да се подиграе с тебе!

pandelka
07-30-2008, 06:43
Според мен не трябва да се съгласяваш веднага - поговори с него и му кажи, че искаш да си дадете малко време, за да се опознаете по-добре и след това ако и двамата мислите, че има смисъл ще тръгнете. По-добре не избързвай, защото не знаеш какво му се върти в главата - не знаеш какво иска.

ПП Ще те питам нещо лично, отговора на което според мен има голямо значение - спали ли сте за тия 5 дни? Защото ако не сте това е един от вариантите на внезапното му желание за събиране :)

Ми да спахме :oops:

didi_baby
07-30-2008, 06:45
Рискувай,ти сама ще видиш :)

N0_feAR
07-30-2008, 07:44
според мен тоз си прай т*шак с теб и не си струва.
пп:не "упознаеме", а "опознаеме" :)

slunchiceto0
07-30-2008, 10:33
честно да ти кажа аз на твое място не бих се занимавала с него...той само си играе с теб и обърква чувствата ти..не мисля че такова момче е дойстойно за теб;]

pet_14
07-30-2008, 11:27
не влагай ча ктолквоа много чувства и си готова....А пък ако след това нещата потръгнат вече може да се отвориш за любовта...Ако може така да се изразя :-D

4eere6ka_kiss
07-30-2008, 11:33
Бе бий му шута на тоа :D Мене някой ако така 2 пъти ви прави сечеено отдавна да съм му казала съде да ходи :( Бахти и неориентираното пишлеме :D

_FaShIoN_
07-30-2008, 13:40
Пробвай,но не се впрягай много във връзката ви,поне в началото,докато още се опознавате,за да не те нарани пак... :)

<-ChelseA->
07-30-2008, 14:26
Според мен каквото и да ти кажем тука,ти ще приемеш предложението му :D Но моят съвет е да не го приемаш.Да е мислил на време.. :)

Love0nlyMyself
07-30-2008, 17:40
аха миличка ще напраип грешка ако тръгнеш пак с него явно му е тъпо да е сам в момента и нема с кой друг да тръгне и се е сетил за теб и че имаш още чувства и решил да се пробва пак тва е мойто мнение но ти си решаваш аз лично не бих допуснала пак да го напраи така да се подиграва с мен :wink:

fuck_me_pls
07-31-2008, 18:52
виждам поне аз че го харесваш мн за тва поо-добре си дайте пак шанзз!

Pliok0019
07-31-2008, 19:41
Щом 2 пъти не се е получило, какво те кара да си мислиш, че 3тия ще стане?! Остави го, не си заслужава. Веднъж ти го прееби.

lisi4ety
07-31-2008, 19:48
Но ме спира това,че може да пореден път да се подограе с мен.
Ти сама си го каза,НО ако момчето си стува давай,но много внимавай,зощото обикновено такива ти нахлуват в живота...и после си тръгват... все едно не те познават...

Какво да разбирам под струва..
За мен тва беше момчето което обичах най-много но не можех да имам..По принцип,когато има гадже се държи адски добре с него винаги е бил мил държал се е добре..абе страхотно момче е за това мн ми хареса и винаги съм искала да бъда с него!!!
Но начина по който тръгнахме първия път разбирам,че беше глупав..за това и аз се чудя сега дали да не си дадем втори шанс!

Абе и най-големия тъпак заслужава втори шанс :) А и щом казваш че е мил и т.н., щом ти харесва - защо не.
Наистина няма да е приятно да те нарани пак, но..

Maeva
07-31-2008, 20:02
По-добре не се захващай отново с него.
Ти сама казваш, че се подиграва с чувствата ти.
Веднъж го е направил, мислиш ли, че няма да го направи пак, по дяволите ?!
Не мисля, че си заслушава да се теразеш заради това, че той не знае какво иска и не мисли прди да направи нещо...
Поне за мен ... не си струва да се събираш с него.И това, че като е с някоя не вижда и не го касаят другите.. в този случай не е от голямо значение..
... защото той ... поне ако малко те уважаваше нямаше да си те подмята като мръсно парцалче...
Все пак , ако не ме послушаш(в което съм около 90% сигурна), се надявам да направиш правилния избор, който ще те предпази от наранено сърчице.
Успех. :-)