PDA

View Full Version : Възможно ли е да мразя толкова много баща си??????



SabrinaAa
07-29-2008, 14:42
Moqta istoriq e tragi4na..mislq 4e na zemqta nqma po-lo6 ba6ta ot moq...daite nqkakv savet molq vi se..kakvo da pravq.Az sam na 17 godini i vseki den me goni ot vka6ti i mi kazva 4e za ni6to ne stavam..4e sam pari sam har4ela koeto mnogo me ubijda..pla4a po cql den no na nego ne mu puka..darji se s men kato s mar6lqk(ako moga taka da se izrazq) Mnogo mi e trydno da go tarpq...vseki den stava vse po-lo6o i po-lo6o ne izdarjam ve4e! Daite nqkakv savet molqvi se! Blagodarq predvaritelno! :( :( :( :( :(

one
07-29-2008, 14:51
Ами говори с майка си.Кажи й за баща ти,нз :-k

vuvs
07-29-2008, 14:51
може би ако се държиш по смирено към него,но ако и това не стане потърси помощ от роднини .. преди време имах същия проблем като теб,но след време всичко се нормализира :) успех

4eere6ka_kiss
07-29-2008, 14:52
С реск да те убидя , но баща ти е тъпанар .... :-x Ужас.... Или говори с него са спре да се държи така с тебе или гледай по - скоро да се изнесеш ..... Абе по - добре говори , обесни му кво ти причиняма така ! Ако има поне малко бащино чувство ще се осъзнае ! Тва просто и аз не бех го търпяла ! Да те гони от вас и то всеки ден...

Amateur
07-29-2008, 14:54
Стискаи зъби!Изчакаи да направиш 18 и се прмести!

SabrinaAa
07-29-2008, 14:54
Govorih my..kazvah my da perstane da se darji taka s mene,no toi ne me slu6a a maika mi me e zarqzala kogato sam bila na 2 godinki :( :( :( :(

4eere6ka_kiss
07-29-2008, 14:59
Оооф много шибана ситуация .... дали баща ти не се възползва от това че няма кой да те защити :? Ама не мога да го проумея .... А не можеш ли от роднини да потърсдиш помощ ? Да жинееш при тях нещоо баби дядовци нямаш ли ....

mwniche
07-29-2008, 15:05
Не обясняваш с какво предизвикваш това негово държание....но каквото и да е не вярвам,че е нещо чак такова за да те гони от вас.... И аз мисля че трябва да се изнесеш при баба и дядо или при някои близки роднини! Успех! надявам се вс да се подобри :) :) :)

na1xn
07-29-2008, 16:06
nau4i se da ne ti puka ot negovoto mnenie...

SabrinaAa
07-29-2008, 16:18
Em..neznam to4no s kakvo go draznq tolkova....4istq..gotvq..vse pak jiveq bez maika si i var6a neinite zadaljeniq! Gledam vsi4ko da e idqlno 4isto i opraveno za da ne mi bu4i,no toi vinagi namira za ne6to da nedovolstva i da me obijda..Mislq 4e vinanata ne e v men,no i az ve4e nz ! :( :( :( :( :( :( :(

v3nItoO
07-29-2008, 19:49
мн гадно :( ами според мен ти като си на 17 седнете и погожорете като бели хора,и му кажи:напр:кое те дразни толкова вав мен,кажи ми за да се поправя нещо от рода,а ако не иска отиваи при баба дяд.или из4акаи да станеш на 18,ако успееш да истарпиш.УСПЕХ!

acleverboy
07-29-2008, 20:07
Em..neznam to4no s kakvo go draznq tolkova....4istq..gotvq..vse pak jiveq bez maika si i var6a neinite zadaljeniq! Gledam vsi4ko da e idqlno 4isto i opraveno za da ne mi bu4i,no toi vinagi namira za ne6to da nedovolstva i da me obijda..Mislq 4e vinanata ne e v men,no i az ve4e nz ! :( :( :( :( :( :( :(

Еми спираш да праи6 всичко тфа,кът ти каже нещо не му обръщаш внимание,като започне да ти вика надуваш музиката до дупка и във вас започвате да се разминавате като бързи влакове така може да разбере че все пак правиш нещо иначе-при роднини или http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087

ElinoOor
07-30-2008, 00:56
Здравей, SabrinaAa!
Доколкото разбирам ти си наполовина сираче и имаш само баща ти който е пълен кретен . Не мога да се зачудя защо не поговориш с него, кажи му как се чувстваш и че по този начин те кара да се чувстваш като боклук ! Ако е от онези родители - идиоти можеш само да му се озъбиш. Защо ли още стоиш и гледаш това представление ?
Покажи, че не те е страх и че си знаеш цената ! Смело !
У дома също ме подлагат всекидневно на психически тормоз, но чудно защо аз търпя. Не повтаряй моята грешка ! Дори бих ти препоръчала да уведомиш властите :( . И аз бих искала да го направя, но съм твърде малка и едва ли някой ще ми повярва пък и ще стане по лошо ...
Едно си имам което ме крепи: ГОРДОСТ, знам каква съм и коя съм, знам колко струвам и какво искам от живота един ден ще стана на 18 и ще се изнеса преди родителите ми да са се усетли :x .

Както и да е увлякох се във личната си история ...
Мога да ти кажа само горе главата и право напред ! :)
Свиквай че в този живот се налагада бъдеш егоист ако искаш да оцелееш ... :-o :)

k1n4o the Goat
07-30-2008, 03:21
Бях подлаган на психически (и физически) тормоз много пъти от баща си, а след като майка ми и баща ми се разведоха - от приятеля на майка ми (този път нямаше физически). Една година той ми натякваще как нищо не съм правел и т.н. (без да поглежда собствените си дъщери, които 5 пари не струваха). Писна ми да слушам такива неща и започнах да се държа подобаващо. Може да съм малък, но той на мен не ми е никой и не може да ми заповядва.
Ти си по - голяма. Някой преди мен беше споменал да се държиш и ти гадно и повярвай ми, колкото и да е гадно това решение - това беше решението при мен. Ако не стане - устискай 1 годинка и се пренеси, или иди при баба, дядо, чичо, леля, брат'чед и т.н. и там устискай 1 годинка. 3-ти вариант е да информираш властите, но аз не бих...
Дано всичко да се оправи :?

Vikitooo
07-30-2008, 04:13
Какъв е тоя баща за бога? Така да oбиjда собствената си дъщеря! Вярвам, че и на майка ти не е лесно, но погвори с нея за този проблем и ако можете да се изнасете.

love_enrique
07-31-2008, 18:09
Наричал ли те е "лайно""говедо"животно" и тн.?Казвал ли е на сестра ти,че за съжаление има такива ужасни хора(като теб) и ,че никой не може да те търпи?Е ако ти е казвал и това,спокойно...С времето ще се научиш просто да не обръщаш внимание на опитите му да демонстрира,че е нещо повече...Успех и знай,че не си единствената с такива проблеми