PDA

View Full Version : Баща ми...



_the_girl_
07-29-2008, 16:28
Хора,супер много съм объркана...
Току що разбирам,че баща ми има рег във сайт за търсене на СЕКС...Потресена съм... Разбрах по следния начин-ще влизам аз тука и цъкам нали на потребителските имена дето излизат и хоп кво да видя някво непознато...Пиша го аз на гугъла и кво да видя-тези шокиращи неща...
Много,много съм объркана,просто не мога да ви опиша...Сега какво да правя?Да крия ли от майка си,или да й кажа...Не искам баща ми да я тъпчи по този начин...Вкъщи чука нея,навънка пак секс търси...Мн ми е гадно...Плс,хелп :( :(

qg0dkata
07-29-2008, 16:32
АААаа :booooomb: Горката..Ъм..аз бих се гръмнала..Незнам :-o По-добре поговори първо с него и го накарай да ти обясни какво означава това?! :shock: :shock:

GetNasty
07-29-2008, 16:41
ох, ами може да има някаква грешка пък..или ддзн..по добре 1-во поговори с него.. ;)

ElisaDay
07-29-2008, 16:53
Уф .. доста гадно.Но пък той може просто да си търси забавление чрез чат.. може пък да не се е стигало чак до секс :( Не знам наистина.. По- добре говори с него, отколкото да кажеш на майка си :)

haterkata
07-29-2008, 16:59
е кво и баща ми чука друга.няма за кво да дразня и разтройвам майка ми като и казвам (пък и тя отдавна знае) ама ддз по добре не и казвай.мойте и двамата родители си имат други и тва не оказва влияние на отношението им в къщи,с мен и между тях 8)

GetNasty
07-29-2008, 17:06
е кво и баща ми чука друга.няма за кво да дразня и разтройвам майка ми като и казвам (пък и тя отдавна знае) ама ддз по добре не и казвай.мойте и двамата родители си имат други и тва не оказва влияние на отношението им в къщи,с мен и между тях 8) е на тебе не ти ли е гадно, че баща ти се занивама с друга...

haterkata
07-29-2008, 17:10
ами не.на мен не ми пука с кого се занимават наще.нали когато са с мен всичко е ок. (: щом така им харесва така да правят аз право на глас в тия им неща нямам.както аз така и те првим това което смятаме за добре

preichetoy
07-29-2008, 19:42
Хмм, доста неловко... Мисля, че първо трябва да поговориш с баща си, може да е станало всякакво недоразумение... А ако наистина търси такива неща, поговорете си тримата...

v3nItoO
07-29-2008, 19:45
говори 1-во с баща си

N0_feAR
07-30-2008, 08:02
Кажи на баща си че знаеш и веднага да го трие тоя рег, ако нищо не иска да предприема казваш на майка си и 2мата да се оправят. Възрастни хора са и трябва да си решават проблемите заедно.

LizZz
07-30-2008, 09:36
Еми поговори с него, ама не почвай със заплахите, щото повечето женски го имате тоя навик (прави тва, или аз ше направя незнам си кво)..

Pliok0019
07-30-2008, 10:29
Мълчи си.

4eere6ka_kiss
07-30-2008, 11:10
Абе споко не се филмирай :D И моя чука друга ама не ми пука :D А бе не тревожи майка си и си гледай кефа ! 8)

LizZz
07-30-2008, 11:59
Оф.. Всъщност след кратък размисъл щом питаш във форум кво да правиш, значи е по-добре да си мълчиш :!:

_the_girl_
07-30-2008, 14:17
Ох..мерси много на всички за отговорите :)
:-)
Всъщност наистина на майка си не трябва да казвам... Все още ми е неловко,не мога да свикна,но...Ще трябва :o
Някой по-нагоре беше писал сиг ли си,че е той..Ами да,сигурна съм..Снимка има,а и характеристиката там в профила му точно него описва... :( Пак едно голямо мерси :-)