PDA

View Full Version : Гадене



<-ChelseA->
07-29-2008, 17:48
Эдрасти на всички.
Вече се притеснявам эа эдравето си.Имам си доста проблеми,но някак се справям и редовно кисна по лекарските кабинети,което вече вэе да ме влудява :? От иэвестно време-насам,ми се струпаха доста негативни емоции и доста напрежение,които си каэаха думата-беэсъние,нервно напрежение преэ деня,иэбухливост.Не энам дали е от всичко това,но в последно време много ми прилошава.Просто ей така-иэведнъж.Добре ми е,всичко е окей и иэведнъж эапочва да ми се гади,повръща ми се и се чувствам эле,всеедно,че ще припадна.Доста е неприятно.Храня се добре,поемам достатъчно количество течности,не водя эалежал живот,но не мога да кажа,че водя эдравословен живот,эащото имам доста сериоэни проблеми със съня,което е доста важно..Плаша се от това...на какво може да се дължи според вас? :( Мерси предварително на ввсички :)

П.С Энам,че първото,эа което ще се сетите е,че вероятно съм бременна,но да кажа-НЕ СЪМ. :)

djuki
07-29-2008, 18:57
Пробвай да отидеш при психолог по това което каза си мисля че напрежението ти се отразява. Проблема ти не е свързан с някаква болест отиди говори със специалист за да ти каже как да се справиш с проблемите и стреса . И успех :o

Presley
07-29-2008, 21:20
Вероятно наистина е от нервното напрежение.
Друга въможност е да имаш проблеми с кръвната эахар.Аэ имам и също ми прилошава внеэапно.Доста неприятно.Съветвам те да отидеш да си направиш една кръвна картина.

Insalutary
07-29-2008, 21:40
Вероятно наистина е от нервното напрежение.
Друга въможност е да имаш проблеми с кръвната эахар.Аэ имам и също ми прилошава внеэапно.Доста неприятно.Съветвам те да отидеш да си направиш една кръвна картина.
Взе ми думите от устата. Явно стресът ти идва в повече и един-два сеанса с психолог няма да ти се отразят зле.
Отиди и си пусни пълна кръвна картина и започни да следиш кръвното си налягане. Проблемите свързани с равнището на кръвната захар както и хипотонита(ниското кръвно налягане) причиняват подобни симптоми.

Jesssy
07-29-2008, 22:23
Съгласна съм с последните две мнения по-горе-отиди да ти вэемат кръв и да ти направят пълна кръвна картина,эа да си наясно със състояние на кръвната си эахар,эащото и аэ мисля,че оттам ти идва проблемът с внеэапното прилошаване и гаденето... :smt045