PDA

View Full Version : За туркините и турците



laqn
07-29-2008, 18:44
Въпросът ми е такъв,бихте ли тръгнали с турчин или туркиня,какво мислите за тези съюзи? :o :o :o

off
07-29-2008, 18:48
Не,не бих тръгнала с турчин!Само като си помисля... :smt119

Love_Boy
07-29-2008, 18:48
Въпросът ми е такъв,бихте ли тръгнали с турчин или туркиня,какво мислите за тези съюзи? :o :o :o

Не них тръгнал с такъв вид "хора"!!!! Те са получовеци, недоразвиди маймуноподобни изроди!

Ако вземем най-тъпия българин и го спрегнем 10 пъти надолу ще получим най-умния турчин!
Освен това коя българка би искам да си легне с рязана пушка??!?!?

Турците и къдъните в Турция! Който се чувства турчин нека ходи в Република Турция! Тук е България, и тя принадлежи на българското племе!

Claustrophobia
07-29-2008, 18:54
ТУРЦИТЕ НЕ СА ЦИГАНИ..РАЗБЕРЕТЕ ГО!
Бихте ли тръгнали с италианец,грък,американец, спанец?...
Същото е и за турците.. не бъдете такива расисти..

Love_Boy
07-29-2008, 18:54
Не,не бих тръгнала с турчин!Само като си помисля... :smt119

Подкрепям те напълно!

aniezina
07-29-2008, 18:57
Въпросът ми е такъв,бихте ли тръгнали с турчин или туркиня,какво мислите за тези съюзи? :o :o :oАми живеем с свободна държава в която уж не би трябвало да има подобни разделения, и уж няма нищо лошо в това, но аз не бих го направила :?

miShle
07-29-2008, 18:58
Не,не бих тръгнала с турчин!Само като си помисля... :smt119

+ 43958385798 :?

CMEX
07-29-2008, 18:58
ТУРЦИТЕ НЕ СА ЦИГАНИ..РАЗБЕРЕТЕ ГО!
Бихте ли тръгнали с италианец,грък,американец, спанец?...
Същото е и за турците.. не бъдете такива расисти..Турците са по-низши от циганите ! Смърт за всички мангали и турци ..

Love_Boy
07-29-2008, 18:59
ТУРЦИТЕ НЕ СА ЦИГАНИ..РАЗБЕРЕТЕ ГО!
Бихте ли тръгнали с италианец,грък,американец, спанец?...
Същото е и за турците.. не бъдете такива расисти..

Гърците, италянците и испанците са същите цигани като турците! Мургави, глупави и грозни!
Американците са щогоде добре, но пък и те напоследък са станали свине с тоя МакДоналдс!

Между другото имай в предвид, че: ТУРЦИТЕ СА ЧОВЕКОПОДОБНИ ХОДЕЩИ ИЗРОДИ, които разсъждават с хуйовете си, и имат типичната муцуна на ИЗОСТАНАЛ, ПОЛУГРАМОТЕН, ТАТАРИН СТРАДАЩ ОТ СИНДРОМА НА ДАУН!

haterkata
07-29-2008, 19:02
намразила съм турците от историята ни.не не бих ходила с ткъв (сега мисля така)

haterkata
07-29-2008, 19:03
тъп ли си ве оО турците избщо не с мургави :-s

vuvs
07-29-2008, 19:04
аз бих.и те са хора бе не са по различни от нас.контактувала сам с момичета и момчета турци и мога да кажа че не са ''маймуноподобни'' както ги наричат някой :)

Love_Boy
07-29-2008, 19:05
тъп ли си ве оО турците избщо не с мургави :-s

Тези в България не са много мургави защото са се смесвали с българи 500 години! Я се разходи из Р. Турция, из Мала Азия да видиш там какви чернилки се разхождат. Обикновенния турчин от Турция е 20 пъти по-тъп пт българският турцин и 50 по-грозен!

ilovecoffe
07-29-2008, 19:06
ami.. ima razli4ni hora.. ako e tyr4in.. i e pekan nqkav i tn.. moje bi da.. vse pak ima mn golqma razlika mejdy tyrci i cigani..

FeelMyPain
07-29-2008, 19:09
Туркините са hot.

valentinka_1990
07-29-2008, 19:09
Защо сте станали такива фанатизирани расисти? :shock:

Ще ви дам един пример.Когато преди много години е била създадена триезичната догма,т.е. Библията да бъде преведена само на 3 езика:еврейски,гръцки и латински и Божието слово да бъде проповядвано само на тези езици,Константин Кирил Философ,защитил славянският език с думите "Не пада ли от Бога дъжд еднакво за всички?Също и слънцето не грее ли на всички?Не дишаме ли всички еднакво въздух?".
Същото е.Какво значение има човек от каква народност е?Харесваш си някой влюбваш се,но се оказва че е турчин и какво правиш?Ще го оставиш само заради това?
Вижте какво много горчив хляб сме изяли от турците,но това е минало и докато не го проумеем и не започнем да ги приемаме като съвсем обикновени хора и нас няма да ни приемат като такива.Никъде!

FeelMyPain
07-29-2008, 19:13
bla bla bla расизъм, bla bla bla библия...
Туркините са hot.

Love_Boy
07-29-2008, 19:14
Защо сте станали такива фанатизирани расисти? :shock:

Ще ви дам един пример.Когато преди много години е била създадена триезичната догма,т.е. Библията да бъде преведена само на 3 езика:еврейски,гръцки и латински и Божието слово да бъде проповядвано само на тези езици,Константин Кирил Философ,защитил славянският език с думите "Не пада ли от Бога дъжд еднакво за всички?Също и слънцето не грее ли на всички?Не дишаме ли всички еднакво въздух?".
Същото е.Какво значение има човек от каква народност е?Харесваш си някой влюбваш се,но се оказва че е турчин и какво правиш?Ще го оставиш само заради това?
Вижте какво много горчив хляб сме изяли от турците,но това е минало и докато не го проумеем и не започнем да ги приемаме като съвсем обикновени хора и нас няма да ни приемат като такива.Никъде!

Нема минало и глупости! Народът който си е забравил историята нема бъдеще! Турците не заслужават нашето приятелство и толерантносъ!
Виж само какво ги вършат днес в Родопите и Лудогорието. Потурчват цели помашки села, вдигат джамии до небесата и крадат веро-парите! Това ли са турците? Да, това са - обикновенни недоразвиди стада, лесноуправляеми и фанатизирани!
ФАНАТИЗИРАНИ!

aniezina
07-29-2008, 19:17
Защо сте станали такива фанатизирани расисти? :shock:

Ще ви дам един пример.Когато преди много години е била създадена триезичната догма,т.е. Библията да бъде преведена само на 3 езика:еврейски,гръцки и латински и Божието слово да бъде проповядвано само на тези езици,Константин Кирил Философ,защитил славянският език с думите "Не пада ли от Бога дъжд еднакво за всички?Също и слънцето не грее ли на всички?Не дишаме ли всички еднакво въздух?".
Същото е.Какво значение има човек от каква народност е?Харесваш си някой влюбваш се,но се оказва че е турчин и какво правиш?Ще го оставиш само заради това?
Вижте какво много горчив хляб сме изяли от турците,но това е минало и докато не го проумеем и не започнем да ги приемаме като съвсем обикновени хора и нас няма да ни приемат като такива.Никъде!

Нема минало и глупости! Народът който си е забравил историята нема бъдеще! Турците не заслужават нашето приятелство и толерантносъ!
Виж само какво ги вършат днес в Родопите и Лудогорието. Потурчват цели помашки села, вдигат джамии до небесата и крадат веро-парите! Това ли са турците? Да, това са - обикновенни недоразвиди стада, лесноуправляеми и фанатизирани!
ФАНАТИЗИРАНИ!Дори и аз съм изненадана от това коет още кажа, но тук съм на едно мнение с Love_Boy. За какво минало говориш? Ако се забрави миналото това означава да се потули и обезличи делото на хилядите дали живота си заради тези поробители. Глупаво е, питаш какво бих направила ако любовта ан живота ми ес окаже турчин? Ще го зарежа, без да им мигне окото. Смятам, че през тези близо 6 века на турско "присъствие" достатъчно са размесили кръвта на дедите ни с тази на тези лентяи, че днес и аз да го правя.

Maeva
07-29-2008, 19:33
Аз се влюбих в момче, което в последствие се оказа полу-турчин.
Преди бях много против тези хора, не можех да общувам нормално с турци, но ... абе живот :)
Сега не мога да живея без него
Радвам се поне, че единственото турско в него е част от кръвта му, всичко друго в него е българско :-)

GbSy
07-29-2008, 19:46
Ако харесвам човека - бих.
Все едно нас да ни категоризират като по-низши, защото сме от по-малка и по-неразвита държава, или пък някаква друга причина.
Днешните турци НЕ СА тези, които са ни пленили преди. Осъзнайте го!!!

Love_Boy
07-29-2008, 19:50
Защо сте станали такива фанатизирани расисти? :shock:

Ще ви дам един пример.Когато преди много години е била създадена триезичната догма,т.е. Библията да бъде преведена само на 3 езика:еврейски,гръцки и латински и Божието слово да бъде проповядвано само на тези езици,Константин Кирил Философ,защитил славянският език с думите "Не пада ли от Бога дъжд еднакво за всички?Също и слънцето не грее ли на всички?Не дишаме ли всички еднакво въздух?".
Същото е.Какво значение има човек от каква народност е?Харесваш си някой влюбваш се,но се оказва че е турчин и какво правиш?Ще го оставиш само заради това?
Вижте какво много горчив хляб сме изяли от турците,но това е минало и докато не го проумеем и не започнем да ги приемаме като съвсем обикновени хора и нас няма да ни приемат като такива.Никъде!

Нема минало и глупости! Народът който си е забравил историята нема бъдеще! Турците не заслужават нашето приятелство и толерантносъ!
Виж само какво ги вършат днес в Родопите и Лудогорието. Потурчват цели помашки села, вдигат джамии до небесата и крадат веро-парите! Това ли са турците? Да, това са - обикновенни недоразвиди стада, лесноуправляеми и фанатизирани!
ФАНАТИЗИРАНИ!Дори и аз съм изненадана от това коет още кажа, но тук съм на едно мнение с Love_Boy. За какво минало говориш? Ако се забрави миналото това означава да се потули и обезличи делото на хилядите дали живота си заради тези поробители. Глупаво е, питаш какво бих направила ако любовта ан живота ми ес окаже турчин? Ще го зарежа, без да им мигне окото. Смятам, че през тези близо 6 века на турско "присъствие" достатъчно са размесили кръвта на дедите ни с тази на тези лентяи, че днес и аз да го правя.

Съгласен съм на 100% процента с всичко казано от теб в този пост! Ето едно логично, българско, похвално мнение!

plmn
07-29-2008, 20:04
ТУРЦИТЕ НЕ СА ЦИГАНИ..РАЗБЕРЕТЕ ГО!
Бихте ли тръгнали с италианец,грък,американец, спанец?...
Същото е и за турците.. не бъдете такива расисти..

Гърците, италянците и испанците са същите цигани като турците! Мургави, глупави и грозни!
Американците са щогоде добре, но пък и те напоследък са станали свине с тоя МакДоналдс!

Между другото имай в предвид, че: ТУРЦИТЕ СА ЧОВЕКОПОДОБНИ ХОДЕЩИ ИЗРОДИ, които разсъждават с хуйовете си, и имат типичната муцуна на ИЗОСТАНАЛ, ПОЛУГРАМОТЕН, ТАТАРИН СТРАДАЩ ОТ СИНДРОМА НА ДАУН!

Гърците това, италиянците онова...сега и американците не харесваш...Ти ни изкара най-великата нация и всички други са по-долу от нас...Каква полза от великата ни и дългогодишна история?Каква полза от всичките трудности през които е минал народът ни?На последно място сме в Европейския Съюз по всички критерии...Хората ни се смеят вече...То не беше крадене, не беше чудо!
За да постигнеш нещо повече трябва да си мафиот или да си политик и да цуцаш парички.С яко блъскане, най-много да достигнеш някакво средно ниво.Никой не забогатява със заплата от 300 лева.Това ли ни е великото?Другите не ставали...първо погледни нас.

aniezina
07-29-2008, 20:06
ТУРЦИТЕ НЕ СА ЦИГАНИ..РАЗБЕРЕТЕ ГО!
Бихте ли тръгнали с италианец,грък,американец, спанец?...
Същото е и за турците.. не бъдете такива расисти..

Гърците, италянците и испанците са същите цигани като турците! Мургави, глупави и грозни!
Американците са щогоде добре, но пък и те напоследък са станали свине с тоя МакДоналдс!

Между другото имай в предвид, че: ТУРЦИТЕ СА ЧОВЕКОПОДОБНИ ХОДЕЩИ ИЗРОДИ, които разсъждават с хуйовете си, и имат типичната муцуна на ИЗОСТАНАЛ, ПОЛУГРАМОТЕН, ТАТАРИН СТРАДАЩ ОТ СИНДРОМА НА ДАУН!

Гърците това, италиянците онова...сега и американците не харесваш...Ти ни изкара най-великата нация и всички други са по-долу от нас...Каква полза от великата ни и дългогодишна история?Каква полза от всичките трудности през които е минал народът ни?На последно място сме в Европейския Съюз по всички критерии...Хората ни се смеят вече...То не беше крадене, не беше чудо!
За да постигнеш нещо повече трябва да си мафиот или да си политик и да цуцаш парички.С яко блъскане, най-много да достигнеш някакво средно ниво.Никой не забогатява със заплата от 300 лева.Това ли ни е великото?Другите не ставали...първо погледни нас. Ако си учила история, ще се сетиш, че ако не е било това 6 вековно турско "присъствие" ние нямаше да сме на този хал. Представяш ли си колко сме изостанали още от тогава? Мислиш ли че за някакви си 200 годинки от които близо 1 четвърт прекарани в комунизъм, ще наваксаме 6 века през които Европата усилено се е развивала? И кой е виновен? Красивите турцииииии дето трябва да ги обичаме! Еми...съжалявам ама не съм съгласна с мнението ти.

MakeMeLaugh
07-29-2008, 20:11
500 години сме били под турско робство, не мисля да продължавам!
Абсурд!
Гнусни са ми

Vikitooo
07-29-2008, 20:13
Ооо Опази Боже! Аз съм си РАСИСТКА до край! 8)

bebeT00
07-29-2008, 20:14
Въпросът ми е такъв,бихте ли тръгнали с турчин или туркиня,какво мислите за тези съюзи? :o :o :o
dostata4no balgari ima za da obarna vnimanie na nqkoi tur4in nqma na4in

roten
07-29-2008, 20:14
Защо сте станали такива фанатизирани расисти? :shock:

Ще ви дам един пример.Когато преди много години е била създадена триезичната догма,т.е. Библията да бъде преведена само на 3 езика:еврейски,гръцки и латински и Божието слово да бъде проповядвано само на тези езици,Константин Кирил Философ,защитил славянският език с думите "Не пада ли от Бога дъжд еднакво за всички?Също и слънцето не грее ли на всички?Не дишаме ли всички еднакво въздух?".
Същото е.Какво значение има човек от каква народност е?Харесваш си някой влюбваш се,но се оказва че е турчин и какво правиш?Ще го оставиш само заради това?
Вижте какво много горчив хляб сме изяли от турците,но това е минало и докато не го проумеем и не започнем да ги приемаме като съвсем обикновени хора и нас няма да ни приемат като такива.Никъде!
Признали са богослужението на славянски защото са били принудени а не защото са някакви хора които мислят наистина така ! Казали са това за да си замажат ръцете защото г Византийската империя не би си преглътнала гордостта за да даде на някаква "малка" държава да има богосложения на Български, ако искаш да ти разкажа по-подробно ми пиши ЛС :) Все пак всеки се учи


По темата: аз турците искам да ги гледам само под подметката ми
И както един приятел казва една поговорка:
"Как да спасим турчин от удавяне?!
Като си вдигнем крака от главата му"
Турците са една долна измет за какво им е да идват и да гласуват за някаква грозна партия че и още една държава искат да си праят пу майка им да е** да умрат сичките до 1 да изпукат до последния мангал !! :-x

gerinceto
07-29-2008, 20:15
ТУРЦИТЕ НЕ СА ЦИГАНИ..РАЗБЕРЕТЕ ГО!
Бихте ли тръгнали с италианец,грък,американец, спанец?...
Същото е и за турците.. не бъдете такива расисти..i az sum na sushtoto mnenie.a pak i imam priqtelka koqto hodi s turchin veche 10 meseca i sa mnogo shtastlivi zaedno

valentinka_1990
07-29-2008, 20:17
Не казвам,че трябва да забравяме миналото си,но българите са си дали живота за да бъдем свободни и щастливи,а не да го пилеем във омраза.Уча българска история от доста време,зная какви неща са били правени по земите ни.Но днешните турци са по-различни,разбира се не всички.Но във всяко стадо си има черна овца.

Aniezina от поста ти разбирам,че твоята любов се определя от това от каква народност е човека така ли?Значи това не е любов.

Винаги съм казвала,че не трябва да забравяме,че сме българи и да бъдем горди с това.Но този факт да не ни превръща във фанатици.

plmn
07-29-2008, 20:20
.

aniezina
07-29-2008, 20:20
Не казвам,че трябва да забравяме миналото си,но българите са си дали живота за да бъдем свободни и щастливи,а не да го пилеем във омраза.Уча българска история от доста време,зная какви неща са били правени по земите ни.Но днешните турци са по-различни,разбира се не всички.Но във всяко стадо си има черна овца.

Aniezina от поста ти разбирам,че твоята любов се определя от това от каква народност е човека така ли?Значи това не е любов.

Винаги съм казвала,че не трябва да забравяме,че сме българи и да бъдем горди с това.Но този факт да не ни превръща във фанатици.Има много видове любов. Нека кажем, че любовта ми към родината(на каквото и мизерно дередже да е в момента) е по-силна от преходната любов която изпитвам към мъжете. Признай, че на възраст като моята, не може да става въпрос за истинска любов и връзки със развиите, именон за това смятам, че ще го зарежа без да ми мигне окото.

renegade1990
07-29-2008, 20:24
Само да намеря достатъчно NaOH, и ще видите какво мисля за турците. :evil:

aniezina
07-29-2008, 20:26
Само да намеря достатъчно NaOH, и ще видите какво мисля за турците. :evil:Препоръчвам H2SO4 :D

valentinka_1990
07-29-2008, 20:27
Незная на колко години си,но сигурно си близо до моята възраст.И аз не мисля,че е възможно скоро да имам сериозна връзка,но това е любов,тя не пита,а връхлита.Имам двама приятели,които са братя и са турци.Мога да ти кажа,че ги харесвам много,страхотни хора са.Разбира се,че от тях не мога да съдя за целия турски народ,но и от онези турци,които ни тъпчат,не можем да кажем,че в цяла Турция няма свести хора.

aniezina
07-29-2008, 20:28
Незная на колко години си,но сигурно си близо до моята възраст.И аз не мисля,че е възможно скоро да имам сериозна връзка,но това е любов,тя не пита,а връхлита.Имам двама приятели,които са братя и са турци.Мога да ти кажа,че ги харесвам много,страхотни хора са.Разбира се,че от тях не мога да съдя за целия турски народ,но и от онези турци,които ни тъпчат,не можем да кажем,че в цяла Турция няма свести хора.Аз също имам приятел турчин, не казвам, че са измет а, че не бих имала нещо повече от приятелство с тях. Има огроооомна разлика между това да контактуваш с тях и това да размесваш кръвта си :)

FeelMyPain
07-29-2008, 20:31
Само да намеря достатъчно NaOH, и ще видите какво мисля за турците. :evil:Препоръчвам H2SO4 :D
Дееба и химиците .. :D

aniezina
07-29-2008, 20:33
Само да намеря достатъчно NaOH, и ще видите какво мисля за турците. :evil:Препоръчвам H2SO4 :D
Дееба и химиците .. :Dиска ти се :D

darenka
07-29-2008, 20:37
Турците са интелигентни хора. Не бих тръгнала с турчин. :razz:

MoHuTo
07-29-2008, 20:39
Имам приятелка туркиня и много държа на нея, но да ходя с турчин - мне... :?

Puky
07-29-2008, 20:40
Аз не бих защото като знам какво са причинили на нашия народ преди .. и просто немога .. :? :?

BurningDesire
07-29-2008, 20:41
Не,не бих тръгнала с турчин!Само като си помисля... :smt119

+1

pOiSoN_kIsS_94
07-29-2008, 20:43
Пфф..аман вече от расизъм...не говоря само за омразата на българите към турците(имахме една рускиня в класа и момчетата направо не спряха да се лиганвят и да се бъзикат)..сега всички си представяят,че турците са тъпи,грозни,необразовани,т са виновни за всичко,което не е хубаво в България..има ги от всякакъв вид...от тъпи до умни,от задръстени до привлекателни и .т.н..Не слагайте всички под общ знаменател!(Все едно да кажеш примерно,че всички метълисти са груби и не знам си кфо,а всички чалгарки са курви!)За какво са виновни днешните турци за това,което е ставало в миналото??????!?!
Не казвам,че трябва да забравяме историята,Васил Левси,Христо Ботев и прочие...нищо подобно..но нека да не избираме приятелите и гаджетата си по това какъв е по народност!Ще дам един пример-едно момче от бившия ми клас-РАСИСТ и футболен запалянко..дойде ни в класа един турчин,той за пръв път като го видя изобщо не му беше приятно...а на другия ден се прибираме аз и фр от даскало и той ни пита-Виждали ли сте Мехмед,че ще ходим да играем футбол?!?!амм и станаха мн добри фр..
сорри,че мнението ми не е по темата,ама нещо не се сдържах!

valentinka_1990
07-29-2008, 20:44
Аниезина,проведохме един интелигентен спор :D Другите могат само да се учат от нас :-D

Insalutary
07-29-2008, 20:45
И аз не бих го направил!
Вярно, че има хора и Хора и не е много правилно да ги слагаме под общ знаменател всичките, но има и такива които просто не са си на мястото и само защото има и малки деца из форума няма да казвам какво им мисля!


Само да намеря достатъчно NaOH, и ще видите какво мисля за турците.

Препоръчвам H2SO4

с азотна киселина(HNO3) ще е най-добре!

time2rock
07-29-2008, 21:31
И аз не бих ходила с турчин заради историята на България.Но...моята приятелка си хареса 1 момче,ходи с него,той е много мил и е турчин.Не трябва да казваме че всички са гадни-това е извод,който не е правилен.Примерно има и адски гадни рязани шибани турци,но има и нормални.Турчин,не означава черен мангал,а може да е бял със сини очи-истински турчин,не мелез от циганин и арабин.Както от всички други държави хората са нормални,така са и от Турция.
Послепис:КАто пиша дълго,става объркано,успех с четенето :-D

zaraaa
07-29-2008, 21:35
Зависи какъв човек е, ако е някое свястно момче, въпреки че е турчин - да бих тръгнала, обаче понеже повечето от тях са някакви фанатици, е ако е такъв- не не бих рискувала, не бих тръгнала с него :)

DjuDjiTo
07-29-2008, 21:49
тва с историята е само оправдание за, може би , някви лично ваши лоши спомени или каквото и да е друго от тоя сорт.... кво им има на турците... черни били - може и да има черни турци, но лично аз не познавам такива.... искам да ви дам един пример, че не може да слагаш всички под общ знаменател ...
Един нормален българин живее в Испания, но поради не знам какви причини му се налага да ползва социални помощи.Отива в бюрото по труда (или там където трябва,не съм запозната точно къде се ходи), попълва си молбата и я подава на служителката.Тя разглежда молбата, поглежда човека учудено и му казва, че има грешка.Той разглежда молбата и пита къде е грешката, а жената му казва "Вие българин ли сте?!" . Мъжът отвръща "Да,българин съм.Защо?Проблем ли има?" ... -"Не може да сте българин!Ето тези хора са българи!!!" [и сочи наредените цигани зад него]....
просто аз съм потресена.... по същия начин и вие мислите за турците... и те са хора като нас...и те имат крака, ръце,очи - също като нас.... просто искам някой да ми даде лична,основателна причина защо толкова мрази турците... не "заради историята" или "щото са черни" или някви такива... ами примерно някой турчин да е наранил вас или ваш близък.... просто ми е много интересно как Анджелина Джоли може да осиновява негърчета [които явно са черни] и да не й пречи,а на вас да ви пречи че турците [които не всички,даже да не кажа малцина са мургави] съществуват....


На мен не ми пречат... пречат ми тъпите мангали, които не си правят труда да работят или да правят нещо смислено и трябва българският данъкоплатец да ги издържа...

TheBlackStranger
07-29-2008, 21:58
Здрави ли сме или пък живеем по-дълго? Американците са си най-добре там,остави ги ти че са дебели поне не се лишават от нищо,Ти бачкай като луд и яж краставици да ти дойде акъла в главата... 8-)Някаде бях чел, че хората на балканският полуостров са едни от най-дълголетните в света. Следователно живеем по-дълго от тях. Държавата, която отделя най-много вредни вещества в атмосферата е Китай след нея е САЩ така че дишаме и по-чист въздух. Затлъстяването води до много здравословни проблеми така че сме и по-здрави от тях.


По темата: Не бих ебал туркиня.

danny06
07-29-2008, 22:16
аз лично не бих тръгнала с такъв тип хора..бих ги имала за приятел ,но е излкючено да има нещо повече :smt026

Sofff
07-29-2008, 22:21
пф мнеее не бих мн ясно . . :D

Barbolinna
07-29-2008, 23:40
Не,не бих! :?

macety_91
07-30-2008, 07:56
никога не бих се хванала с някои,които е по-нисша раса от моята...на всичкото отгоре и мюсюлманин, и с РЯЗАНА ПИШКА...ееее сори АМА НИКОГА!! :smt018

SK0RP10N
07-30-2008, 08:55
Absurd.
1. Az sam rasist, nacist, fashist, hitlerist
2. Kaktoo niakoi hora kazaha - istoriata ni pokazva dostatachno
3. Te imat kofti vazpitanie i sa gadni hora.Taka de gadni maimuni

LiloTa
07-30-2008, 09:26
тва с историята е само оправдание за, може би , някви лично ваши лоши спомени или каквото и да е друго от тоя сорт.... кво им има на турците... черни били - може и да има черни турци, но лично аз не познавам такива.... искам да ви дам един пример, че не може да слагаш всички под общ знаменател ...
Един нормален българин живее в Испания, но поради не знам какви причини му се налага да ползва социални помощи.Отива в бюрото по труда (или там където трябва,не съм запозната точно къде се ходи), попълва си молбата и я подава на служителката.Тя разглежда молбата, поглежда човека учудено и му казва, че има грешка.Той разглежда молбата и пита къде е грешката, а жената му казва "Вие българин ли сте?!" . Мъжът отвръща "Да,българин съм.Защо?Проблем ли има?" ... -"Не може да сте българин!Ето тези хора са българи!!!" [и сочи наредените цигани зад него]....
просто аз съм потресена.... по същия начин и вие мислите за турците... и те са хора като нас...и те имат крака, ръце,очи - също като нас.... просто искам някой да ми даде лична,основателна причина защо толкова мрази турците... не "заради историята" или "щото са черни" или някви такива... ами примерно някой турчин да е наранил вас или ваш близък.... просто ми е много интересно как Анджелина Джоли може да осиновява негърчета [които явно са черни] и да не й пречи,а на вас да ви пречи че турците [които не всички,даже да не кажа малцина са мургави] съществуват....


На мен не ми пречат... пречат ми тъпите мангали, които не си правят труда да работят или да правят нещо смислено и трябва българският данъкоплатец да ги издържа...






на 100% съм съгласна с теб...Ебаси простите... сте се събрали тука...Като някво стадо овце сте-едната овца казва "заради историята...." и сички други (с малки изключения) тръгнаха след първата овца..Ей тва не моа го разбера...Всички сте ебаси расистите...ама така ми се иска някой път,да кажем след години,да ви се наложе да живеете.макар и за малко някъде др извън б-я и като отидите някъде(кафене,магазин..) всички да ви гледат така,както гледате вие към този етнос...Ебаси и родителите имате обаче...(ако те са ви научили ест) Добре даваме по логиката "история" като сме били на 3 морета да не би сега случайно сърбите да ни праят на 1 стотинка?!Или аде да не е само с нас...Когато се ражда Свещената Римска империя да не би сега всички народи над които е управлявала да мразят днесшна Германия...Значи на запад колкото и да са си прайли мръсно един на друг,могат да не бъдат "патриоти" (на квито се прайте вие) ама вие не можете...Ами да...НИЕ НЕ СМЕ ЕВРОПЕЙЦИ...За да сме трябва много неща да променим...трябва да се начим малко на възпитание..(сега ше поченете да ме оборвате..ама ми е през п*****а ко мислите) В момента съм в едно малко градче във Франция..И тук има страшно много араби (а няя ви казвам те кви са набожни и кви са хамави...) Но никой не ги сочи с пръст да ги "нарежда" нали?Нито ги гледат странно (а жените са...като нинджи си извинение) Просто това са европейци...А не като нас..Много жалко...Много...



ПО темата:Да бих..за разлика от големите "патриоти" аз не оценявам човека според тва дали е чернокож(негър),китаец,инид иец или турчин...Оценявам това което са направили многоо наши мъже (а и жени) но не мога да живея само с мисълта за него и само затова че преди около 630 години са ни завладяли и сме били 500 год под иго..Сори ама..тогава навремето е било друго...Сега всички народи (май само без нас :-D ) са много по културни...И не само че БИХ но и съм...Не ми дреме ко мислите за мене...Може и да сте с година-две или повече по-големи от мене,ама тва не ви прави по умен и добър човек...


п.п и да поченете ся да се заяждате...ми е през путката,нали се сещате?

OtherDimension
07-30-2008, 09:29
никога не бих се хванала с някои,които е по-нисша раса от моята...на всичкото отгоре и мюсюлманин, и с РЯЗАНА ПИШКА...ееее сори АМА НИКОГА!! :smt018
браво на момичето!







ТУРЦИ ВЪН!

hahavteen
07-30-2008, 09:40
Diablue{F} е мн права. Бях тръгнала и аз да пиша такъв дълъг пост но тя май всичко е казала. Живея в чужбина от 10 години и съм изживяла ужаса на расизма. Знам какво е да те презират, да се държат лошо с тебе, да не ти дават шанс да се докажеш само защото си роден еди къде си и родителите ти са еди какви си... Глупаво е. Ако човека ми допада като характер, отношението му към мен е добро, разбиранията ни съвпадат няма да го питам откъде е... :-o

Letal
07-30-2008, 09:42
всичко зависи от човека. ако е готина и не говори като селянка - що да не?
+333

LiloTa
07-30-2008, 10:37
Diablue{F} е мн права. Бях тръгнала и аз да пиша такъв дълъг пост но тя май всичко е казала. Живея в чужбина от 10 години и съм изживяла ужаса на расизма. Знам какво е да те презират, да се държат лошо с тебе, да не ти дават шанс да се докажеш само защото си роден еди къде си и родителите ти са еди какви си... Глупаво е. Ако човека ми допада като характер, отношението му към мен е добро, разбиранията ни съвпадат няма да го питам откъде е... :-o


абсолютно...Но както казах като стадо овце са...Най лошото е че си нямат и понятие за нищо (повечето) Учат това което е в учебника и вече "Аз съм враг на турците" ама не знаят че много български мъже също са били в тяхната войска и именно те са изнасилвали българските момичета...Не го знаят,щото не четат(и да искате да ме оспорите ще е доста трудно) И това ми го е казвал не кой да е..А много добър господин по История (дава и частни уроци) но ми преподаваше на мене и тъй като аз го питах този въпрос той каза че никъде не го пише в учебниците,но има мнооогоо книги където го пише (ако не вервате-четете) Много жалко...Вместо да ставаме Хора и да започваме да мислим като ЕВРОПЕЙЦИ,ние се държим като ЖИВОТНИ....

aniezina
07-30-2008, 10:56
Diablue{F} е мн права. Бях тръгнала и аз да пиша такъв дълъг пост но тя май всичко е казала. Живея в чужбина от 10 години и съм изживяла ужаса на расизма. Знам какво е да те презират, да се държат лошо с тебе, да не ти дават шанс да се докажеш само защото си роден еди къде си и родителите ти са еди какви си... Глупаво е. Ако човека ми допада като характер, отношението му към мен е добро, разбиранията ни съвпадат няма да го питам откъде е... :-o


абсолютно...Но както казах като стадо овце са...Най лошото е че си нямат и понятие за нищо (повечето) Учат това което е в учебника и вече "Аз съм враг на турците" ама не знаят че много български мъже също са били в тяхната войска и именно те са изнасилвали българските момичета...Не го знаят,щото не четат(и да искате да ме оспорите ще е доста трудно) И това ми го е казвал не кой да е..А много добър господин по История (дава и частни уроци) но ми преподаваше на мене и тъй като аз го питах този въпрос той каза че никъде не го пише в учебниците,но има мнооогоо книги където го пише (ако не вервате-четете) Много жалко...Вместо да ставаме Хора и да започваме да мислим като ЕВРОПЕЙЦИ,ние се държим като ЖИВОТНИ.... А ти да си чувала за еничарския корпус на турската армия? Мила, скрий се някъде. Дори и да имаш някакво становище, обосновката ти е смешна и зле представена.

LINKNOT
07-30-2008, 11:07
Не бих.

Веднъж имах възможността да го направя и дадох реален шанс на момчето,но ... :? после доста гадно го отрязах ... Изобщо не трябваше да си и помислям ... блах .. макар,че по нищо не му личи,че е турчин освен по името.

LadyDy
07-30-2008, 11:09
Не,не бих тръгнала с турчин!Само като си помисля... :smt119

Подкрепям те напълно! И аЗ! :o

LINKNOT
07-30-2008, 11:10
aniezina,права си. Смешно прозвуча това - "не ми го каза кой да е,ами много добър частен учител по история" ... айц,и вече всичко знаеш ? :lol:

sladur88
07-30-2008, 11:11
Shtom ste tolkova rodolyubci zashto povecheto bilgari bqgat po chujbina? Ve4e pochti v nikoya strana nqma chista naciq,kak moji da ste takia nacionalisti..A kato hodite po Turciq i vartite biznes pak ne pechelite li ot turcite, koito gi podcenqvate i gi imate za "chovekopodobni maimuni". Vie,bilgarite s toya akil nikoga nqma da naprednite..a she tipchite na edno mqsto..a shto se otnasq do chistotata vie ste mn po mrisni i nechistoplitni...i vse oshte ste tolkova zadristeni,che izpolzvate vestnika ne za chetene,a za birsane na zadnici...

LINKNOT
07-30-2008, 11:13
Трай,бе,рязан! :-x

aniezina
07-30-2008, 11:14
Shtom ste tolkova rodolyubci zashto povecheto bilgari bqgat po chujbina? Ve4e pochti v nikoya strana nqma chista naciq,kak moji da ste takia nacionalisti..A kato hodite po Turciq i vartite biznes pak ne pechelite li ot turcite, koito gi podcenqvate i gi imate za "chovekopodobni maimuni". Vie,bilgarite s toya akil nikoga nqma da naprednite..a she tipchite na edno mqsto..a shto se otnasq do chistotata vie ste mn po mrisni i nechistoplitni...i vse oshte ste tolkova zadristeni,che izpolzvate vestnika ne za chetene,a za birsane na zadnici...Защо ил имам осещането че си турчин. Първо пишеш неграмотно като такъв. За разлика от вашия език, в нашия има родове и други граматични правила. Второ, кой ни научи на това да си бършем задника с вестник, и кой замърси кръвта ни? А от моето семейство няма емигранти, надявам се и за на пред да е така.

sladur88
07-30-2008, 11:17
Da ti pratq edin ibrik da se nauchish da si miish lainqniq gIzZz!

aniezina
07-30-2008, 11:19
Da ti pratq edin ibrik da se nauchish da si miish lainqniq gIzZz!Ами то вие си падате по гъзовте, та нали хомосексуализма е произлязал именно от вас :)

sladur88
07-30-2008, 11:24
Praite se na golemi mijkari i rodolyubci,a se simnqvam izobshto dali povecheto ot vas sa hodili v kazarma.Ako izbuhni nqkoya voina vie sigurno pirvi shte izbqgate v chujbina...A moji i v komshiykata Turciq,za da spasite strahlivite si zadnici,shte ste gotovi daje da se poturchite..

SK0RP10N
07-30-2008, 11:27
Da ti pratq edin ibrik da se nauchish da si miish lainqniq gIzZz!
Yem sim bog, titli tltli, ackupek !
Ai siktir

machoka
07-30-2008, 11:28
Стига толкова ограничени теми.