PDA

View Full Version : живот



ivakavlad
07-29-2008, 19:03
живот какво точно представлява жиеота?Болка, страдание, мъка и тук таме за цвят малко щастие защо човек се среща с толкова много трудности в живота?Дали това са изпитания или просто човек е създаден да страда? Аз съм си отговорил на тези въпроси и мисля че отговорът че човек се учи точно от това от трудностите ако ги нямаше тях щяхме да си останем тъпи и прости с две думи или по друг начин казано по този начин животът ни учи

П.П.Просто нещо ми става даже ненаех каде да пусна темата и я пуснах тук модераторите ако решът че е за другаде да я преместят

gangstata
07-29-2008, 19:13
Знаех си,че си падаш малко филосов..
Живота е такъв,какъвто си го направиш..Ако позволяваш да те нараняват шш страдаш..
Тряа си безсмъртен и да не ти пука..

AFT
07-29-2008, 19:15
Живота е такъв,какъвто си го направиш.
Ае стига сте обсъждали тая тема вече. Още кола не могат да карат,пък тръгнали да си тормозят главиците с подобни тъпотии. :?

FelisDirus
07-29-2008, 21:17
Вие тука се надпреварвате кой да ръси повече клишета ли?

И като почнете да ми ги нищите тия екзистенциални теми, не знам кво ми става. И накрая философско заключавате, че животът е болка, а вие сте най-големите 14-годишни страдалци.

Смях в залата.

Съвет - намерете си нещо за вършене и не си затормозявайте мозъчетата. :wink:

Riot
07-29-2008, 22:04
life's a gamble :)

Just_say_no
07-29-2008, 22:07
Да не си гледал някой поучитилин филм и да те е избило на мъдрост? 8-)

SuperSizee
07-29-2008, 22:09
Знаех си,че си падаш малко филосов..
Живота е такъв,какъвто си го направиш..Ако позволяваш да те нараняват шш страдаш..
Тряа си безсмъртен и да не ти пука..

... Живота е за силните,за тези които оцеляват ... Преди няколко дена в моя град пак се беше обесил мъж...Всичко това заради някаква депресия ... :? :shock: Имаше хубав живот...

Ivs Jonas
07-29-2008, 22:12
Спрете с това самосъжаление. Пропускате дребните неща, а те правят живота. Радвайте се, че имате шанс да живеете. Бъдете здрави и да има любов. Другото не е от голямо значение.

cherinka
07-29-2008, 22:51
Животът.. това е тоооолкова относително понятие.........

Но давайте размишльовките си.
Трябва все с нещо да се забавлявам по това време на денонощието. 8)

Cheap^Chic
07-29-2008, 23:17
Abe spored men nqkoi ni e pusnal tuka ta6ak da si pravi... Koga 6te se setim da se samoobiem si4ki nakuup i da izleznam ot gadniqt zatvor? :(

ivakavlad
07-30-2008, 04:35
снощи просто се чудих какво да правя и я пуснах темата иначе до този извод стигйнах когато бях 7-ми клас :D (сега съм 12-ти) :P

CtrlAltDel
07-30-2008, 08:11
Точно през тая възраст /пубертета/ започваме да си задаваме такива въпроси. Клишета - да, но за да си изградим житейска позиция и жизнена философия минаваме през клишетата. А и вече май всичко е казано и изфилософствано. Но все пак трябва да стигнем до него, да открием топлата вода. Естествено е в един момент да се замислиш защо по дяволите си тук и какво представлява животът, защо ти се случват кофти неща, защо нищо не е вечно.. Достатъчно изпростяваме, дано не спрем да се замисляме и над тези неща, над които хората от векове си блъскат главите.

Seducti0n
07-30-2008, 08:26
Шанс, поредица от избори, които правим и които указват влияние върху цялото ни същество.
Живота не е нито само болка, нито само щастливи мигове-идеята е да можем да оценяваме, това което ни дава тъгата и радостта, а не да се оплакваме и да обвиняваме околните за грешките допуснати от самите нас.

В днешно време, всеки отчаяно се бори за своя дял щастие, но дори не знае какъв иска да бъде първооизточника на това щастие.Свикнали сме да чакаме някой друг да ни направи щастливи, без да се замисляме, че щастието всъщност е вътре в нас и ние сме тези, които ще решим дали ще му позволим да ни зарадва или пък ще остане скрито.
Тоест-Радвайте се на живота, който имате и обичайте хората, около вас такива каквито са, а не такива каквито вие искате да бъдат.
:) :) Има още какво да се изпише, но за сега оставям постта си така.