PDA

View Full Version : Моля дайте ми съвет...



xxXroshawkaXxx
07-29-2008, 20:02
значи приятеля ми има рожден ден на 13 август тъъ аз да попитам какво да му подаря искам да е нещо с което ще си ме запони като момиче което е обичал ии мислех си за ... ако ми дадете идея за нещо романтично :) :-) ...

п.п. - той е на 16 :-)

PeopleAlwaysLeave
07-29-2008, 20:03
Използвай търсачката - има доста такива теми :)

Whyniser
07-29-2008, 20:10
Еми има доста темички.Еми може да ни кажеш още нещо за него.Например нещо на което му харесва,нещо което му е направило впечатление в някой ваш разговор,просто неговите интереси накъде клонят и така.Успех

tuzaro
07-29-2008, 20:13
остави го на рожденния ден, ше те помни дълго време

xxXroshawkaXxx
07-29-2008, 20:20
Еми има доста темички.Еми може да ни кажеш още нещо за него.Например нещо на което му харесва,нещо което му е направило впечатление в някой ваш разговор,просто неговите интереси накъде клонят и така.Успех

хмм.. :-o :-o :-o емии той харесва ромнтиката (самия той е доста романтичен) мислех си да му подаря нещо плюшено мисля, че ще е сладко или пък нещо като сърчице от теа дето се чупят на две части, но нали знаете все пак е момче а пък герданче за момче...опасявам се да не би да му е неприятно да го носи и в същото време да му е неудобно да го свали...нали все пак е от мен...тъъ той слуша метъл ноо не искам да му взимам диск или нещо такова...дреха-АБСУРД! незнам просто много си мисля за това и все не мога да измисля... :-k :smt007

babity
07-29-2008, 20:23
остави го на рожденния ден, ше те помни дълго време

не, определено не е достатъчно ефектно. Вдигни му скандал, обвини го за всичко най - лошо на света, ама го нареждай така, че да го жегне! Скапи му рд-то по най - шибания начин и на другия ден му кажи, че сам си е виновен. Бившия ми ми го направи и потвърждавам, че е незабравимо! Оревах си рожденния ден... :?

MoHuTo
07-29-2008, 20:25
Ами моя приятел наскоро беше рожденик и като се рових из форума ми направи впечатление една идейка - една кутийка с 100 причини поради, които го обичаш.. сладко е :) Поне на мен много ми хареса де :-)

xxXroshawkaXxx
07-29-2008, 20:26
ако мислите да давате тъпи отговори по добре слезте на земята и се осъзнайте има ли полза от мнението ви по дяволите :-x :D

tuzaro
07-29-2008, 20:28
ако мислите да давате тъпи отговори по добре слезте на земята и се осъзнайте има ли полза от мнението ви по дяволите :-x :D много ясно че има, виж колко мнения съм събрал 8-)

PeopleAlwaysLeave
07-29-2008, 20:32
Тва с кутийката с причините е много яко :)
Можеш да му подариш ваша снимка в рамка - опакована добре, с панделка... Или пък можеш да му купиш бутилка хубав алкохол, с картичка върху нея "твоя до последната глътка" (един вид, че и бутилката, и ти си негова 8-) ). Най-хубавият подарък би бил ти и той, само двамата, у вас или у тях, на романтична вечеря - ароматизирани свещи, пдходяща музика, секси бельо... :) Това няма начин да не му хареса и да не го запомни..

LaDy_DaQnA
07-29-2008, 20:35
остави го на рожденния ден, ше те помни дълго време

не, определено не е достатъчно ефектно. Вдигни му скандал, обвини го за всичко най - лошо на света, ама го нареждай така, че да го жегне! Скапи му рд-то по най - шибания начин и на другия ден му кажи, че сам си е виновен. Бившия ми ми го направи и потвърждавам, че е незабравимо! Оревах си рожденния ден... :?


tuzaro RlZzz babity..... gorkata bilo e ujasno

gab3nc370
07-29-2008, 20:49
Еми ако ще има някакво парти за РД му може да се появиш от някои кашон с панделка секси белио ... нещо такова а иначе може да направиш някакво албумче с ваши снимки и да напишеш по нещо под всяка снимка .... примерно .. ако си намериш такав албум де защото аз не съм виждала скоро такиа но нз пак де .. тва е само идея :P

Whyniser
07-29-2008, 21:00
Еми има доста темички.Еми може да ни кажеш още нещо за него.Например нещо на което му харесва,нещо което му е направило впечатление в някой ваш разговор,просто неговите интереси накъде клонят и така.Успех

хмм.. :-o :-o :-o емии той харесва ромнтиката (самия той е доста романтичен) мислех си да му подаря нещо плюшено мисля, че ще е сладко или пък нещо като сърчице от теа дето се чупят на две части, но нали знаете все пак е момче а пък герданче за момче...опасявам се да не би да му е неприятно да го носи и в същото време да му е неудобно да го свали...нали все пак е от мен...тъъ той слуша метъл ноо не искам да му взимам диск или нещо такова...дреха-АБСУРД! незнам просто много си мисля за това и все не мога да измисля... :-k :smt007
При всички положения не му подарявай играчка,герданче също.Изтъркано,детско и аз ако съм няма да те запомня много добре.

Vikitooo
07-29-2008, 21:47
Взимаш една от тия големите( картонени ли са, кви са 8-) ) торти, влизаш вътре..Изкачаш полугола баш кога той не очаква и да видиш...Ехх от одавна имам мерак да направя такова нещо.
:-o

SuperSizee
07-29-2008, 21:49
хХАХьх Тоя кашон е супер добър подарък и ще ти е евтин ... :grin:

Vikitooo
07-29-2008, 21:54
хХАХьх Тоя кашон е супер добър подарък и ще ти е евтин ... :grin:

Нали? 8-)

SuperSizee
07-29-2008, 21:55
... Е ... Ми да много ясно ... Даже бих искал да влезна да разгледам подаръка ... :grin: :grin: :grin:

tuzaro
07-29-2008, 21:56
... Е ... Ми да много ясно ... Даже бих искал да влезна да разгледам подаръка ... :grin: :grin: :grin: бате ти от кой град си>?