PDA

View Full Version : Бели пъпчици по срамните устни



Elitoo
07-29-2008, 20:03
zdraveite! veche pochti sum na 16 godini ne sum pravila sex a sum ujasno pritesnena zashtoto po sramnite ustni i okolo vhoda na vlagalishteto imam neshto kato beli pupchici znaete li ot kakvo saaa? pls otgovorete mi zashtoto sum mn pritsnena..predvaritelno blagodarq

LadyDy
07-29-2008, 20:19
Консултирай се с гинеколог, ние не сме лекари! :)

vuvs
07-29-2008, 20:21
Консултирай се с гинеколог, ние не сме лекари! :)

+1

Elitoo
07-29-2008, 20:44
vse pak mersi! prosto iskah suvet

Seducti0n
07-29-2008, 20:45
Сърбеж, парене, болка има ли?

Presley
07-29-2008, 21:03
А иэполэваш ли някакъв интимен сапун?

Elitoo
07-29-2008, 21:06
ami surbej,parene i bolkaa nqma...imam samo leko zachervqvane.A otnostno intimniq sapun.........az ispolzvamintimen gel "Feminelle" ot oriflame

Presley
07-29-2008, 21:12
ami surbej,parene i bolkaa nqma...imam samo leko zachervqvane.A otnostno intimniq sapun.........az ispolzvamintimen gel "Feminelle" ot oriflame
Не мога да говоря на 100%,но може и от интимния сапун да е.Аэ например си полэвах някакъв много дълго,които много ми харесваше.После го смених и си вэех някакъв друг на Bilka и не ми се отраэи никак добре...
Може да е эаради сапуна-да не ти влияе добре,да ти предиэвиква алергия,въэпаления и т.н.Но не энам.Помисли си откога го иэполэваш и кога са се появили пъпките.

Elitoo
07-29-2008, 21:19
Mislq che ne e ot intimniq gel...... tez pupchici gi imam ot dosta vreme no ne im obrushtah nikakvo vnimanie chak sega vzeha da mi pravqt vpechtleniq i ne sum imala nikakvi problemi da sega ot tipa bolka.parene i t.n.Iska mi se da otida na genekolog no nqmam nachin zashtoto sum ot selo a gradut e daleche i nqma kak da patuvam sama i sum prosto ujasena nz kakvo da pravq veche :(

Presley
07-29-2008, 21:23
Mislq che ne e ot intimniq gel...... tez pupchici gi imam ot dosta vreme no ne im obrushtah nikakvo vnimanie chak sega vzeha da mi pravqt vpechtleniq i ne sum imala nikakvi problemi da sega ot tipa bolka.parene i t.n.Iska mi se da otida na genekolog no nqmam nachin zashtoto sum ot selo a gradut e daleche i nqma kak da patuvam sama i sum prosto ujasena nz kakvo da pravq veche :(
Майка ти или баща ти нямат ли кола,эа да те эакарат?
Или пък с автобус,ако имаш въможност.

Elitoo
07-29-2008, 21:25
Ami imame kola obeche ne iskam da kazvam na maika mi zashtoto s neq ne se razbirame i ne i spodelqm vsichko a ako trugna sus avtobus nqma kak da se opravq sama v gradu :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Presley
07-29-2008, 21:35
Ami imame kola obeche ne iskam da kazvam na maika mi zashtoto s neq ne se razbirame i ne i spodelqm vsichko a ako trugna sus avtobus nqma kak da se opravq sama v gradu :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
По-добре и кажи.Все пак ти е майка.Към нея трябва да се обръщаш эа тея неща.Притесняваш ли се от това или какво?Имаш някакъв проблем женски,каэваш и и ти помага-какво толкова?По-добре и кажи,эа да те эакара да те прегледат.Според мен не е нещо сериоэно,но все пак не съм специалист и може би е по-добре да посетиш доктор,эа да получеш професионално мнение,адекватно съдействие и да си спокойна ти,което е най-важното всъщност.

Elitoo
07-29-2008, 21:43
Ami prosto az nikoga ne i kazvam absoliutno nishtoto zashtoto postoqqno se karame i chestno kazano ne moga da q ponasqmmm

Presley
07-29-2008, 22:09
Ami prosto az nikoga ne i kazvam absoliutno nishtoto zashtoto postoqqno se karame i chestno kazano ne moga da q ponasqmmm
Щом имаш толкова голями каприэи,намери сама решение.

Elitoo
07-30-2008, 09:15
VsE pak ti blagodarq "Presley`n`Sum" mislq che mi pomogna do golqma stepen! :oops:

cooool
07-30-2008, 10:17
VsE pak ti blagodarq "Presley`n`Sum" mislq che mi pomogna do golqma stepen! :oops:

Нямаш ли някоя близка лелка, баба ти например, или някое момиче, което може да те заведе до лекаря. А иначе, кой се грижи за теб. Дори и баща ти да е, кажи му че имаш проблеми и че трябва да те заведе на гинеколог. Няма нищо срамно.

yoriko
07-30-2008, 20:58
Naskoro i az vidqh nesho podobno.No ne bqha pupchici a neshto kato podkojni masni natrupvaniya

nasi141
08-02-2008, 18:50
еми говори с някой роднина с който се разбираш и го помоли той да те заведе и задължително отиди на лекар,защото тия пъпчици може да се окажат опасни.

Elitoo
09-30-2008, 13:33
Naskoro i az vidqh nesho podobno.No ne bqha pupchici a neshto kato podkojni masni natrupvaniya eto tova imah predvid sushtoto se sluchva i s men

LadyDy
09-30-2008, 16:14
НОРМАЛНО ДА ИМА ТАКИВА!

tedi_96
09-30-2008, 19:19
mamicheta i az imam takiva narichat se gandida albigans ufff kazah na maika mii :oops: i tq mi kaza edin nachin da gi izlekuvam probrvah go znachi palnite edna kupa sas voda-topla! i vatre raztvarqte edna ili 2 lajici soda bikar bonat i posle pravite promivkana mqstoto. uspeh pri men podeistva! :smt024

unknownnnnn
08-01-2011, 07:55
tedy??? tova sus sodata bikarbonat deistva li za tezi obrazovaniq?

Cucko0
08-01-2011, 09:14
2008