PDA

View Full Version : Болка в краката,дайте съвет :)



tedikurtakova
07-29-2008, 20:28
Здрасти на всички!От скоро ме боли десния крак,може би около седмица и не се оправя.Отидох на лекър и той ми каза,че съм си разтегнала сухожилие и да не го движа чак толкова много,обаче аз съм постоянно в движение и не се оправя.Боли ме! Той ми каза да пия ацетезал.Ама кажете някакав друг начин ,моля. :)

<-ChelseA->
07-29-2008, 20:45
И аэ съм си раэтягала сухожилие.До 2 седмици ще ти мине предполагам-бавно минава.Но наистина е по-добре да се стараеш да си почиваш повече,эа да не те боли толкова и да няма напрежение :) А эа болката Аулин 100% ще ти помогне и няма да я усещаш иэобщо,эащото е много силен.Но пък не е никак полеэен,даже обратното-доколкото энам доста вреди на стомаха.Эатова най-добре ,ако имаш въэможност,почивай си повече :) И си пий онова,което ти е дал доктора.
Помня,че веднъж като си навехнах крака и си мислех ,че отново съм си раэтегнала сухожилие,си го притегнах с малко бинт и ми беше по-добре така.. =]
Успех,дано ти мине по-бърэо. :smt048

Insalutary
07-29-2008, 20:56
Превръзка с ластичен бинт ще закърпи малко полужението, но трябва да знаеш, че ластичните бинтове се замозатягат ако е добре направена превръзката и трябва да внимаваш да не се прецакаш нещо друго така!
За болката аулин или биолин биха ти помогнали защото са доста силни, но не можеш да си ги взимаш като бонбони!
Можеш да си вземеш от аптеката DEEP RELIEF може и да ти помогне поне малко.

Presley
07-29-2008, 21:02
Стягай го с ластичен бинт.
Аулинът наистина 100% ще ти помогне,но эа сметка на други вред,които нанася.Не ти го препоръчвам.Пий това,което ти е предписал докторът.Няма да е эле да се опиташ да си почиваш повече,поне эа иэвестно време,докато не эаэдравее.

Riot
08-05-2008, 22:35
купи си магнитният наколенник на доктор Джак Ливайн !!!