PDA

View Full Version : HELP!!!



sugarfree_babby
07-29-2008, 20:35
sjalqvam 4e vi zanimavam s tova, no spe6no se nujdaq ot savet.Imam seriozen priqtel ot godina i polovina,no sre6tnah 1 4ovek. Lo6oto s slu4aq e,4e e edosta po-golqm ot men(moje bi s nad 10 godini),poznat na ba6ta mi e i e semeen. Srtuva mi se ,4e i ot negova strana ima interes.Nai-mnogo me spira fakta ,4e se poznava s ba6ta mi,koito e neopisuemo revniv,i nz kakvo da pravq. Az ne spiram da mislq za tozi 4ovek i sam gotova da prekratq serioznata si vrazka zaradi nego. Molq vi,daite mi savet!!! Predvaritelno blagodarq :)

zaraaa
07-29-2008, 21:26
Тази тема е за раздел:"Любов", там я пусни и ще получиш много съвети :):):)

NightSky
07-30-2008, 06:04
Въобще не се занимавай. Какво мислиш, че може да има между вас? Може би да му станеш любовница.

ThunderGoddess
07-30-2008, 06:17
О, не не, не се занимавай с този, само ще те прецака. Остани си с твоя сегашен приятел. След време ще ти мине според мене увлечението към познатия на баща ти и всичко ще бъде окей.

alkobalko
07-30-2008, 06:23
Не се занимавай с него, нищо добро няма да излезе, ако се забъркаш с него. Ще имаш проблеми с приятеля си, с баща си, с жена му. От този човек не можеш да очакваш нищо, той е по-голям от теб и има съпруга, единственото, което може да ти предложи е да бъдеш негова любовница за кратко и след това да те зареже.

AR147
07-30-2008, 06:26
Въобще не се занимавай. Какво мислиш, че може да има между вас? Може би да му станеш любовница.

добавям - любовница за 1-2 месеца и бай бай :?


ще бъде доста тъпо от твоа страна да скъсаш приятеля си с ,който ходиш от 1 година заради някой който иска само секс от теб...ти к'фо си мислиш 10 над теб да не мислиш ,че ще те обича... 8-) ... Ни са занимай с него ве...

lady_bibi
07-30-2008, 06:38
Както казазха другите не се занимавай с него!ще му бъдеш само временно забавление.А може и ако стане нещо баща ти да разбере и така да ги скараш

miss_asi
07-30-2008, 08:00
Въобще не се занимавай. Какво мислиш, че може да има между вас? Може би да му станеш любовница.
Сега аз имам въпрос към авторката Аве на колко си години?Ако си пълнолетна-ок ама иначе :shock: какво мислиш че може да стане?!?Като е семеен човека най-многа да му станеш любовница.Но не очаквай той да се разведе!

anatoll_
07-30-2008, 08:26
[/quote]Сега аз имам въпрос към авторката Аве на колко си години?Ако си пълнолетна-ок ама иначе :shock: какво мислиш че може да стане?!?Като е семеен човека най-многа да му станеш любовница.Но не очаквай той да се разведе! [/quote]
Mnogo pravilno napulno sam saglasen s tvoeto mennie koeto e vqrno ot kadeto i da pogledne6
+10
P.S.1 Pak do avtorkata... :?

vesinka91
07-30-2008, 08:37
sjalqvam 4e vi zanimavam s tova, no spe6no se nujdaq ot savet.Imam seriozen priqtel ot godina i polovina,no sre6tnah 1 4ovek. Lo6oto s slu4aq e,4e e edosta po-golqm ot men(moje bi s nad 10 godini),poznat na ba6ta mi e i e semeen. Srtuva mi se ,4e i ot negova strana ima interes.Nai-mnogo me spira fakta ,4e se poznava s ba6ta mi,koito e neopisuemo revniv,i nz kakvo da pravq. Az ne spiram da mislq za tozi 4ovek i sam gotova da prekratq serioznata si vrazka zaradi nego. Molq vi,daite mi savet!!! Predvaritelno blagodarq :)
mislq che shte si nai golqmata glupachka ako zarejish priqtelq si zaradi nqkoi s 10 god po golqm ot teb i nai veche da razbiesh semeistvoto mu zashtoto toi se samnqvam che iska neshto drugo ot teb osven sex...

slunchiceto0
07-30-2008, 10:15
Повярвай ми по добре не го прави..нищо няма да спечелиш от цвлата тази работа и след това ще се разкайваш...1во той е семеен и не вярвам да зареже семейството си заради теб,ще ти прави мили очички ще те залъгва известно време ше си направи забавленията и после ше те захвърли като ненужна вещ..пък и с твоя приятел си от година и половина..това не е никак малко...просто се замисли и наистина не прибързвай в избора си,защото ще съжаляваш :(

sexa_na_kompleksa
07-30-2008, 10:21
Спира те мисълта, че е приятел на баща ти, а не това, че е семеен? :? Съгласна съм с по-горните мнения - изобщо не се занимавай с него, само ще те използва. Пък и после няма ли да ти е гадно, че си разбила едно семейство?