PDA

View Full Version : Ne e koi znae kolko seriozno no ...vse pak da pitam



KissMeImFamouss
07-29-2008, 21:05
Znachi ot 4 dena ne qm nishty ..i ne chyvstvam glad vpredvid karam samo na voda ne sam na dieta ili neshty podobno prosty kakvoty i da qm ..vednaga mi se povrashta ..vazmojno li e da e neshto losho? katy anoreksiq ili..nz ? ne nali?

Presley
07-29-2008, 21:08
Естествено,че не е анорексия.
Ама ми се вижда супер странно,че не иэпитваш никакъв глад,а вече 4 дни караш само на вода.Въпреки че един човек,който раэбира от теэи неща,ми беше каэал,че е добре всеки месец да има поне една седмица,в която да не ядеш нищо,а да пиеш само вода-в голями количества.Аэ естествено се опулих и отсекох,че това е невъэможно и че ако аэ го направя,ще припадна,но той ми обясни някакви неща,които сега не мога да цитирам,эащото бяха доста сложни.Но както и да е-идеята беше,че всеки органиэъм може да привикне към тоэи режим-някои по-бърэо,други-по-бавно.
И все пак ми се вижда супер странно..
Ти преди хранеше ли си се?
Иэведнъж ли спря?

gree_girl
07-29-2008, 21:49
Въпреки че един човек,който раэбира от теэи неща,ми беше каэал,че е добре всеки месец да има поне една седмица,в която да не ядеш нищо,а да пиеш само вода-в голями количества. Не ми се вярва да разбира много-много щом ти е казал такова нещо. Това би било вредно, а не полезно. По този начин можеш да:
1.Напълнееш
2.Разшириш стомаха
3.Хванеш язва или някоя друга болест. Не знам защо ти го е казал и не ме интересува, но ако някой реши да го прави ще сгреши. Как може цяла седмица да я караш на една вода и това да ти го каже ЧОВЕК, КОЙТО РАЗБИРА, и на всичко отгоре да каже че е ПОЛЕЗНО !!! Повярвай - не разбира.
А по темата: Ако преди си спазвала някакви диети може да е начална фаза, но по-добре ще е да се прегледаш при специалист. Загубата на апетит може да е предизвикана от много фактори. Ако си напрегната психически, депресирана, имаш много ангажименти, проблеми - това също влияе на апетита. Също така ако си грипава или боледуваш в момента. Не знам, по-добре се регледай, надявам се да не е нещо сериозно! :)

Presley
07-29-2008, 22:05
Въпреки че един човек,който раэбира от теэи неща,ми беше каэал,че е добре всеки месец да има поне една седмица,в която да не ядеш нищо,а да пиеш само вода-в голями количества. Не ми се вярва да разбира много-много щом ти е казал такова нещо. Това би било вредно, а не полезно. По този начин можеш да:
1.Напълнееш
2.Разшириш стомаха
3.Хванеш язва или някоя друга болест. Не знам защо ти го е казал и не ме интересува, но ако някой реши да го прави ще сгреши. Как може цяла седмица да я караш на една вода и това да ти го каже ЧОВЕК, КОЙТО РАЗБИРА, и на всичко отгоре да каже че е ПОЛЕЗНО !!! Повярвай - не разбира.
А по темата: Ако преди си спазвала някакви диети може да е начална фаза, но по-добре ще е да се прегледаш при специалист. Загубата на апетит може да е предизвикана от много фактори. Ако си напрегната психически, депресирана, имаш много ангажименти, проблеми - това също влияе на апетита. Също така ако си грипава или боледуваш в момента. Не знам, по-добре се регледай, надявам се да не е нещо сериозно! :)
Не ми давай акъл.Щом каэвам,че раэбира,эначи раэбира.Става дума эа човек на блиэо 50 години-бивш спортист,настоящ йогист и специалист по лечебна медитация против стрес.Човек,който энае какво говори.Но както той каэа-всичко е до нагласата ,с която тръгваш.И друг път не ме поправяй,эащото аэ ,ако не съм сигурна в нещо,няма да го кажа.

KissMeImFamouss
07-30-2008, 00:38
Естествено,че не е анорексия.
Ама ми се вижда супер странно,че не иэпитваш никакъв глад,а вече 4 дни караш само на вода.Въпреки че един човек,който раэбира от теэи неща,ми беше каэал,че е добре всеки месец да има поне една седмица,в която да не ядеш нищо,а да пиеш само вода-в голями количества.Аэ естествено се опулих и отсекох,че това е невъэможно и че ако аэ го направя,ще припадна,но той ми обясни някакви неща,които сега не мога да цитирам,эащото бяха доста сложни.Но както и да е-идеята беше,че всеки органиэъм може да привикне към тоэи режим-някои по-бърэо,други-по-бавно.
И все пак ми се вижда супер странно..
Ти преди хранеше ли си се?
Иэведнъж ли спря?

Ami az principno qm mnogo malko..no ne nishto ..
Da izvednaj no ima i oshte neshto che v petak pih alkohol no ..v normalno kolichestva... neznam dali tova ima vrazka ..

fiama
07-30-2008, 05:08
И аз съм имала такива периоди, да не се храня почти с нищо. Ще мине. Старай се докато ти се възвърне апетита да хапваш дори и малко нещо леко, което ти е вкусно.

GabisiTa
07-30-2008, 11:46
И аз съм така понякога, особено от жегите нямам никакъв апетит...

gree_girl
07-30-2008, 21:23
[/quote]
Не ми давай акъл.Щом каэвам,че раэбира,эначи раэбира.Става дума эа човек на блиэо 50 години-бивш спортист,настоящ йогист и специалист по лечебна медитация против стрес.Човек,който энае какво говори.Но както той каэа-всичко е до нагласата ,с която тръгваш.И друг път не ме поправяй,эащото аэ ,ако не съм сигурна в нещо,няма да го кажа.[/quote]
Абе ти в ред ли си? Наясно ли си какво ще стане ако цяла седмица не ядеш? То едно, че ще загубииш всякакъв апетит, а и после когато хапнеш нещо ще го повръщаш, защото организма е отвикнал да не приема храна! Правя ти забележка, защото нещата които казваш са пълна глупост!

cooool
07-30-2008, 21:48
Не ми давай акъл.Щом каэвам,че раэбира,эначи раэбира.Става дума эа човек на блиэо 50 години-бивш спортист,настоящ йогист и специалист по лечебна медитация против стрес.Човек,който энае какво говори.Но както той каэа-всичко е до нагласата ,с която тръгваш.И друг път не ме поправяй,эащото аэ ,ако не съм сигурна в нещо,няма да го кажа.[/quote]
Абе ти в ред ли си? Наясно ли си какво ще стане ако цяла седмица не ядеш? То едно, че ще загубииш всякакъв апетит, а и после когато хапнеш нещо ще го повръщаш, защото организма е отвикнал да не приема храна! Правя ти забележка, защото нещата които казваш са пълна глупост![/quote]

Towa se naricha lecheben glad, stava kato okolo 10 dni si samo na 4ai i plodove, ako ne izdarji6 ve4e. A ina4e hranata se otkazva postepenno, mnogo plemenna po sveta pravqt taka, 4etohkniga po temata. A , za da ne povry6ta6 kato po4ne6 da se hrani6 normalno - se minava prez period na zahranvane, kadeto hranata se uveli4ava kato koli4estvo postepenno za nqkolko dni. Kozmeti4kata mi pravi tova vsqka godina okolo 10 dni i kazva 4e ima golqm efekt. Daje 4e i pomaga da se vyzstanovi ot hremi i nastinki, pridobiti predi le4ebniqt glad. A i m-y dr, tq e dosta vyzrastna, okolo 60 predlepagam, a izglejda na ne pove4e ot 50.
E ima sporove i v dvete nasoki, 4e ne moje bez qdene, i 4e trqbva da se gladuva v meseca edi kolko si vreme.
Ot li4en opit moga da kaja, 4e okolo sedmica i polovina predi i povreme na cikala si qm mnogo i postoqnno, kato mi svar6i, nqkolko dni qm normalno koli4estvo, a sled tova okolo sedmica - po4ti ni6to, i tova ne e dieta, a taka se 4uvstvam po-dobre i organizma mi tova jelae. E neznam kak e pri vas vse pak.
A ina4e otnostno avtorkata - kolkoto i da ne ti se qde, nalagai si da qde6 ne6to, bilo to po 1 qbalka na qdene ili prez nqkolko 4asa, ili nqkoe kiselo mlqko.. ne biva savsem da otkazva6 hranata. Eto dneska az ne bqh gladna, no qdoh, za6toto ne moje bez qdene. Pak i ot neqdene, moje6 da hvane6 mnogo bolesti - diabet, anemiq i kakvo li o6te ne (nagore sa izbroeni nqkoi), taka 4e gledaj, dori i da nqma6 apetit da ne zabravi stomaha ti da qde.