PDA

View Full Version : бяло течение



_crazy_baby_
07-29-2008, 22:52
Здравеите Имам проблем с бялото те4ение знам 4е пове4ето 6те ме пратят на генеколог и 6те отида но искам да разбера ако някои е имам подобем проблем да ми каже какво ми е направо ... имам сърбеж около влагали6тето и бялото ми те4ение не е така както бе6е преди сега едно бяло няма никаква миризма но е на гранулки или по то4но извара преди не бе6е така другото което е погледнах се с огледалце и между малки ме срамни устни има за4ервяване някои може ли да ми каже какво ми има ?!?! моляви 6те се побъркам

Insalutary
07-29-2008, 22:59
Ако измислиш начин да се правят генекологични прегледи по интернет ти гарантирам, че ще получиш нобелова награда, но за сега така не става.
Докато лекар не те прегледа няма как да се знае какво точно ти има.
Че е инфекция то се вижда и от самолет, но каква и как да се лекува може само генеколога да ти каже. Въпросът ти "какво ми е" просо е излишен освен ако не мислиш да се лекуваш сама.

Presley
07-29-2008, 23:08
Ако измислиш начин да се правят генекологични прегледи по интернет ти гарантирам, че ще получиш нобелова награда, но за сега така не става.
Докато лекар не те прегледа няма как да се знае какво точно ти има.
Че е инфекция то се вижда и от самолет, но каква и как да се лекува може само генеколога да ти каже. Въпросът ти "какво ми е" просо е излишен освен ако не мислиш да се лекуваш сама.
Съгласна съм напълно с каэаното.

_crazy_baby_
07-29-2008, 23:19
Добре утре отивам какво да права 6те ми се пръсне сърцето кои знаи какво ми има сигорно съм болна от не6то :-# :-# :-# :-# :smt090 поне за колко пари да си взема можете ли да ме ориентирате до сега не съм ходила...

djuki
07-30-2008, 06:19
ами имах същия проблем при мен излезнаха гъбички , но при всеки е различно сигурна съм че бързо ще се оправиш

fiama
07-30-2008, 15:08
Сигурно е гъбична или друга инфекция. Можа да се дължи на много неща - предаване по полов път, прием на антибиотици, не добра хигиена, синтетично бельо, прах за пране и какво ли още не. Лекарят ще те прегледа, ще ти предпише нужното лечение и с времето ще мине. Не се тревожи излишно, а просто посети гинеколог.

_crazy_baby_
07-30-2008, 15:59
Днес отидох при ли4ната и и казах теи и теи трябва ми направление ааа съжалявам свършиха и аз :shock: и ми каза след 4 5 другия месец да отида щяло да има...

kalpazanka
07-31-2008, 13:46
Днес отидох при ли4ната и и казах теи и теи трябва ми направление ааа съжалявам свършиха и аз :shock: и ми каза след 4 5 другия месец да отида щяло да има...
Ми нормално да свършат! Все пак постът ти е от 30 число на месеца! А от колко време имаш тези оплакквания?

BurningDesire
07-31-2008, 17:20
Ми как какво - вагинална инфекция. Иди на лекар.

XLaDy
08-02-2008, 21:03
Най - добре върви на генеколог , и аз имах съ6тият проблем , с това шега не бива :? :-o
Аз ходих без направление , само трябва да знаш някой добър специалист и така ...

pitan4icata
08-02-2008, 22:53
sigurno e gybi4na infekciq,spoks lekuva se ama idi na genekolog da ti predpi6e medikamentite,ako ne ti se 4aka moje na 4astno mislq 4e ne pove4e ot 20-30 lv

blackfate
08-03-2008, 13:14
Гинекологичния преглед е 30лева... Логично е на 30 число да няма ...
Отиди утре, 4, и ще има, вземи си ...
Това както го описваш почти сигурна съм, че са гъбички.
Една приятелка има и от година и нещо ги влачела и се ми се оплаква, че неможе да попадне на свестен лекар...
Така че той трябва да те прегледа и ще ти изпише нещо, вагинални таблетки или нещо за пиене незнам ...
Получила си ги вероятно от истиване или нещо си се замърсила ... Др. вариант е кофти бельо или полов акт ... От колко време имаш симптомите?

zaiobaio
08-04-2008, 08:48
аз пък да се оплача, отдавна имах бяло течение и ходих на гинеколог преди 3 седмици. предписа ми антибиотик, едни други хапчета, свещички, всичко това 80 лева ! мина ми течението , но сега видях че пак имам. 2-3 седмици бях толкова щастлива, че се е махнало , а сега пак се появило.. направо ми се реве. :o :( :-# на контролен преглед съм след 2 седмици..

дали е нормално ?

Ice
08-05-2008, 06:42
Иди на гинеколог, много е вероятно да имаш гъбички ще ти изпишат някакви лекарства и ще се оправиш.