PDA

View Full Version : Момичетааа непременно вижте!!!



desito_ff
07-29-2008, 22:18
Сигурно много от вас са чували различни диети?В едни се препоръчват белтъчини,а се отказват въглехидрати-в други е точно обратното!През последните години язлязоха много нови диети.Колко?10?Едва ли.Едва ли и 50 са.Новите диети надминават 100 и защо?Защото нито една няма ефект?Вашето тяло работи непрестанно и диетите го стресират от което НЕ ГУБИ киограми,а най-много се обезводнява,и се пояявяват изблици на лакомство?Не е ли така?Пробвахте ли вече всякакви диети?Всички форуми изчетохте за тях?Да,повечето.Но с различни диети,само стресирате организма.Ако знаете,че има хора доживели о 150 години,карали колело и приличащи буквално на 50 ГОДИШНИ и то само заради един начин на хранене просто нямаше да правите ненужни опити с диетите...Мога да кажа още доста,но ще се въздържа.Само ще отбележа,че с този начин на хранене за няколко месеца мъж с тегло над 100 киограма и нисък ръст(178-180) е свалил ужасно много киограми?Искате да знаете как,без да ги възвърне?Как апетита е изчезнал?Аз се уверих и ефекта бещше СМРАЗЯВАЩ!6 киограма за месец!?И не ги връщам,имам идеалната фигура?Сигурно мислите,че е с много спорт?Много усилия и т.н?Нищооо такова..Ако сикате да ознаете НАИСТИНА тайната на красиво изваяно тяло,добри,киограми,и постоянно задоволен апетит прочете книгатана Хаври и Мерилин Дайъмънд-Сила за живот.Лесно се намира.Малко е скъпичка обаче си заслужавааа,ако не вижте в интернет или ми пишете на имейл spuff4eto@abv.bg ако не ви се дават пари и т.н. ама няма да е същото,като в книгата! Айде успехи \:D/

NuggeT
08-02-2008, 16:35
Тази книга я имам и съм я чела :) . Нейните най - важни принципи са не какво ядем, а как и кога го ядем. Имаше таблица какво кога трябва да се яде... сутрин - плодове до обяд, на обяд - салати и задушени зеленчуци, следобедна закуска - зърно, хляб, картофи, вечеря - месо, риба, млечни продукти. Пише също, че не трябва да се преяжда и ако не се лъжа имаше една теория за млечните продукти - когато пием или ядем мляко (кисело или прясно) все едно бозаем от крава.. :-D
Да в началото найстина има убедителни доводи, затова как автора е отслабнал и се е посветил на здравослония начин на живот. Пък и една моя позната беше ходила при д-р Емилова. От тогава не яде млечни продукти в чиста форма, единствено ако някакво ястие е приготвено с тях (все пак това не може да се избегне..) и казва, че показателите за автоимунната й болест са се подобрили значително. Не е отслабнала, но казва че здравето и е по - добро..
Не знам доколко е вярно, но има начин да се провери - правиш си пълна кръвна картина със сегашния си начин на живот, отказваш се от млякото за около месец-два, и пак си правиш изследването.
И все пак мисля, че спорта трябва да е неизменна част от ежедневието на всеки, независимо дали се състои в посещаване на фитнес зали, плуване, аеробика или каквото и да е.
Успех на всички, които са решили да изпробват програмата на "Сила за живот", споделете мнението си след това :)

CuRly_Doll
08-02-2008, 17:26
Аз не съм чела тази книга,обаче как така без млечни продукти,та нали организмът си ги иска??? :shock: :shock: :shock:
Другото нещо,на което искрено се изсмях,е това,че си свалила 6 килограма само с такава диета или режим на хранене ( наричай го както искаш ) БЕЗ спорт,което за мен звучи адски смешно.
Не е важно да спазваш диети,те стресират организма ( за това си права ),но да изключиш млечните продукти от менюто си е прекалено,та нали така пак го стресираш,че той има нужда от тях!!! За да отслабнеш се изисква нормален режим на хранене - без много мазни храни,без сладки и тестени изделия и адски много спорт и то не само за да отслабнеш.Това за мен е здравословен начин на живот,дори и без да говорим за килограми ....