PDA

View Full Version : Искам да лижа приятелката си, но тя се дърпа



bass_mania
07-29-2008, 23:22
може да ме помислите за луд.. ама много искам да лижа гаджето си.. тя е малко срамежлива и недава..други глупости правим.. без секс.. но точно тва.. незнам защо прави така но.. ;[[/u]

Редактирано от Цвети
7-ма точка

bass_mania
07-29-2008, 23:28
кажете плс кво да правя ;[

ViNyArD
07-29-2008, 23:35
Кажи й, какво друго. Зависи от теб как ще го поднесеш. Щом е срамежлива и й кажеш "искам те лижем", не вярвам, че ще се съгласи. Кажи й, че ти е приятно като си с нея и там, че ти е приятно каквито работи си правите и, че искаш да я накараш и нея да се чувства приятно, да пробва нещо ново или....
Баце, помисли малко, все ще измислиш нещо.

TomHanks
07-29-2008, 23:35
Като ти дава други глупости я завържи разкрачена и тогава я лижи :)

Presley
07-29-2008, 23:56
Да те помислим эа луд,эащото искаш да лижеш приятелката си?
Хахахахаха...
А на колко си ти и тя на колко е ?

bass_mania
07-29-2008, 23:58
Да те помислим эа луд,эащото искаш да лижеш приятелката си?
Хахахахаха...
А на колко си ти и тя на колко е ?
mi i 2-mata sme po na 16.. nabori.. :D :) :) :)

Presley
07-30-2008, 00:00
Да те помислим эа луд,эащото искаш да лижеш приятелката си?
Хахахахаха...
А на колко си ти и тя на колко е ?
mi i 2-mata sme po na 16.. nabori.. :D :) :) :)
Не е никак ненормално,че искаш да я лижеш.Даже е нормално,представи си :Д
А иэобщо каэа ли и ,че искаш?

haterkata
07-30-2008, 00:00
е кажи и че искаш да опитате нещо ново

bass_mania
07-30-2008, 00:01
Да те помислим эа луд,эащото искаш да лижеш приятелката си?
Хахахахаха...
А на колко си ти и тя на колко е ?
mi i 2-mata sme po na 16.. nabori.. :D :) :) :)
Не е никак ненормално,че искаш да я лижеш.Даже е нормално,представи си :Д
А иэобщо каэа ли и ,че искаш?
mda .. postoqnno i go namekvam.. i .. nz .. ;[[[ mn sam ot4aqn :D :lol:

Presley
07-30-2008, 00:04
Да те помислим эа луд,эащото искаш да лижеш приятелката си?
Хахахахаха...
А на колко си ти и тя на колко е ?
mi i 2-mata sme po na 16.. nabori.. :D :) :) :)
Не е никак ненормално,че искаш да я лижеш.Даже е нормално,представи си :Д
А иэобщо каэа ли и ,че искаш?
mda .. postoqnno i go namekvam.. i .. nz .. ;[[[ mn sam ot4aqn :D :lol:
Въэбуди я и направо действай.Съмнявам се да се дърпа :shock:

didi_baby
07-30-2008, 07:05
и що да те мислим за луд...значи приятел трябва да го вкарвам в лудницата щото ме лиже...абе вземи я изчукай и толкова

vuvs
07-30-2008, 07:11
Като ти дава други глупости я завържи разкрачена и тогава я лижи :)

дам :D :D

SK0RP10N
07-30-2008, 07:15
Tragni uj da q celuvash po korema, krakata i drugite karantii i v poslednia moment premini kam finnata shpaklovka

bulgarche
07-30-2008, 07:20
Била срамежлива, не авала! Глупости! К'во я питаш въобще? Може да се подърпа малко, но това ще е само в началото. Изобщо да не ти пука, буташ я на леглото, слваш й гащите, казваш й да не се дърпа, защото нищо няма да постигне, прилагаш малко сила, за да види че няма къде да мърда и т'ва е ;)

Seducti0n
07-30-2008, 08:10
Още малко ще му предложиш да я върже за леглото... :shock:
На сила, хубост не става.Щом приятелката ти, не желае да я лижеш, вместо да се чудиш как да я убедиш да ти позволи, по-добре потърси причината за нейните задръжки в това отношение.Направи така, че да си довери и да ти сподели какво я смущава.
Айде успех. :)

PLuScHeTo
07-30-2008, 08:31
Все пак е на 16 .. какво очакваш веднага като й кажеш, че искаш да я лижеш и да си вдигне краката ли ? Поговорете за това ... предразположи я .. и не нахалствай! Тя когато поиска ще ти даде и сама :) Успехчета! :wink:

ELFIQ
07-30-2008, 08:38
аз моя трябва да го подканвам да ме лиже :cry:
ти направо си златен,че имаш такова желание :-)
а относно съвета-предразположи я,жъзбуди я,направи така че сама да го поиска от възбуда :wink: айде успехчета :-)

darenka
07-30-2008, 09:19
Може да има някакъв проблем . :smt061

amatorium
07-30-2008, 09:35
Притеснява се. Трябва да я убедиш, че имаш голямо желание и да и показваш колко много ти харесва и постепено ще се отпусне. 8)

malko_kalpazan4e
07-30-2008, 10:31
6tom momi4eto e sramejlivo trqbva da go predrazpoloji6, da mu vdyhne6 doverie v teb, da mu pokaje6 4e namereniqta sa ti sa dobri. vypreki 4e a zakko bqh na neino mqsto trqa da sm luda za da otkaja :D

galkata
07-30-2008, 12:32
най-важното е да я предразположиш, да се възбуди и след това сама ще си го поиска

plmn
07-30-2008, 12:37
Ама ти си ненормален бе!Как ще искаш да лижеш приятелката си... :lol: :lol: :lol: :D

sladku_bebzi
07-30-2008, 12:46
Еми кажи на някоя нейна фр
да й каже колко е хубаво и т.н.
и след тва гледай как всеки път ще иска :-D

amatorium
07-30-2008, 13:00
Ама ти си ненормален бе!Как ще искаш да лижеш приятелката си... :lol: :lol: :lol: :D

Какво му е ненормалното на момчето!? И аз си умирам постоянно да се навирам отдолу. Така се настървявам още повече. Смело напред, момко! 8)

bass_mania
07-30-2008, 15:03
еее нестава бе хора.. нестава с вазбуждане.. мн сам я възбуждал.. недава и недава... :(

*Kikki*Rikki*
07-30-2008, 15:13
Охх,може би пък момичето не е готово за това...и цял ден да и говори някоя приятелка колко е хубаво,може да не иска и да си мисли ,че и е рано за такива неща...Мисля,че ако я обичаш ще можеш да изчакаш още малко-вярвай и всичко ще си дойде на мястото ... :) :) :)

cSSiE
07-30-2008, 15:31
може да ме помислите за луд.. ама много искам да лижа гаджето си.. тя е малко срамежлива и недава..други глупости правим.. без секс.. но точно тва.. незнам защо прави така но.. ;[[/u]

Редактирано от Цвети
7-ма точка
прояви малко разбиране и търпение към нея или я предразположи :)

ubuntu
07-30-2008, 15:49
Тоя па ... Една моя бивша и предложих да я лижа и заради тва скъсахме ... ти ми се оплакваш че не ти дава :D

snowyy
07-30-2008, 16:04
Покажи `и,че знаеш за какво става въпрос..поговори с нея,обясни `и,че искаш по този начин да и направиш кефа :-D

marin4itu
07-30-2008, 16:11
Може да се притеснява момичето да не би да е останало някое друго косъмче или да не би да има някоя друга миризма.. Не знам, според мен трябва да поговориш с нея. Ама на сила НИКОГА !

ubuntu
07-30-2008, 16:11
Покажи `и,че знаеш за какво става въпрос..поговори с нея,обясни `и,че искаш по този начин да и направиш кефа :-D


:D Не че нещо ама и ти ли все още вярваш в истинската и вечна любов ... на колко си ... по разсъжденията имаш нямаш 14 ама гледам май си над 16 :D

SlYn4iCe
07-30-2008, 16:50
Може да се притеснява момичето да не би да е останало някое друго косъмче или да не би да има някоя друга миризма.. Не знам, според мен трябва да поговориш с нея. Ама на сила НИКОГА !

И аз мисля, че може да се притеснява от това :-o :?

snowyy
07-30-2008, 17:53
Покажи `и,че знаеш за какво става въпрос..поговори с нея,обясни `и,че искаш по този начин да и направиш кефа :-D


:D Не че нещо ама и ти ли все още вярваш в истинската и вечна любов ... на колко си ... по разсъжденията имаш нямаш 14 ама гледам май си над 16 :D

Е незнам все с тва криво обеждение съм останал,че любовта дори в минимални количества още я има : ) ии да на 16 съм,т.е. 92 набор : )

Love0nlyMyself
07-30-2008, 18:21
ем ако не иска не иска ако не преразположи я добре възбуди я и я лижи :?

crazy_didi
07-30-2008, 18:37
emi ne iska momi4eto moje da e po kosmata tam i da se pritesnqva ot tova

ubuntu
07-30-2008, 20:47
Покажи `и,че знаеш за какво става въпрос..поговори с нея,обясни `и,че искаш по този начин да и направиш кефа :-D


:D Не че нещо ама и ти ли все още вярваш в истинската и вечна любов ... на колко си ... по разсъжденията имаш нямаш 14 ама гледам май си над 16 :D

Е незнам все с тва криво обеждение съм останал,че любовта дори в минимални количества още я има : ) ии да на 16 съм,т.е. 92 набор : )

Ммм да нормално - путките твой набор вече са като разпрани долу от ебане, ти си чакай истинската любов :D :D :D :D

Bubuu
07-30-2008, 21:05
Бутни я малко на ръчна и като поумекне нападай :P :-P :P

amadeus
07-31-2008, 10:22
Виж...една жена не дава лесно да и проникнеш между краката, дори и с уста само.
Гледаи първо мястото....да е спокойно, да е приятно и тихо...нещо като при секса.Недей да и казваш и да очакваш отговор...целувай я по врата, по устините, по корема.Когато видиш, че се отпусне я пипни леко, нежно, загадъчно, ако не се дръпне, бвано и почти неусетно я разкопчай...ако пак не се друпне работата е готова.ако се дръпне...не я насилвай.Все някой път ще стане...бъди търпелив.И аз още не съм лизал мойта приятелка, ама в една тема която направих за секса между нас, ми казаха за търпението...и са прави всъщност.Още не сме намерили мястото...например у тях, смисал-нямаше кога да си ходим по домовете, засега.Ти ако искаш да я заведеш у вас или да отидеш у тях и и казваш, че искаш това....няма да стане.Опитай се нежно да е добереш дотам...
П.П. Има ли ли сте полов контакт?

silky92
07-31-2008, 10:48
Покажи `и,че знаеш за какво става въпрос..поговори с нея,обясни `и,че искаш по този начин да и направиш кефа :-D


:D Не че нещо ама и ти ли все още вярваш в истинската и вечна любов ... на колко си ... по разсъжденията имаш нямаш 14 ама гледам май си над 16 :D

Е незнам все с тва криво обеждение съм останал,че любовта дори в минимални количества още я има : ) ии да на 16 съм,т.е. 92 набор : )

Ммм да нормално - путките твой набор вече са като разпрани долу от ебане, ти си чакай истинската любов :D :D :D :D


Аааа не съм съгласна и аз съм 92 ,но не съм така ,въпреки че наистина сега повечето са такива за жалост :(

Sofff
07-31-2008, 10:53
хах ми опитай се да я предразположиш , ако пак се дърпа я питай каква е причината може да има някаф проблем ддзн

hheh
07-31-2008, 11:10
waw :shock: stranno se edno momiche da iska da lapa na gadjeto si i toi da ne i dava :lol: . Moje i da gresha sus sravnenieto nz puk i ne me int osobenno 8-)

plmn
07-31-2008, 11:23
waw :shock: stranno se edno momiche da iska da lapa na gadjeto si i toi da ne i dava :lol: . Moje i da gresha sus sravnenieto nz puk i ne me int osobenno 8-)

Рабира се, че не трябва да и дава да му прави такова нещо...Та това е отвратително... :shock: :lol: :lol: :lol:

Princesa7a
07-31-2008, 11:25
a we 6to ne zemete da tragnete s taq http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181237 6e se ebete si4ko to4no 8)

charlies_angel
07-31-2008, 11:29
ми..нали целта е да и доставиш удоволоствие...след като не и харесва...и няма да и е приятно...за кво е тоя зор да я лижеш

aka6a_vamp
07-31-2008, 11:29
сритай я между краката....не бе кво като не иска не я насилвай-тва си е нейно желание

Rookie
07-31-2008, 13:28
Може да и мирише п*чката.

FreeSpirit
07-31-2008, 13:57
Може би се притеснява, че ще я накараш да ти прави свирка и се притеснява от това ;)
Някой момичета не харесват да правят орална любов :)

HagpycaH
07-31-2008, 14:19
И та кое му е смешното?
И аз обичам да лижа какво от това ми ще се отпусне приятелката ти и ще ти даде може би!Имах една приятелак която я беше гъдел :D

lenito_sf
08-01-2008, 10:49
abe brat sorri ma basi izvratenqka mali... :shock: no po temata ne misla 4e 6te se saglasi ako q pita6 naprau :?

time2rock
08-01-2008, 10:54
Защо не си го кажете? :) Нали една връзка се държи на доверието.Ако трябва да чакаш тя да се сети че ти искаш,то тва не виждам смисъл.Говорете си,какво срамно има?

jghgh
08-01-2008, 11:00
Може да и мирише п*чката.

Да.
Или пък да се притеснява да не мирише (ако все пак не мирише, което ние няма откъде да знаме), да не й е кофти "вкуса", да не би да е грозна отдолу (аз имам такъв комплекс :( ) и т.н....

Убеди че е най-прекрасната и че я обожаваш и че я харесваш всякак и всяка частичка от тялото й е много красива. :)

de_bella
08-01-2008, 11:05
Може да и мирише п*чката.

Да.
Или пък да се притеснява да не мирише (ако все пак не мирише, което ние няма откъде да знаме), да не й е кофти "вкуса", да не би да е грозна отдолу (аз имам такъв комплекс :( ) и т.н....

Убеди че е най-прекрасната и че я обожаваш и че я харесваш всякак и всяка частичка от тялото й е много красива. :)
Тия подробности наистина притесняват много момичето първия път,аз също се опитах да се дръпна ама нищо не мога да откажа на гаджето ми. :-|

InFaTuAtEd
08-17-2008, 04:26
помогни и да преодолее стеснителността си :) Да видиш после сама ще си иска :D

monsej
08-17-2008, 05:29
3 основни причини - 1 изход
1- прави се на интересна - зарежи я
2- има здравословен или хигиенен проблем - зарежи я
3- много е срамежлива - зарежи я
Ако не го направиш сега, след някое време ще видищ, че съм прав.

candy_little_girl
08-17-2008, 07:57
Още малко ще му предложиш да я върже за леглото... :shock:
На сила, хубост не става.Щом приятелката ти, не желае да я лижеш, вместо да се чудиш как да я убедиш да ти позволи, по-добре потърси причината за нейните задръжки в това отношение.Направи така, че да си довери и да ти сподели какво я смущава.
Айде успех. :)

+1 :)

purple__love
08-17-2008, 08:15
kaji i 4e mnogo go iska6....kaji i da ne se trevoji ot ni6to i ako se trevoji za ne6to ako moje da spodeli s teb kakvo i zaedno da re6ite kakvo da pravite!

kis4ety
08-19-2008, 20:55
Предразположи я,говори и само хубави работи и след първия път вече ще се е пресрамила :)

swords1010
08-20-2008, 08:04
Още малко ще му предложиш да я върже за леглото... :shock:
На сила, хубост не става.Щом приятелката ти, не желае да я лижеш, вместо да се чудиш как да я убедиш да ти позволи, по-добре потърси причината за нейните задръжки в това отношение.Направи така, че да си довери и да ти сподели какво я смущава.
Айде успех. :)
Точно така. Обикновено ако говорим за човек с насадени интроекти относно секса, предложението на Аз съм БЪЛГАРЧЕ е способно направо да ви раздели. Може би иска да се пази. Може да е всичко защо не я попиташ. Може да не и е много приятно да го обсъжда... може ама ще и се наложи. :)

BePoHuKa
08-21-2008, 02:23
Ami trqbva da si mnogo nejen s neq..ne q nasilvai-kaji i kolko mnogo q obichash,kolko e hubava i t.n. i che vsushtnost iskash prosto da i podarish edno prekrasno izjivqvane i che vsichki spodelqt kolko e hubavo i za tova iskash da go napravosh za neq kato podaruk,no ako nqma jelanie nqma da q nasilvash i kato si pomisli izvestno vreme nai-veroqtno shte se suglasi,ako ne znachi ne e gotova.. :)

NaNa_SladuRana
08-21-2008, 08:59
Ама ти си ненормален бе!Как ще искаш да лижеш приятелката си... :lol: :lol: :lol: :D

Какво му е ненормалното на момчето!? И аз си умирам постоянно да се навирам отдолу. Така се настървявам още повече. Смело напред, момко! 8)
ех,Викторе,златен си :P

ive_nceto
08-21-2008, 09:02
ami da ti kaja varji q zalegloto s razdeleni kraka i varzani race kade shte bqga 8) 8-)

fuck_love***
08-21-2008, 10:59
ole maichice kakvi gluposti cheta - da q karash nasila - V NIKAKAV SLUCHAI!!! tr da q uspokoish da q vazbudish s celuvki galene i t.n. i nqma kak da ne se saglasi :o

Gospodina
01-24-2012, 19:22
Просто й обясни, че дори да й е космат гъза и за това да се дърпа ти е обичаш! Кажеш ли й го, ще е твоя ФОРЕВА!

Sh@d0w
01-24-2012, 19:35
Стара тема.