PDA

View Full Version : България



petet
07-30-2008, 01:12
Мацка,едно ще ти кажа,адски ама адаски много се доверяваш на хората.Страшно евтини и незнам глупави ли,че се връзвате на всичко,което един болен мозък казва - Волен!
Ей сега и аз ще тръгна да се изявавам по ТВ - тата с приказките на Волен и мене ще ме издигните в култ!

Едно ще ви кажа-в тази България,достоен депутат/политик - НЯМА,НЯМА и пак НЯМА!Нито Станишев,Сидеров,Расате,Ко тов,Саксблабла,нито който и да е било!

По-голяма сила от това да си независим(Сам за себе си) НЯМА и никога няма да има!Така че единственото решение е НАРОДА,повтарям НАРОДА да се обединим,защото сърбите,македонците,румънц ите,турците,гърците,албанц и всички други са по-обединени от нас,защото имат една цел - да мразя България!

Просто не бъдете такива идиоти и не се хващайте като риби на приказките на който и да е било политик!

Втръсна ми от глупави националисти,комунисти,фаш исти,масажисти и всичко което още мърда в парламента!ВТРЪСНА МИ!
За тези,които със сигурност ще ме опревергават,да се изразяват напълно и да казва,защо мислят така и да показват свършени факти!

Endo
07-30-2008, 01:52
Казвап,че ти е писнало от фашисти?

P.S. Кажи ми една фашистка БЪЛГАРСКА партия ако обичаш :)

bulgarche
07-30-2008, 07:46
Не че съм партиен, ама все пак не трябва ли да има една партия, която да обедини народа? Една организация, ако щеш едно НПО. Нещо си?

kristo
07-30-2008, 10:07
Лошото е, че си нямаме един цар Борис III в момента, защото сина му и внуците му са невероятни издънки на Сакскобурготската династия и нямат нищо общо с него, който беше един истински българин по душа и който правеше в повечето случаи и доколкото успяваше най-доброто за България. Та Борис III направи една много добра постъпка в средата на 30-те години, забрани всички политически партии/тоест наложи безпартийно управление/, което се осъществяваше от хора, които са нямали нищо общо с която и да е било партия и изобщо не са се занимавали с политика, но са подбрани специално най-кадърните, умните и способните от тях. И нещата в България наистина потръгнаха-само за 4-5 години България стана най-развитата страна на Балканите и сред 10-те най-развити в цяла Европа-тоест имало е огромен положителен резултат от цялата тази реформа, забраняваща дотогавашните партии да действат и управляват. Не е ли време по същия начин в България отново на всички сегашни партии да им бъде забранено да управляват, а да ни управляват именно такива-безпартийни, но кадърни и способни хора от народа? Аз мисля, че този вариант трябва да се опита и съм сигурен, че при сегашната ситуация ще даде резултат, но едва ли е възможно за голямо съжаление.

mitternacht
07-30-2008, 23:00
ъ?
Къде има фашисти?Фашистки партии?
Еехх.. нямааа...
Кога бяхме млади (неродени хехе), към 30те години имаше :)))
Та тогава е имало фашисти ;)
Сега има само пичове, които като цяло симпатизират на повечето от идеите на НС или фашизма :))
Щото-стягане му е майката!

BurningDesire
07-31-2008, 15:45
Лошото е, че си нямаме един цар Борис III в момента, защото сина му и внуците му са невероятни издънки на Сакскобурготската династия и нямат нищо общо с него, който беше един истински българин по душа и който правеше в повечето случаи и доколкото успяваше най-доброто за България. Та Борис III направи една много добра постъпка в средата на 30-те години, забрани всички политически партии/тоест наложи безпартийно управление/, което се осъществяваше от хора, които са нямали нищо общо с която и да е било партия и изобщо не са се занимавали с политика, но са подбрани специално най-кадърните, умните и способните от тях. И нещата в България наистина потръгнаха-само за 4-5 години България стана най-развитата страна на Балканите и сред 10-те най-развити в цяла Европа-тоест имало е огромен положителен резултат от цялата тази реформа, забраняваща дотогавашните партии да действат и управляват. Не е ли време по същия начин в България отново на всички сегашни партии да им бъде забранено да управляват, а да ни управляват именно такива-безпартийни, но кадърни и способни хора от народа? Аз мисля, че този вариант трябва да се опита и съм сигурен, че при сегашната ситуация ще даде резултат, но едва ли е възможно за голямо съжаление.

Звучи добре, ама за жалост не е възможно. Дори и да се наложи безпартийно управление, ще стане пак една голяма шуро-баджанащина, каквато си я има и сега. Имам предвид, че кадърните и способни хора едва ли им се занимава с политика, пък и едва ли ще имат такава възможност, защото в тая страна всичко се постига с връзки и хората, които управляват държавата, са си все едни и същи с години. В крайна сметка искам да кажа, че никой политик не би си рискувал топлото местенце и паричките, за да може да управлява някой млад и кадърен. Просто не става така.