PDA

View Full Version : Как да постъпя?



nqkafsi_tam
07-30-2008, 00:36
Харесвам едно момиче, с което се познаваме отдавна, не сме близки.
Аз и казах всичко, тя ми каза че е шокирана и че е останала без думи аз и казах че и аз сам така......
Вече минаха 2 седмици и повече, а не съм спрял и за секунда да мисля за нея...
Всеки ден си повтарям, че няма смисъл, че никога нищо няма да стане...
и тайно се надявам да греша... , но й да е истина да стане, незнам не съм сигурен, че съм човека за нея...
Незнам как да постъпя, много съм объркан, отначало бях щастлив, че й казах, че я харесвам..., но сега незнам
до сега никога не съм бил влюбен толкова много .......
Знам едно, че винаги ще я обичам и че никога няма да я забравя,
всичко останало не зависи от мен... А й обстояталствата не са много подходяща за каквото и да е било в този момент... поне...
Моля който може да помогне Благодаря ви!

Vikitooo
07-30-2008, 04:52
Аз не разбрах тя напълно ли те е одрязала или не? Ако е напълно, не ставай досадник и се примери с решението и. Ако не, дай и още време да асимилира нешата и какво става. :) Бъди оптимист.

VinDiesel
07-30-2008, 05:13
Според мен тя не те харесва и гледа се измъкне ...

charovnosladka
07-30-2008, 05:32
Според мен тя не те харесва и гледа се измъкне ...

Да и аз се навеждам на тази мисал , но все пак и аз неразбрах дали напълно те е отрязала или не ? Ако и тя те харесва невиждам проблема , но ако не незнам подобре се откажи .... :? но си мисля ,че след като си и казал , ще си промени мнението и чувството към теб ! Не ти помогнах мн със отговора ми но все пак ти желая Успех ! :-)

miss_asi
07-30-2008, 05:41
Според мен тя не те харесва и гледа се измъкне ... Защо ли и аз си мисля същото?!? :?

didi_baby
07-30-2008, 06:47
Според мен тя не те харесва и гледа се измъкне ...
Ооооо,даа

ThunderGoddess
07-30-2008, 06:49
Не те харесва, гледай напред, намери си др.

AR147
07-30-2008, 06:57
Харесвам едно момиче, с което се познаваме отдавна, не сме близки.
Аз и казах всичко, тя ми каза че е шокирана и че е останала без думи аз и казах че и аз сам така......
Вече минаха 2 седмици и повече, а не съм спрял и за секунда да мисля за нея...
Всеки ден си повтарям, че няма смисъл, че никога нищо няма да стане...
и тайно се надявам да греша... , но й да е истина да стане, незнам не съм сигурен, че съм човека за нея...
Незнам как да постъпя, много съм объркан, отначало бях щастлив, че й казах, че я харесвам..., но сега незнам
до сега никога не съм бил влюбен толкова много .......
Знам едно, че винаги ще я обичам и че никога няма да я забравя,
всичко останало не зависи от мен... А й обстояталствата не са много подходяща за каквото и да е било в този момент... поне...
Моля който може да помогне Благодаря ви!


братле , слушай батко си не се занимавай с нея... огледай се има много други момичета... :) тя просто не те е харесала и бяга от теб.... ни са дерти за т'фа .... 8)

xXxScreamxXx
07-30-2008, 07:26
яВно момичето не те харесва... Опитай се да я забравиш и си намери нова любов :-D :)

koalka
07-30-2008, 07:32
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=186164