PDA

View Full Version : Аааааааааах живооооооот......



cherinka
07-30-2008, 02:17
ох
Някакво такова ми е в момента... дори не мога да намеря подходяща дума да го опиша..
Бившите изкачат там, където и когато най-малко очаквам :-D (оф, не е смешно).
Мани мани, голяма закъсвация и ми е супер объркващо.
Тва не е живот, бе.
Къде е това щастие, и аз искам да го усетя..
ой
Така ми е размътена главата.
И в интерес на истината като видя някоя стара изгора, и така 3-4 дена си горя по нея и после забравям, че въобще съм го видяла...
Ама тия 3-4 дни са кошмарни..
Тия мъже и те :-D

Такам, и аз да кажа нещо:

Та значи,
:arrow: 'любовта' идва когато най-малко я очакваш.
:arrow: "Ако седиш с кръстени ръце, не се знае дали ще мине, или въобще 'любовта' е минала покрай теб."

Извод:
ъЪЪ. Като седа, не идва. Като я търся - пак не идва.
Ибах мама му.
Аман значи!

Абе, истината е, че никога човек не се чувства напълно задоволен, ощастливен и щастлив от всичко. Винаги има някакви пречки, ама кофтито е, че когато е нужно да се бори и да се справи с тях, не знае какво го очаква след това.
Ей тая неизвестност ме поболява от всякъде!

Не знам какво друго да кажа.
Снощи като видях едно бивше гадженце -> :shock: буквално замръзнах. После не можех да си оправя лафа.. говорех страшно превъзбудено. Имах нещо в гърлото и говора ми беше адски затруднен. Пих кола. Главата ме зацепи. Прибрах се. Дигнах температура. Повърнах няколко пъти. Умрях от жега тая нощ. Събудих се, и все още има някакви следи от любовна криза. (ахаххха тва последното словосъчетание...)..

та така...

ElinoOor
07-30-2008, 02:28
Чери не се кахъри толкова :)
Но ъ щом така си се "поболяла" може би все още имаш чувства към момчето :smt017

k1n4o the Goat
07-30-2008, 03:05
Интересна тема...

Извод:
ъЪЪ. Като седа, не идва. Като я търся - пак не идва.
Ибах мама му.
Аман значи!
Може би тук мисълта е, че трябва просто да си живееш, а не да се затвориш във себе си и да си мислиш, че любовта ще ти почука на вратата и ще каже "Хей, Здравей! Аз съм твоята любов.". Въпроса е да си живееш живота и да не търсиш никаква любов. Нови места, нови хора, нова любов... Кой знае :wink: . Късметчета с това "Гадже" - be strong! :)

Vikitooo
07-30-2008, 03:15
Не мислите ли, че хормоните cа виновни zа всичко? 8-)

k1n4o the Goat
07-30-2008, 03:23
Не мислите ли, че хормоните за виновни са всичко? 8-)
Мисля, че има и нещо друго...

Riot
07-30-2008, 04:08
говорех страшно превъзбудено. Имах нещо в гърлото и говора ми беше адски затруднен. Пих кола. Главата ме зацепи. Прибрах се. Дигнах температура. Повърнах няколко пъти. Умрях от жега тая нощ. Събудих се, и все още има някакви следи от любовна криза. (ахаххха тва последното словосъчетание...)..

та така...
напълнили са те с вълшебна течност май
ще си имаш бебе... га-га-га

gangstata
07-30-2008, 04:37
не спирай да дишаш..притока на кислород е особено важен за мозъка ти..особено за трезвото мислене..

AR147
07-30-2008, 06:45
ох
Някакво такова ми е в момента... дори не мога да намеря подходяща дума да го опиша..
Бившите изкачат там, където и когато най-малко очаквам :-D (оф, не е смешно).
Мани мани, голяма закъсвация и ми е супер объркващо.
Тва не е живот, бе.
Къде е това щастие, и аз искам да го усетя..
ой
Така ми е размътена главата.
И в интерес на истината като видя някоя стара изгора, и така 3-4 дена си горя по нея и после забравям, че въобще съм го видяла...
Ама тия 3-4 дни са кошмарни..
Тия мъже и те :-D

Такам, и аз да кажа нещо:

Та значи,
:arrow: 'любовта' идва когато най-малко я очакваш.
:arrow: "Ако седиш с кръстени ръце, не се знае дали ще мине, или въобще 'любовта' е минала покрай теб."

Извод:
ъЪЪ. Като седа, не идва. Като я търся - пак не идва.
Ибах мама му.
Аман значи!

Абе, истината е, че никога човек не се чувства напълно задоволен, ощастливен и щастлив от всичко. Винаги има някакви пречки, ама кофтито е, че когато е нужно да се бори и да се справи с тях, не знае какво го очаква след това.
Ей тая неизвестност ме поболява от всякъде!

Не знам какво друго да кажа.
Снощи като видях едно бивше гадженце -> :shock: буквално замръзнах. После не можех да си оправя лафа.. говорех страшно превъзбудено. Имах нещо в гърлото и говора ми беше адски затруднен. Пих кола. Главата ме зацепи. Прибрах се. Дигнах температура. Повърнах няколко пъти. Умрях от жега тая нощ. Събудих се, и все още има някакви следи от любовна криза. (ахаххха тва последното словосъчетание...)..

та така...


май отдавна не си правила секс 8-)

cherinka
07-30-2008, 06:49
cherinka пълничка си нали ? щото си много забавна :razz:
Хаха, бива те за гадател 8-)


май отдавна не си правила секс 8-)
некви дни..

BeBsItO
07-30-2008, 08:55
cherinka пълничка си нали ? щото си много забавна :razz:
Хаха, бива те за гадател 8-)


май отдавна не си правила секс 8-)
некви дни..

Чериннка е най-големия пич тука :D Момиче...кефиш 8-) Само как описа преживяванията си 8-) 8-)

А иначе...нормална е тръпката..ама добре ,че минава бързо :D

ThunderGoddess
07-30-2008, 10:04
Шибани хормони, ебала съм им майката, деа. Мразя ги! И на мен ми скоряван номера, ама е ташак. Любовта не идва когато си я поръчаш, а когато реши .... лично при мен винаги е в най-неподходящия момент :-x :-x :-x :-x :-x

zaraaa
07-30-2008, 10:08
Абе cherinka е страшна бе, а по темата - ами да еххххх живот, ех любов, а пък за тва момче дето си го видяла, може да имаш още чувства към него, за тва така да си реагирала :P

sexa_na_kompleksa
07-30-2008, 10:27
Пий една бира и ще ти мине. :smt006

UnABooMBeR
07-30-2008, 11:47
Сори че ти се смея на проблема ама по-забавна тема не съм чел скоро :D :D :D :D

WALKMAN
07-30-2008, 11:53
cherinka пълничка си нали ? щото си много забавна :razz: Офф: :razz: :razz: :razz: :razz: аз познавам и слабички кадето са забавни бре :D :D
по темата:.. дайте да си напраим надпиване и да отоляваме любовните мъки :) :) :)

cinderella_gugutka
07-30-2008, 12:53
дам,живот-гаден/хубав важното е да минава пък... :D

_FaShIoN_
07-30-2008, 13:37
Животът е толкова прекрасен и вълнуваш,колкото сам си го направиш...И по-добре като паднеш,да знаеш,че сам/а си скочил/а,а не някой те е бутнал... :)

hisy
05-07-2009, 14:34
Животът е толкова прекрасен и вълнуваш,колкото сам си го направиш...И по-добре като паднеш,да знаеш,че сам/а си скочил/а,а не някой те е бутнал... :) и аз мисля така :)

3oPuTy
05-07-2009, 14:38
Животът е толкова прекрасен и вълнуваш,колкото сам си го направиш...И по-добре като паднеш,да знаеш,че сам/а си скочил/а,а не някой те е бутнал... :) и аз мисля така :)
Айде спри се де!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Малко нови теми ли има,че изкарваш на преден план теми от преди година?! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

CheriHool
05-07-2009, 14:53
аааааааа,не ма връщайте назад в миналото, бе, ша ва бия! :booooomb:

EDI16
05-08-2009, 12:55
И к'фо сега.... проблема ти е, че виждаш бившите ти гаджета... :?
1-во - тва не ти е проблем според мен...
2-ро - Аз к'фо мага да направя сега... да отида да им кажа да не се меркат пред очете ти повече ли? :D ОМГ :D Добре извинявай, ако съм бил малко груб :-o ...

BlindedAngel
05-09-2009, 05:59
Ако им духаш на всички бивши ще ти мине мерака спокойно 8-) 8)

mechtaq_za_teb
05-09-2009, 07:34
Ххх :D Позната история....

Dollystar
05-09-2009, 07:42
Живей като за последно! Казвай на хората квото мислиш в очите и обичай всичките си приятели, пък гаджетата сами ще идват при тебе :-P

Henn
05-09-2009, 11:13
Който търси не намира :)


Абе, истината е, че никога човек не се чувства напълно задоволен, ощастливен и щастлив от всичко. Винаги има някакви пречки, ама кофтито е, че когато е нужно да се бори и да се справи с тях, не знае какво го очаква след това.
Ей тая неизвестност ме поболява от всякъде!
Пък ей тва е супер ужастно и ме тормози в момента...

gumS
05-09-2009, 14:37
хах и на мен ми се е случвало е чак да повръщам не ... ама някво супер превъзбудено състояние .. и само дърдориш тъпотии :grin: ...аз си го обеснявам с това,че с даденото момче съм имала нещо общо ...излизали сме и т.н ......особено,ако сме имали по-дълга връзка .. и като го видиш незнаеш кво да направиш просто ... :D

soul1199
05-09-2009, 14:44
Животът е толкова прекрасен и вълнуваш,колкото сам си го направиш...И по-добре като паднеш,да знаеш,че сам/а си скочил/а,а не някой те е бутнал... :) и аз мисля така :)
Айде спри се де!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Малко нови теми ли има,че изкарваш на преден план теми от преди година?! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: